Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
34"51'Matejski Tomasz1
Podgórski Bartłomiej3
32"37'Menżyk Krzysztof1
Wasilewski Jan2
32"18'Świeca Bartosz1
Żak Marcin2
29"38'Wasilewski Jan1
Żak Marcin2
28"04'Choma Damian0
Teuchner Dan3
26"02'Menżyk Krzysztof1
Kawalec Ireneusz2
25"38'Kawalec Ireneusz1
Słaboszewski Bartłomiej2
24"53'Choma Damian2
Dudek Piotr1
24"24'Teuchner Dan3
Podgórski Bartłomiej0
24"23'Gorczycki Wojciech2
Słaboszewski Bartłomiej1
39"26'Burak Julia2
Burak Aleksandra3
38"48'Gałwa Aleksandra3
Mierzejewska Natalia2
36"13'Pozlewicz Anna3
Burak Aleksandra1
26"49'Gałwa Aleksandra1
Burak Julia3
26"19'Gałwa Aleksandra1
Pozlewicz Anna3
20"20'Mierzejewska Natalia2
Wasilewska Kinga1
18"30'Startek Kamila3
Wiciński Anna1
17"57'Mierzejewska Natalia2
Startek Kamila1
14"45'Burak Julia3
Wasilewska Kinga0
13"08'Paździor Magdalena0
Burak Aleksandra3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Choma Damian94"27'
Kawalec Ireneusz93"20'
Bobra Jacek90"37'
Żak Marcin89"49'
Podgórski Bartłomiej84"50'
Menżyk Krzysztof78"59'
Matejski Tomasz78"12'
Gorczycki Wojciech77"18'
Teuchner Dan76"08'
Słaboszewski Bartłomiej75"57'
Mierzejewska Natalia90"36'
Burak Aleksandra76"47'
Gałwa Aleksandra75"27'
Burak Julia64"03'
Pozlewicz Anna55"50'
Startek Kamila48"15'
Paździor Magdalena42"02'
Glibowska Paulina40"46'
Wasilewska Kinga40"36'
Wiciński Anna24"24'

Czas setów: 24 godz. 32 min 56 s

OPENDAMSKA

1193 min 33 s

15"32'
3 set
Świeca Bartosz1
Żak Marcin2
11"36'
2 set
Matejski Tomasz1
Podgórski Bartłomiej3
11"24'
1 set
Pozlewicz Anna2
Czech Paweł0
10"30'
1 set
Choma Damian2
Kawalec Ireneusz0
10"06'
1 set
Menżyk Krzysztof1
Wasilewski Jan2
9"53'
1 set
Kokoszka Marcin0
Podgórski Bartłomiej2
9"52'
3 set
Choma Damian0
Teuchner Dan3
9"50'
3 set
Parciak Krzysztof2
Bobra Jacek1
9"38'
2 set
Menżyk Krzysztof1
Wasilewski Jan2
9"12'
1 set
Bobra Jacek2
Sprycha Arkadiusz0

279 min 23 s

14"10'
4 set
Pozlewicz Anna3
Burak Aleksandra1
11"42'
5 set
Burak Julia2
Burak Aleksandra3
7"46'
4 set
Gałwa Aleksandra1
Burak Julia3
7"20'
1 set
Wasilewska Kinga2
Glibowska Paulina0
7"13'
4 set
Gałwa Aleksandra1
Pozlewicz Anna3
7"04'
2 set
Mierzejewska Natalia2
Paździor Magdalena0
7"04'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Mierzejewska Natalia2
6"59'
1 set
Mierzejewska Natalia2
Glibowska Paulina0
6"41'
5 set
Gałwa Aleksandra3
Mierzejewska Natalia2
6"37'
1 set
Burak Julia2
Burak Aleksandra3

Małych punktów: 5207

OPENDAMSKA

4022

Bobra Jacek151
Matejski Tomasz136
Teuchner Dan132
Podgórski Bartłomiej132
Parciak Krzysztof131
Choma Damian131
Żak Marcin126
Kawalec Ireneusz124
Kudla Marcin122
Wasilewski Jan118

1185

Mierzejewska Natalia173
Startek Kamila167
Paździor Magdalena145
Wasilewska Kinga137
Pozlewicz Anna123
Burak Julia122
Gałwa Aleksandra114
Burak Aleksandra106
Wiciński Anna79
Glibowska Paulina19

Wszystkich rozegranych setów: 301

OPENDAMSKA

229

72


Wszystkich rozegranych meczów: 123

OPENDAMSKA

98

25


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.55'
2 set
Cytryna Paweł0
Szczegielniak Michał2
0.55'
1 set
Mróz Jacek2
Misiński Maciej0
0.55'
1 set
Kudla Marcin2
Siedlecki Przemysław0
0.64'
1 set
Cytryna Paweł0
Szczegielniak Michał2
0.64'
1 set
Teuchner Dan2
Misiński Maciej0
0.73'
2 set
Parciak Krzysztof2
Mierzejewski Michał1
0.79'
2 set
Kudla Marcin2
Siedlecki Przemysław0
0.82'
1 set
Kudla Marcin1
Mróz Jacek2
0.82'
2 set
Ryszczyk Adam2
Siedlecki Przemysław0
0.92'
2 set
Kudla Marcin2
Siedlecki Przemysław0
0.36'
2 set
Startek Kamila0
Pozlewicz Anna3
0.36'
1 set
Startek Kamila0
Pozlewicz Anna3
0.36'
2 set
Wiciński Anna0
Wasilewska Kinga2
0.36'
1 set
Wiciński Anna0
Paździor Magdalena2
0.45'
1 set
Wiciński Anna0
Wasilewska Kinga2
0.55'
2 set
Wasilewska Kinga2
Paździor Magdalena0
0.64'
2 set
Startek Kamila0
Wasilewska Kinga2
0.64'
1 set
Wasilewska Kinga2
Paździor Magdalena0
0.64'
3 set
Burak Julia3
Wasilewska Kinga0
1.09'
2 set
Wiciński Anna0
Paździor Magdalena2

Decyzji sędziowskich: 17 (0,3%)

Stroke 11
64,7%
Let 6
35,3%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
4 10,3%
3-1-0
Bobra Jacek0
Żak Marcin2
3 8,8%
3-0-0
Bysiak Daniel2
Siedlecki Przemysław0
2 6,5%
2-0-0
Gałwa Aleksandra2
Bysiak Daniel0
2 3,8%
1-1-0
Żak Marcin2
Gorczycki Wojciech1
2 3,5%
2-0-0
Juszkowski Michał1
Kondracki Piotr2
1 3%
0-1-0
Kondracki Piotr0
Łukaszuk Przemysław2
1 2,9%
0-1-0
Kokoszka Marcin0
Podgórski Bartłomiej2
1 1,3%
0-1-0
Pozlewicz Anna3
Burak Aleksandra1
1 2%
0-1-0
Mierzejewska Natalia2
Startek Kamila1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0