Najdłuższy mecz

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKAOU17OU15GU15OPEN - eliminacje grupa
46"55'Szewczyk Filip2
Wielgus Maksymilian3
43"55'Wielgus Maksymilian3
Suchocki Dominik2
39"08'Pytlowany Jakub2
Politański Maciej3
37"56'Bąk Krzysztof1
Braun Jan3
35"46'Żukrowski Jakub3
Jacobs Retha2
34"26'Rewilak Bartosz2
Śmietański Sebastian3
33"10'Śmietański Sebastian2
Suchocki Dominik3
27"44'Suchocki Dominik3
Żukrowski Jakub1
25"19'Politański Maciej1
Śmietański Sebastian3
25"02'Rewilak Bartosz3
Stypa Maciej0
20"20'Wszołek Karolina3
Adamiszyn Janusz0
19"01'Rewilak Bartosz3
Oszczędłowski Dariusz0
13"42'Kozak Daniel0
Pytlowany Jakub3
40"56'Bedla Anna2
Racia Katarzyna3
19"21'Banak Aleksandra3
Adamiszyn Zuzanna2
18"26'Jacobs Retha0
Wszołek Karolina3
18"18'Banak Aleksandra0
Bedla Anna3
17"24'Banak Aleksandra0
Jacobs Retha3
16"22'Racia Katarzyna0
Zasępa Aleksandra3
16"13'Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
Bedla Anna3
16"10'Dziedzic Anna3
Dubiel Natasza0
15"23'Kamińska Beata0
Zasępa Aleksandra3
14"46'Bedla Anna0
Kamińska Beata3
36"31'Pytlowany Jakub3
Rewilak Bartosz2
24"37'Pytlowany Jakub1
Wielgus Maksymilian3
14"36'Hernik Ernest0
Rewilak Bartosz3
14"21'Hernik Ernest0
Pytlowany Jakub3
11"53'Hernik Ernest0
Wielgus Maksymilian3
'Wielgus Maksymilian3
Rewilak BartoszW
18"07'Wielgus Emilia0
Janik Julia3
15"21'Adamiszyn Zuzanna0
Hernik Adrian3
13"03'Janik Julia0
Hernik Adrian3
11"26'Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
11"15'Hernik Adrian0
Pytlowany Jakub3
8"16'Wielgus Emilia0
Adamiszyn Zuzanna3
6"53'Janik Julia0
Lipski Kajetan3
21"36'Banak Aleksandra3
Adamiszyn Zuzanna1
21"16'Janik Julia3
Wielgus Emilia1
17"19'Dubiel Natasza1
Adamiszyn Zuzanna3
16"07'Dubiel Natasza3
Wielgus Emilia0
14"11'Dubiel Natasza3
Janik Julia0
12"55'Banak Aleksandra3
Dubiel Natasza0
10"55'Adamiszyn Zuzanna3
Janik Julia1
9"57'Banak Aleksandra3
Janik Julia0
9"44'Banak Aleksandra3
Wielgus Emilia0
4"32'Adamiszyn Zuzanna3
Wielgus Emilia0
13"55'Oszczędłowski Dariusz2
Adamiszyn Janusz0
'Kozak DanielW
Adamiszyn Janusz2
'Oszczędłowski Dariusz2
Kozak DanielW

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKAOU17OU15GU15OPEN - eliminacje grupa
Wielgus Maksymilian116"31'
Suchocki Dominik104"01'
Politański Maciej86"14'
Szewczyk Filip83"51'
Pytlowany Jakub80"38'
Śmietański Sebastian76"35'
Bąk Krzysztof72"15'
Żukrowski Jakub69"50'
Jacobs Retha68"07'
Braun Jan64"08'
Wszołek Karolina17"37'
Adamiszyn Janusz17"37'
Oszczędłowski Dariusz15"43'
Rewilak Bartosz15"43'
Pytlowany Jakub10"30'
Kozak Daniel10"30'
Bedla Anna76"57'
Racia Katarzyna56"01'
Banak Aleksandra47"44'
Kamińska Beata47"06'
Adamiszyn Zuzanna44"55'
Jacobs Retha39"24'
Zasępa Aleksandra36"16'
Dziedzic Anna33"53'
Wszołek Karolina33"11'
Dubiel Natasza24"19'
Pytlowany Jakub62"47'
Rewilak Bartosz45"00'
Hernik Ernest38"03'
Wielgus Maksymilian32"06'
Hernik Adrian34"57'
Janik Julia34"48'
Wielgus Emilia24"29'
Adamiszyn Zuzanna22"10'
Pytlowany Jakub19"02'
Lipski Kajetan16"34'
Dubiel Natasza53"18'
Janik Julia49"39'
Adamiszyn Zuzanna47"46'
Wielgus Emilia47"05'
Banak Aleksandra45"32'
Oszczędłowski Dariusz12"27'
Adamiszyn Janusz12"27'

