Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
62"41'Atras Przemysław2
Lopez Marc3
59"31'Dudek Piotr3
Marcinkowski Łukasz2
56"57'Matejski Tomasz2
Atras Przemysław3
54"23'Kotkowiak Mateusz2
Somoza-Suarez Ruben3
50"25'Soszka Stefan1
Kleszcz Piotr3
49"15'Stolecki Filip2
Szymaczek Piotr3
47"31'Jagiełowicz Sylwester2
Kaźmierczak Rafał3
46"05'Hemmerling Piotr1
Marszał Adrian3
45"44'Mikuła Grzegorz2
Hełminiak Piotr3
45"40'Mikuła Grzegorz2
Somoza-Suarez Ruben3
42"03'Surdziel Aleksandra2
Maciocha Barbara3
39"27'Owcarz Katarzyna3
Dominiak Zuzanna2
38"56'Surdziel Aleksandra3
Otrząsek Tola2
37"25'Wilanowska Barbara2
Rak Sonia3
37"22'Owcarz Katarzyna1
Szymaniak Kinga3
35"16'Dominiak Zuzanna3
Maciocha Barbara2
34"57'Malinowska Martyna3
Bogdanowicz Katarzyna1
32"27'Szymaniak Kinga3
Witkowska Dominika1
32"18'Ryfa Natalia3
Kamińska Magda2
32"05'Buczkowska Ewa3
Grodzka Wiktoria2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Atras Przemysław178"26'
Somoza-Suarez Ruben157"25'
Marcinkowski Łukasz148"41'
Woziwodzki Jakub145"15'
Rogalski Mikołaj136"32'
Hemmerling Piotr135"05'
Przybitkowski Kamil134"16'
Kleszcz Piotr133"45'
Samborski Jan131"49'
Matejski Tomasz122"42'
Maciocha Barbara117"28'
Szymaniak Kinga113"17'
Owcarz Katarzyna108"05'
Surdziel Aleksandra106"03'
Dominiak Zuzanna102"48'
Malinowska Martyna100"21'
Wilanowska Barbara94"23'
Witkowska Dominika94"19'
Grodzka Wiktoria93"56'
Buczkowska Ewa89"57'

Czas setów: 65 godz. 8 min 41 s

OPENDAMSKA

2607 min 29 s

20"39'
4 set
Atras Przemysław2
Lopez Marc3
19"50'
1 set
Kokoszka Marcin0
Leitgeber Artur3
17"38'
3 set
Szymaczek Piotr3
Gałecki Tomasz0
14"57'
5 set
Jagiełowicz Sylwester2
Kaźmierczak Rafał3
14"37'
4 set
Dudek Piotr3
Marcinkowski Łukasz2
14"34'
3 set
Filipowski Dariusz3
Osojca Mateusz1
14"20'
5 set
Kotkowiak Mateusz2
Somoza-Suarez Ruben3
14"16'
1 set
Atras Przemysław2
Lopez Marc3
12"57'
2 set
Soszka Stefan1
Kleszcz Piotr3
12"48'
1 set
Hemmerling Piotr1
Marszał Adrian3

1301 min 12 s

10"50'
1 set
Owcarz Katarzyna1
Szymaniak Kinga3
10"20'
2 set
Burak Aleksandra3
Malinowska Martyna0
8"54'
4 set
Ryfa Natalia3
Kamińska Magda2
8"49'
5 set
Surdziel Aleksandra2
Maciocha Barbara3
8"47'
1 set
Bruk Anna3
Drabczyk Joanna0
8"45'
2 set
Malinowska Martyna3
Bogdanowicz Katarzyna1
8"43'
4 set
Sienkiewicz Daria3
Krzysztofik Patrycja1
8"41'
3 set
Owcarz Katarzyna3
Bruk Anna0
8"23'
4 set
Surdziel Aleksandra3
Otrząsek Tola2
8"22'
4 set
Owcarz Katarzyna3
Dominiak Zuzanna2

