Najdłuższy mecz

M35+M40+M45+M50+W35+
50"51'Dorniak Radosław3
Rygielski Rafał2
40"33'Więcław Paweł2
Nieradzik Marcin3
38"00'Wojtunik Bartłomiej3
Dorniak Radosław2
33"27'Sas Paweł2
Nieradzik Marcin3
32"21'Dereń Mariusz2
Duraj Wojciech3
31"32'Machelski Michał3
Dereń Mariusz1
27"32'Sas Paweł1
Dorniak Radosław3
27"08'Dereń Mariusz1
Wilk Artur3
24"08'Nieradzik Marcin1
Duraj Wojciech3
22"27'Adamiszyn Janusz1
Sas Paweł3
33"34'Więcław Paweł3
Ormianin Marcin1
29"03'Misiło Piotr3
Łobos Mirosław2
24"15'Więcław Paweł1
Dorniak Radosław3
24"12'Adamiszyn Janusz1
Michałek Tomasz3
24"11'Dorniak Radosław1
Łobos Mirosław3
21"17'Ormianin Marcin0
Górski Norbert3
20"34'Dereń Mariusz0
Więcław Paweł3
19"56'Górski Norbert1
Misiło Piotr3
18"47'Łobos Mirosław3
Michałek Tomasz0
17"53'Górski Norbert3
Michałek Tomasz0
36"25'Błażyca Ireneusz2
Dutka Dariusz3
33"33'Banasiak Tomasz3
Łuniewski Robert1
33"33'Błażyca Ireneusz2
Łuniewski Robert3
33"22'Sienkiewicz Leszek1
Dutka Dariusz3
31"52'Druzgała Tomasz3
Sienkiewicz Leszek2
26"42'Dutka Dariusz1
Banasiak Tomasz3
25"35'Smaga Marek1
Banasiak Tomasz3
24"00'Paściak Mariusz1
Druzgała Tomasz3
22"26'Smaga Marek3
Deszcz Jacek1
21"20'Deszcz Jacek0
Sienkiewicz Leszek3
33"04'Karwowski Wojciech3
Krysicki Tomasz1
29"30'Carlsberg Bou3
Stypa Marcin2
29"28'Bochniarz Władysław0
Surray Peter3
28"05'Żyła Zbigniew1
Bochniarz Władysław3
25"19'Krysicki Tomasz3
Bochniarz Władysław1
24"02'Carlsberg Bou1
Karwowski Wojciech3
21"30'Karwowski Wojciech3
Surray Peter0
18"28'Surray Peter3
Sieradzan Michał0
17"28'Sieradzan Michał1
Carlsberg Bou3
13"44'Drużyński Mirosław0
Stypa Marcin3
19"35'Ksycińska-Rębiś Ewa0
Szlesinger Jolanta3
16"21'Ksycińska-Rębiś Ewa3
Kamińska Beata0
16"09'Mendrek Danuta1
Szlesinger Jolanta3
15"07'Ksycińska-Rębiś Ewa3
Mendrek Danuta0
14"21'Mendrek Danuta3
Kamińska Beata0
12"09'Szlesinger Jolanta3
Kamińska Beata0
11"39'Mendrek Danuta3
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
10"49'Kamińska Beata3
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
10"03'Ksycińska-Rębiś Ewa3
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
10"01'Szlesinger Jolanta3
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0

