Najdłuższy mecz

ou11ou13ou15ou17ou19gu11gu11 miejsca 1-4gu11 miejsca 5-6gu13ou11 - miejsca 9-11gu13 - miejsca 7-9gu13 - miejsca 1-3ou19 - miejsca 1-4gu15gu13 - miejsca 4-7ou19 - miejsca 5-6
35"16'Kliś Mikołaj2
Dunal Mikołaj3
26"35'Stachowiak Kacper2
Cienciała Szymon3
20"37'Wachholc Filip1
Kłosowicz Ignacy3
17"41'Kliś Mikołaj3
Chudyk Igor0
16"57'Cienciała Szymon0
Chudyk Igor3
15"42'Kłosowicz Ignacy3
Błaszczyk Tymon0
15"21'Błaszczyk Tymon3
Kubiak Wojciech0
14"55'Stachowiak Kacper3
Błaszczyk Tymon0
14"43'Cienciała Szymon3
Kłosowicz Ignacy0
14"12'Lohmann Mateusz3
Stachowiak Kacper0
31"53'Leszczyński Kazimierz2
Pawluk Tymon3
30"47'Zasadzki Filip2
Wieroński Ivo3
28"59'Ptaszek Mateusz3
Lohmann Mateusz0
27"31'Iwan Wojciech1
Zdrojewski Antoni3
26"52'Dunal Mikołaj1
Iwan Wojciech3
25"12'Pawluk Tymon1
Zdrojewski Antoni3
25"03'Zysnarski Erik1
Wieroński Ivo3
22"45'Zasadzki Filip3
Chudyk Igor1
22"28'Solawa Jakub1
Lohmann Szymon3
19"48'Stachowiak Kacper1
Zasadzki Filip3
38"20'Kazanowski Nikodem2
Solawa Jakub3
37"08'Stawarski Michał3
Lohmann Szymon2
35"03'Otrząsek Tola3
Mozer Dominik2
34"57'Otrząsek Tola3
Olech Antoni1
32"35'Samborski Jan3
Jakubiec Antoni2
30"33'Mozer Dominik3
Szukała Adam1
30"09'Wieroński Ivo2
Krzywina Karol3
29"36'Figura Tomasz Junior3
Zdrojewski Tymon2
29"01'Kazanowski Nikodem3
Pawluk Tymon1
28"00'Samborski Jan3
Stawarski Michał1
41"25'Stolecki Filip2
Marcinkowski Mateusz3
39"18'Marcinkowski Mateusz2
Hernas Nataniel3
35"52'Marcinkowski Łukasz3
Stolecki Filip1
34"35'Marcinkowski Mateusz3
Samborski Jan1
30"41'Michniewicz Franciszek3
Olech Antoni1
24"34'Winter Alex1
Stawarski Michał3
22"19'Marcinkowski Łukasz3
Stawarski Michał0
21"46'Figura Tomasz Junior1
Winter Alex3
21"09'Winter Alex0
Michniewicz Franciszek3
20"07'Olech Antoni3
Kazanowski Nikodem0
22"26'Dyczkowski Jakub0
Szymaczek Piotr3
15"08'Klimowicz Dawid0
Dobrzyński Wojciech3
9"57'Klimowicz Dawid3
Przekupień Borys0
7"06'Dobrzyński Wojciech3
Przekupień Borys0
4"30'Rak Sonia0
Szymaczek Piotr3
19"00'Budzik Nadia3
Jakubiec Anna1
17"30'Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
13"27'Zawadzka Alicja0
Hamarowicz Matylda3
11"12'Piotrowicz Antonina3
Hamarowicz Matylda0
11"09'Zawadzka Alicja0
Piotrowicz Antonina3
18"23'Hamarowicz Matylda0
Piotrowicz Antonina3
17"49'Hamarowicz Matylda1
Budzik Nadia3
15"37'Piotrowicz Antonina0
Jakubiec Anna3
13"20'Budzik Nadia0
Jakubiec Anna3
11"45'Zawadzka Alicja0
Górecka Hanna3
1033"30'Budzik Nadia0
Banaszak Hanna3
23"02'Budzik Nadia0
Kozłowska Ewa3
20"49'Piotrowicz Antonina1
Tuleja Maria3
17"13'Jakubiec Anna3
Górecka Hanna1
16"52'Piotrowicz Antonina0
Banaszak Hanna3
15"47'Banaszak Hanna0
Kozłowska Ewa3
12"33'Jakubiec Anna0
Grodzka Wiktoria3
12"27'Hamarowicz Matylda0
Piotrowicz Antonina3
11"01'Hamarowicz Matylda0
Tuleja Maria3
9"12'Górecka Hanna0
Grodzka Wiktoria3
26"38'Morzyc Beniamin2
Kubiak Wojciech3
18"30'Kubiak Wojciech3
Wachholc Filip1
16"31'Morzyc Beniamin0
Wachholc Filip3
18"08'Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
17"03'Górecka Hanna0
Hamarowicz Matylda3
15"58'Hamarowicz Matylda0
Budzik Nadia3
15"50'Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3
10"51'Grodzka Wiktoria3
Tuleja Maria0
48"22'Szymaczek Piotr3
Dobrzyński Wojciech2
38"01'Klimowicz Dawid1
Dyczkowski Jakub3
26"25'Szymaczek Piotr3
Klimowicz Dawid0
23"48'Dobrzyński Wojciech3
Dyczkowski Jakub0
30"22'Tuleja Maria2
Kozłowska Ewa3
18"36'Banaszak Hanna1
Tuleja Maria3
16"13'Banaszak Hanna0
Kozłowska Ewa3
15"19'Kraczkowska Alicja0
Otrząsek Tola3
12"25'Kraczkowska Alicja0
Kozłowska Ewa3
12"23'Kraczkowska Alicja0
Tuleja Maria3
12"02'Tuleja Maria0
Otrząsek Tola3
9"32'Kozłowska Ewa0
Otrząsek Tola3
7"52'Banaszak Hanna0
Otrząsek Tola3
17"00'Jakubiec Anna0
Banaszak Hanna3
9"01'Rak Sonia3
Przekupień Borys0

