Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
45"24'Moncznik Mikołaj2
Jachimowicz Michał3
40"43'Hernas Nataniel3
Wycisło Wojciech1
36"00'Dudek Piotr1
Lipski Kajetan3
31"23'Wycisło Wojciech2
Żak Marcin1
30"54'Wasilewski Jakub0
Lipski Kajetan3
25"38'Drabczyk Joanna1
Zięba Dawid2
25"26'Sznapka Wojciech1
Jagiełowicz Sylwester2
24"29'Dawid Krzysztof2
Świeca Bartosz1
24"09'Drabczyk Joanna1
Ratka Łukasz2
23"23'Habas Krzysztof2
Piernikarz Damian1
30"58'Czakańska Karolina3
Marcyniuk Beata1
30"35'Patałąg Julia3
Ogorodnik Julia1
30"34'Ogorodnik Julia3
Czakańska Karolina1
22"48'Patałąg Julia3
Krzysiek Natalia0
22"42'Czakańska Karolina0
Pozlewicz Anna3
22"25'Kowalska Paulina0
Pozlewicz Anna3
20"57'Suchy Anna2
Piechnik Jolanta1
20"48'Marcyniuk Beata2
Kowalska Paulina1
19"45'Patałąg Julia3
Drabczyk Joanna0
19"04'Suchy Anna1
Mazur Agnieszka2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Lipski Kajetan97"23'
Wycisło Wojciech94"46'
Miliński Krystian90"33'
Dawid Krzysztof81"04'
Moncznik Mikołaj79"06'
Drabczyk Joanna78"23'
Piernikarz Igor77"20'
Jachimowicz Michał74"41'
Chojnacki Sebastian73"25'
Ratka Łukasz72"04'
Ogorodnik Julia77"20'
Patałąg Julia76"21'
Czakańska Karolina74"48'
Marcyniuk Beata65"17'
Drabczyk Joanna56"15'
Woch Paulina56"06'
Suchy Anna55"46'
Gałwa Aleksandra53"58'
Pozlewicz Anna52"22'
Krzysiek Natalia46"27'

Czas setów: 25 godz. 31 min 56 s

OPENDAMSKA

1139 min 39 s

12"10'
3 set
Lipski Kajetan3
Jachimowicz Michał0
12"05'
5 set
Moncznik Mikołaj2
Jachimowicz Michał3
11"40'
1 set
Zawadzki Michał2
Szyjka Mateusz0
11"23'
2 set
Wycisło Wojciech2
Żak Marcin1
11"10'
2 set
Jagiełowicz Sylwester0
Miliński Krystian2
10"52'
1 set
Hernas Nataniel3
Wycisło Wojciech1
10"45'
2 set
Nagórski Jakub0
Sitarz Marek2
10"31'
1 set
Sitarz Marek1
Hałuza Daniel2
10"24'
2 set
Nagórski Jakub0
Gruszka Krzysztof2
10"23'
1 set
Dawid Krzysztof2
Miliński Krystian0

392 min 17 s

9"29'
2 set
Drabczyk Joanna0
Gałwa Aleksandra2
8"56'
3 set
Patałąg Julia3
Krzysiek Natalia0
8"32'
1 set
Kowalska Paulina0
Pozlewicz Anna3
8"15'
2 set
Ogorodnik Julia3
Czakańska Karolina1
8"04'
3 set
Czakańska Karolina0
Pozlewicz Anna3
7"13'
1 set
Patałąg Julia3
Ogorodnik Julia1
7"11'
3 set
Patałąg Julia3
Ogorodnik Julia1
7"02'
3 set
Czakańska Karolina3
Marcyniuk Beata1
6"40'
3 set
Suchy Anna1
Mazur Agnieszka2
6"39'
4 set
Patałąg Julia3
Ogorodnik Julia1

Małych punktów: 5039

OPENDAMSKA

3655

Lipski Kajetan158
Dudek Piotr143
Wycisło Wojciech135
Miliński Krystian131
Drabczyk Joanna129
Dawid Krzysztof127
Zawadzki Michał124
Jachimowicz Michał121
Wasilewski Jakub116
Moncznik Mikołaj114

1384

Patałąg Julia142
Ogorodnik Julia141
Czakańska Karolina129
Marcyniuk Beata113
Woch Paulina109
Suchy Anna100
Gałwa Aleksandra97
Pozlewicz Anna94
Drabczyk Joanna91
Mazur Agnieszka88

Wszystkich rozegranych setów: 286

OPENDAMSKA

209

77


Wszystkich rozegranych meczów: 117

OPENDAMSKA

89

28


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.55'
3 set
Adamiec Rafał1
Włóka Ewelina2
0.64'
2 set
Adamiec Rafał1
Włóka Ewelina2
0.82'
2 set
Habas Krzysztof2
Gruszka Krzysztof0
0.82'
1 set
Adamiec Rafał1
Włóka Ewelina2
1.18'
1 set
Habas Krzysztof2
Gruszka Krzysztof0
3.00'
1 set
Lipski Kajetan3
Jachimowicz Michał0
12.64'
1 set
Sitarz Marek0
Żak Marcin2
14.91'
2 set
Drabczyk Joanna2
Wymysłowski Daniel0
14.91'
2 set
Sitarz Marek0
Żak Marcin2
15.27'
1 set
Adamiec Rafał2
Gałuszka Łukasz0
14.18'
2 set
Sarapata Zuzanna0
Czakańska Karolina3
15.91'
1 set
Osika Kamila0
Kowalska Paulina3
16.82'
2 set
Osika Kamila0
Kowalska Paulina3
18.55'
1 set
Sarapata Zuzanna0
Czakańska Karolina3
18.82'
1 set
Piechnik Jolanta2
Sarapata Zuzanna0
19.54'
3 set
Osika Kamila0
Kowalska Paulina3
19.55'
2 set
Piechnik Jolanta2
Sarapata Zuzanna0
19.73'
2 set
Mazur Agnieszka2
Osika Kamila0
19.91'
1 set
Suchy Anna1
Mazur Agnieszka2
20.36'
1 set
Krzysiek Natalia2
Włóka Ewelina0

Decyzji sędziowskich: 16 (0.3%)

Stroke 7
43.8%
Let 7
43.8%
Nolet 2
12.5%

OPENDAMSKA
4 5.3%
4-0-0
Dudek Piotr1
Lipski Kajetan3
3 8.8%
0-3-0
Szyjka Mateusz0
Dawid Krzysztof2
1 1.8%
1-0-0
Adamczyk Grzegorz1
Sitarz Marek2
1 3%
0-0-1
Zięba Dawid0
Zawadzki Michał2
1 2.7%
0-0-1
Miliński Krystian2
Adamiec Rafał0
1 2.9%
1-0-0
Ćwiękała Artur0
Kowalski Tomasz2
1 2.9%
0-1-0
Jagiełowicz Sylwester0
Miliński Krystian2
3 7.9%
1-2-0
Gałwa Aleksandra2
Marcyniuk Beata0
1 1.3%
0-1-0
Kowalska Paulina0
Pozlewicz Anna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0