Najdłuższy mecz

OPEN - eliminacjeOPENDAMSKA
18"25'Gora Sławomir2
Siciński Michał1
13"01'Kołodziej Rafał0
Burak Aleksandra2
11"47'Moczulski Krzysztof2
Flejszar Radosław0
10"40'Kapelski Michał0
Franuszkiewicz Mariusz2
10"08'Szydłowski Tomasz0
Burak Julia2
7"45'Wyszyński Kamil2
Zawierucha Przemysław0
4"42'Zieliński Maciej2
Szynal Bartek0
56"36'Teuchner Dan3
Filipowski Dariusz1
36"36'Matejski Tomasz3
Sikorski Marcin1
31"36'Choma Damian2
Podgórski Bartłomiej1
27"46'Teuchner Dan2
Kowalski Dominik0
27"09'Matejski Tomasz3
Teuchner Dan0
25"58'Przybitkowski Kamil0
Teuchner Dan2
25"28'Wasilewski Jan2
Stachurski Jakub1
24"54'Pozlewicz Anna1
Młyński Oskar2
24"47'Dudek Piotr1
Sikorski Marcin2
24"16'Wróblewski Łukasz2
Zieliński Maciej1
33"55'Burak Aleksandra3
Pozlewicz Anna1
33"03'Burak Julia3
Burak Aleksandra1
24"49'Gałwa Aleksandra2
Mierzejewska Natalia1
24"45'Wilas Karolina1
Mierzejewska Natalia2
22"47'Gałwa Aleksandra1
Burak Julia3
19"17'Gawrońska Karolina2
Sikorska Karolina1
19"09'Mierzejewska Natalia2
Kulpowicz Martyna1
19"06'Wilanowska Barbara1
Wilas Karolina2
17"10'Gałwa Aleksandra0
Pozlewicz Anna3
15"55'Mierzejewska Natalia2
Tomaszewska Sylwia1

Najdłużej na korcie

OPEN - eliminacjeOPENDAMSKA
Gora Sławomir15"35'
Siciński Michał15"35'
Kołodziej Rafał11"23'
Burak Aleksandra11"23'
Flejszar Radosław10"46'
Moczulski Krzysztof10"46'
Kapelski Michał8"51'
Franuszkiewicz Mariusz8"51'
Szydłowski Tomasz8"20'
Burak Julia8"20'
Teuchner Dan149"37'
Filipowski Dariusz105"25'
Matejski Tomasz94"31'
Wasilewski Jan93"13'
Kucza Przemysław90"44'
Podgórski Bartłomiej90"31'
Kowalski Dominik88"20'
Sikorski Marcin83"24'
Wróblewski Łukasz83"18'
Żak Marcin78"20'
Mierzejewska Natalia70"23'
Burak Aleksandra70"22'
Gałwa Aleksandra58"37'
Burak Julia54"07'
Wilas Karolina50"12'
Pozlewicz Anna49"42'
Tomaszewska Sylwia40"31'
Kulpowicz Martyna39"00'
Wilanowska Barbara33"59'
Maskiewicz Małgorzata30"47'

Czas setów: 37 godz. 45 min 36 s

OPEN - eliminacjeOPENDAMSKA

66 min 3 s

6"31'
3 set
Gora Sławomir2
Siciński Michał1
6"16'
2 set
Moczulski Krzysztof2
Flejszar Radosław0
5"51'
2 set
Kołodziej Rafał0
Burak Aleksandra2
5"32'
1 set
Kołodziej Rafał0
Burak Aleksandra2
5"15'
2 set
Gora Sławomir2
Siciński Michał1
5"05'
1 set
Kapelski Michał0
Franuszkiewicz Mariusz2
4"30'
1 set
Moczulski Krzysztof2
Flejszar Radosław0
4"17'
1 set
Szydłowski Tomasz0
Burak Julia2
4"03'
2 set
Szydłowski Tomasz0
Burak Julia2
4"03'
2 set
Wyszyński Kamil2
Zawierucha Przemysław0

1902 min 21 s

21"19'
1 set
Teuchner Dan2
Kowalski Dominik0
16"20'
1 set
Teuchner Dan3
Filipowski Dariusz1
13"40'
1 set
Przybitkowski Kamil0
Teuchner Dan2
13"09'
3 set
Teuchner Dan3
Filipowski Dariusz1
11"39'
2 set
Kowalski Dominik0
Gorczycki Wojciech2
11"28'
2 set
Teuchner Dan3
Filipowski Dariusz1
11"26'
3 set
Choma Damian2
Podgórski Bartłomiej1
11"17'
1 set
Gora Sławomir1
Wróblewski Łukasz2
10"49'
4 set
Teuchner Dan3
Filipowski Dariusz1
10"45'
2 set
Przybitkowski Kamil0
Teuchner Dan2

297 min 12 s

14"52'
1 set
Burak Aleksandra3
Pozlewicz Anna1
10"32'
1 set
Burak Julia3
Burak Aleksandra1
8"34'
3 set
Gałwa Aleksandra2
Mierzejewska Natalia1
7"33'
2 set
Gałwa Aleksandra2
Mierzejewska Natalia1
7"22'
3 set
Gawrońska Karolina2
Sikorska Karolina1
7"09'
1 set
Wilas Karolina1
Mierzejewska Natalia2
7"07'
2 set
Wilas Karolina1
Mierzejewska Natalia2
6"53'
2 set
Burak Julia3
Burak Aleksandra1
6"44'
3 set
Wilas Karolina1
Mierzejewska Natalia2
6"31'
2 set
Gawrońska Karolina2
Sikorska Karolina1