Najdłużej na korcie

ou11ou13ou15ou17ou19gu11gu11 miejsca 1-4gu11 miejsca 5-6gu13ou11 - miejsca 9-11gu13 - miejsca 7-9gu13 - miejsca 1-3ou19 - miejsca 1-4gu15gu13 - miejsca 4-7ou19 - miejsca 5-6
Cienciała Szymon56"50'
Kliś Mikołaj54"26'
Kłosowicz Ignacy52"03'
Dunal Mikołaj49"25'
Błaszczyk Tymon46"01'
Stachowiak Kacper44"48'
Chudyk Igor38"32'
Lohmann Mateusz30"48'
Wachholc Filip16"45'
Kubiak Wojciech10"57'
Zasadzki Filip84"35'
Lohmann Mateusz70"39'
Pawluk Tymon70"30'
Wieroński Ivo68"24'
Zdrojewski Antoni67"47'
Iwan Wojciech67"08'
Leszczyński Kazimierz66"40'
Dunal Mikołaj61"29'
Solawa Jakub60"56'
Ptaszek Mateusz58"52'
Mozer Dominik97"18'
Otrząsek Tola94"00'
Kazanowski Nikodem90"45'
Lohmann Szymon87"46'
Figura Tomasz Junior82"01'
Michniewicz Franciszek81"29'
Stawarski Michał78"43'
Jakubiec Antoni69"51'
Samborski Jan69"44'
Szukała Adam67"31'
Marcinkowski Mateusz111"13'
Stolecki Filip91"22'
Samborski Jan75"47'
Marcinkowski Łukasz74"40'
Winter Alex68"34'
Michniewicz Franciszek67"12'
Olech Antoni63"44'
Hernas Nataniel58"22'
Mozer Dominik57"35'
Figura Tomasz Junior53"47'
Dyczkowski Jakub28"55'
Szymaczek Piotr22"12'
Klimowicz Dawid22"01'
Dobrzyński Wojciech18"02'
Przekupień Borys15"55'
Rak Sonia13"19'
Budzik Nadia29"12'
Jakubiec Anna24"44'
Górecka Hanna22"12'
Zawadzka Alicja18"17'
Hamarowicz Matylda18"08'
Piotrowicz Antonina15"57'
Hamarowicz Matylda27"02'
Piotrowicz Antonina25"36'
Budzik Nadia24"22'
Jakubiec Anna22"56'
Górecka Hanna9"43'
Zawadzka Alicja9"43'
Banaszak Hanna1057"44'
Budzik Nadia1050"32'
Piotrowicz Antonina40"41'
Kozłowska Ewa32"45'
Tuleja Maria25"01'
Jakubiec Anna24"59'
Górecka Hanna20"54'
Hamarowicz Matylda17"47'
Grodzka Wiktoria17"09'
Kubiak Wojciech37"16'
Morzyc Beniamin35"50'
Wachholc Filip33"54'
Budzik Nadia28"16'
Górecka Hanna27"34'
Hamarowicz Matylda26"24'
Tuleja Maria21"22'
Kozłowska Ewa12"41'
Grodzka Wiktoria8"41'
Szymaczek Piotr66"04'
Dobrzyński Wojciech62"11'
Klimowicz Dawid55"28'
Dyczkowski Jakub51"35'
Banaszak Hanna50380"57'
Kraczkowska Alicja50375"31'
Tuleja Maria57"13'
Kozłowska Ewa52"58'
Otrząsek Tola33"19'
Jakubiec Anna14"02'
Banaszak Hanna14"02'
Piotrowicz Antonina0'
Przekupień Borys7"37'
Rak Sonia7"37'

