Najdłuższy mecz

OPEN - eliminacjeOPENDamski
'Wolszczak Sylwia2
Balikowski PrzemysławW
'Kraczkowski PrzemysławW
Gutowski Krzysztof2
'Jastrzębski Jakub2
Burek SzymonW
'Manow StefanW
Szostak Edyta2
'Kraczkowski PrzemysławW
Balikowski Przemysław2
'Manow StefanW
Burek Szymon2
'Manow StefanW
Kraczkowski Przemysław2
'Burek SzymonW
Balikowski Przemysław2
53"00'Kowalewski Konrad3
Korsak Mikołaj2
40"41'Karwowski Marcin3
Shinnie Chris1
32"27'Karwowski Marcin3
Gajewski Grzegorz1
30"10'Gumplowicz Jacek1
Fulneczek Adrian2
27"09'Karwowski Marcin3
Wojnarski Marek1
26"44'Wojciechowski Michał1
Osojca Mateusz2
25"28'Wysocki Tymoteusz2
Osojca Mateusz1
25"03'Lechmański Lech1
Banasiak Tomasz2
24"08'Wojciechowski Michał1
Chomicki Piotr2
22"13'Mierzicki Remi1
Wysocki Tymoteusz2
22"15'Bogdanowicz Katarzyna1
Kralewska Olga3
16"04'Wolszczak Sylwia0
Bogdanowicz Katarzyna3
16"01'Sypniewska Małgorzata3
Wolszczak Sylwia0
14"49'Sypniewska Małgorzata3
Kralewska Olga0
14"19'Bogdanowicz Katarzyna2
Starosta Monika0
14"06'Chwiałkowska Barbara1
Rak Sonia2
13"40'Owczarek Małgorzata0
Wolszczak Sylwia2
10"16'Owczarek Małgorzata2
Rak Sonia0
9"01'Owczarek Małgorzata0
Starosta Monika2
7"24'Adamiszyn Zuzanna0
Owczarek Małgorzata2

Najdłużej na korcie

OPENDamski
Kowalewski Konrad95"32'
Karwowski Marcin91"55'
Korsak Mikołaj85"04'
Fulneczek Adrian81"32'
Gajewski Grzegorz76"16'
Wojciechowski Michał75"48'
Wysocki Tymoteusz71"28'
Jarota Filip69"01'
Osojca Mateusz64"58'
Wojnarski Marek61"16'
Bogdanowicz Katarzyna52"20'
Wolszczak Sylwia41"19'
Kralewska Olga37"17'
Owczarek Małgorzata36"05'
Rzeszutko Małgorzata31"36'
Starosta Monika27"48'
Rak Sonia21"06'
Szostak Edyta19"09'
Chwiałkowska Barbara18"27'
Adamiszyn Zuzanna17"37'

Czas setów: 14 godz. 25 min 35 s

OPENDamski

714 min 13 s

12"10'
3 set
Kowalewski Konrad3
Korsak Mikołaj2
11"43'
1 set
Mierzicki Remi1
Wysocki Tymoteusz2
11"24'
2 set
Gumplowicz Jacek0
Wojciechowski Michał2
11"15'
2 set
Gumplowicz Jacek1
Fulneczek Adrian2
11"00'
2 set
Fulneczek Adrian2
Lechmański Lech0
10"55'
3 set
Lechmański Lech1
Banasiak Tomasz2
10"47'
1 set
Ledziński Filip2
Romański Krzysztof1
10"13'
2 set
Fulneczek Adrian0
Jarota Filip2
10"06'
2 set
Kowalewski Konrad3
Korsak Mikołaj2
10"06'
3 set
Karwowski Marcin3
Shinnie Chris1

151 min 22 s

8"02'
2 set
Owczarek Małgorzata0
Wolszczak Sylwia2
7"17'
1 set
Sypniewska Małgorzata3
Wolszczak Sylwia0
7"05'
2 set
Wolszczak Sylwia0
Bogdanowicz Katarzyna3
6"33'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Starosta Monika0
6"19'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Starosta Monika0
6"08'
3 set
Sypniewska Małgorzata3
Kralewska Olga0
5"32'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Kralewska Olga3
5"31'
1 set
Owczarek Małgorzata2
Rak Sonia0
5"20'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Kralewska Olga3
4"46'
1 set
Chwiałkowska Barbara1
Rak Sonia2