Najdłużej na korcie

M35+M40+M45+M50+W35+
Dorniak Radosław111"27'
Nieradzik Marcin88"56'
Wojtunik Bartłomiej81"02'
Duraj Wojciech72"33'
Dereń Mariusz70"28'
Rygielski Rafał69"04'
Sas Paweł67"03'
Machelski Michał63"52'
Wilk Artur60"13'
Więcław Paweł60"06'
Więcław Paweł78"20'
Łobos Mirosław58"40'
Dorniak Radosław57"38'
Misiło Piotr54"11'
Michałek Tomasz51"36'
Górski Norbert50"45'
Dereń Mariusz29"37'
Boroń Adam22"57'
Ormianin Marcin-345669'
Adamiszyn Janusz-346729'
Dutka Dariusz78"45'
Druzgała Tomasz73"07'
Sienkiewicz Leszek72"46'
Banasiak Tomasz70"05'
Błażyca Ireneusz65"14'
Łuniewski Robert64"56'
Deszcz Jacek63"02'
Smaga Marek54"39'
Paściak Mariusz33"19'
Pazdaj Cezary29"59'
Bochniarz Władysław83"14'
Karwowski Wojciech65"40'
Krysicki Tomasz62"43'
Carlsberg Bou59"07'
Surray Peter56"47'
Stypa Marcin47"15'
Sieradzan Michał39"12'
Drużyński Mirosław33"08'
Żyła Zbigniew23"36'
Ksycińska-Rębiś Ewa54"48'
Szlesinger Jolanta51"49'
Mendrek Danuta50"01'
Kamińska Beata44"44'
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna38"00'

Czas setów: 23 godz. 11 min 5 s

M35+M40+M45+M50+W35+

464 min 7 s

11"22'
1 set
Dorniak Radosław3
Rygielski Rafał2
11"20'
2 set
Dorniak Radosław3
Rygielski Rafał2
10"01'
4 set
Machelski Michał3
Dereń Mariusz1
8"59'
5 set
Dorniak Radosław3
Rygielski Rafał2
8"47'
3 set
Sas Paweł1
Dorniak Radosław3
8"31'
1 set
Wojtunik Bartłomiej3
Dorniak Radosław2
7"52'
4 set
Dereń Mariusz1
Wilk Artur3
7"42'
4 set
Dorniak Radosław3
Rygielski Rafał2
7"39'
5 set
Wojtunik Bartłomiej3
Dorniak Radosław2
7"34'
2 set
Więcław Paweł2
Nieradzik Marcin3

269 min

11"31'
4 set
Więcław Paweł3
Ormianin Marcin1
10"38'
5 set
Ormianin Marcin3
Adamiszyn Janusz1
10"05'
1 set
Łobos Mirosław3
Michałek Tomasz0
7"30'
1 set
Górski Norbert3
Michałek Tomasz0
7"29'
1 set
Dereń Mariusz0
Boroń Adam3
7"13'
3 set
Więcław Paweł3
Ormianin Marcin1
6"37'
1 set
Ormianin Marcin0
Górski Norbert3
6"16'
2 set
Ormianin Marcin0
Górski Norbert3
6"16'
3 set
Ormianin Marcin3
Adamiszyn Janusz1
6"12'
3 set
Ormianin Marcin0
Górski Norbert3

302 min 56 s

9"47'
1 set
Sienkiewicz Leszek1
Dutka Dariusz3
8"46'
4 set
Banasiak Tomasz3
Łuniewski Robert1
7"24'
3 set
Banasiak Tomasz3
Łuniewski Robert1
7"19'
5 set
Błażyca Ireneusz2
Dutka Dariusz3
7"12'
3 set
Dutka Dariusz1
Banasiak Tomasz3
6"47'
3 set
Sienkiewicz Leszek1
Dutka Dariusz3
6"39'
2 set
Banasiak Tomasz3
Łuniewski Robert1
6"38'
1 set
Deszcz Jacek0
Sienkiewicz Leszek3
6"35'
4 set
Sienkiewicz Leszek1
Dutka Dariusz3
6"19'
2 set
Smaga Marek3
Deszcz Jacek1