Czas setów: 447132 godz. 59 min 8 s

ou11ou13ou15ou17ou19gu11gu11 miejsca 1-4gu11 miejsca 5-6gu13ou11 - miejsca 9-11gu13 - miejsca 7-9gu13 - miejsca 1-3ou19 - miejsca 1-4gu15gu13 - miejsca 4-7ou19 - miejsca 5-6

204 min 50 s

10"31'
5 set
Kliś Mikołaj2
Dunal Mikołaj3
6"53'
1 set
Cienciała Szymon0
Chudyk Igor3
6"42'
2 set
Kliś Mikołaj3
Chudyk Igor0
5"54'
3 set
Kliś Mikołaj2
Dunal Mikołaj3
5"13'
3 set
Lohmann Mateusz3
Stachowiak Kacper0
5"08'
2 set
Wachholc Filip1
Kłosowicz Ignacy3
5"05'
4 set
Kliś Mikołaj2
Dunal Mikołaj3
5"03'
1 set
Kliś Mikołaj3
Chudyk Igor0
5"01'
1 set
Stachowiak Kacper2
Cienciała Szymon3
4"52'
2 set
Kłosowicz Ignacy3
Błaszczyk Tymon0

500 min 38 s

9"29'
1 set
Ptaszek Mateusz3
Lohmann Mateusz0
8"24'
3 set
Ptaszek Mateusz3
Lohmann Mateusz0
7"52'
1 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub0
7"50'
2 set
Ptaszek Mateusz3
Lohmann Mateusz0
7"27'
2 set
Leszczyński Kazimierz3
Serwatko Mieszko0
6"22'
1 set
Lohmann Mateusz3
Zdrojewski Antoni0
6"18'
2 set
Zasadzki Filip2
Wieroński Ivo3
6"17'
2 set
Pawluk Tymon1
Zdrojewski Antoni3
6"14'
2 set
Leszczyński Kazimierz2
Pawluk Tymon3
6"08'
2 set
Pawluk Tymon0
Ptaszek Mateusz3

767 min 55 s

11"32'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Pawluk Tymon1
9"53'
1 set
Otrząsek Tola3
Olech Antoni1
9"00'
3 set
Kazanowski Nikodem2
Solawa Jakub3
8"46'
2 set
Mozer Dominik3
Szukała Adam1
8"28'
3 set
Otrząsek Tola3
Olech Antoni1
8"21'
1 set
Michniewicz Franciszek3
Olech Antoni0
7"57'
3 set
Stawarski Michał3
Lohmann Szymon2
7"17'
3 set
Otrząsek Tola3
Mozer Dominik2
7"16'
1 set
Kazanowski Nikodem2
Solawa Jakub3
6"50'
4 set
Stawarski Michał3
Lohmann Szymon2

487 min 48 s

11"01'
1 set
Winter Alex0
Michniewicz Franciszek3
9"19'
1 set
Marcinkowski Mateusz3
Samborski Jan1
8"55'
1 set
Marcinkowski Łukasz3
Stolecki Filip1
8"27'
2 set
Marcinkowski Mateusz3
Samborski Jan1
8"24'
5 set
Stolecki Filip2
Marcinkowski Mateusz3
8"20'
2 set
Michniewicz Franciszek3
Olech Antoni1
8"17'
3 set
Marcinkowski Łukasz3
Stolecki Filip1
8"10'
1 set
Marcinkowski Łukasz0
Hernas Nataniel3
7"57'
3 set
Marcinkowski Łukasz3
Stawarski Michał0
7"56'
4 set
Stolecki Filip2
Marcinkowski Mateusz3

60 min 12 s

7"49'
3 set
Dyczkowski Jakub0
Szymaczek Piotr3
7"03'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Szymaczek Piotr3
5"21'
2 set
Rak Sonia0
Dyczkowski Jakub3
5"08'
1 set
Klimowicz Dawid0
Dobrzyński Wojciech3
4"40'
1 set
Rak Sonia0
Dyczkowski Jakub3
4"02'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Szymaczek Piotr3
3"55'
1 set
Klimowicz Dawid3
Przekupień Borys0
3"46'
2 set
Klimowicz Dawid0
Dobrzyński Wojciech3
3"38'
2 set
Klimowicz Dawid3
Przekupień Borys0
3"10'
3 set
Klimowicz Dawid0
Dobrzyński Wojciech3

