Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAEliminacjeU11U15
43"22'Sikorski Marcin2
Kantor Daniel3
34"13'Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian2
29"34'Kaczyński Jakub1
Raczyński Paweł2
28"08'Rakocki Marcin2
Kapitański Michał1
27"24'Gidziński Andrzej2
Kapitański Michał1
26"03'Makaron Damian2
Raczak Jakub1
25"26'Kantor Daniel3
Kowalski Dominik0
25"05'Bernatowicz Marcin1
Kaczyński Jakub2
24"47'Gruszczyński Artur1
Kantor Daniel2
24"21'Gruszczyński Artur2
Haller Józef1
35"28'Morawska Agnieszka2
Kaszyńska Ewa1
18"05'Romanova Katia1
Pawlik Aleksandra2
17"35'Pawlik Aleksandra0
Mohamed Nazia2
15"24'Pawlik Aleksandra0
Kaszyńska Ewa2
12"50'Kaszyńska Ewa2
Morawska Alicja0
12"45'Pawlik Aleksandra0
Morawska Alicja2
11"37'Morawska Alicja0
Mohamed Nazia2
9"32'Saunders Małgorzata2
Morawska Agnieszka0
9"30'Saunders Małgorzata2
Morawska Anna0
8"41'Romanova Katia0
Morawska Anna2
7"56'Raczak Jakub0
Włodarski Paweł1
7"42'Rutkowski Hubert0
Włodarski Paweł1
6"13'Przybyszewski Krzysztof0
Raczak Jakub1
6"04'Rutkowski Hubert0
Cichosz Jan1
5"00'Przybyszewski Krzysztof0
Włodarski Paweł1
4"43'Brzoza Andrzej0
Włodarski Paweł1
4"42'Brzoza Andrzej0
Przybyszewski Krzysztof1
4"33'Przybyszewski Krzysztof1
Rutkowski Hubert0
4"30'Raczak Jakub0
Cichosz Jan1
3"49'Włodarski Paweł0
Cichosz Jan1
43"52'Saunders Michael0
Szumilewicz Adam2
16"40'Saunders Michael2
Serniak Kacper1
16"05'Saunders Michael2
Bakulski Franciszek1
13"56'Bakulski Franciszek1
Szumilewicz Adam2
13"36'Serniak Kacper2
Bakulski Franciszek0
8"55'Serniak Kacper1
Szumilewicz Adam2
14"27'Serniak Kacper1
Szumilewicz Michał2
13"46'Kurałowicz Igor1
Szumilewicz Michał2
9"58'Rutkowski Hubert2
Szumilewicz Michał0
9"37'Serniak Kacper0
Rutkowski Hubert2
8"32'Kurałowicz Igor0
Rutkowski Hubert2
8"12'Kurałowicz Igor2
Serniak Kacper0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAEliminacjeU11U15
Kantor Daniel108"37'
Sikorski Marcin107"39'
Bernatowicz Marcin91"44'
Kapitański Michał91"24'
Raczyński Paweł78"25'
Makowski Maksymilian78"09'
Rakocki Marcin77"45'
Makowski Paweł77"30'
Kaczyński Jakub75"58'
Gruszczyński Artur74"05'
Kaszyńska Ewa63"48'
Pawlik Aleksandra57"02'
Morawska Agnieszka52"33'
Mohamed Nazia41"22'
Morawska Alicja41"21'
Romanova Katia35"50'
Morawska Anna31"21'
Saunders Małgorzata29"47'
Włodarski Paweł29"10'
Raczak Jakub25"20'
Rutkowski Hubert24"21'
Przybyszewski Krzysztof24"00'
Cichosz Jan20"53'
Brzoza Andrzej18"26'
Saunders Michael71"31'
Szumilewicz Adam61"24'
Bakulski Franciszek36"53'
Serniak Kacper31"22'
Szumilewicz Michał32"21'
Serniak Kacper27"46'
Kurałowicz Igor26"16'
Rutkowski Hubert24"27'

Czas setów: 24 godz. 9 min 1 s

OPENDAMSKAEliminacjeU11U15

1045 min 24 s

14"52'
3 set
Kaczyński Jakub1
Raczyński Paweł2
12"17'
2 set
Sikorski Marcin2
Stasiak Wojciech0
11"21'
5 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian2
10"51'
2 set
Korzeniewski Dariusz0
Stasiak Wojciech2
10"28'
1 set
Cichosz Jan2
Rakocki Marcin0
10"23'
2 set
Kantor Daniel2
Paczesny Bartosz0
10"21'
1 set
Makowski Maksymilian0
Kowalski Dominik3
9"55'
1 set
Korzeniewski Dariusz0
Stasiak Wojciech2
9"54'
1 set
Rakocki Marcin2
Kapitański Michał1
9"25'
4 set
Sikorski Marcin2
Kantor Daniel3