Małych punktów: 3052

OPENDamski

2470

Karwowski Marcin151
Gajewski Grzegorz136
Wysocki Tymoteusz125
Osojca Mateusz125
Wojciechowski Michał124
Wojnarski Marek123
Korsak Mikołaj111
Banasiak Tomasz110
Jarota Filip106
Roguski Jakub105

582

Bogdanowicz Katarzyna103
Rzeszutko Małgorzata88
Owczarek Małgorzata75
Kralewska Olga74
Starosta Monika58
Wolszczak Sylwia56
Rak Sonia45
Szostak Edyta42
Chwiałkowska Barbara27
Adamiszyn Zuzanna14

Wszystkich rozegranych setów: 173

OPENDamski

137

36


Wszystkich rozegranych meczów: 69

OPENDamski

54

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDamski
0.50'
1 set
Roguski Jakub0
Wysocki Tymoteusz2
0.55'
1 set
Wysocki Tymoteusz2
Jarota Filip1
0.73'
2 set
Roguski Jakub0
Wysocki Tymoteusz2
0.91'
2 set
Szostak Edyta0
Cieśluk Patryk2
1.08'
2 set
Ledziński Filip2
Romański Krzysztof1
1.27'
2 set
Ledziński Filip2
Romański Krzysztof1
1.45'
3 set
Roguski Jakub2
Wojciechowski Michał1
1.55'
1 set
Wojciechowski Michał2
Ledziński Filip0
1.91'
1 set
Szostak Edyta0
Cieśluk Patryk2
14.00'
1 set
Lechmański Lech2
Ledziński Filip0
13.00'
2 set
Sypniewska Małgorzata3
Wolszczak Sylwia0
13.09'
2 set
Adamiszyn Zuzanna0
Sypniewska Małgorzata2
13.18'
2 set
Adamiszyn Zuzanna0
Owczarek Małgorzata2
14.91'
1 set
Adamiszyn Zuzanna0
Szostak Edyta2
15.00'
2 set
Kralewska Olga2
Szostak Edyta0
15.36'
1 set
Sypniewska Małgorzata3
Kralewska Olga0
15.82'
1 set
Chwiałkowska Barbara0
Bogdanowicz Katarzyna2
15.91'
1 set
Adamiszyn Zuzanna0
Sypniewska Małgorzata2
16.73'
2 set
Sypniewska Małgorzata3
Kralewska Olga0
17.00'
2 set
Adamiszyn Zuzanna0
Szostak Edyta2

Decyzji sędziowskich: 43 (1,5%)

Stroke 5
11,6%
Let 38
88,4%
Nolet 0
0%

OPENDamski
13 22,4%
1-12-0
Mierzicki Remi1
Wysocki Tymoteusz2
10 24,4%
3-7-0
Kowalewski Konrad2
Wysocki Tymoteusz0
4 4,1%
0-4-0
Kowalewski Konrad3
Korsak Mikołaj2
3 4,5%
0-3-0
Gumplowicz Jacek1
Fulneczek Adrian2
3 4,3%
1-2-0
Karwowski Marcin3
Gajewski Grzegorz1
1 2,8%
0-1-0
Jarota Filip2
Jastrzębski Jakub0
1 1,3%
0-1-0
Karwowski Marcin3
Wojnarski Marek1
1 1,9%
0-1-0
Fulneczek Adrian0
Jarota Filip2
1 3%
0-1-0
Roguski Jakub2
Zawadzki Patryk0
1 2,4%
0-1-0
Jarota Filip2
Somoza-Suarez Ruben0
3 5,1%
0-3-0
Wolszczak Sylwia0
Bogdanowicz Katarzyna3
1 2,7%
0-1-0
Bogdanowicz Katarzyna2
Starosta Monika0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0