64 min 15 s

6"33'
1 set
Górecka Hanna0
Jakubiec Anna3
4"37'
1 set
Budzik Nadia3
Jakubiec Anna1
4"21'
3 set
Budzik Nadia3
Jakubiec Anna1
4"06'
1 set
Zawadzka Alicja0
Hamarowicz Matylda3
4"04'
1 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
3"45'
2 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
3"31'
4 set
Budzik Nadia3
Jakubiec Anna1
3"23'
2 set
Budzik Nadia3
Jakubiec Anna1
3"20'
3 set
Zawadzka Alicja0
Hamarowicz Matylda3
3"20'
3 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3

49 min 58 s

5"08'
3 set
Hamarowicz Matylda0
Piotrowicz Antonina3
4"53'
2 set
Hamarowicz Matylda0
Piotrowicz Antonina3
4"44'
2 set
Piotrowicz Antonina0
Jakubiec Anna3
4"40'
3 set
Hamarowicz Matylda1
Budzik Nadia3
4"04'
1 set
Piotrowicz Antonina0
Jakubiec Anna3
4"03'
3 set
Budzik Nadia0
Jakubiec Anna3
3"44'
2 set
Budzik Nadia0
Jakubiec Anna3
3"33'
3 set
Piotrowicz Antonina0
Jakubiec Anna3
3"32'
1 set
Hamarowicz Matylda1
Budzik Nadia3
3"14'
1 set
Hamarowicz Matylda0
Piotrowicz Antonina3

9 min 43 s

4"02'
2 set
Zawadzka Alicja0
Górecka Hanna3
2"59'
3 set
Zawadzka Alicja0
Górecka Hanna3
2"42'
1 set
Zawadzka Alicja0
Górecka Hanna3

1143 min 46 s

1021"43'
1 set
Budzik Nadia0
Banaszak Hanna3
10"13'
1 set
Budzik Nadia0
Kozłowska Ewa3
5"49'
2 set
Budzik Nadia0
Banaszak Hanna3
5"22'
4 set
Piotrowicz Antonina1
Tuleja Maria3
5"19'
2 set
Budzik Nadia0
Kozłowska Ewa3
5"00'
3 set
Banaszak Hanna0
Kozłowska Ewa3
4"58'
1 set
Jakubiec Anna3
Górecka Hanna1
4"49'
1 set
Piotrowicz Antonina0
Banaszak Hanna3
4"45'
3 set
Piotrowicz Antonina0
Banaszak Hanna3
4"41'
1 set
Piotrowicz Antonina1
Tuleja Maria3

53 min 30 s

6"15'
1 set
Morzyc Beniamin0
Wachholc Filip3
5"29'
1 set
Kubiak Wojciech3
Wachholc Filip1
5"01'
3 set
Morzyc Beniamin0
Wachholc Filip3
4"58'
2 set
Morzyc Beniamin0
Wachholc Filip3
4"52'
2 set
Kubiak Wojciech3
Wachholc Filip1
4"47'
2 set
Morzyc Beniamin2
Kubiak Wojciech3
4"19'
4 set
Morzyc Beniamin2
Kubiak Wojciech3
4"17'
5 set
Morzyc Beniamin2
Kubiak Wojciech3
4"15'
4 set
Kubiak Wojciech3
Wachholc Filip1
3"13'
1 set
Morzyc Beniamin2
Kubiak Wojciech3

41 min 7 s

4"59'
2 set
Hamarowicz Matylda0
Budzik Nadia3
4"41'
2 set
Górecka Hanna0
Hamarowicz Matylda3
4"22'
1 set
Hamarowicz Matylda0
Budzik Nadia3
4"18'
3 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
4"12'
3 set
Hamarowicz Matylda0
Budzik Nadia3
4"08'
3 set
Górecka Hanna0
Hamarowicz Matylda3
4"02'
1 set
Górecka Hanna0
Hamarowicz Matylda3
3"55'
2 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
3"20'
1 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
3"10'
4 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3

21 min 22 s

5"03'
1 set
Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3
4"04'
3 set
Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3
3"46'
3 set
Grodzka Wiktoria3
Tuleja Maria0
3"34'
2 set
Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3
2"30'
1 set
Grodzka Wiktoria3
Tuleja Maria0
2"25'
2 set
Grodzka Wiktoria3
Tuleja Maria0
'
1 set
Grodzka Wiktoria3
Kozłowska Ewa0

