Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIOU15OU13OU11
54"40'Dominiak Kamil3
Pyda Andrzej2
41"30'Dominiak Kamil2
Pełczyński Adam3
31"38'Gałecki Tomasz0
Pełczyński Adam3
30"46'Pyda Andrzej2
Klebba Łukasz1
29"40'Klebba Łukasz2
Peukert Tomasz1
29"07'Oleksy Jarosław1
Peukert Tomasz2
28"02'Dominiak Kamil2
Szymanowski Marek1
25"23'Glaza Tomasz1
Ciszewski Marcin2
24"36'Wasiela Jacek1
Gajos Jakub2
23"59'Sokołowski Łukasz1
Rydz Romuald2
46"18'Kornowska Małgorzata3
Szymaniak Kinga2
40"18'Dominiak Zuzanna2
Krzywicka Paulina3
30"15'Krzywicka Paulina3
Kornowska Małgorzata1
23"18'Dominiak Zuzanna3
Szymaniak Kinga0
18"32'Kałmuczak Monika0
Kornowska Małgorzata3
15"52'Buczkowska Ewa0
Krzywicka Paulina3
15"49'Huber Ewa2
Jacuńska Joanna0
14"00'Jacuńska Joanna0
Kałmuczak Monika2
13"44'Dominiak Zuzanna3
Kwaśniewska Karolina0
13"24'Huber Ewa2
Zdrojewska Hanna0
1017"00'Felbór Tytus2
Sokołowski Julian0
12"11'Celm Franciszek0
Dyczkowski Jakub2
11"39'Dobrzyński Wojciech0
Felbór Tytus2
10"21'Dyczkowski Jakub0
Dobrzyński Wojciech2
10"17'Celm Franciszek0
Dobrzyński Wojciech2
10"15'Dyczkowski Jakub0
Felbór Tytus2
9"19'Dobrzyński Wojciech2
Sokołowski Julian0
8"32'Celm Franciszek0
Sokołowski Julian2
'Dyczkowski Jakub2
Sokołowski JulianW
'Celm FranciszekW
Felbór Tytus2
27"00'Marcinkowski Mateusz2
Dobrzyński Wojciech1
24"37'Szymaczek Piotr1
Felbór Tytus2
17"04'Kaszyński Hugo1
Górecki Mateusz2
16"08'Oleksy Amelia2
Kaszyński Hugo1
15"15'Sokołowski Julian0
Ratajczak Krzysztof2
13"17'Oleksy Amelia0
Szymańska Amelia2
12"16'Sokołowski Julian2
Dyczkowski Jakub0
11"22'Szymańska Amelia2
Górecki Mateusz0
11"08'Dyczkowski Jakub0
Marcinkowski Łukasz2
10"39'Marcinkowski Mateusz0
Ratajczak Krzysztof2
22"24'Marcinkowski Łukasz1
Marcinkowski Mateusz2
21"37'Birecki Bartosz1
Oleksy Franciszek2
18"16'Jankowiak Kaja2
Birecki Bartosz1
17"18'Celm Maksymilian1
Samborski Jan2
15"20'Celm Maksymilian2
Birecki Bartosz1
14"42'Marcinkowski Mateusz2
Oleksy Franciszek0
11"44'Birecki Bartosz0
Samborski Jan2
11"38'Celm Maksymilian0
Oleksy Franciszek2
11"09'Jankowiak Kaja0
Oleksy Franciszek2
10"31'Samborski Jan2
Oleksy Franciszek0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIOU15OU13OU11
Dominiak Kamil130"09'
Pełczyński Adam100"12'
Pyda Andrzej98"47'
Peukert Tomasz97"02'
Rydz Romuald89"07'
Klebba Łukasz88"19'
Gałecki Tomasz84"32'
Fulneczek Adrian84"14'
Wąsowski Paweł83"13'
Leowski Michał81"46'
Kornowska Małgorzata89"30'
Szymaniak Kinga78"05'
Krzywicka Paulina76"34'
Dominiak Zuzanna70"19'
Jacuńska Joanna57"55'
Huber Ewa46"55'
Kałmuczak Monika43"08'
Buczkowska Ewa34"44'
Stróżyk Joanna Bernadetta30"59'
Kwaśniewska Karolina29"48'
Felbór Tytus1034"42'
Sokołowski Julian1031"28'
Dobrzyński Wojciech35"55'
Dyczkowski Jakub28"09'
Celm Franciszek27"02'
Marcinkowski Mateusz47"27'
Szymańska Amelia39"40'
Felbór Tytus38"50'
Szymaczek Piotr37"51'
Ratajczak Krzysztof36"43'
Dyczkowski Jakub36"13'
Kaszyński Hugo33"30'
Oleksy Amelia33"19'
Sokołowski Julian32"43'
Górecki Mateusz32"28'
Birecki Bartosz71"44'
Oleksy Franciszek71"26'
Celm Maksymilian62"37'
Marcinkowski Mateusz59"09'
Samborski Jan58"18'
Jankowiak Kaja51"38'
Marcinkowski Łukasz49"40'

