Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAGU15
36"05'Świeca Bartosz3
Piasecki Łukasz1
28"56'Atras Przemysław3
Świeca Bartosz1
27"34'Godzic Mateusz2
Zięba Dawid1
25"52'Atras Przemysław3
Gorczycki Wojciech0
20"49'Godzic Mateusz2
Jędrocha Grzegorz1
18"53'Zięba Dawid2
Stawowy Łukasz1
18"25'Piasecki Łukasz0
Gorczycki Wojciech3
17"39'Lewandowski Aleksander2
Stalmach Patryk1
17"02'Figura Tomasz2
Gumiński Sławomir1
16"58'Figura Tomasz0
Piasecki Łukasz2
38"13'Suchy Anna2
Kosek Jolanta3
36"19'Kosek Jolanta2
Jarzembowska Maria3
33"55'Jarzembowska Maria3
Kozłowska Łucja2
23"18'Jarzembowska Maria1
Zawartka Anna3
21"11'Tyrna Iwona1
Kwaśniak Izabela3
21"08'Kozłowska Łucja3
Kosek Jolanta0
19"37'Suchy Anna3
Kwaśniak Izabela0
18"47'Kwaśniak Izabela0
Kozłowska Łucja3
18"23'Kwaśniak Izabela3
Grendowicz Sylwia0
17"20'Tyrna Iwona0
Suchy Anna3
30"02'Dzik Maja3
Pojda Maja2
28"40'Stencel Paulina2
Pojda Maja3
28"31'Dzik Maja3
Stencel Paulina1
27"02'Mazur Julia3
Pojda Maja1
24"31'Dzik Maja3
Mazur Julia1
14"46'Mazur Julia3
Stencel Paulina0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAGU15
Piasecki Łukasz74"15'
Świeca Bartosz73"32'
Figura Tomasz66"23'
Zięba Dawid66"12'
Atras Przemysław65"50'
Godzic Mateusz65"01'
Gorczycki Wojciech58"40'
Gumiński Sławomir49"06'
Carlsberg Bou44"42'
Figura Tomasz Junior44"13'
Jarzembowska Maria115"16'
Kosek Jolanta113"44'
Suchy Anna99"03'
Kozłowska Łucja83"43'
Tyrna Iwona80"47'
Kwaśniak Izabela76"13'
Zawartka Anna66"29'
Grendowicz Sylwia60"54'
Płonka Anna46"03'
Pojda Maja62"47'
Dzik Maja61"32'
Stencel Paulina51"57'
Mazur Julia50"34'

Czas setów: 15 godz. 43 min 35 s

OPENDAMSKAGU15

459 min 4 s

11"42'
1 set
Figura Tomasz0
Piasecki Łukasz2
10"28'
3 set
Atras Przemysław3
Gorczycki Wojciech0
9"12'
3 set
Atras Przemysław3
Świeca Bartosz1
9"06'
2 set
Godzic Mateusz2
Zięba Dawid1
8"49'
2 set
Świeca Bartosz3
Piasecki Łukasz1
8"39'
3 set
Godzic Mateusz2
Zięba Dawid1
8"35'
1 set
Świeca Bartosz3
Piasecki Łukasz1
8"04'
1 set
Figura Tomasz0
Figura Tomasz Junior2
7"39'
3 set
Godzic Mateusz2
Jędrocha Grzegorz1
7"28'
2 set
Kania Łukasz0
Godzic Mateusz2

371 min 6 s

7"54'
5 set
Jarzembowska Maria3
Kozłowska Łucja2
7"35'
5 set
Suchy Anna2
Kosek Jolanta3
7"27'
1 set
Suchy Anna3
Kwaśniak Izabela0
7"23'
5 set
Kosek Jolanta2
Jarzembowska Maria3
7"05'
2 set
Suchy Anna2
Kosek Jolanta3
7"01'
3 set
Jarzembowska Maria3
Kozłowska Łucja2
6"58'
4 set
Kosek Jolanta2
Jarzembowska Maria3
6"52'
4 set
Suchy Anna2
Kosek Jolanta3
6"45'
2 set
Kozłowska Łucja3
Kosek Jolanta0
6"34'
1 set
Kwaśniak Izabela3
Grendowicz Sylwia0

