Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA
40"58'Dziewanowski Marek3
Zarówna Klaudyna2
39"55'Maciejewski Adam3
Dziewanowski Marek1
39"49'Kamińska Magda2
Głębocki Jakub3
38"21'Przybysz Grzegorz1
Świąder Michał3
35"48'Dziewanowski Marek2
Zalewski Jakub3
35"09'Gołębiowski Michał2
Zieliński Mateusz3
32"33'Kamińska Magda3
Ganczarski Marcin0
32"27'Dziewanowski Marek3
Rohleder Paweł1
31"47'Pierzgalski Marcin1
Zioło Artur3
30"03'Zarówna Klaudyna3
Wąsowski Paweł2
35"30'Sawicka Agnieszka3
Wilanowska Barbara2
35"08'Wasilewska Kinga3
Stasik-Makowska Ewelina2
31"14'Kępczyńska Olga2
Armatys Agnieszka3
31"12'Rutkiewicz Sylwia2
Sawicka Agnieszka3
30"39'Rohleder Katarzyna2
Stasik-Makowska Ewelina3
29"57'Kirszenstein Patrycja2
Rohleder Katarzyna3
20"51'Rutkiewicz Sylwia3
Kępczyńska Olga0
19"37'Armatys Agnieszka3
Jajtner Urszula2
19"10'Wilanowska Barbara0
Stasik-Makowska Ewelina3
16"54'Rutkiewicz Sylwia0
Kirszenstein Patrycja3
30"44'Ptak Szymon3
Sokalski Jędrzej2
29"22'Trojanowicz Jakub2
Sokalski Jędrzej3
19"49'Rybak Mateusz1
Trojanowicz Jakub2
19"02'Pietrzak Aleksander3
Woziwodzki Jakub0
13"05'Trojanowicz Jakub1
Szewczak Michał2
9"16'Ptak Szymon0
Pietrzak Aleksander3
7"21'Sokalski Jędrzej0
Woziwodzki Jakub2
6"48'Pietrzak Aleksander3
Szewczak Michał0
43'Rybak Mateusz0
Ptak Szymon3
17'Rybak Mateusz2
Krajewski Mikołaj1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA
Dziewanowski Marek140"17'
Głębocki Jakub113"20'
Maciejewski Adam95"52'
Kamińska Magda95"08'
Zarówna Klaudyna92"58'
Przybysz Grzegorz90"00'
Kostevych Oleksandr85"52'
Szczęsny Szymon82"14'
Świąder Michał80"33'
Wąsowski Paweł78"29'
Rutkiewicz Sylwia72"05'
Stasik-Makowska Ewelina68"41'
Wilanowska Barbara67"47'
Sawicka Agnieszka65"26'
Wasilewska Kinga63"13'
Rohleder Katarzyna59"45'
Armatys Agnieszka52"34'
Kirszenstein Patrycja50"15'
Kępczyńska Olga43"36'
Jankowska Roksana39"12'
Sokalski Jędrzej58"47'
Trojanowicz Jakub57"02'
Ptak Szymon35"22'
Pietrzak Aleksander31"10'
Woziwodzki Jakub23"10'
Szewczak Michał19"22'
Rybak Mateusz19"11'
Krajewski Mikołaj34'

Czas setów: 23 godz. 14 min 33 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA

967 min 56 s

13"27'
1 set
Kostevych Oleksandr3
Głębocki Jakub0
12"38'
1 set
Woziwodzki Jakub0
Głębocki Jakub3
12"25'
3 set
Maciejewski Adam3
Dziewanowski Marek1
11"14'
1 set
Kamińska Magda3
Ganczarski Marcin0
10"23'
3 set
Przybysz Grzegorz1
Świąder Michał3
10"03'
1 set
Maciejewski Adam0
Nabzdyk Tomasz3
9"42'
3 set
Szczęsny Szymon0
Przybysz Grzegorz3
9"34'
4 set
Maciejewski Adam3
Dziewanowski Marek1
9"33'
2 set
Dziewanowski Marek3
Rohleder Paweł1
8"53'
5 set
Dziewanowski Marek3
Zarówna Klaudyna2

304 min 18 s

10"28'
1 set
Rutkiewicz Sylwia3
Kępczyńska Olga0
8"00'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Wilanowska Barbara2
6"59'
2 set
Wilanowska Barbara0
Stasik-Makowska Ewelina3
6"27'
2 set
Wasilewska Kinga3
Stasik-Makowska Ewelina2
6"08'
1 set
Sawicka Agnieszka0
Wasilewska Kinga3
6"01'
4 set
Sawicka Agnieszka3
Wilanowska Barbara2
5"59'
4 set
Wasilewska Kinga3
Stasik-Makowska Ewelina2
5"59'
4 set
Kępczyńska Olga2
Armatys Agnieszka3
5"57'
1 set
Rutkiewicz Sylwia2
Jankowska Roksana2
5"51'
1 set
Wasilewska Kinga3
Stasik-Makowska Ewelina2