117 min 39 s

12"32'
1 set
Szymaczek Piotr3
Dobrzyński Wojciech2
11"52'
3 set
Szymaczek Piotr3
Klimowicz Dawid0
9"58'
2 set
Szymaczek Piotr3
Dobrzyński Wojciech2
9"05'
4 set
Klimowicz Dawid1
Dyczkowski Jakub3
9"05'
5 set
Szymaczek Piotr3
Dobrzyński Wojciech2
8"18'
1 set
Klimowicz Dawid1
Dyczkowski Jakub3
7"52'
2 set
Klimowicz Dawid1
Dyczkowski Jakub3
7"18'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Dyczkowski Jakub0
7"03'
2 set
Szymaczek Piotr3
Klimowicz Dawid0
6"53'
3 set
Klimowicz Dawid1
Dyczkowski Jakub3

26824434 min 46 s

26824324"46'
1 set
Kraczkowska Alicja0
Banaszak Hanna3
5"47'
1 set
Tuleja Maria2
Kozłowska Ewa3
5"40'
2 set
Banaszak Hanna0
Kozłowska Ewa3
5"38'
2 set
Tuleja Maria2
Kozłowska Ewa3
4"44'
4 set
Tuleja Maria2
Kozłowska Ewa3
4"30'
2 set
Banaszak Hanna1
Tuleja Maria3
4"28'
2 set
Kraczkowska Alicja0
Otrząsek Tola3
4"28'
1 set
Banaszak Hanna0
Kozłowska Ewa3
4"24'
2 set
Kraczkowska Alicja0
Banaszak Hanna3
4"13'
3 set
Kraczkowska Alicja0
Otrząsek Tola3

14 min 2 s

5"43'
1 set
Jakubiec Anna0
Banaszak Hanna3
4"10'
3 set
Jakubiec Anna0
Banaszak Hanna3
4"09'
2 set
Jakubiec Anna0
Banaszak Hanna3
'
1 set
Jakubiec Anna0
Piotrowicz Antonina3

7 min 37 s

2"38'
3 set
Rak Sonia3
Przekupień Borys0
2"33'
2 set
Rak Sonia3
Przekupień Borys0
2"26'
1 set
Rak Sonia3
Przekupień Borys0

Małych punktów: 10266

ou11ou13ou15ou17ou19gu11gu11 miejsca 1-4gu11 miejsca 5-6gu13ou11 - miejsca 9-11gu13 - miejsca 7-9gu13 - miejsca 1-3ou19 - miejsca 1-4gu15gu13 - miejsca 4-7ou19 - miejsca 5-6

865

Cienciała Szymon129
Kliś Mikołaj116
Kłosowicz Ignacy112
Lohmann Mateusz99
Dunal Mikołaj96
Stachowiak Kacper84
Błaszczyk Tymon72
Chudyk Igor65
Wachholc Filip64
Kubiak Wojciech19

1964

Leszczyński Kazimierz181
Zasadzki Filip173
Lohmann Szymon142
Lohmann Mateusz137
Pawluk Tymon134
Zdrojewski Antoni133
Ptaszek Mateusz125
Wieroński Ivo120
Iwan Wojciech117
Kliś Mikołaj111

3013

Mozer Dominik176
Michniewicz Franciszek175
Otrząsek Tola173
Zdrojewski Antoni161
Kazanowski Nikodem156
Samborski Jan155
Lohmann Szymon145
Jakubiec Antoni143
Stawarski Michał142
Pawluk Tymon140

1539

Marcinkowski Mateusz153
Stolecki Filip137
Michniewicz Franciszek127
Samborski Jan125
Marcinkowski Łukasz120
Hernas Nataniel117
Stawarski Michał117
Olech Antoni115
Jakubiec Antoni111
Winter Alex105

252

Dobrzyński Wojciech66
Szymaczek Piotr66
Dyczkowski Jakub51
Klimowicz Dawid42
Rak Sonia23
Przekupień Borys4

307

Budzik Nadia77
Jakubiec Anna66
Piotrowicz Antonina66
Hamarowicz Matylda41
Górecka Hanna40
Zawadzka Alicja17

219

Jakubiec Anna66
Budzik Nadia56
Piotrowicz Antonina53
Hamarowicz Matylda44

45

Górecka Hanna33
Zawadzka Alicja12

502

Banaszak Hanna89
Piotrowicz Antonina82
Tuleja Maria73
Grodzka Wiktoria66
Kozłowska Ewa66
Jakubiec Anna46
Budzik Nadia32
Górecka Hanna28
Hamarowicz Matylda20