113 min 25 s

7"53'
5 set
Dzik Maja3
Pojda Maja2
6"47'
4 set
Mazur Julia3
Pojda Maja1
6"34'
2 set
Dzik Maja3
Stencel Paulina1
5"44'
4 set
Dzik Maja3
Stencel Paulina1
5"39'
3 set
Mazur Julia3
Pojda Maja1
5"29'
4 set
Dzik Maja3
Mazur Julia1
5"11'
1 set
Mazur Julia3
Pojda Maja1
5"02'
3 set
Dzik Maja3
Stencel Paulina1
4"51'
5 set
Stencel Paulina2
Pojda Maja3
4"42'
1 set
Dzik Maja3
Mazur Julia1

Małych punktów: 4085

OPENDAMSKAGU15

1580

Atras Przemysław124
Świeca Bartosz116
Figura Tomasz111
Gorczycki Wojciech105
Carlsberg Bou103
Zięba Dawid103
Godzic Mateusz95
Piasecki Łukasz91
Jędrocha Grzegorz79
Figura Tomasz Junior77

2017

Jarzembowska Maria258
Zawartka Anna242
Kosek Jolanta238
Suchy Anna228
Kozłowska Łucja226
Kwaśniak Izabela201
Tyrna Iwona195
Grendowicz Sylwia132
Płonka Anna124
Nosal Sylwia84

488

Dzik Maja143
Pojda Maja138
Mazur Julia113
Stencel Paulina94

Wszystkich rozegranych setów: 241

OPENDAMSKAGU15

90

126

25


Wszystkich rozegranych meczów: 77

OPENDAMSKAGU15

37

34

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAGU15
16.27'
2 set
Lewandowski Aleksander0
Jędrocha Grzegorz2
16.45'
2 set
Pastuszka Przemysław2
Sitarz Marek0
17.45'
1 set
Stalmach Patryk0
Jarzembowska Maria2
17.45'
1 set
Kania Łukasz2
Carlsberg Bou0
17.64'
2 set
Baca Arkadiusz0
Jarzembowska Maria2
18.45'
1 set
Pastuszka Przemysław0
Świeca Bartosz2
18.45'
1 set
Pastuszka Przemysław2
Sitarz Marek0
19.18'
1 set
Jędrocha Grzegorz0
Atras Przemysław2
19.64'
1 set
Lewandowski Aleksander2
Stalmach Patryk1
20.00'
1 set
Jarzembowska Maria0
Carlsberg Bou2
13.55'
4 set
Płonka Anna1
Tyrna Iwona3
15.18'
3 set
Tyrna Iwona0
Kosek Jolanta3
15.73'
1 set
Płonka Anna0
Suchy Anna3
16.09'
1 set
Płonka Anna0
Kosek Jolanta3
16.36'
2 set
Kwaśniak Izabela0
Zawartka Anna3
16.36'
2 set
Zawartka Anna3
Grendowicz Sylwia0
16.36'
1 set
Jarzembowska Maria3
Kozłowska Łucja2
16.55'
2 set
Płonka Anna0
Kosek Jolanta3
16.64'
1 set
Tyrna Iwona0
Jarzembowska Maria3
16.64'
1 set
Zawartka Anna3
Kozłowska Łucja0
13.64'
2 set
Mazur Julia3
Stencel Paulina0
18.09'
3 set
Stencel Paulina2
Pojda Maja3
18.64'
4 set
Dzik Maja3
Pojda Maja2
18.82'
2 set
Mazur Julia3
Pojda Maja1
19.55'
1 set
Dzik Maja3
Pojda Maja2
19.73'
2 set
Dzik Maja3
Pojda Maja2
19.91'
1 set
Stencel Paulina2
Pojda Maja3
20.27'
2 set
Stencel Paulina2
Pojda Maja3
20.36'
2 set
Dzik Maja3
Mazur Julia1
20.73'
1 set
Dzik Maja3
Stencel Paulina1

Decyzji sędziowskich: 10 (0.3%)

Stroke 8
80%
Let 2
20%
Nolet 0
0%

OPEN
5 15.2%
4-1-0
Zięba Dawid0
Gorczycki Wojciech2
4 10%
4-0-0
Figura Tomasz2
Kania Łukasz0
1 1.6%
0-1-0
Atras Przemysław3
Gorczycki Wojciech0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0