235 min 21 s

10"37'
1 set
Bochniarz Władysław0
Surray Peter3
8"16'
4 set
Krysicki Tomasz3
Bochniarz Władysław1
8"06'
2 set
Bochniarz Władysław0
Surray Peter3
8"00'
4 set
Karwowski Wojciech3
Krysicki Tomasz1
7"42'
3 set
Karwowski Wojciech3
Surray Peter0
7"36'
2 set
Karwowski Wojciech3
Krysicki Tomasz1
7"01'
1 set
Żyła Zbigniew1
Bochniarz Władysław3
6"55'
1 set
Karwowski Wojciech3
Krysicki Tomasz1
6"50'
3 set
Carlsberg Bou1
Karwowski Wojciech3
6"26'
3 set
Bochniarz Władysław0
Surray Peter3

119 min 41 s

6"32'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa0
Szlesinger Jolanta3
6"09'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa0
Szlesinger Jolanta3
5"24'
3 set
Ksycińska-Rębiś Ewa0
Szlesinger Jolanta3
5"21'
3 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Kamińska Beata0
5"09'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Mendrek Danuta0
4"47'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Kamińska Beata0
4"13'
1 set
Mendrek Danuta1
Szlesinger Jolanta3
4"10'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Mendrek Danuta0
4"08'
1 set
Mendrek Danuta3
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
4"08'
3 set
Mendrek Danuta3
Kamińska Beata0

Małych punktów: 4832

M35+M40+M45+M50+W35+

1591

Dorniak Radosław178
Nieradzik Marcin150
Wojtunik Bartłomiej144
Machelski Michał123
Sas Paweł123
Rygielski Rafał122
Duraj Wojciech122
Wilk Artur121
Adamiszyn Janusz116
Stolecki Paweł106

909

Dorniak Radosław125
Misiło Piotr119
Łobos Mirosław118
Więcław Paweł116
Ormianin Marcin107
Górski Norbert100
Adamiszyn Janusz85
Michałek Tomasz64
Boroń Adam43
Dereń Mariusz32

1047

Druzgała Tomasz133
Błażyca Ireneusz131
Łuniewski Robert128
Banasiak Tomasz126
Dutka Dariusz118
Smaga Marek112
Sienkiewicz Leszek109
Deszcz Jacek93
Paściak Mariusz60
Pazdaj Cezary37

783

Bochniarz Władysław124
Karwowski Wojciech120
Carlsberg Bou113
Krysicki Tomasz107
Stypa Marcin90
Surray Peter85
Sieradzan Michał68
Drużyński Mirosław44
Żyła Zbigniew32

502

Szlesinger Jolanta140
Ksycińska-Rębiś Ewa129
Mendrek Danuta111
Kamińska Beata83
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna39