225

Kubiak Wojciech93
Morzyc Beniamin70
Wachholc Filip62

166

Budzik Nadia71
Górecka Hanna51
Hamarowicz Matylda44

138

Grodzka Wiktoria66
Kozłowska Ewa41
Tuleja Maria31

283

Szymaczek Piotr86
Dobrzyński Wojciech78
Klimowicz Dawid60
Dyczkowski Jakub59

529

Otrząsek Tola132
Tuleja Maria130
Kozłowska Ewa125
Banaszak Hanna90
Kraczkowska Alicja52

183

Banaszak Hanna67
Piotrowicz Antonina61
Jakubiec Anna55

36

Rak Sonia33
Przekupień Borys3

Wszystkich rozegranych setów: 624

ou11ou13ou15ou17ou19gu11gu11 miejsca 1-4gu11 miejsca 5-6gu13ou11 - miejsca 9-11gu13 - miejsca 7-9gu13 - miejsca 1-3ou19 - miejsca 1-4gu15gu13 - miejsca 4-7ou19 - miejsca 5-6

53

117

183

94

18

20

13

3

32

12

10

9

15

33

9

3


Wszystkich rozegranych meczów: 190

ou11ou13ou15ou17ou19gu11gu11 miejsca 1-4gu11 miejsca 5-6gu13ou11 - miejsca 9-11gu13 - miejsca 7-9gu13 - miejsca 1-3ou19 - miejsca 1-4gu15gu13 - miejsca 4-7ou19 - miejsca 5-6