Czas setów: 18 godz. 21 min 45 s

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKAOU17OU15GU15OPEN - eliminacje grupa

527 min 25 s

10"53'
5 set
Wielgus Maksymilian3
Suchocki Dominik2
10"11'
4 set
Bąk Krzysztof1
Braun Jan3
9"47'
4 set
Szewczyk Filip2
Wielgus Maksymilian3
9"38'
2 set
Bąk Krzysztof1
Braun Jan3
9"15'
5 set
Szewczyk Filip2
Wielgus Maksymilian3
8"48'
3 set
Rewilak Bartosz3
Stypa Maciej0
8"32'
3 set
Rewilak Bartosz2
Śmietański Sebastian3
8"22'
5 set
Pytlowany Jakub2
Politański Maciej3
8"16'
3 set
Wielgus Maksymilian3
Suchocki Dominik2
8"07'
1 set
Szewczyk Filip2
Wielgus Maksymilian3

43 min 50 s

7"04'
2 set
Wszołek Karolina3
Adamiszyn Janusz0
5"59'
2 set
Rewilak Bartosz3
Oszczędłowski Dariusz0
5"23'
3 set
Wszołek Karolina3
Adamiszyn Janusz0
5"10'
1 set
Wszołek Karolina3
Adamiszyn Janusz0
5"09'
3 set
Rewilak Bartosz3
Oszczędłowski Dariusz0
4"35'
1 set
Rewilak Bartosz3
Oszczędłowski Dariusz0
4"19'
2 set
Kozak Daniel0
Pytlowany Jakub3
3"26'
1 set
Kozak Daniel0
Pytlowany Jakub3
2"45'
3 set
Kozak Daniel0
Pytlowany Jakub3

231 min 25 s

11"38'
1 set
Bedla Anna2
Racia Katarzyna3
8"44'
1 set
Banak Aleksandra0
Bedla Anna3
6"55'
3 set
Bedla Anna2
Racia Katarzyna3
6"17'
1 set
Racia Katarzyna0
Zasępa Aleksandra3
6"02'
1 set
Dziedzic Anna3
Dubiel Natasza0
5"49'
1 set
Jacobs Retha0
Wszołek Karolina3
5"43'
2 set
Banak Aleksandra0
Jacobs Retha3
5"31'
2 set
Bedla Anna2
Racia Katarzyna3
5"25'
5 set
Bedla Anna2
Racia Katarzyna3
5"19'
3 set
Jacobs Retha0
Wszołek Karolina3

88 min 58 s

8"17'
1 set
Pytlowany Jakub3
Rewilak Bartosz2
6"46'
4 set
Pytlowany Jakub3
Rewilak Bartosz2
6"40'
1 set
Pytlowany Jakub1
Wielgus Maksymilian3
6"03'
2 set
Pytlowany Jakub3
Rewilak Bartosz2
5"31'
1 set
Hernik Ernest0
Wielgus Maksymilian3
5"19'
3 set
Hernik Ernest0
Rewilak Bartosz3
5"02'
3 set
Pytlowany Jakub1
Wielgus Maksymilian3
4"45'
5 set
Pytlowany Jakub3
Rewilak Bartosz2
4"44'
3 set
Pytlowany Jakub3
Rewilak Bartosz2
4"37'
2 set
Hernik Ernest0
Rewilak Bartosz3

76 min

7"31'
1 set
Wielgus Emilia0
Janik Julia3
7"04'
1 set
Adamiszyn Zuzanna0
Hernik Adrian3
5"11'
1 set
Janik Julia0
Hernik Adrian3
4"55'
2 set
Wielgus Emilia0
Janik Julia3
4"04'
3 set
Adamiszyn Zuzanna0
Hernik Adrian3
3"56'
3 set
Wielgus Emilia0
Janik Julia3
3"43'
3 set
Janik Julia0
Hernik Adrian3
3"29'
1 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
3"24'
3 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
3"21'
2 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3

