Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
44"33'Świątkowski Jakub2
Florczyk Paweł3
43"57'Wojtunik Bartłomiej2
Gajewski Grzegorz3
38"47'Gajewski Grzegorz2
Słaboszewski Bartłomiej1
31"29'Gajewski Grzegorz2
Florczyk Paweł3
28"22'Lohmann Szymon2
Podleś Dawid1
27"11'Przybyłek Jakub1
Szczurtek Piotr2
25"34'Kubiak Maciej1
Pawlak Dominik2
25"25'Jankowski Paweł0
Pawlak Dominik2
23"05'Lohmann Marcin2
Rybarczyk Kamil0
22"54'Lohmann Mateusz1
Świątkowski Jakub2
28"12'Kaniewska Emilia2
Owczarek Małgorzata3
28"02'Kaniewska Emilia3
Wilińska Joanna2
19"51'Kłosowska Joanna1
Klemba Katarzyna2
17"16'Wilińska Joanna2
Poboży Anna1
15"50'Klemba Katarzyna0
Owczarek Małgorzata3
15"10'Wilińska Joanna3
Klemba Katarzyna0
14"59'Ciszewska Alicja1
Filipczak Aneta2
11"09'Poboży Anna2
Otto Malwina0
10"25'Kłosowska Joanna0
Ciszewska Alicja2
10"09'Filipczak Aneta0
Poboży Anna2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Gajewski Grzegorz122"45'
Świątkowski Jakub94"49'
Pawlak Dominik92"12'
Florczyk Paweł89"39'
Wojtunik Bartłomiej87"20'
Janiszewski Paweł81"34'
Lohmann Szymon76"00'
Makaro Przemysław73"19'
Lohmann Mateusz70"55'
Lohmann Marcin69"41'
Kaniewska Emilia49"26'
Wilińska Joanna47"43'
Owczarek Małgorzata43"22'
Klemba Katarzyna41"00'
Poboży Anna32"13'
Filipczak Aneta26"30'
Kłosowska Joanna25"30'
Ciszewska Alicja21"32'
Otto Malwina18"08'

Czas setów: 23 godz. 35 min 13 s

OPENDAMSKA

1262 min 31 s

16"38'
2 set
Jankowski Paweł0
Pawlak Dominik2
13"05'
2 set
Lohmann Szymon2
Podleś Dawid1
12"38'
2 set
Gajewski Grzegorz2
Słaboszewski Bartłomiej1
12"26'
2 set
Lohmann Marcin2
Rybarczyk Kamil0
11"52'
4 set
Wojtunik Bartłomiej2
Gajewski Grzegorz3
11"31'
1 set
Gajewski Grzegorz2
Słaboszewski Bartłomiej1
11"22'
1 set
Makaro Przemysław2
Chorąży Romuald0
11"17'
3 set
Gajewski Grzegorz2
Słaboszewski Bartłomiej1
9"55'
1 set
Lohmann Mateusz1
Świątkowski Jakub2
9"34'
2 set
Janiszewski Paweł0
Ciszewski Marcin2

152 min 42 s

7"01'
5 set
Kaniewska Emilia3
Wilińska Joanna2
6"27'
3 set
Kaniewska Emilia2
Owczarek Małgorzata3
6"09'
1 set
Klemba Katarzyna0
Owczarek Małgorzata3
6"02'
1 set
Kłosowska Joanna1
Klemba Katarzyna2
5"33'
2 set
Ciszewska Alicja1
Filipczak Aneta2
5"25'
3 set
Kłosowska Joanna1
Klemba Katarzyna2
5"21'
1 set
Poboży Anna2
Otto Malwina0
5"20'
3 set
Wilińska Joanna2
Poboży Anna1
4"51'
2 set
Kłosowska Joanna1
Klemba Katarzyna2
4"50'
1 set
Filipczak Aneta0
Poboży Anna2

Małych punktów: 4831

OPENDAMSKA

4238

Florczyk Paweł168
Gajewski Grzegorz168
Pawlak Dominik150
Wojtunik Bartłomiej146
Świątkowski Jakub142
Szremski Paweł134
Lohmann Mateusz131
Owczarek Małgorzata130
Lohmann Szymon129
Gwóźdź Marcin119

593

Kaniewska Emilia108
Wilińska Joanna100
Owczarek Małgorzata96
Poboży Anna66
Klemba Katarzyna65
Kłosowska Joanna48
Filipczak Aneta47
Ciszewska Alicja38
Otto Malwina25

Wszystkich rozegranych setów: 272

OPENDAMSKA

237

35


Wszystkich rozegranych meczów: 111

OPENDAMSKA

99

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.45'
2 set
Dahmen Dietmar0
Przybyłek Paweł2
0.55'
1 set
Dahmen Dietmar0
Przybyłek Paweł2
10.73'
1 set
Florczyk Paweł2
Jurkiewicz Łukasz0
11.55'
3 set
Wojtunik Bartłomiej3
Świątkowski Jakub0
13.64'
2 set
Chorąży Romuald2
Ciszewska Alicja0
14.55'
1 set
Przybyłek Paweł1
Kowalski Marek2
14.64'
1 set
Przybyłek Jakub0
Kaniewska Emilia2
14.73'
1 set
Ciszewski Marcin1
Gajewski Grzegorz2
14.91'
2 set
Lohmann Szymon2
Przybyłek Jakub0
14.91'
1 set
Jankowski Paweł2
Ciszewska Alicja0
13.91'
1 set
Filipczak Aneta0
Kaniewska Emilia2
15.82'
2 set
Filipczak Aneta0
Kaniewska Emilia2
16.18'
4 set
Kaniewska Emilia3
Wilińska Joanna2
16.64'
3 set
Ciszewska Alicja1
Filipczak Aneta2
16.82'
1 set
Kaniewska Emilia3
Wilińska Joanna2
17.27'
2 set
Klemba Katarzyna0
Owczarek Małgorzata3
17.82'
1 set
Kaniewska Emilia2
Owczarek Małgorzata3
17.91'
3 set
Wilińska Joanna3
Klemba Katarzyna0
19.27'
3 set
Klemba Katarzyna0
Owczarek Małgorzata3
20.18'
5 set
Kaniewska Emilia2
Owczarek Małgorzata3

Decyzji sędziowskich: 43 (0,9%)

Stroke 21
48,8%
Let 19
44,2%
Nolet 3
7%

OPEN
14 14,4%
9-5-0
Wojtunik Bartłomiej2
Gajewski Grzegorz3
6 6,6%
2-3-1
Gajewski Grzegorz2
Florczyk Paweł3
5 5,1%
5-0-0
Świątkowski Jakub2
Florczyk Paweł3
4 5,1%
1-3-0
Przybyłek Jakub1
Szczurtek Piotr2
4 9,5%
0-3-1
Florczyk Paweł2
Jakubiec Antoni0
4 10,3%
1-3-0
Zagajewski Adam0
Gajewski Grzegorz2
2 3,5%
1-0-1
Szremski Paweł1
Świątkowski Jakub2
1 3%
0-1-0
Brzozowski Zbigniew0
Chorąży Romuald2
1 1,7%
1-0-0
Kowalski Marek2
Jurkiewicz Łukasz1
1 2%
0-1-0
Śnieg Paweł2
Szczurtek Piotr1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0