15

35

50

28

6

6

4

1

18

3

3

3

4

10

3

1


Szybkość zdobycia punktów

ou11ou13ou15ou17ou19gu11gu11 miejsca 1-4gu11 miejsca 5-6gu13ou11 - miejsca 9-11gu13 - miejsca 7-9gu13 - miejsca 1-3ou19 - miejsca 1-4gu15gu13 - miejsca 4-7ou19 - miejsca 5-6
12.27'
3 set
Kłosowicz Ignacy0
Kliś Mikołaj3
12.73'
3 set
Cienciała Szymon3
Morzyc Beniamin0
14.09'
1 set
Lohmann Mateusz3
Chudyk Igor0
14.91'
2 set
Dunal Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
15.55'
1 set
Cienciała Szymon3
Morzyc Beniamin0
15.64'
3 set
Lohmann Mateusz3
Chudyk Igor0
15.91'
2 set
Cienciała Szymon0
Chudyk Igor3
16.00'
4 set
Stachowiak Kacper2
Cienciała Szymon3
17.45'
2 set
Stachowiak Kacper3
Błaszczyk Tymon0
17.55'
3 set
Wachholc Filip1
Kłosowicz Ignacy3
0.36'
3 set
Leszczyński Kazimierz3
Serwatko Mieszko0
10.27'
3 set
Śmigielski Gabriel Zygmunt0
Leszczyński Kazimierz3
10.36'
1 set
Leszczyński Kazimierz3
Serwatko Mieszko0
10.82'
4 set
Święch Dawid3
Zasadzki Filip1
11.45'
3 set
Lohmann Szymon3
Chudyk Igor0
11.91'
1 set
Serwatko Mieszko0
Ptaszek Mateusz3
12.73'
1 set
Lohmann Szymon3
Chudyk Igor0
12.73'
2 set
Wieroński Ivo0
Zdrojewski Antoni3
13.00'
1 set
Śmigielski Gabriel Zygmunt0
Leszczyński Kazimierz3
13.00'
2 set
Lohmann Szymon3
Chudyk Igor0
8.36'
1 set
Michniewicz Franciszek3
Mienkus Paweł0
11.36'
2 set
Michniewicz Franciszek3
Mienkus Paweł0
11.91'
1 set
Święch Dawid0
Zdrojewski Antoni3
12.00'
3 set
Zdrojewski Antoni3
Serwatko Mieszko0
12.18'
3 set
Otrząsek Tola3
Święch Dawid0
12.82'
1 set
Zdrojewski Tymon3
Zasadzki Filip0
13.55'
1 set
Krzywina Karol0
Jakubiec Antoni3
13.55'
3 set
Serwatko Mieszko0
Grzelak Kacper3
13.73'
2 set
Leszczyński Kazimierz3
Grzelak Kacper2
13.73'
1 set
Otrząsek Tola3
Święch Dawid0
9.27'
3 set
Marcinkowski Łukasz0
Hernas Nataniel3
12.55'
2 set
Winter Alex0
Michniewicz Franciszek3
12.73'
1 set
Grzelak Kacper0
Olech Antoni3
13.91'
3 set
Grzelak Kacper0
Olech Antoni3
14.82'
2 set
Figura Tomasz Junior0
Marcinkowski Łukasz3
15.36'
2 set
Grzelak Kacper0
Olech Antoni3
16.36'
2 set
Figura Tomasz Junior3
Grzymała-Figura Marek0
16.82'
1 set
Grzymała-Figura Marek0
Michniewicz Franciszek3
17.73'
1 set
Stolecki Filip2
Marcinkowski Mateusz3
18.09'
2 set
Figura Tomasz Junior1
Winter Alex3
1.27'
1 set
Rak Sonia0
Szymaczek Piotr3
3.18'
2 set
Rak Sonia0
Szymaczek Piotr3
10.64'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Przekupień Borys0
10.82'
3 set
Dobrzyński Wojciech3
Przekupień Borys0
11.09'
2 set
Dobrzyński Wojciech3
Przekupień Borys0
13.09'
3 set
Klimowicz Dawid3
Przekupień Borys0
13.55'
3 set
Rak Sonia0
Szymaczek Piotr3
17.27'
3 set
Klimowicz Dawid0
Dobrzyński Wojciech3
19.82'
2 set
Klimowicz Dawid3
Przekupień Borys0
20.55'
2 set
Klimowicz Dawid0
Dobrzyński Wojciech3
11.91'
4 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
12.64'
2 set
Górecka Hanna0
Jakubiec Anna3
13.27'
3 set
Piotrowicz Antonina3
Hamarowicz Matylda0
13.45'
1 set
Zawadzka Alicja0
Piotrowicz Antonina3
14.36'
1 set
Piotrowicz Antonina3
Hamarowicz Matylda0
14.45'
2 set
Zawadzka Alicja0
Piotrowicz Antonina3
15.27'
2 set
Zawadzka Alicja0
Hamarowicz Matylda3
15.45'
2 set
Piotrowicz Antonina3
Hamarowicz Matylda0
16.00'
3 set
Zawadzka Alicja0
Piotrowicz Antonina3
18.18'
3 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
13.36'
4 set
Hamarowicz Matylda1
Budzik Nadia3
15.27'
1 set
Budzik Nadia0
Jakubiec Anna3
17.09'
2 set
Hamarowicz Matylda1
Budzik Nadia3
17.64'
1 set
Hamarowicz Matylda0
Piotrowicz Antonina3
19.27'
1 set
Hamarowicz Matylda1
Budzik Nadia3
19.36'
3 set
Piotrowicz Antonina0
Jakubiec Anna3
20.36'
2 set
Budzik Nadia0
Jakubiec Anna3
22.09'
3 set
Budzik Nadia0
Jakubiec Anna3
22.18'
1 set
Piotrowicz Antonina0
Jakubiec Anna3
24.42'
2 set
Hamarowicz Matylda0
Piotrowicz Antonina3
14.73'
1 set
Zawadzka Alicja0
Górecka Hanna3
16.27'
3 set
Zawadzka Alicja0
Górecka Hanna3
22.00'
2 set
Zawadzka Alicja0
Górecka Hanna3
11.18'
1 set
Górecka Hanna0
Grodzka Wiktoria3
11.45'
3 set
Górecka Hanna0
Grodzka Wiktoria3
13.00'
2 set
Górecka Hanna0
Grodzka Wiktoria3
13.09'
1 set
Hamarowicz Matylda0
Tuleja Maria3
13.55'
3 set
Hamarowicz Matylda0
Tuleja Maria3
13.82'
2 set
Jakubiec Anna3
Górecka Hanna1
13.91'
1 set
Hamarowicz Matylda0
Piotrowicz Antonina3
15.64'
3 set
Jakubiec Anna0
Grodzka Wiktoria3
17.09'
2 set
Hamarowicz Matylda0
Tuleja Maria3
17.55'
2 set
Jakubiec Anna0
Grodzka Wiktoria3
16.36'
3 set
Morzyc Beniamin2
Kubiak Wojciech3
16.73'
3 set
Kubiak Wojciech3
Wachholc Filip1
17.55'
1 set
Morzyc Beniamin2
Kubiak Wojciech3
22.08'
2 set
Morzyc Beniamin2
Kubiak Wojciech3
23.18'
4 set
Kubiak Wojciech3
Wachholc Filip1
23.36'
5 set
Morzyc Beniamin2
Kubiak Wojciech3
23.55'
4 set
Morzyc Beniamin2
Kubiak Wojciech3
24.33'
2 set
Kubiak Wojciech3
Wachholc Filip1
26.09'
2 set
Morzyc Beniamin2
Kubiak Wojciech3
27.09'
2 set
Morzyc Beniamin0
Wachholc Filip3
17.27'
4 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
18.18'
1 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
21.36'
2 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
22.00'
1 set
Górecka Hanna0
Hamarowicz Matylda3
22.55'
3 set
Górecka Hanna0
Hamarowicz Matylda3
22.91'
3 set
Hamarowicz Matylda0
Budzik Nadia3
23.45'
3 set
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
23.82'
1 set
Hamarowicz Matylda0
Budzik Nadia3
25.55'
2 set
Górecka Hanna0
Hamarowicz Matylda3
27.18'
2 set
Hamarowicz Matylda0
Budzik Nadia3
13.18'
2 set
Grodzka Wiktoria3
Tuleja Maria0
13.64'
1 set
Grodzka Wiktoria3
Tuleja Maria0
19.45'
2 set
Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3
20.55'
3 set
Grodzka Wiktoria3
Tuleja Maria0
22.18'
3 set
Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3
27.55'
1 set
Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3
24.09'
1 set
Szymaczek Piotr3
Klimowicz Dawid0
29.64'
3 set
Szymaczek Piotr3
Dobrzyński Wojciech2
31.18'
4 set
Szymaczek Piotr3
Dobrzyński Wojciech2
31.64'
2 set
Dobrzyński Wojciech3
Dyczkowski Jakub0
34.64'
3 set
Dobrzyński Wojciech3
Dyczkowski Jakub0
37.55'
3 set
Klimowicz Dawid1
Dyczkowski Jakub3
38.45'
2 set
Szymaczek Piotr3
Klimowicz Dawid0
39.82'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Dyczkowski Jakub0
42.91'
2 set
Klimowicz Dawid1
Dyczkowski Jakub3
45.27'
1 set
Klimowicz Dawid1
Dyczkowski Jakub3
8.27'
3 set
Banaszak Hanna0
Otrząsek Tola3
10.45'
2 set
Banaszak Hanna0
Otrząsek Tola3
10.82'
1 set
Kozłowska Ewa0
Otrząsek Tola3
11.45'
1 set
Tuleja Maria0
Otrząsek Tola3
11.82'
2 set
Kozłowska Ewa0
Otrząsek Tola3
13.09'
3 set
Kozłowska Ewa0
Otrząsek Tola3
13.64'
3 set
Tuleja Maria0
Otrząsek Tola3
13.82'
2 set
Kraczkowska Alicja0
Tuleja Maria3
14.73'
2 set
Tuleja Maria0
Otrząsek Tola3
15.91'
2 set
Kraczkowska Alicja0
Kozłowska Ewa3
22.64'
2 set
Jakubiec Anna0
Banaszak Hanna3
22.73'
3 set
Jakubiec Anna0
Banaszak Hanna3
28.58'
1 set
Jakubiec Anna0
Banaszak Hanna3
13.27'
1 set
Rak Sonia3
Przekupień Borys0
13.91'
2 set
Rak Sonia3
Przekupień Borys0
14.36'
3 set
Rak Sonia3
Przekupień Borys0