Małych punktów: 11494

OPENDAMSKA

6995

Dyrtkowski Dariusz206
Hemmerling Piotr189
Samborski Jan188
Atras Przemysław184
Somoza-Suarez Ruben183
Przybitkowski Kamil175
Kokoszka Marcin173
Lopez Marc173
Rogalski Mikołaj168
Schweertman Piëdro165

4499

Grodzka Wiktoria192
Maciocha Barbara191
Surdziel Aleksandra186
Ryfa Natalia185
Dominiak Zuzanna184
Owcarz Katarzyna181
Kamińska Magda177
Szymaniak Kinga174
Witkowska Dominika169
Otrząsek Tola167

Wszystkich rozegranych setów: 665

OPENDAMSKA

400

265


Wszystkich rozegranych meczów: 184

OPENDAMSKA

108

76


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
14.27'
1 set
Czarnota Krzysztof3
Dyczkowski Jakub2
15.36'
1 set
Andrzejczak Karol0
Stolecki Leon3
15.36'
2 set
Andrzejczak Karol0
Stolecki Leon3
15.45'
1 set
Mikuła Grzegorz3
Kokoszka Marcin2
16.27'
3 set
Gorczycki Wojciech0
Lopez Marc3
17.00'
2 set
Hemmerling Piotr3
Sikorski Marcin1
17.09'
1 set
Dudek Piotr0
Lopez Marc3
17.27'
3 set
Chudzicki Bartosz3
Makowski Maksymilian0
17.36'
2 set
Królewski Edward0
Lipski Kajetan3
17.45'
1 set
Atras Przemysław0
Marszał Adrian3
13.36'
3 set
Rak Sonia0
Ryfa Natalia3
13.55'
1 set
Lewandowska Aleksandra0
Bruk Anna3
13.73'
2 set
Maskiewicz Małgorzata3
Krzysztofik Patrycja0
13.73'
3 set
Lewandowska Aleksandra0
Bruk Anna3
13.73'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Sienkiewicz Daria0
13.82'
3 set
Dominiak Zuzanna3
Krzysztofik Patrycja0
14.73'
4 set
Wilanowska Barbara1
Witkowska Dominika3
14.82'
1 set
Buczkowska Ewa0
Ryfa Natalia3
14.82'
1 set
Drabowska Karolina0
Prucnal Kamila3
15.18'
2 set
Pozlewicz Anna0
Ryfa Natalia3

Decyzji sędziowskich: 41 (0.4%)

Stroke 23
56.1%
Let 17
41.5%
Nolet 1
2.4%

OPENDAMSKA
5 9.1%
3-2-0
Choma Damian3
Gorczycki Wojciech0
3 4.1%
3-0-0
Filipowski Dariusz3
Osojca Mateusz1
3 3.1%
1-2-0
Atras Przemysław2
Lopez Marc3
1 1.8%
1-0-0
Sikorski Marcin3
Przybitkowski Kamil0
3 3%
0-3-0
Krymarys Marcin2
Słomski Filip3
2 4.4%
2-0-0
Grishin Sergei0
Kwiatkowski Grzegorz3
2 3.9%
2-0-0
Korsak Mikołaj3
Hełminiak Piotr0
8 9.9%
5-2-1
Malinowska Martyna3
Bogdanowicz Katarzyna1
3 4.2%
0-3-0
Ryfa Natalia3
Kamińska Magda2
2 3%
1-1-0
Burak Aleksandra3
Malinowska Martyna0
2 2.4%
1-1-0
Sienkiewicz Daria3
Lewandowska Aleksandra2
2 4.3%
2-0-0
Jarzembowska Maria0
Maciocha Barbara3
1 1.2%
0-1-0
Wilanowska Barbara3
Żebrowska Karolina1
1 1.2%
0-1-0
Rak Sonia3
Maskiewicz Małgorzata1
1 2.4%
0-1-0
Maciocha Barbara3
Malinowska Martyna0
1 1.7%
1-0-0
Owcarz Katarzyna3
Bruk Anna0
1 1.1%
1-0-0
Sienkiewicz Daria3
Krzysztofik Patrycja1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0