Najdłuższy mecz

OU11OU13OU15
8"26'Stachowiak Kacper2
Kujawa Aleksander0
7"45'Kłosowicz Ignacy0
Stachowiak Kacper2
7"37'Mańczak Maksymilian0
Stachowiak Kacper2
7"34'Rydlewska Maria0
Kujawa Aleksander2
7"32'Serniak Kacper2
Kłosowicz Ignacy0
7"22'Mańczak Maksymilian0
Kujawa Aleksander2
6"59'Kuropatwa Aleksander0
Mańczak Maksymilian2
6"59'Kuropatwa Aleksander0
Rydlewska Maria2
6"48'Mańczak Maksymilian0
Zdrojewski Antoni2
6"46'Kuropatwa Aleksander0
Serniak Kacper2
14"13'Banaszak Hanna0
Kujawa Juliusz2
10"23'Terebecki Eryk0
Banaszak Hanna2
10"06'Serniak Kacper0
Banaszak Hanna2
9"29'Kujawa Juliusz0
Pawluk Tymon2
8"33'Terebecki Eryk0
Kujawa Juliusz2
7"57'Ptaszek Mateusz2
Zdrojewski Antoni0
7"48'Ptaszek Mateusz2
Pawluk Tymon0
7"43'Banaszak Hanna0
Pawluk Tymon2
7"42'Zdrojewski Antoni2
Kujawa Juliusz0
7"03'Serniak Kacper0
Zdrojewski Antoni2
14"26'Czyż Jan1
Pawluk Kacper2
11"02'Zdrojewski Tymon0
Ptaszek Mateusz2
10"29'Grzelak Kacper2
Kuczyński Tobiasz0
9"26'Kuczyński Tobiasz0
Pawluk Kacper2
8"23'Pawluk Tymon0
Zdrojewski Tymon2
8"17'Pawluk Tymon2
Grzelak Kacper0
8"09'Grzelak Kacper2
Pawluk Kacper0
7"05'Czyż Jan0
Pawluk Tymon2
6"13'Czyż Jan0
Zdrojewski Tymon2
5"34'Grzelak Kacper0
Ptaszek Mateusz2

Najdłużej na korcie

OU11OU13OU15
Stachowiak Kacper26"51'
Kujawa Aleksander26"03'
Mańczak Maksymilian24"51'
Kuropatwa Aleksander24"18'
Kłosowicz Ignacy23"16'
Rydlewska Maria22"47'
Serniak Kacper22"42'
Zdrojewski Antoni22"12'
Banaszak Hanna37"16'
Kujawa Juliusz35"23'
Pawluk Tymon25"51'
Terebecki Eryk20"44'
Zdrojewski Antoni19"09'
Serniak Kacper18"59'
Ptaszek Mateusz18"32'
Pawluk Kacper32"09'
Grzelak Kacper28"25'
Ptaszek Mateusz24"21'
Kuczyński Tobiasz22"33'
Czyż Jan22"23'
Zdrojewski Tymon21"24'
Pawluk Tymon19"17'

Czas setów: 4 godz. 29 min 43 s

OU11OU13OU15

96 min 30 s

4"27'
2 set
Stachowiak Kacper2
Kujawa Aleksander0
4"16'
1 set
Kuropatwa Aleksander0
Serniak Kacper2
4"07'
2 set
Kłosowicz Ignacy0
Stachowiak Kacper2
3"35'
1 set
Stachowiak Kacper0
Zdrojewski Antoni2
3"34'
1 set
Kuropatwa Aleksander0
Mańczak Maksymilian2
3"33'
2 set
Kujawa Aleksander0
Zdrojewski Antoni2
3"33'
1 set
Serniak Kacper2
Kłosowicz Ignacy0
3"29'
1 set
Mańczak Maksymilian0
Kujawa Aleksander2
3"26'
2 set
Rydlewska Maria0
Kujawa Aleksander2
3"24'
1 set
Mańczak Maksymilian0
Stachowiak Kacper2

87 min 57 s

9"29'
1 set
Banaszak Hanna0
Kujawa Juliusz2
4"34'
1 set
Terebecki Eryk0
Banaszak Hanna2
4"31'
2 set
Kujawa Juliusz0
Pawluk Tymon2
4"29'
1 set
Serniak Kacper0
Banaszak Hanna2
4"23'
2 set
Serniak Kacper0
Banaszak Hanna2
4"16'
2 set
Terebecki Eryk0
Banaszak Hanna2
4"06'
2 set
Zdrojewski Antoni2
Kujawa Juliusz0
3"55'
2 set
Banaszak Hanna0
Kujawa Juliusz2
3"54'
1 set
Terebecki Eryk0
Kujawa Juliusz2
3"50'
1 set
Banaszak Hanna0
Pawluk Tymon2

