Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
63"05'Świeca Bartosz3
Somoza-Suarez Ruben2
55"31'Teuchner Dan2
Krysiak Leon3
54"04'Chlebowicz Piotr2
Wasilewski Jan3
53"18'Królewski Edward2
Dobrzyński Wojciech3
51"10'Pilch Michał2
Dobry Marek3
49"38'Wycisło Wojciech1
Teuchner Dan3
48"36'Rowba Sergiusz2
Wycisło Wojciech3
48"07'Sikorski Marcin2
Wycisło Wojciech3
46"46'Woziwodzki Jakub3
Pilch Michał1
46"32'Polakowski Jan1
Choma Damian3
51"41'Ryfa Natalia2
Kamińska Magda3
39"29'Tomaszewska Sylwia2
Maskiewicz Małgorzata3
38"35'Szymaniak Kinga3
Owcarz Katarzyna1
37"20'Surdziel Aleksandra2
Burak Julia3
35"49'Rak Sonia2
Jarzembowska Maria3
34"21'Nosal Sylwia2
Wasilewska Kinga3
34"01'Wasilewska Kinga1
Wilanowska Barbara3
33"35'Jarzembowska Maria2
Drabczyk Joanna3
32"59'Olejnik Dagna0
Szymaniak Kinga3
30"29'Kulpowicz Martyna1
Olejnik Dagna3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Wycisło Wojciech192"24'
Teuchner Dan189"46'
Rowba Sergiusz175"12'
Sikorski Marcin153"17'
Chlebowicz Piotr151"49'
Somoza-Suarez Ruben144"06'
Dobry Marek140"01'
Rodzin Andrzej135"27'
Pilch Michał135"10'
Lipski Kajetan135"09'
Szymaniak Kinga118"16'
Jarzembowska Maria106"29'
Wasilewska Kinga105"32'
Kamińska Magda100"39'
Ryfa Natalia100"10'
Drabczyk Joanna89"44'
Owcarz Katarzyna89"36'
Otrząsek Tola87"52'
Witkowska Dominika86"47'
Grodzka Wiktoria86"18'

Czas setów: 69 godz. 19 min 49 s

OPENDAMSKA

3032 min 7 s

32"58'
1 set
Kucza Przemysław3
Bożek Tomasz1
17"21'
4 set
Świeca Bartosz3
Somoza-Suarez Ruben2
16"47'
3 set
Teuchner Dan1
Rogalski Mikołaj3
16"15'
3 set
Poleshchuk Daniel3
Schweertman Piëdro0
15"23'
3 set
Wycisło Wojciech1
Teuchner Dan3
15"14'
5 set
Chlebowicz Piotr2
Wasilewski Jan3
14"27'
4 set
Świątkowski Jakub2
Rowba Sergiusz3
14"17'
3 set
Marcinkowski Łukasz0
Dróżdż Przemysław3
14"16'
4 set
Woziwodzki Jakub3
Pilch Michał1
14"01'
4 set
Wycisło Wojciech1
Teuchner Dan3

1127 min 42 s

24"05'
3 set
Olejnik Dagna0
Szymaniak Kinga3
13"04'
4 set
Ryfa Natalia2
Kamińska Magda3
10"44'
4 set
Wasilewska Kinga1
Wilanowska Barbara3
10"12'
5 set
Ryfa Natalia2
Kamińska Magda3
9"36'
4 set
Szymaniak Kinga3
Owcarz Katarzyna1
9"28'
2 set
Ryfa Natalia2
Kamińska Magda3
9"19'
2 set
Szymaniak Kinga3
Owcarz Katarzyna1
9"12'
3 set
Tomaszewska Sylwia2
Maskiewicz Małgorzata3
9"03'
1 set
Rak Sonia1
Grodzka Wiktoria3
8"29'
4 set
Otrząsek Tola1
Czakańska Karolina3

Małych punktów: 11957

OPENDAMSKA

8116

Wycisło Wojciech210
Somoza-Suarez Ruben201
Rowba Sergiusz199
Chlebowicz Piotr189
Lipski Kajetan188
Rodzin Andrzej179
Poleshchuk Daniel177
Dyczkowski Jakub176
Marcinkowski Mateusz174
Sikorski Marcin173

3841

Ryfa Natalia196
Kamińska Magda191
Otrząsek Tola181
Owcarz Katarzyna170
Szymaniak Kinga170
Tomaszewska Sylwia165
Witkowska Dominika160
Wasilewska Kinga159
Nosal Sylwia158
Rak Sonia156

Wszystkich rozegranych setów: 683

OPENDAMSKA

460

223


Wszystkich rozegranych meczów: 191

OPENDAMSKA

127

64


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
3 set
Kucza Przemysław3
Bożek Tomasz1
0.45'
2 set
Kucza Przemysław3
Bożek Tomasz1
0.82'
4 set
Kucza Przemysław3
Bożek Tomasz1
12.00'
3 set
Mikuła Grzegorz0
Lopez Marc3
12.82'
1 set
Dobry Marek3
Żak Marcin1
14.55'
2 set
Lipski Kajetan3
Soszka Stefan1
14.73'
4 set
Lopez Marc1
Poleshchuk Daniel3
14.91'
1 set
Chlebowicz Piotr0
Matejski Tomasz3
15.55'
1 set
Juszkowski Michał0
Marcinkowski Łukasz3
16.36'
1 set
Choma Damian0
Poleshchuk Daniel3
12.18'
1 set
Ryfa Natalia3
Wilanowska Barbara0
12.73'
2 set
Burak Julia3
Kłosowska Joanna0
13.45'
3 set
Kłosowska Joanna0
Tomaszewska Sylwia3
13.91'
2 set
Drabowska Karolina0
Kirszenstein Patrycja3
14.36'
2 set
Czakańska Karolina0
Burak Aleksandra3
14.64'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Kulpowicz Martyna0
14.73'
1 set
Burak Julia3
Kłosowska Joanna0
14.82'
2 set
Pozlewicz Anna0
Kamińska Magda3
14.82'
1 set
Kirszenstein Patrycja1
Rak Sonia3
14.82'
1 set
Olejnik Dagna0
Szymaniak Kinga3

Decyzji sędziowskich: 123 (1%)

Stroke 60
48,8%
Let 52
42,3%
Nolet 11
8,9%

OPENDAMSKA
15 21,7%
5-5-5
Poleshchuk Daniel3
Schweertman Piëdro0
14 18,7%
8-4-2
Polakowski Jan3
Wasilewski Jan1
13 15,9%
3-10-0
Wycisło Wojciech1
Teuchner Dan3
12 19,7%
7-4-1
Woziwodzki Jakub0
Choma Damian3
11 13,9%
6-4-1
Rogalski Mikołaj1
Matejski Tomasz3
10 19,6%
4-6-0
Woziwodzki Jakub0
Pytlowany Jakub3
9 9,3%
5-4-0
Chlebowicz Piotr2
Wasilewski Jan3
7 10,3%
6-0-1
Lopez Marc1
Pytlowany Jakub3
4 4%
4-0-0
Królewski Edward2
Dobrzyński Wojciech3
4 5,4%
3-1-0
Lipski Kajetan3
Soszka Stefan1
2 4,2%
1-1-0
Kulpowicz Martyna0
Nosal Sylwia3
2 3,9%
0-2-0
Drabczyk Joanna3
Wilanowska Barbara0
2 2,5%
2-0-0
Otrząsek Tola1
Witkowska Dominika3
1 2%
0-1-0
Witkowska Dominika3
Tomaszewska Sylwia0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0