Czas setów: 438 godz. 51 min 47 s

OPENDAMSKIOU15OU13OU11

24470 min 43 s

22995"58'
1 set
Lasota Andrzej0
Korzeniewski Dariusz2
17"44'
1 set
Szymanowski Marek2
Kaźmierczak Rafał0
13"27'
1 set
Pyda Andrzej2
Klebba Łukasz1
12"08'
1 set
Dominiak Kamil2
Szymanowski Marek1
11"17'
2 set
Gałecki Tomasz2
Nowakowski Shane0
11"08'
3 set
Dominiak Kamil3
Pyda Andrzej2
11"07'
1 set
Oleksy Jarosław1
Peukert Tomasz2
10"53'
2 set
Dominiak Kamil3
Pyda Andrzej2
10"32'
2 set
Klebba Łukasz2
Peukert Tomasz1
10"20'
1 set
Skrzypczak Łukasz2
Jankowiak Makary0

351 min 17 s

12"51'
5 set
Kornowska Małgorzata3
Szymaniak Kinga2
9"28'
1 set
Jacuńska Joanna0
Kałmuczak Monika2
9"16'
4 set
Dominiak Zuzanna2
Krzywicka Paulina3
8"16'
3 set
Krzywicka Paulina3
Kornowska Małgorzata1
8"02'
3 set
Kornowska Małgorzata3
Szymaniak Kinga2
7"51'
2 set
Dominiak Zuzanna3
Szymaniak Kinga0
7"09'
3 set
Dominiak Zuzanna3
Szymaniak Kinga0
7"04'
4 set
Kornowska Małgorzata3
Szymaniak Kinga2
6"51'
2 set
Huber Ewa2
Jacuńska Joanna0
6"46'
1 set
Huber Ewa2
Jacuńska Joanna0

1078 min 38 s

1012"58'
1 set
Felbór Tytus2
Sokołowski Julian0
6"38'
1 set
Dobrzyński Wojciech0
Felbór Tytus2
6"09'
2 set
Celm Franciszek0
Dyczkowski Jakub2
4"53'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Dobrzyński Wojciech2
4"50'
1 set
Celm Franciszek0
Dyczkowski Jakub2
4"37'
1 set
Dobrzyński Wojciech2
Sokołowski Julian0
4"23'
1 set
Celm Franciszek0
Dobrzyński Wojciech2
4"23'
2 set
Celm Franciszek0
Dobrzyński Wojciech2
4"21'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Felbór Tytus2
4"11'
1 set
Celm Franciszek0
Sokołowski Julian2

218 min 53 s

10"17'
1 set
Szymaczek Piotr1
Felbór Tytus2
8"34'
3 set
Marcinkowski Mateusz2
Dobrzyński Wojciech1
8"09'
1 set
Marcinkowski Mateusz2
Dobrzyński Wojciech1
7"42'
2 set
Szymaczek Piotr1
Felbór Tytus2
7"40'
2 set
Sokołowski Julian0
Ratajczak Krzysztof2
6"36'
2 set
Oleksy Amelia0
Szymańska Amelia2
6"10'
1 set
Sokołowski Julian0
Ratajczak Krzysztof2
6"04'
2 set
Marcinkowski Mateusz2
Dobrzyński Wojciech1
5"51'
1 set
Szymańska Amelia2
Górecki Mateusz0
5"39'
1 set
Oleksy Amelia0
Szymańska Amelia2

