Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
45"58'Hernas Nataniel2
Teuchner Dan3
35"51'Hernas Nataniel2
Wycisło Wojciech3
35"12'Teuchner Dan3
Matejski Tomasz1
34"18'Wasilewski Jan1
Świeca Bartosz2
29"58'Mierzejewski Michał2
Piernikarz Damian1
28"48'Wycisło Wojciech1
Matejski Tomasz3
27"14'Żak Marcin1
Podgórski Bartłomiej2
25"13'Nieznański Mateusz1
Kozłowski Łukasz2
24"17'Szymczyk Michał2
Dudek Kamil0
23"58'Wycisło Wojciech2
Żak Marcin1
30"33'Zarówna Klaudyna2
Wilas Karolina3
28"59'Zarówna Klaudyna3
Mierzejewska Natalia1
20"24'Burak Julia3
Mierzejewska Natalia0
18"33'Zarówna Klaudyna2
Pozlewicz Anna1
17"54'Brzozowska Ewa1
Startek Kamila2
17"25'Zaręba Anita2
Paździor Magdalena1
15"44'Wilas Karolina0
Burak Julia3
15"01'Tudaj Paulina1
Burak Julia2
12"28'Paździor Magdalena0
Zarówna Klaudyna2
11"58'Startek Kamila0
Mierzejewska Natalia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Hernas Nataniel102"41'
Teuchner Dan100"58'
Żak Marcin93"03'
Kozłowski Łukasz89"47'
Wycisło Wojciech89"16'
Matejski Tomasz87"10'
Świeca Bartosz85"11'
Wasilewski Jan81"34'
Dudek Kamil75"34'
Sprycha Arkadiusz75"15'
Zarówna Klaudyna74"46'
Mierzejewska Natalia52"08'
Wilas Karolina46"09'
Burak Julia43"34'
Tudaj Paulina40"05'
Startek Kamila33"41'
Tomaszewska Sylwia31"50'
Pozlewicz Anna24"46'
Brzozowska Ewa24"30'
Paździor Magdalena21"45'

Czas setów: 24 godz. 13 min 54 s

OPENDAMSKA

1241 min 26 s

14"52'
2 set
Korpalski Filip2
Szlązak Marcin0
14"25'
3 set
Hernas Nataniel2
Teuchner Dan3
13"57'
2 set
Wasilewski Jan1
Świeca Bartosz2
12"52'
1 set
Szymczyk Michał2
Dudek Kamil0
12"36'
1 set
Żak Marcin1
Podgórski Bartłomiej2
12"03'
2 set
Mierzejewski Michał2
Czech Paweł1
10"47'
1 set
Mierzejewski Michał2
Piernikarz Damian1
10"45'
1 set
Kozłowski Łukasz0
Gorczycki Wojciech2
10"31'
3 set
Wycisło Wojciech2
Żak Marcin1
10"05'
1 set
Krasucki Wojciech0
Dudek Kamil2

212 min 28 s

8"15'
1 set
Zarówna Klaudyna3
Mierzejewska Natalia1
7"19'
2 set
Tudaj Paulina2
Zaręba Anita0
7"03'
1 set
Brzozowska Ewa1
Startek Kamila2
6"55'
4 set
Zarówna Klaudyna3
Mierzejewska Natalia1
6"28'
2 set
Paździor Magdalena0
Zarówna Klaudyna2
6"21'
3 set
Zarówna Klaudyna2
Pozlewicz Anna1
6"18'
2 set
Burak Julia3
Mierzejewska Natalia0
6"12'
3 set
Burak Julia3
Mierzejewska Natalia0
5"58'
5 set
Zarówna Klaudyna2
Wilas Karolina3
5"50'
2 set
Pozlewicz Anna0
Tomaszewska Sylwia2

Małych punktów: 4933

OPENDAMSKA

3980

Teuchner Dan158
Wycisło Wojciech155
Matejski Tomasz150
Hernas Nataniel148
Żak Marcin133
Krasucki Wojciech132
Sprycha Arkadiusz127
Nowicki Bartosz126
Mróz Jacek126
Podgórski Bartłomiej122

953

Zarówna Klaudyna138
Burak Julia96
Paździor Magdalena92
Tudaj Paulina87
Zaręba Anita85
Wilas Karolina81
Startek Kamila81
Mierzejewska Natalia78
Brzozowska Ewa73
Tomaszewska Sylwia72

Wszystkich rozegranych setów: 281

OPENDAMSKA

226

55


Wszystkich rozegranych meczów: 115

OPENDAMSKA

94

21


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.36'
2 set
Maciejewski Adam2
Młyński Oskar1
0.64'
3 set
Maciejewski Adam2
Młyński Oskar1
0.82'
1 set
Krasucki Wojciech2
Maciejewski Adam1
1.00'
1 set
Maciejewski Adam2
Młyński Oskar1
1.45'
1 set
Mierzejewski Michał2
Czech Paweł1
10.09'
1 set
Lisowski Jacek0
Pietrzak Aleksander2
11.91'
1 set
Wycisło Wojciech2
Szymczyk Michał0
12.36'
1 set
Szczepaniak Sławomir0
Wycisło Wojciech2
13.18'
2 set
Lisowski Jacek0
Pietrzak Aleksander2
14.45'
2 set
Piasecki Łukasz0
Matejski Tomasz2
1.00'
2 set
Zaręba Anita2
Dzikowska Beata0
1.00'
1 set
Paździor Magdalena2
Dzikowska Beata0
1.09'
2 set
Zaręba Anita2
Brzozowska Ewa0
1.45'
1 set
Zaręba Anita2
Brzozowska Ewa0
1.83'
1 set
Brzozowska Ewa0
Paździor Magdalena2
2.73'
2 set
Zaręba Anita2
Paździor Magdalena1
2.93'
3 set
Zaręba Anita2
Paździor Magdalena1
3.38'
3 set
Zaręba Anita2
Paździor Magdalena1
9.45'
1 set
Zaręba Anita2
Dzikowska Beata0
12.82'
1 set
Tomaszewska Sylwia2
Dzikowska Beata0

Decyzji sędziowskich: 32 (0,7%)

Stroke 16
50%
Let 15
46,9%
Nolet 1
3,1%

OPENDAMSKA
6 12%
0-6-0
Kozłowski Łukasz0
Gorczycki Wojciech2
5 9,1%
3-1-1
Szymczyk Michał2
Dudek Kamil0
3 10%
2-1-0
Piernikarz Damian0
Gorczycki Wojciech2
3 8,8%
3-0-0
Nowicki Bartosz0
Piasecki Łukasz2
2 4,1%
2-0-0
Woźniak Bartosz2
Szczepaniak Sławomir1
2 6,1%
1-1-0
Kudla Marcin0
Mróz Jacek2
2 7,7%
2-0-0
Szczepaniak Sławomir0
Szczypkowski Paweł2
1 1,4%
1-0-0
Wycisło Wojciech1
Matejski Tomasz3
1 1,9%
0-1-0
Kudla Marcin1
Szymczyk Michał2
1 2,9%
0-1-0
Młyński Oskar0
Podgórski Bartłomiej2
1 1,8%
0-1-0
Burak Julia3
Mierzejewska Natalia0
1 3%
0-1-0
Tudaj Paulina2
Zaręba Anita0
1 3%
0-1-0
Startek Kamila0
Mierzejewska Natalia2
1 2,3%
1-0-0
Pozlewicz Anna0
Tomaszewska Sylwia2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0