121 min 40 s

6"35'
1 set
Banak Aleksandra3
Adamiszyn Zuzanna1
5"55'
1 set
Janik Julia3
Wielgus Emilia1
5"43'
2 set
Adamiszyn Zuzanna3
Janik Julia1
5"37'
3 set
Dubiel Natasza3
Wielgus Emilia0
5"25'
1 set
Dubiel Natasza3
Wielgus Emilia0
5"19'
3 set
Banak Aleksandra3
Adamiszyn Zuzanna1
5"06'
3 set
Dubiel Natasza3
Janik Julia0
4"56'
2 set
Janik Julia3
Wielgus Emilia1
4"47'
4 set
Janik Julia3
Wielgus Emilia1
4"15'
2 set
Dubiel Natasza3
Janik Julia0

12 min 27 s

6"37'
1 set
Oszczędłowski Dariusz2
Adamiszyn Janusz0
5"50'
2 set
Oszczędłowski Dariusz2
Adamiszyn Janusz0

Małych punktów: 3929

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKAOU17OU15GU15OPEN - eliminacje grupa

1617

Suchocki Dominik169
Wielgus Maksymilian167
Pytlowany Jakub144
Politański Maciej135
Szewczyk Filip130
Śmietański Sebastian124
Jacobs Retha115
Żukrowski Jakub103
Bąk Krzysztof100
Szychowski Michał95

148

Wszołek Karolina34
Pytlowany Jakub33
Rewilak Bartosz33
Adamiszyn Janusz21
Oszczędłowski Dariusz15
Kozak Daniel12

912

Bedla Anna134
Kamińska Beata121
Adamiszyn Zuzanna108
Wszołek Karolina99
Jacobs Retha87
Zasępa Aleksandra81
Banak Aleksandra72
Racia Katarzyna70
Dziedzic Anna54
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna48

313

Pytlowany Jakub116
Wielgus Maksymilian79
Rewilak Bartosz71
Hernik Ernest47

315

Hernik Adrian76
Pytlowany Jakub66
Adamiszyn Zuzanna48
Lipski Kajetan47
Janik Julia46
Wielgus Emilia32

588

Adamiszyn Zuzanna153
Banak Aleksandra145
Dubiel Natasza115
Janik Julia97
Wielgus Emilia78

36

Oszczędłowski Dariusz23
Adamiszyn Janusz13

Wszystkich rozegranych setów: 230

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKAOU17OU15GU15OPEN - eliminacje grupa

91

9

55

18

21

34

2


Wszystkich rozegranych meczów: 69

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKAOU17OU15GU15OPEN - eliminacje grupa