176 min 32 s

20"29'
3 set
Morawska Agnieszka2
Kaszyńska Ewa1
10"21'
1 set
Pawlik Aleksandra0
Mohamed Nazia2
9"29'
1 set
Pawlik Aleksandra0
Kaszyńska Ewa2
7"19'
1 set
Kaszyńska Ewa2
Morawska Alicja0
7"14'
1 set
Pawlik Aleksandra0
Morawska Alicja2
6"51'
1 set
Morawska Agnieszka2
Kaszyńska Ewa1
6"22'
1 set
Morawska Alicja0
Mohamed Nazia2
6"05'
3 set
Romanova Katia1
Pawlik Aleksandra2
5"38'
2 set
Romanova Katia1
Pawlik Aleksandra2
5"34'
2 set
Pawlik Aleksandra0
Mohamed Nazia2

71 min 5 s

7"56'
1 set
Raczak Jakub0
Włodarski Paweł1
7"42'
1 set
Rutkowski Hubert0
Włodarski Paweł1
6"13'
1 set
Przybyszewski Krzysztof0
Raczak Jakub1
6"04'
1 set
Rutkowski Hubert0
Cichosz Jan1
5"00'
1 set
Przybyszewski Krzysztof0
Włodarski Paweł1
4"43'
1 set
Brzoza Andrzej0
Włodarski Paweł1
4"42'
1 set
Brzoza Andrzej0
Przybyszewski Krzysztof1
4"33'
1 set
Przybyszewski Krzysztof1
Rutkowski Hubert0
4"30'
1 set
Raczak Jakub0
Cichosz Jan1
3"49'
1 set
Włodarski Paweł0
Cichosz Jan1

100 min 35 s

38"20'
1 set
Saunders Michael0
Szumilewicz Adam2
5"51'
1 set
Bakulski Franciszek1
Szumilewicz Adam2
5"41'
1 set
Serniak Kacper2
Bakulski Franciszek0
5"21'
3 set
Saunders Michael2
Bakulski Franciszek1
5"19'
2 set
Saunders Michael2
Bakulski Franciszek1
5"03'
2 set
Saunders Michael2
Serniak Kacper1
4"57'
3 set
Saunders Michael2
Serniak Kacper1
4"47'
2 set
Serniak Kacper2
Bakulski Franciszek0
4"28'
2 set
Saunders Michael0
Szumilewicz Adam2
4"25'
1 set
Saunders Michael2
Bakulski Franciszek1

55 min 25 s

4"56'
1 set
Serniak Kacper1
Szumilewicz Michał2
4"51'
1 set
Serniak Kacper0
Rutkowski Hubert2
4"24'
2 set
Rutkowski Hubert2
Szumilewicz Michał0
4"22'
1 set
Kurałowicz Igor0
Rutkowski Hubert2
4"15'
2 set
Kurałowicz Igor2
Serniak Kacper0
4"04'
2 set
Kurałowicz Igor1
Szumilewicz Michał2
4"03'
1 set
Kurałowicz Igor1
Szumilewicz Michał2
4"02'
1 set
Rutkowski Hubert2
Szumilewicz Michał0
3"53'
2 set
Serniak Kacper1
Szumilewicz Michał2
3"50'
2 set
Serniak Kacper0
Rutkowski Hubert2

Małych punktów: 4644

OPENDAMSKAEliminacjeU11U15

3335

Sikorski Marcin160
Kantor Daniel157
Bernatowicz Marcin140
Gruszczyński Artur136
Makowski Maksymilian134
Makowski Paweł127
Raczyński Paweł126
Kaczyński Jakub121
Kowalski Dominik120
Mohamed Nazia117

540

Mohamed Nazia99
Saunders Małgorzata78
Kaszyńska Ewa77
Morawska Agnieszka77
Morawska Alicja57
Pawlik Aleksandra55
Romanova Katia50
Morawska Anna47

231

Cichosz Jan55
Włodarski Paweł47
Raczak Jakub43
Przybyszewski Krzysztof38
Rutkowski Hubert29
Brzoza Andrzej19