Wszystkich rozegranych setów: 280

M35+M40+M45+M50+W35+

91

54

58

46

31


Wszystkich rozegranych meczów: 78

M35+M40+M45+M50+W35+

25

15

15

13

10


Szybkość zdobycia punktów

M35+M40+M45+M50+W35+
13.55'
1 set
Rygielski Rafał3
Wilk Artur0
14.64'
2 set
Machelski Michał3
Stepecki Rafał0
15.09'
1 set
Machelski Michał3
Stepecki Rafał0
15.82'
2 set
Wilk Artur3
Pałka Jakub0
16.27'
3 set
Machelski Michał3
Stepecki Rafał0
16.45'
2 set
Więcław Paweł3
Pałka Jakub0
16.91'
4 set
Dereń Mariusz2
Duraj Wojciech3
17.27'
2 set
Wojtunik Bartłomiej3
Duraj Wojciech0
17.73'
3 set
Nieradzik Marcin3
Stepecki Rafał0
17.82'
1 set
Wilk Artur3
Pałka Jakub0
6.91'
3 set
Dereń Mariusz0
Boroń Adam3
15.82'
4 set
Więcław Paweł1
Dorniak Radosław3
16.64'
2 set
Łobos Mirosław3
Michałek Tomasz0
16.91'
1 set
Dorniak Radosław3
Adamiszyn Janusz0
17.64'
1 set
Górski Norbert1
Misiło Piotr3
18.00'
3 set
Dorniak Radosław3
Adamiszyn Janusz0
18.18'
4 set
Dorniak Radosław1
Łobos Mirosław3
18.27'
3 set
Łobos Mirosław3
Michałek Tomasz0
18.36'
1 set
Dorniak Radosław3
Boroń Adam0
18.45'
3 set
Dorniak Radosław3
Boroń Adam0
15.18'
1 set
Druzgała Tomasz0
Błażyca Ireneusz3
16.00'
3 set
Deszcz Jacek0
Łuniewski Robert3
16.00'
1 set
Smaga Marek3
Deszcz Jacek1
16.00'
1 set
Smaga Marek3
Druzgała Tomasz1
18.45'
2 set
Smaga Marek3
Druzgała Tomasz1
20.09'
3 set
Paściak Mariusz3
Pazdaj Cezary0
20.45'
4 set
Smaga Marek3
Deszcz Jacek1
20.45'
2 set
Deszcz Jacek0
Łuniewski Robert3
20.64'
1 set
Druzgała Tomasz3
Sienkiewicz Leszek2
21.18'
2 set
Paściak Mariusz1
Druzgała Tomasz3
15.27'
1 set
Drużyński Mirosław0
Sieradzan Michał3
15.91'
1 set
Krysicki Tomasz3
Stypa Marcin0
17.18'
2 set
Drużyński Mirosław0
Stypa Marcin3
17.27'
3 set
Sieradzan Michał1
Carlsberg Bou3
17.82'
1 set
Drużyński Mirosław0
Stypa Marcin3
17.91'
3 set
Drużyński Mirosław0
Sieradzan Michał3
18.18'
2 set
Sieradzan Michał1
Carlsberg Bou3
19.18'
4 set
Sieradzan Michał1
Carlsberg Bou3
19.73'
3 set
Bochniarz Władysław3
Drużyński Mirosław0
20.64'
2 set
Drużyński Mirosław0
Sieradzan Michał3
14.09'
2 set
Szlesinger Jolanta3
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
14.45'
2 set
Mendrek Danuta3
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
15.82'
3 set
Kamińska Beata3
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
15.82'
1 set
Szlesinger Jolanta3
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
16.18'
3 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
16.27'
1 set
Kamińska Beata3
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
16.82'
4 set
Mendrek Danuta1
Szlesinger Jolanta3
17.00'
1 set
Szlesinger Jolanta3
Kamińska Beata0
17.73'
3 set
Szlesinger Jolanta3
Kamińska Beata0
17.73'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0

Decyzji sędziowskich: 32 (0,7%)

Stroke 5
15,6%
Let 27
84,4%
Nolet 0
0%

M35+M40+M45+M50+W35+
6 11,8%
2-4-0
Machelski Michał0
Wojtunik Bartłomiej3
1 2,2%
0-1-0
Dorniak Radosław3
Adamiszyn Janusz0
5 5,4%
1-4-0
Druzgała Tomasz3
Sienkiewicz Leszek2
3 4,1%
0-3-0
Paściak Mariusz1
Druzgała Tomasz3
2 4,3%
0-2-0
Deszcz Jacek0
Łuniewski Robert3
1 1,3%
1-0-0
Sienkiewicz Leszek1
Dutka Dariusz3
1 1,4%
0-1-0
Smaga Marek1
Banasiak Tomasz3
4 5,1%
0-4-0
Żyła Zbigniew1
Bochniarz Władysław3
3 5,6%
1-2-0
Karwowski Wojciech3
Surray Peter0
2 4,2%
0-2-0
Krysicki Tomasz3
Stypa Marcin0
2 2,6%
0-2-0
Karwowski Wojciech3
Krysicki Tomasz1
1 2%
0-1-0
Surray Peter3
Sieradzan Michał0
1 1,9%
0-1-0
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Mendrek Danuta0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0