Małych punktów: 7770

OPEN - eliminacjeOPENDAMSKA

250

Gora Sławomir29
Siciński Michał27
Burak Aleksandra24
Moczulski Krzysztof22
Wyszyński Kamil22
Franuszkiewicz Mariusz22
Zieliński Maciej22
Burak Julia22
Kołodziej Rafał18
Flejszar Radosław15

6461

Sikorski Marcin170
Matejski Tomasz167
Kucza Przemysław164
Teuchner Dan152
Wasilewski Jan148
Stachurski Jakub147
Waniak Igor146
Podgórski Bartłomiej145
Cytryna Paweł137
Nogawka Maciej134

1059

Mierzejewska Natalia120
Burak Aleksandra112
Burak Julia106
Gałwa Aleksandra102
Wilas Karolina101
Tomaszewska Sylwia86
Pozlewicz Anna86
Wilanowska Barbara75
Maskiewicz Małgorzata71
Kulpowicz Martyna55

Wszystkich rozegranych setów: 452

OPEN - eliminacjeOPENDAMSKA

15

374

63


Wszystkich rozegranych meczów: 190

OPEN - eliminacjeOPENDAMSKA

7

158

25


Szybkość zdobycia punktów

OPEN - eliminacjeOPENDAMSKA
12.00'
2 set
Zieliński Maciej2
Szynal Bartek0
12.82'
1 set
Zieliński Maciej2
Szynal Bartek0
13.82'
1 set
Wyszyński Kamil2
Zawierucha Przemysław0
20.55'
2 set
Kapelski Michał0
Franuszkiewicz Mariusz2
20.82'
1 set
Gora Sławomir2
Siciński Michał1
22.09'
2 set
Szydłowski Tomasz0
Burak Julia2
22.09'
2 set
Wyszyński Kamil2
Zawierucha Przemysław0
23.36'
1 set
Szydłowski Tomasz0
Burak Julia2
24.55'
1 set
Moczulski Krzysztof2
Flejszar Radosław0
25.54'
1 set
Kołodziej Rafał0
Burak Aleksandra2
0.27'
3 set
Sikorski Marcin3
Filipowski Dariusz0
0.55'
2 set
Czech Paweł2
Kondracki Piotr0
0.55'
2 set
Młyński Oskar2
Kondracki Piotr1
0.64'
1 set
Szymczyk Michał2
Chlebowicz Piotr0
0.82'
1 set
Misiński Maciej2
Siedlecki Przemysław0
0.82'
1 set
Czech Paweł2
Kondracki Piotr0
12.36'
1 set
Burak Aleksandra0
Wójcik Artur2
13.31'
1 set
Wasilewski Jan1
Kucza Przemysław2
14.18'
1 set
Sikorski Marcin2
Zieliński Maciej0
14.27'
1 set
Wymysłowski Daniel0
Cytryna Paweł2
11.91'
2 set
Sikorska Karolina0
Gałwa Aleksandra2
12.18'
1 set
Perzanowska Aleksandra0
Paździor Magdalena2
12.27'
1 set
Perzanowska Aleksandra0
Maskiewicz Małgorzata2
12.55'
1 set
Wilanowska Barbara2
Gawrońska Karolina0
12.82'
2 set
Wilanowska Barbara2
Gawrońska Karolina0
13.45'
2 set
Burak Julia2
Kulpowicz Martyna0
13.64'
2 set
Gawrońska Karolina0
Burak Aleksandra2
14.27'
1 set
Wilanowska Barbara2
Perzanowska Aleksandra0
14.27'
1 set
Sikorska Karolina0
Wilas Karolina2
15.18'
2 set
Wilanowska Barbara2
Perzanowska Aleksandra0

Decyzji sędziowskich: 45 (0,6%)

Stroke 18
40%
Let 21
46,7%
Nolet 6
13,3%

OPENDAMSKA
7 12,5%
2-2-3
Wójcik Artur1
Wilas Dawid2
7 11,9%
2-5-0
Choma Damian2
Podgórski Bartłomiej1
5 9,4%
2-3-0
Dudek Piotr1
Sikorski Marcin2
2 5,7%
2-0-0
Parciak Krzysztof2
Wójcik Artur0
2 7,7%
1-1-0
Drej Maciej0
Chlebowicz Piotr2
2 3%
1-1-0
Szlązak Marcin2
Makowski Paweł1
1 1,9%
0-1-0
Młyński Oskar2
Florczak Dawid1
1 2,8%
0-1-0
Franuszkiewicz Mariusz0
Czech Paweł2
1 3%
0-1-0
Dudek Piotr2
Pilarczyk Marcin0
1 2,7%
0-1-0
Sikorski Marcin2
Świeca Bartosz0
6 8,7%
4-1-1
Burak Aleksandra3
Pozlewicz Anna1
3 5,8%
2-1-0
Mierzejewska Natalia2
Kulpowicz Martyna1
1 1,4%
0-1-0
Burak Julia3
Burak Aleksandra1
1 4,2%
1-0-0
Wilanowska Barbara2
Gawrońska Karolina0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0