289

Szumilewicz Adam77
Saunders Michael72
Serniak Kacper71
Bakulski Franciszek69

249

Szumilewicz Michał76
Rutkowski Hubert67
Kurałowicz Igor59
Serniak Kacper47

Wszystkich rozegranych setów: 275

OPENDAMSKAEliminacjeU11U15

195

35

15

16

14


Wszystkich rozegranych meczów: 117

OPENDAMSKAEliminacjeU11U15

74

16

15

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAEliminacjeU11U15
12.55'
3 set
Makowski Maksymilian0
Kowalski Dominik3
14.55'
1 set
Szlazak Rafał0
Stasiak Wojciech2
15.09'
2 set
Raczak Jakub0
Wilski Marcin2
15.27'
2 set
Cirocki Marcin1
Makowski Paweł2
15.73'
1 set
Winter Alex2
Makaron Damian0
15.91'
4 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian2
16.00'
1 set
Korzeniewski Dariusz2
Kaczyński Jakub0
16.18'
2 set
Makowski Maksymilian2
Przybyszewski Krzysztof0
16.36'
1 set
Przybyszewski Krzysztof0
Cirocki Marcin2
16.55'
1 set
Włodarski Paweł0
Gruszczyński Artur2
14.82'
2 set
Romanova Katia0
Morawska Agnieszka2
16.45'
1 set
Saunders Małgorzata2
Romanova Katia0
16.45'
1 set
Romanova Katia0
Morawska Agnieszka2
17.91'
1 set
Romanova Katia0
Morawska Anna2
18.36'
2 set
Saunders Małgorzata2
Morawska Agnieszka0
18.55'
1 set
Saunders Małgorzata0
Mohamed Nazia3
18.55'
1 set
Kaszyńska Ewa0
Mohamed Nazia2
18.82'
2 set
Saunders Małgorzata2
Romanova Katia0
19.64'
1 set
Morawska Anna0
Morawska Alicja2
20.82'
1 set
Morawska Anna0
Morawska Agnieszka2
14.73'
1 set
Brzoza Andrzej0
Rutkowski Hubert1
16.18'
1 set
Brzoza Andrzej0
Cichosz Jan1
18.18'
1 set
Rutkowski Hubert0
Raczak Jakub1
18.27'
1 set
Brzoza Andrzej0
Raczak Jakub1
19.27'
1 set
Przybyszewski Krzysztof0
Cichosz Jan1
20.82'
1 set
Włodarski Paweł0
Cichosz Jan1
24.55'
1 set
Raczak Jakub0
Cichosz Jan1
24.82'
1 set
Przybyszewski Krzysztof1
Rutkowski Hubert0
25.64'
1 set
Brzoza Andrzej0
Przybyszewski Krzysztof1
25.73'
1 set
Brzoza Andrzej0
Włodarski Paweł1
11.64'
3 set
Serniak Kacper1
Szumilewicz Adam2
11.82'
2 set
Bakulski Franciszek1
Szumilewicz Adam2
13.45'
2 set
Serniak Kacper1
Szumilewicz Adam2
14.55'
1 set
Serniak Kacper1
Szumilewicz Adam2
18.09'
3 set
Bakulski Franciszek1
Szumilewicz Adam2
19.82'
1 set
Saunders Michael2
Serniak Kacper1
21.21'
3 set
Saunders Michael2
Serniak Kacper1
23.92'
2 set
Serniak Kacper2
Bakulski Franciszek0
24.09'
1 set
Saunders Michael2
Bakulski Franciszek1
24.36'
2 set
Saunders Michael0
Szumilewicz Adam2
15.27'
1 set
Kurałowicz Igor2
Serniak Kacper0
16.18'
2 set
Kurałowicz Igor0
Rutkowski Hubert2
17.55'
3 set
Serniak Kacper1
Szumilewicz Michał2
20.55'
3 set
Kurałowicz Igor1
Szumilewicz Michał2
20.91'
2 set
Serniak Kacper0
Rutkowski Hubert2
21.18'
2 set
Serniak Kacper1
Szumilewicz Michał2
22.00'
2 set
Rutkowski Hubert2
Szumilewicz Michał0
22.00'
1 set
Rutkowski Hubert2
Szumilewicz Michał0
22.09'
1 set
Kurałowicz Igor1
Szumilewicz Michał2
22.18'
2 set
Kurałowicz Igor1
Szumilewicz Michał2

Decyzji sędziowskich: 9 (0,2%)

Stroke 6
66,7%
Let 2
22,2%
Nolet 1
11,1%

OPENDAMSKA
2 4,7%
2-0-0
Kantor Daniel2
Paczesny Bartosz0
1 1,7%
0-1-0
Małocha Paweł2
Wójcik Artur1
1 1,9%
1-0-0
Winter Alex1
Kaczyński Jakub2
1 1,6%
0-1-0
Rakocki Marcin2
Kapitański Michał1
4 13,8%
3-0-1
Pawlik Aleksandra0
Morawska Alicja2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0