Decyzji sędziowskich: 57 (0,6%)

Stroke 14
24,6%
Let 40
70,2%
Nolet 3
5,3%

ou11ou13ou15ou17gu11ou11 - miejsca 9-11gu15
1 2,2%
0-0-1
Stachowiak Kacper3
Błaszczyk Tymon0
1 1,1%
1-0-0
Stachowiak Kacper2
Cienciała Szymon3
1 2%
1-0-0
Pawluk Tymon0
Ptaszek Mateusz3
1 1,9%
0-1-0
Wieroński Ivo0
Leszczyński Kazimierz3
1 1,2%
1-0-0
Iwan Wojciech1
Zdrojewski Antoni3
2 3,9%
1-1-0
Michniewicz Franciszek3
Zdrojewski Tymon0
1 1,4%
1-0-0
Zdrojewski Antoni1
Figura Tomasz Junior3
1 1,1%
1-0-0
Figura Tomasz Junior3
Zdrojewski Tymon2
30 36,6%
2-27-1
Figura Tomasz Junior3
Grzelak Kacper0
7 9,9%
3-4-0
Marcinkowski Mateusz3
Samborski Jan1
2 2,3%
0-2-0
Stolecki Filip2
Marcinkowski Mateusz3
2 2,2%
0-2-0
Marcinkowski Mateusz2
Hernas Nataniel3
1 2%
1-0-0
Michniewicz Franciszek0
Jakubiec Antoni3
1 1,4%
0-1-0
Marcinkowski Łukasz3
Stolecki Filip1
1 2%
0-1-0
Stolecki Filip3
Grzymała-Figura Marek0
1 2,3%
1-0-0
Stawarski Michał3
Mozer Dominik0
1 1,5%
0-1-0
Górecka Hanna1
Budzik Nadia3
1 1%
0-0-1
Morzyc Beniamin2
Kubiak Wojciech3
1 1%
1-0-0
Tuleja Maria2
Kozłowska Ewa3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0