Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU11OU13OU15
79"57'Karwowski Marcin2
Nowisz Wojciech3
54"29'Atras Przemysław1
Stachowski Łukasz3
50"47'Stachowski Łukasz3
Nowisz Wojciech1
40"40'Atras Przemysław3
Fajfer Tomasz1
36"56'Włodarczyk Szymon2
Jurek Sławomir1
34"59'Ryfa Natalia1
Teichert Michał2
34"11'Stanosz Michał1
Kowalik Maciej2
30"06'Pieńkowski Krzysztof1
Jankowski Marek3
28"53'Atras Przemysław3
Kondratowicz Łukasz0
28"25'Stanosz Michał2
Kreczmański Karol1
40"42'Ryfa Natalia1
Krzywicka Paulina3
34"44'Świerczyńska Monika2
Kozikowska Paulina3
19"43'Honkisz Agnieszka3
Sypniewska Małgorzata0
16"32'Sypniewska Małgorzata0
Krzywicka Paulina3
16"25'Jędrzejczak Kamila0
Ryfa Natalia3
15"17'Krzywicka Paulina3
Kozikowska Paulina0
13"41'Jędrzejczak Kamila3
Czaińska Kamila0
12"26'Czaińska Kamila0
Sypniewska Małgorzata3
12"23'Świerczyńska Monika3
Jędrzejczak Kamila0
12"12'Honkisz Agnieszka3
Świerczyńska Monika0
20"20'Winter Alex1
Campbell Bruno3
19"28'Kazanowski Nikodem3
Campbell Bruno1
11"56'Winter Alex0
Lazou Ivo3
11"26'Kazanowski Nikodem0
Lazou Ivo3
11"19'Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
9"45'Lazou Ivo3
Campbell Bruno0
31"15'Marciniak Mikołaj2
Kuc Krzysztof3
25"10'Kuc Krzysztof1
Zimecki Jakub3
22"05'Binasik Antoni3
Marciniak Mikołaj1
18"32'Binasik Antoni3
Sienkiewicz Michał1
14"37'Kuc Krzysztof3
Nagalski Jakub0
14"05'Sienkiewicz Michał0
Nagalski Jakub3
13"14'Binasik Antoni0
Zimecki Jakub3
20"45'Wierzba Aleksander3
Kanton Aleksander0
19"43'Fordoński Aleksander3
Janus Kacper0
16"23'Janus Kacper0
Kanton Aleksander3
14"31'Janasiewicz Robert3
Zimecki Jakub0
12"38'Fordoński Aleksander0
Wierzba Aleksander3
12"37'Janasiewicz Robert3
Marciniak Mikołaj0
12"24'Kanton Aleksander3
Zimecki Jakub0
12"24'Janasiewicz Robert0
Wierzba Aleksander3
11"16'Marciniak Mikołaj0
Fordoński Aleksander3
'Zimecki Jakub3
Ostrowski JakubW

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU11OU13OU15
Nowisz Wojciech171"56'
Stachowski Łukasz127"08'
Atras Przemysław120"31'
Karwowski Marcin115"09'
Kondratowicz Łukasz104"45'
Stanosz Michał100"38'
Ryfa Natalia94"13'
Kowalik Maciej90"50'
Krzywicka Paulina86"26'
Mikuła Grzegorz82"45'
Krzywicka Paulina61"35'
Ryfa Natalia56"20'
Rogaczewska Paulina50"00'
Świerczyńska Monika49"14'
Rzeszutko Małgorzata41"35'
Jędrzejczak Kamila37"03'
Honkisz Agnieszka34"19'
Czaińska Kamila31"28'
Campbell Bruno34"39'
Winter Alex32"20'
Kazanowski Nikodem29"43'
Lazou Ivo24"08'
Kuc Krzysztof56"02'
Binasik Antoni42"30'
Marciniak Mikołaj40"58'
Zimecki Jakub31"40'
Sienkiewicz Michał25"02'
Nagalski Jakub23"02'
Kanton Aleksander42"56'
Wierzba Aleksander37"44'
Fordoński Aleksander35"50'
Janasiewicz Robert31"32'
Janus Kacper31"18'
Zimecki Jakub22"26'
Marciniak Mikołaj18"50'

Czas setów: 31 godz. 59 min 22 s

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

1458 min 15 s

18"08'
5 set
Karwowski Marcin2
Nowisz Wojciech3
17"12'
4 set
Karwowski Marcin2
Nowisz Wojciech3
15"18'
3 set
Ryfa Natalia1
Teichert Michał2
14"51'
4 set
Stachowski Łukasz3
Nowisz Wojciech1
14"21'
1 set
Atras Przemysław1
Stachowski Łukasz3
13"43'
2 set
Karwowski Marcin2
Nowisz Wojciech3
13"42'
3 set
Karwowski Marcin2
Nowisz Wojciech3
13"02'
3 set
Włodarczyk Szymon2
Jurek Sławomir1
13"02'
2 set
Atras Przemysław1
Stachowski Łukasz3
12"21'
4 set
Atras Przemysław1
Stachowski Łukasz3