122 min 19 s

8"09'
1 set
Rybak Mateusz1
Trojanowicz Jakub2
7"06'
5 set
Trojanowicz Jakub2
Sokalski Jędrzej3
6"47'
3 set
Ptak Szymon3
Sokalski Jędrzej2
5"42'
4 set
Ptak Szymon3
Sokalski Jędrzej2
5"31'
3 set
Rybak Mateusz1
Trojanowicz Jakub2
5"30'
3 set
Pietrzak Aleksander3
Woziwodzki Jakub0
5"28'
1 set
Trojanowicz Jakub1
Szewczak Michał2
5"26'
1 set
Trojanowicz Jakub2
Sokalski Jędrzej3
5"17'
2 set
Pietrzak Aleksander3
Woziwodzki Jakub0
5"09'
1 set
Pietrzak Aleksander3
Woziwodzki Jakub0

Małych punktów: 5197

OPENDAMSKAJUNIORSKA

3353

Dziewanowski Marek207
Głębocki Jakub170
Maciejewski Adam163
Zarówna Klaudyna162
Grec Rafał161
Wąsowski Paweł157
Kostevych Oleksandr154
Świąder Michał141
Przybysz Grzegorz138
Zieliński Mateusz136

1205

Wasilewska Kinga148
Rutkiewicz Sylwia147
Wilanowska Barbara141
Stasik-Makowska Ewelina124
Rohleder Katarzyna122
Sawicka Agnieszka120
Armatys Agnieszka115
Kirszenstein Patrycja107
Jankowska Roksana70
Kępczyńska Olga63

639

Trojanowicz Jakub109
Pietrzak Aleksander99
Sokalski Jędrzej98
Ptak Szymon89
Woziwodzki Jakub73
Rybak Mateusz70
Szewczak Michał54
Krajewski Mikołaj47

Wszystkich rozegranych setów: 296

OPENDAMSKAJUNIORSKA

192

66

38


Wszystkich rozegranych meczów: 84

OPENDAMSKAJUNIORSKA

55

17

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA
0.73'
1 set
Pierzgalski Marcin1
Grec Rafał3
0.82'
3 set
Watral Jakub3
Stepecki Rafał1
0.82'
4 set
Pierzgalski Marcin1
Grec Rafał3
0.82'
3 set
Pierzgalski Marcin1
Grec Rafał3
0.82'
2 set
Pierzgalski Marcin1
Grec Rafał3
1.25'
1 set
Watral Jakub3
Stepecki Rafał1
1.64'
4 set
Ganczarski Marcin3
Gołębiowski Michał1
4.50'
1 set
Szubert Jacek0
Świąder Michał3
12.91'
3 set
Baraniak Tomasz0
Wąsowski Paweł3
13.09'
3 set
Stepecki Rafał0
Szubert Jacek3
9.18'
1 set
Armatys Agnieszka3
Jajtner Urszula2
15.82'
2 set
Wasilewska Kinga3
Jajtner Urszula0
16.09'
4 set
Armatys Agnieszka3
Jajtner Urszula2
16.91'
2 set
Jankowska Roksana0
Rohleder Katarzyna3
17.36'
1 set
Wasilewska Kinga3
Jajtner Urszula0
17.45'
1 set
Wilanowska Barbara3
Kirszenstein Patrycja0
17.64'
2 set
Sawicka Agnieszka0
Wasilewska Kinga3
18.00'
3 set
Wasilewska Kinga3
Jajtner Urszula0
18.09'
3 set
Sawicka Agnieszka0
Wasilewska Kinga3
19.00'
2 set
Rutkiewicz Sylwia2
Jankowska Roksana2
0.18'
3 set
Rybak Mateusz2
Krajewski Mikołaj1
0.27'
1 set
Szewczak Michał2
Krajewski Mikołaj0
0.27'
1 set
Rybak Mateusz2
Krajewski Mikołaj1
0.27'
3 set
Krajewski Mikołaj0
Woziwodzki Jakub3
0.36'
2 set
Krajewski Mikołaj0
Woziwodzki Jakub3
0.36'
2 set
Szewczak Michał2
Krajewski Mikołaj0
0.64'
3 set
Rybak Mateusz0
Ptak Szymon3
0.64'
1 set
Krajewski Mikołaj0
Woziwodzki Jakub3
0.73'
2 set
Rybak Mateusz2
Krajewski Mikołaj1
1.00'
2 set
Rybak Mateusz0
Ptak Szymon3

Decyzji sędziowskich: 16 (0.3%)

Stroke 1
6.3%
Let 14
87.5%
Nolet 1
6.3%

OPEN
4 7.8%
0-4-0
Baraniak Tomasz0
Gołębiowski Michał3
3 3%
0-3-0
Dziewanowski Marek3
Zarówna Klaudyna2
3 5.9%
1-2-0
Kazimierczak Bartosz0
Przybysz Grzegorz3
2 2%
0-2-0
Kamińska Magda2
Głębocki Jakub3
1 2.3%
0-0-1
Woziwodzki Jakub0
Głębocki Jakub3
1 1.4%
0-1-0
Pierzgalski Marcin1
Zioło Artur3
1 2.1%
0-1-0
Kurman Radosław0
Szczęsny Szymon3
1 1.3%
0-1-0
Pierzgalski Marcin3
Watral Jakub1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0