Darz kort !!!

W dniu 26 lutego swoje imieniny obchodzi m.in Porfiriusz, przy tej okazji zapraszamy na pierwszy  w tym roku seniorski turniej squasha na Pomorzu Zachodnim.

Bazując na wcześniejszych doświadczeniach zakładamy, iż całe wydarzenie potrwa nie dłużej niż 240 min. W miedzymeczowych przerwach będzie okazja połupać w szachy błyskawiczne i spróbować swych sił w turnball. Planujemy także wspólne śpiewanie szlagierów polskiej estrady, pokazy kuglarzy i zapasy w kisielu. Nie zabraknie także energetycznych przekąsek. 

Wyniki turnieju będą zaliczane do rankingu PZSQ (PZSQ kat.C ) oraz rankingu SSA. 

Serdecznie zapraszamy do sportowej rywalizacji.

 REGULAMIN Turnieju "Imieniny Porfiriusza"  

Harmonogram

Turniej odbędzie się w sobotę 27 lutego 2021 r. Początek turnieju zaplanowany jest na godzinę 10.00 (turniej damski - 11:30).

Rozlosowanie drabinki turniejowej odbędzie się w 26 lutego o godzinie 20.00 i będzie transmitowane na fb. Rozstawienie uczestników w drabince odbędzie się na podstawie aktualnego rankingu SSA. Sędzia główny Turnieju uprawniony jest do rozstawienia 4 graczy, których ranking SSA  znacząco odbiega od ich poziomu sportowego. 

Po zakończeniu meczu finałowego odbędzie się wręczanie nagród triumfatorom oraz losowanie upominków wśród wszystkich obecnych uczestników Turnieju.

Miejsce

Mecze turniejowe odbędą się na 4  kortach w Centrum Sportu Sportfit EKKO przy ul. Struga 15, w Szczecinie

Opłaty

 

- turniej OPEN wynosi 60 zł +10 zł do PZSQ.
- turniej OPEN + DAMSKI wynosi 90 zł +10 zł do PZSQ.
- turniej DAMSKI wynosi 40 zł +10 zł do PZSQ

Opłat dokonać będzie można w dniu rozgrywania Turnieju w siedzibie klubu.

Zgłoszenia

Zgłoszenia na turniej dokonać można za pomocą aplikacji  bo5, drogą elektroniczną na adres kancelaria.zawadzki@op.pl, lub telefonicznie pod nr 505100930 - Patryk lub 729 206 290 - Remi  do dnia 26 lutego 2021 r. do godziny 12.00.

W turnieju OPEN maksymalna liczba uczestników wynosi 32.

O zakwalifikowaniu do turnieju decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku zgłoszenia uczestnictwa po zgłoszeniu się maksymalnej liczby uczestników kategorii lub upływie terminu zgłoszeń, zgłaszający się zostaną wpisani na listę  rezerwową. 

Dokonując zgłoszenia uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu  Centrum Sportu Sportfit EKKO oraz  wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz ich publikację  oraz ewentualną publikację wizerunku na stronach internetowych, w związku z prezentacją wyników rozgrywek i rankingu zawodników oraz relacji z Turnieju. Osoba zgłaszająca się do udziału w Turnieju oświadcza, że bierze udział  w  zawodach sportowych  na własne ryzyko i  na własną odpowiedzialność.

System rozgrywek

Turniej w rozegrany zostanie systemem pucharowym według zasad PZSQ. W przypadku przegrania meczu organizator zapewnia zawodnikom grę w systemie pucharowym „do tyłu”. 

Mecze w drabince głównej zostaną rozegrane w systemie do dwóch wygranych setów, zaś zawodnicy przegrywający mecz będą rozgrywali swoje kolejne mecze w systemie jeden set do 15 pkt ( przy czym zawodnik by wygrać mecz musi zdobyć co najmniej 2 pkt przewagi), za wyjątkiem ostatniego meczu uczestnika, który rozgrywany będzie w systemie do dwóch wygranych setów.

Sędziowanie

Pierwsze mecze będą sędziowane przez zawodników wskazanych przez sędziego głównego, kolejne mecze sędziowane będą przez zawodnika wygrywającego mecz. Wszelkie wątpliwości rozstrzyga sędzia główny Turnieju, którym jest Patryk Zawadzki.

Protesty

Protesty można zgłaszać sędziemu głównemu, w terminie 30 minut po zakończeniu meczu, którego dotyczy protest.

Sprzęt

Od uczestników wymagane jest nie pozostawiające śladów na korcie obuwie sportowe oraz bezpieczny strój sportowy. Istnieje możliwość wynajęcia rakiet.

Nagrody i upominki

Laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymają pamiątkowe medale.

Pośród uczestników zostaną rozlosowane squashowe upominki.

Zmiany Regulaminu

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmian w Regulaminie turnieju z przyczyn uzasadnionych dobrem uczestników.