180 min 47 s

11"53'
4 set
Ryfa Natalia1
Krzywicka Paulina3
11"52'
3 set
Ryfa Natalia1
Krzywicka Paulina3
6"42'
2 set
Ryfa Natalia1
Krzywicka Paulina3
6"32'
5 set
Świerczyńska Monika2
Kozikowska Paulina3
6"24'
3 set
Honkisz Agnieszka3
Sypniewska Małgorzata0
6"22'
2 set
Honkisz Agnieszka3
Sypniewska Małgorzata0
5"54'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Ryfa Natalia3
5"52'
2 set
Świerczyńska Monika2
Kozikowska Paulina3
5"45'
3 set
Świerczyńska Monika2
Kozikowska Paulina3
5"41'
3 set
Sypniewska Małgorzata0
Krzywicka Paulina3

60 min 25 s

4"42'
1 set
Winter Alex1
Campbell Bruno3
4"07'
2 set
Winter Alex1
Campbell Bruno3
3"36'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Campbell Bruno1
3"36'
4 set
Winter Alex1
Campbell Bruno3
3"33'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Campbell Bruno1
3"24'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Lazou Ivo3
3"13'
3 set
Winter Alex1
Campbell Bruno3
3"10'
2 set
Winter Alex0
Lazou Ivo3
3"05'
3 set
Winter Alex0
Lazou Ivo3
3"02'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Lazou Ivo3

109 min 37 s

6"02'
1 set
Marciniak Mikołaj2
Kuc Krzysztof3
5"43'
1 set
Binasik Antoni3
Marciniak Mikołaj1
5"37'
3 set
Kuc Krzysztof1
Zimecki Jakub3
5"22'
2 set
Kuc Krzysztof1
Zimecki Jakub3
4"52'
1 set
Kuc Krzysztof1
Zimecki Jakub3
4"49'
3 set
Sienkiewicz Michał0
Nagalski Jakub3
4"46'
4 set
Kuc Krzysztof1
Zimecki Jakub3
4"40'
3 set
Kuc Krzysztof3
Nagalski Jakub0
4"30'
2 set
Marciniak Mikołaj2
Kuc Krzysztof3
4"30'
5 set
Marciniak Mikołaj2
Kuc Krzysztof3

110 min 18 s

7"33'
3 set
Fordoński Aleksander3
Janus Kacper0
6"39'
3 set
Wierzba Aleksander3
Kanton Aleksander0
5"47'
2 set
Wierzba Aleksander3
Kanton Aleksander0
5"24'
1 set
Wierzba Aleksander3
Kanton Aleksander0
5"18'
1 set
Janus Kacper0
Kanton Aleksander3
4"49'
1 set
Fordoński Aleksander3
Janus Kacper0
4"48'
2 set
Fordoński Aleksander3
Janus Kacper0
4"42'
1 set
Janasiewicz Robert3
Zimecki Jakub0
4"38'
3 set
Janus Kacper0
Kanton Aleksander3
4"18'
2 set
Fordoński Aleksander0
Wierzba Aleksander3

Małych punktów: 6319

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

4471

Nowisz Wojciech204
Stachowski Łukasz174
Krzywicka Paulina158
Iwan Andrzej147
Wierzba Aleksander145
Jaworski Jakub145
Mikuła Grzegorz142
Karwowski Marcin141
Łuniewski Robert138
Ryfa Natalia134

647

Krzywicka Paulina107
Ryfa Natalia99
Rogaczewska Paulina96
Świerczyńska Monika95
Rzeszutko Małgorzata73
Honkisz Agnieszka71
Jędrzejczak Kamila63
Czaińska Kamila43

315

Lazou Ivo99
Kazanowski Nikodem93
Campbell Bruno71
Winter Alex52

453

Kuc Krzysztof122
Binasik Antoni92
Zimecki Jakub77
Marciniak Mikołaj65
Nagalski Jakub56
Sienkiewicz Michał41

433

Wierzba Aleksander99
Janasiewicz Robert84
Kanton Aleksander82
Fordoński Aleksander78
Janus Kacper42
Zimecki Jakub29
Marciniak Mikołaj19