212 min 16 s

7"51'
2 set
Birecki Bartosz1
Oleksy Franciszek2
7"33'
1 set
Birecki Bartosz0
Samborski Jan2
7"16'
1 set
Marcinkowski Mateusz2
Oleksy Franciszek0
7"01'
3 set
Jankowiak Kaja2
Birecki Bartosz1
6"35'
2 set
Celm Maksymilian0
Oleksy Franciszek2
6"35'
1 set
Marcinkowski Łukasz1
Marcinkowski Mateusz2
6"28'
2 set
Marcinkowski Mateusz2
Oleksy Franciszek0
6"20'
3 set
Marcinkowski Łukasz1
Marcinkowski Mateusz2
6"03'
1 set
Birecki Bartosz1
Oleksy Franciszek2
5"44'
2 set
Samborski Jan2
Oleksy Franciszek0

Małych punktów: 7726

OPENDAMSKIOU15OU13OU11

4630

Dominiak Kamil177
Pełczyński Adam152
Leowski Michał149
Mikołajczak Piotr149
Fulneczek Adrian139
Skrzypczak Łukasz134
Gałecki Tomasz131
Pyda Andrzej131
Drążkowiak Sebastian130
Wąsowski Paweł130

1210

Krzywicka Paulina145
Dominiak Zuzanna129
Kornowska Małgorzata128
Szymaniak Kinga124
Buczkowska Ewa85
Huber Ewa83
Jacuńska Joanna79
Stróżyk Joanna Bernadetta77
Kałmuczak Monika72
Kwaśniewska Karolina68

270

Dobrzyński Wojciech72
Felbór Tytus66
Celm Franciszek46
Sokołowski Julian44
Dyczkowski Jakub42

858

Marcinkowski Mateusz83
Ratajczak Krzysztof82
Szymańska Amelia82
Dobrzyński Wojciech80
Sokołowski Julian78
Felbór Tytus77
Szymaczek Piotr68
Górecki Mateusz62
Marcinkowski Łukasz59
Kaszyński Hugo58

758

Marcinkowski Mateusz142
Marcinkowski Łukasz137
Oleksy Franciszek110
Samborski Jan109
Celm Maksymilian100
Birecki Bartosz99
Jankowiak Kaja61

Wszystkich rozegranych setów: 443

OPENDAMSKIOU15OU13OU11

259

73

16

48

47


Wszystkich rozegranych meczów: 184

OPENDAMSKIOU15OU13OU11

103

30

8

22

21


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIOU15OU13OU11
0.27'
3 set
Mikołajczak Piotr2
Kapuściński BartoszW
5.73'
3 set
Pyda AndrzejW
Gałecki Tomasz3
13.91'
1 set
Wąsowski Paweł0
Kaźmierczak Rafał2
13.91'
1 set
Bielawski Krzysztof0
Lasota Andrzej2
14.00'
1 set
Mentlewicz Mateusz2
Greczka Dariusz0
14.00'
1 set
Sobisz Adrian1
Zdrojewski Daniel2
14.00'
1 set
Kapuściński Bartosz2
Kornowska Małgorzata0
14.64'
1 set
Ciszewski Marcin2
Oleksy Jarosław1
15.18'
2 set
Bielawski Krzysztof0
Pełczyński Adam2
15.55'
2 set
Mentlewicz Mateusz2
Greczka Dariusz0
13.82'
2 set
Dubowska Marta2
Zdrojewska Hanna0
14.09'
2 set
Lewandowska Aleksandra2
Aneta Matkowska0
14.18'
2 set
Dubowska Marta0
Kwaśniewska Karolina2
14.18'
1 set
Szymaniak Kinga3
Franczuk Ewelina0
14.73'
2 set
Szymaniak Kinga3
Franczuk Ewelina0
14.82'
2 set
Kałmuczak Monika2
Franczuk Ewelina0
15.55'
1 set
Stróżyk Joanna Bernadetta2
Wojtania Ewa0
15.73'
3 set
Szymaniak Kinga3
Franczuk Ewelina0
16.09'
2 set
Kwaśniewska Karolina2
Franczuk Ewelina0
17.00'
2 set
Huber Ewa0
Buczkowska Ewa2
16.18'
2 set
Felbór Tytus2
Sokołowski Julian0
16.91'
2 set
Celm Franciszek0
Sokołowski Julian2
19.73'
2 set
Dobrzyński Wojciech0
Felbór Tytus2
19.82'
2 set
Dobrzyński Wojciech2
Sokołowski Julian0
20.55'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Dobrzyński Wojciech2
22.73'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Felbór Tytus2
22.82'
1 set
Celm Franciszek0
Sokołowski Julian2
23.73'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Felbór Tytus2
23.91'
2 set
Celm Franciszek0
Dobrzyński Wojciech2
23.91'
1 set
Celm Franciszek0
Dobrzyński Wojciech2
12.27'
2 set
Ratajczak Krzysztof2
Celm Maksymilian0
15.64'
1 set
Szymaczek Piotr2
Marcinkowski Mateusz0
17.18'
1 set
Felbór Tytus2
Ratajczak Krzysztof0
17.27'
3 set
Oleksy Amelia2
Kaszyński Hugo1
17.27'
1 set
Dobrzyński Wojciech2
Marcinkowski Łukasz0
17.73'
2 set
Szymańska Amelia2
Celm Maksymilian0
18.27'
1 set
Marcinkowski Łukasz2
Kaszyński Hugo0
18.73'
1 set
Oleksy Amelia0
Dyczkowski Jakub2
18.73'
1 set
Górecki Mateusz0
Marcinkowski Mateusz2
19.73'
2 set
Marcinkowski Łukasz2
Kaszyński Hugo0
9.64'
1 set
Jankowiak Kaja0
Marcinkowski Łukasz2
10.09'
2 set
Jankowiak Kaja0
Marcinkowski Łukasz2
12.73'
2 set
Jankowiak Kaja0
Marcinkowski Mateusz2
13.82'
2 set
Samborski Jan0
Marcinkowski Łukasz2
14.36'
1 set
Samborski Jan0
Marcinkowski Łukasz2
16.09'
1 set
Jankowiak Kaja0
Marcinkowski Mateusz2
16.18'
2 set
Birecki Bartosz0
Marcinkowski Mateusz2
16.82'
2 set
Birecki Bartosz0
Marcinkowski Łukasz2
17.00'
1 set
Celm Maksymilian0
Marcinkowski Mateusz2
17.45'
1 set
Birecki Bartosz0
Marcinkowski Łukasz2