85 min 16 s

6"26'
1 set
Zdrojewski Tymon0
Ptaszek Mateusz2
5"33'
2 set
Grzelak Kacper2
Kuczyński Tobiasz0
4"39'
1 set
Grzelak Kacper2
Pawluk Kacper0
4"19'
1 set
Kuczyński Tobiasz0
Pawluk Kacper2
4"18'
1 set
Czyż Jan1
Pawluk Kacper2
4"04'
2 set
Czyż Jan1
Pawluk Kacper2
4"00'
1 set
Grzelak Kacper2
Kuczyński Tobiasz0
3"46'
1 set
Pawluk Tymon2
Grzelak Kacper0
3"41'
2 set
Kuczyński Tobiasz0
Pawluk Kacper2
3"36'
1 set
Pawluk Tymon0
Zdrojewski Tymon2

Małych punktów: 1199

OU11OU13OU15

450

Zdrojewski Antoni88
Stachowiak Kacper69
Serniak Kacper69
Kłosowicz Ignacy68
Kujawa Aleksander62
Rydlewska Maria36
Mańczak Maksymilian35
Kuropatwa Aleksander23

361

Pawluk Tymon72
Ptaszek Mateusz66
Banaszak Hanna65
Kujawa Juliusz61
Zdrojewski Antoni52
Serniak Kacper24
Terebecki Eryk21

388

Ptaszek Mateusz88
Pawluk Kacper73
Grzelak Kacper55
Pawluk Tymon51
Zdrojewski Tymon50
Kuczyński Tobiasz37
Czyż Jan34

Wszystkich rozegranych setów: 81

OU11OU13OU15

32

24

25


Wszystkich rozegranych meczów: 40

OU11OU13OU15

16

12

12


Szybkość zdobycia punktów

OU11OU13OU15
10.91'
2 set
Stachowiak Kacper0
Zdrojewski Antoni2
11.64'
1 set
Serniak Kacper0
Zdrojewski Antoni2
11.82'
1 set
Rydlewska Maria0
Kłosowicz Ignacy2
12.18'
1 set
Kuropatwa Aleksander0
Kłosowicz Ignacy2
12.45'
2 set
Kuropatwa Aleksander0
Serniak Kacper2
12.45'
1 set
Mańczak Maksymilian0
Zdrojewski Antoni2
12.73'
1 set
Rydlewska Maria0
Serniak Kacper2
12.91'
2 set
Kuropatwa Aleksander0
Kłosowicz Ignacy2
13.18'
2 set
Rydlewska Maria0
Serniak Kacper2
13.36'
2 set
Mańczak Maksymilian0
Kujawa Aleksander2
10.36'
1 set
Serniak Kacper0
Ptaszek Mateusz2
10.36'
1 set
Terebecki Eryk0
Pawluk Tymon2
12.73'
2 set
Banaszak Hanna0
Pawluk Tymon2
14.18'
2 set
Serniak Kacper0
Zdrojewski Antoni2
14.55'
1 set
Zdrojewski Antoni2
Kujawa Juliusz0
15.18'
2 set
Serniak Kacper0
Ptaszek Mateusz2
15.45'
2 set
Terebecki Eryk0
Pawluk Tymon2
15.45'
1 set
Serniak Kacper0
Zdrojewski Antoni2
17.82'
2 set
Terebecki Eryk0
Kujawa Juliusz2
18.18'
1 set
Ptaszek Mateusz2
Zdrojewski Antoni0
10.55'
2 set
Czyż Jan0
Zdrojewski Tymon2
12.09'
1 set
Kuczyński Tobiasz0
Ptaszek Mateusz2
12.09'
1 set
Czyż Jan0
Pawluk Tymon2
12.45'
1 set
Grzelak Kacper0
Ptaszek Mateusz2
12.73'
2 set
Pawluk Kacper0
Ptaszek Mateusz2
13.45'
2 set
Grzelak Kacper0
Ptaszek Mateusz2
14.82'
2 set
Grzelak Kacper2
Pawluk Kacper0
14.82'
1 set
Pawluk Kacper0
Ptaszek Mateusz2
15.18'
2 set
Kuczyński Tobiasz0
Ptaszek Mateusz2
16.27'
2 set
Pawluk Tymon2
Grzelak Kacper0

Decyzji sędziowskich: 1 (0.1%)

Stroke 0
0%
Let 1
100%
Nolet 0
0%

OU15
1 2.3%
0-1-0
Grzelak Kacper2
Kuczyński Tobiasz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0