26

3

17

5

7

10

1


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKAOU17OU15GU15OPEN - eliminacje grupa
13.64'
1 set
Pytlowany Jakub2
Braun Jan1
16.09'
2 set
Szewczyk Filip2
Stypa Maciej1
18.27'
3 set
Żukrowski Jakub3
Jacobs Retha2
19.36'
1 set
Szychowski Michał0
Jacobs Retha2
20.73'
3 set
Baranowski Piotr0
Suchocki Dominik3
20.82'
1 set
Wszołek Karolina0
Politański Maciej3
21.55'
2 set
Bąk Krzysztof2
Wszołek Karolina0
21.64'
1 set
Rewilak Bartosz2
Śmietański Sebastian3
22.18'
1 set
Baranowski Piotr1
Jacobs Retha2
22.18'
1 set
Szewczyk Filip2
Szychowski Michał1
15.00'
3 set
Kozak Daniel0
Pytlowany Jakub3
18.73'
1 set
Kozak Daniel0
Pytlowany Jakub3
23.55'
2 set
Kozak Daniel0
Pytlowany Jakub3
25.00'
1 set
Rewilak Bartosz3
Oszczędłowski Dariusz0
28.09'
3 set
Rewilak Bartosz3
Oszczędłowski Dariusz0
28.18'
1 set
Wszołek Karolina3
Adamiszyn Janusz0
29.36'
3 set
Wszołek Karolina3
Adamiszyn Janusz0
32.64'
2 set
Rewilak Bartosz3
Oszczędłowski Dariusz0
35.33'
2 set
Wszołek Karolina3
Adamiszyn Janusz0
13.18'
5 set
Banak Aleksandra3
Adamiszyn Zuzanna2
13.36'
1 set
Jacobs Retha3
Racia Katarzyna0
13.64'
2 set
Adamiszyn Zuzanna0
Wszołek Karolina3
14.09'
1 set
Adamiszyn Zuzanna3
Dubiel Natasza0
14.27'
1 set
Adamiszyn Zuzanna0
Wszołek Karolina3
14.36'
2 set
Adamiszyn Zuzanna3
Dubiel Natasza0
14.64'
2 set
Jacobs Retha3
Racia Katarzyna0
15.27'
2 set
Banak Aleksandra3
Adamiszyn Zuzanna2
15.45'
3 set
Adamiszyn Zuzanna0
Wszołek Karolina3
15.91'
3 set
Banak Aleksandra3
Adamiszyn Zuzanna2
16.00'
3 set
Hernik Ernest0
Wielgus Maksymilian3
18.09'
2 set
Hernik Ernest0
Wielgus Maksymilian3
19.27'
3 set
Hernik Ernest0
Pytlowany Jakub3
20.45'
1 set
Hernik Ernest0
Pytlowany Jakub3
23.09'
4 set
Pytlowany Jakub1
Wielgus Maksymilian3
24.00'
2 set
Pytlowany Jakub1
Wielgus Maksymilian3
24.45'
1 set
Hernik Ernest0
Rewilak Bartosz3
25.00'
2 set
Hernik Ernest0
Pytlowany Jakub3
25.18'
2 set
Hernik Ernest0
Rewilak Bartosz3
25.82'
3 set
Pytlowany Jakub3
Rewilak Bartosz2
9.82'
2 set
Janik Julia0
Lipski Kajetan3
10.36'
3 set
Janik Julia0
Lipski Kajetan3
12.09'
2 set
Wielgus Emilia0
Adamiszyn Zuzanna3
14.18'
1 set
Wielgus Emilia0
Adamiszyn Zuzanna3
14.36'
1 set
Janik Julia0
Lipski Kajetan3
15.27'
2 set
Hernik Adrian0
Pytlowany Jakub3
15.27'
3 set
Hernik Adrian0
Pytlowany Jakub3
15.91'
2 set
Adamiszyn Zuzanna0
Hernik Adrian3
17.45'
1 set
Hernik Adrian0
Pytlowany Jakub3
17.45'
2 set
Janik Julia0
Hernik Adrian3
0.45'
3 set
Adamiszyn Zuzanna3
Janik Julia1
0.45'
3 set
Adamiszyn Zuzanna3
Wielgus Emilia0
1.33'
1 set
Adamiszyn Zuzanna3
Janik Julia1
6.64'
2 set
Adamiszyn Zuzanna3
Wielgus Emilia0
12.09'
3 set
Banak Aleksandra3
Janik Julia0
13.36'
1 set
Banak Aleksandra3
Janik Julia0
14.55'
1 set
Banak Aleksandra3
Wielgus Emilia0
16.00'
3 set
Banak Aleksandra3
Wielgus Emilia0
16.09'
4 set
Banak Aleksandra3
Adamiszyn Zuzanna1
16.09'
2 set
Banak Aleksandra3
Wielgus Emilia0
29.17'
2 set
Oszczędłowski Dariusz2
Adamiszyn Janusz0
36.09'
1 set
Oszczędłowski Dariusz2
Adamiszyn Janusz0

Decyzji sędziowskich: 36 (0,9%)

Stroke 11
30,6%
Let 23
63,9%
Nolet 2
5,6%

OPENDAMSKAOU17OU15
12 16,2%
4-7-1
Bąk Krzysztof1
Braun Jan3
4 6,8%
2-2-0
Szewczyk Filip2
Szychowski Michał1
4 7%
1-3-0
Politański Maciej0
Wielgus Maksymilian3
2 3,6%
0-2-0
Pytlowany Jakub1
Żukrowski Jakub2
2 5,4%
0-2-0
Bąk Krzysztof2
Wszołek Karolina0
2 2,5%
1-1-0
Politański Maciej1
Śmietański Sebastian3
1 1,4%
0-1-0
Szychowski Michał1
Pytlowany Jakub3
1 1,8%
0-1-0
Pytlowany Jakub2
Braun Jan1
1 1,1%
0-1-0
Pytlowany Jakub2
Politański Maciej3
1 1,1%
1-0-0
Wielgus Maksymilian3
Suchocki Dominik2
1 2,2%
1-0-0
Dziedzic Anna0
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna3
1 1,2%
0-0-1
Pytlowany Jakub1
Wielgus Maksymilian3
1 2,3%
1-0-0
Janik Julia0
Hernik Adrian3
1 2,1%
0-1-0
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0