Decyzji sędziowskich: 60 (0,8%)

Stroke 13
21,7%
Let 41
68,3%
Nolet 6
10%

OPENDAMSKIOU15OU13OU11
11 17,2%
4-7-0
Gałecki Tomasz0
Pełczyński Adam3
7 16,7%
1-5-1
Lasota Andrzej0
Korzeniewski Dariusz2
6 9,1%
2-4-0
Glaza Tomasz1
Ciszewski Marcin2
6 15,8%
3-3-0
Szenfeld Artur0
Górzyński Bartosz2
1 2,4%
0-1-0
Holz Maciej2
Mikołajczak Piotr0
1 2,4%
0-1-0
Glaza Tomasz2
Maciejewski Karol0
1 1,7%
0-1-0
Oleksy Jarosław1
Peukert Tomasz2
1 2,1%
0-1-0
Firfas Rafał1
Leowski Michał2
3 8,3%
0-3-0
Stróżyk Joanna Bernadetta0
Dominiak Zuzanna2
1 3,1%
0-1-0
Kwaśniewska Karolina0
Buczkowska Ewa2
1 1,1%
0-0-1
Dominiak Zuzanna2
Krzywicka Paulina3
3 8,3%
0-2-1
Dobrzyński Wojciech2
Sokołowski Julian0
1 3,6%
0-0-1
Dobrzyński Wojciech0
Felbór Tytus2
1 3%
0-1-0
Dyczkowski Jakub0
Felbór Tytus2
2 5,7%
1-1-0
Felbór Tytus2
Ratajczak Krzysztof0
2 3,4%
0-2-0
Szymaczek Piotr1
Felbór Tytus2
1 2,7%
0-0-1
Oleksy Amelia0
Szymańska Amelia2
1 2,9%
0-1-0
Sokołowski Julian2
Dyczkowski Jakub0
3 5%
1-2-0
Marcinkowski Łukasz1
Marcinkowski Mateusz2
2 3,6%
1-1-0
Celm Maksymilian1
Samborski Jan2
1 3,2%
0-1-0
Celm Maksymilian0
Marcinkowski Łukasz2
1 4,2%
0-0-1
Jankowiak Kaja0
Marcinkowski Mateusz2
1 3%
0-1-0
Marcinkowski Łukasz2
Oleksy Franciszek0
1 3%
0-1-0
Samborski Jan0
Marcinkowski Mateusz2
1 3%
0-1-0
Jankowiak Kaja0
Celm Maksymilian2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0