Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
39"11'Szymczyk Michał2
Żak Marcin1
35"45'Gorczycki Wojciech2
Słaboszewski Bartłomiej1
33"03'Dudek Piotr3
Dobry Marek1
33"02'Słaboszewski Bartłomiej1
Szymczyk Michał2
31"16'Gorczycki Wojciech1
Wasilewski Jan2
29"25'Filipowski Dariusz3
Dudek Piotr2
27"54'Zagajewski Adam1
Wasilewski Jan2
25"40'Holz Maciej2
Bożek Tomasz1
25"04'Choma Damian0
Dobry Marek3
24"54'Jagiełowicz Sylwester1
Krzyżaniak Tomasz2
36"39'Burak Aleksandra1
Burak Julia3
32"26'Tomaszewska Sylwia3
Malinowska Martyna2
30"39'Tomaszewska Sylwia2
Pozlewicz Anna3
30"37'Startek Kamila2
Gałwa Aleksandra3
30"07'Burak Aleksandra3
Malinowska Martyna2
29"20'Pozlewicz Anna3
Burak Julia1
24"20'Mierzejewska Natalia1
Burak Julia3
24"01'Gałwa Aleksandra3
Burak Aleksandra1
21"00'Gałwa Aleksandra0
Pozlewicz Anna3
15"48'Startek Kamila0
Malinowska Martyna3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Szymczyk Michał119"49'
Słaboszewski Bartłomiej106"29'
Gorczycki Wojciech104"21'
Wasilewski Jan99"06'
Dobry Marek88"12'
Kucza Przemysław87"25'
Dudek Piotr86"08'
Jagiełowicz Sylwester74"06'
Sprycha Arkadiusz72"37'
Woźniak Bartosz72"17'
Burak Julia77"56'
Burak Aleksandra75"35'
Pozlewicz Anna64"44'
Malinowska Martyna62"28'
Gałwa Aleksandra61"10'
Tomaszewska Sylwia60"38'
Startek Kamila59"26'
Mierzejewska Natalia21"37'
Perzanowska Aleksandra9"18'

Czas setów: 27 godz. 7 min 45 s

OPENDAMSKA

1381 min 19 s

17"02'
1 set
Korpalski Filip0
Kondracki Piotr2
14"59'
1 set
Szymczyk Michał2
Żak Marcin1
13"18'
2 set
Gorczycki Wojciech2
Słaboszewski Bartłomiej1
12"36'
2 set
Słaboszewski Bartłomiej1
Szymczyk Michał2
11"45'
2 set
Szymczyk Michał2
Żak Marcin1
11"35'
1 set
Czech Paweł0
Kucza Przemysław2
11"19'
1 set
Gorczycki Wojciech2
Słaboszewski Bartłomiej1
11"05'
1 set
Gorczycki Wojciech1
Wasilewski Jan2
10"59'
2 set
Jagiełowicz Sylwester0
Wasilewski Jan2
10"45'
1 set
Zagajewski Adam2
Szlązak Marcin1

246 min 26 s

8"39'
2 set
Burak Aleksandra1
Burak Julia3
8"16'
3 set
Burak Aleksandra1
Burak Julia3
7"59'
4 set
Burak Aleksandra1
Burak Julia3
7"39'
5 set
Tomaszewska Sylwia3
Malinowska Martyna2
7"03'
4 set
Gałwa Aleksandra3
Burak Aleksandra1
6"56'
1 set
Burak Aleksandra1
Burak Julia3
6"52'
4 set
Pozlewicz Anna3
Burak Julia1
6"23'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Pozlewicz Anna3
6"22'
3 set
Mierzejewska Natalia1
Burak Julia3
6"11'
3 set
Pozlewicz Anna3
Burak Julia1

Małych punktów: 5530

OPENDAMSKA

4543

Szymczyk Michał150
Karliński Grzegorz147
Dudek Piotr146
Kucza Przemysław145
Filipowski Dariusz142
Menżyk Krzysztof140
Dobry Marek137
Śmiałek Maciej135
Słaboszewski Bartłomiej134
Gorczycki Wojciech134

987

Tomaszewska Sylwia162
Startek Kamila153
Malinowska Martyna150
Pozlewicz Anna127
Burak Julia119
Burak Aleksandra117
Gałwa Aleksandra116
Mierzejewska Natalia29
Perzanowska Aleksandra14

Wszystkich rozegranych setów: 312

OPENDAMSKA

255

57


Wszystkich rozegranych meczów: 116

OPENDAMSKA

104

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.82'
2 set
Kozłowski Łukasz0
Krzyżaniak Tomasz2
0.91'
1 set
Kozłowski Łukasz0
Krzyżaniak Tomasz2
13.00'
2 set
Korpalski Filip0
Kondracki Piotr2
13.27'
2 set
Woźniak Jacek2
Romanowski Paweł0
13.82'
1 set
Woźniak Jacek2
Romanowski Paweł0
15.64'
2 set
Braciszewicz Michał1
Młyński Oskar2
15.64'
3 set
Kondracki Piotr1
Braciszewicz Michał2
16.18'
1 set
Grzelak Marek1
Woźniak Bartosz2
16.18'
1 set
Mróz Jacek0
Filipowski Dariusz2
16.45'
1 set
Romanowski Paweł0
Karliński Grzegorz2
8.55'
3 set
Startek Kamila3
Perzanowska Aleksandra0
16.00'
2 set
Tomaszewska Sylwia3
Malinowska Martyna2
18.91'
2 set
Startek Kamila0
Malinowska Martyna3
19.09'
1 set
Startek Kamila3
Perzanowska Aleksandra0
19.36'
2 set
Startek Kamila0
Tomaszewska Sylwia3
19.55'
1 set
Tomaszewska Sylwia3
Malinowska Martyna2
20.55'
3 set
Burak Aleksandra3
Malinowska Martyna2
20.82'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Burak Aleksandra1
21.36'
1 set
Tomaszewska Sylwia2
Pozlewicz Anna3
21.64'
2 set
Mierzejewska Natalia1
Burak Julia3

Decyzji sędziowskich: 16 (0,3%)

Stroke 7
43,8%
Let 8
50%
Nolet 1
6,3%

OPENDAMSKA
3 3,9%
1-1-1
Szymczyk Michał2
Żak Marcin1
2 2,5%
0-2-0
Gorczycki Wojciech2
Słaboszewski Bartłomiej1
2 5,6%
2-0-0
Korpalski Filip0
Woźniak Jacek2
2 5,4%
0-2-0
Krzyżaniak Tomasz0
Dudek Piotr2
2 6,5%
2-0-0
Wasilewski Jan0
Dobry Marek2
1 3%
0-1-0
Gwóźdź Marcin2
Drej Maciej0
1 2%
0-1-0
Szymczyk Michał2
Szcześniak Jan1
1 3,3%
1-0-0
Słaboszewski Bartłomiej0
Filipowski Dariusz2
2 3,6%
1-1-0
Startek Kamila0
Tomaszewska Sylwia3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0