Wszystkich rozegranych setów: 363

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

251

39

20

26

27


Wszystkich rozegranych meczów: 134

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

100

12

6

7

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU11OU13OU15
0.45'
1 set
Iwan Andrzej2
Lasota Andrzej1
0.55'
1 set
Mikuła Grzegorz1
Atras Przemysław2
0.64'
1 set
Wierzba Andrzej2
Fajfer Tomasz0
0.91'
2 set
Wierzba Andrzej2
Fajfer Tomasz0
0.91'
1 set
Szymczak Marcin2
Gogłuska Robert0
1.36'
1 set
Banasiak Tomasz2
Włodarczyk Szymon0
1.64'
2 set
Banasiak Tomasz2
Włodarczyk Szymon0
3.00'
1 set
Pietrzak Dariusz2
Rogalski Artur0
3.00'
2 set
Pietrzak Dariusz2
Rogalski Artur0
11.73'
1 set
Jurek Sławomir2
Romanowski Mateusz0
12.64'
3 set
Honkisz Agnieszka0
Ryfa Natalia3
12.73'
2 set
Honkisz Agnieszka0
Ryfa Natalia3
14.82'
2 set
Honkisz Agnieszka3
Świerczyńska Monika0
15.00'
2 set
Czaińska Kamila0
Kozikowska Paulina3
15.09'
2 set
Czaińska Kamila0
Sypniewska Małgorzata3
15.55'
2 set
Świerczyńska Monika3
Jędrzejczak Kamila0
16.64'
1 set
Świerczyńska Monika3
Jędrzejczak Kamila0
16.91'
1 set
Honkisz Agnieszka0
Ryfa Natalia3
17.00'
1 set
Honkisz Agnieszka3
Świerczyńska Monika0
17.00'
3 set
Krzywicka Paulina3
Kozikowska Paulina0
11.18'
1 set
Lazou Ivo3
Campbell Bruno0
11.64'
2 set
Lazou Ivo3
Campbell Bruno0
12.09'
3 set
Lazou Ivo3
Campbell Bruno0
13.18'
1 set
Winter Alex0
Lazou Ivo3
13.64'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
14.27'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
14.36'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Lazou Ivo3
14.64'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Campbell Bruno1
15.18'
4 set
Kazanowski Nikodem3
Campbell Bruno1
15.91'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
14.82'
2 set
Binasik Antoni3
Sienkiewicz Michał1
16.55'
2 set
Sienkiewicz Michał0
Nagalski Jakub3
17.64'
1 set
Sienkiewicz Michał0
Nagalski Jakub3
17.64'
3 set
Binasik Antoni3
Sienkiewicz Michał1
17.73'
1 set
Binasik Antoni0
Zimecki Jakub3
17.82'
1 set
Kuc Krzysztof3
Nagalski Jakub0
18.36'
2 set
Binasik Antoni0
Zimecki Jakub3
18.73'
4 set
Binasik Antoni3
Marciniak Mikołaj1
21.27'
1 set
Binasik Antoni3
Sienkiewicz Michał1
21.82'
2 set
Binasik Antoni3
Marciniak Mikołaj1
11.09'
3 set
Fordoński Aleksander0
Wierzba Aleksander3
13.82'
1 set
Marciniak Mikołaj0
Fordoński Aleksander3
14.82'
3 set
Janasiewicz Robert0
Wierzba Aleksander3
14.91'
2 set
Janasiewicz Robert3
Zimecki Jakub0
15.18'
2 set
Kanton Aleksander3
Zimecki Jakub0
15.91'
1 set
Janasiewicz Robert3
Marciniak Mikołaj0
16.09'
3 set
Marciniak Mikołaj0
Fordoński Aleksander3
18.55'
2 set
Marciniak Mikołaj0
Fordoński Aleksander3
18.55'
3 set
Janasiewicz Robert3
Marciniak Mikołaj0
18.82'
1 set
Fordoński Aleksander0
Wierzba Aleksander3

Decyzji sędziowskich: 101 (1,6%)

Stroke 26
25,7%
Let 72
71,3%
Nolet 3
3%

OPENOU15
19 20%
3-15-1
Stachowski Łukasz3
Nowisz Wojciech1
12 18,8%
0-12-0
Stanosz Michał2
Kreczmański Karol1
9 12,2%
1-8-0
Włodarczyk Szymon2
Jurek Sławomir1
9 25%
5-4-0
Kondratowicz Łukasz2
Gnitecki Przemysław0
7 17,1%
3-4-0
Jankowski Marek0
Jaworski Jakub2
7 18,9%
0-7-0
Sienkiewicz Leszek0
Jankowski Marek2
5 11,9%
0-5-0
Pietrzak Dariusz2
Rogalski Artur0
4 12,5%
0-4-0
Fajfer Tomasz2
Banasiak Tomasz0
3 7,1%
0-3-0
Krzywicka Paulina2
Pietrzak Dariusz0
2 6,1%
1-1-0
Rogalski Artur0
Jaworski Jakub2
1 2,1%
1-0-0
Janus Kacper0
Kanton Aleksander3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0