Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
41"24'Lipski Kajetan3
Jachimowicz Michał1
34"43'Dudek Piotr3
Wycisło Wojciech1
30"57'Dudek Piotr2
Kowalski Dominik1
30"10'Dudek Piotr0
Lipski Kajetan3
28"42'Kujawa Piotr1
Majcher Jakub2
27"44'Wycisło Wojciech0
Jachimowicz Michał3
27"31'Gałwa Aleksandra1
Borg Michał2
26"53'Przerada Mariusz1
Żak Marcin2
26"15'Wyskiel Maciej1
Zappa Michał2
25"51'Szyjka Mateusz1
Kowalski Dominik2
39"19'Czakańska Karolina3
Wilas Karolina2
37"25'Wilas Karolina2
Pozlewicz Anna3
31"13'Pozlewicz Anna2
Gałwa Aleksandra3
18"29'Czakańska Karolina0
Gałwa Aleksandra3
13"18'Zimecka Weronika0
Czakańska Karolina2
12"05'Glibowska Paulina0
Egeman Anna2
11"09'Wilas Karolina2
Egeman Anna0
10"55'Zimecka Weronika2
Egeman Anna0
10"29'Woch Paulina0
Zimecka Weronika2
9"46'Pozlewicz Anna2
Woch Paulina0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Dudek Piotr119"55'
Kujawa Piotr99"54'
Jachimowicz Michał96"23'
Wycisło Wojciech95"31'
Majcher Jakub91"54'
Zimecki Jakub91"39'
Borg Michał88"16'
Lipski Kajetan85"33'
Fajfer Tomasz81"51'
Kowalski Dominik74"33'
Wilas Karolina71"53'
Pozlewicz Anna62"17'
Czakańska Karolina58"34'
Gałwa Aleksandra43"39'
Egeman Anna30"02'
Zimecka Weronika29"00'
Woch Paulina23"53'
Glibowska Paulina21"58'

Czas setów: 21 godz. 33 min 51 s

OPENDAMSKA

1123 min 13 s

14"59'
1 set
Wycisło Wojciech2
Zappa Michał0
12"51'
1 set
Nieznański Mateusz0
Dudek Piotr2
12"03'
2 set
Dudek Piotr2
Kowalski Dominik1
12"02'
1 set
Makowski Maksymilian0
Dudek Piotr2
11"57'
3 set
Wyskiel Maciej1
Zappa Michał2
11"55'
2 set
Lipski Kajetan3
Jachimowicz Michał1
11"22'
1 set
Zimecki Jakub2
Zimecka Weronika0
11"11'
2 set
Gałwa Aleksandra1
Borg Michał2
10"59'
2 set
Majcher Jakub2
Fajfer Tomasz1
10"31'
2 set
Wycisło Wojciech0
Jachimowicz Michał3

170 min 38 s

8"13'
2 set
Wilas Karolina2
Pozlewicz Anna3
8"07'
3 set
Czakańska Karolina3
Wilas Karolina2
7"04'
5 set
Czakańska Karolina3
Wilas Karolina2
7"01'
1 set
Glibowska Paulina0
Egeman Anna2
6"43'
2 set
Czakańska Karolina0
Gałwa Aleksandra3
6"42'
1 set
Czakańska Karolina3
Wilas Karolina2
6"30'
4 set
Wilas Karolina2
Pozlewicz Anna3
6"14'
5 set
Wilas Karolina2
Pozlewicz Anna3
6"10'
4 set
Pozlewicz Anna2
Gałwa Aleksandra3
5"57'
5 set
Pozlewicz Anna2
Gałwa Aleksandra3

Małych punktów: 3823

OPENDAMSKA

3241

Kujawa Piotr146
Dudek Piotr143
Jachimowicz Michał142
Lipski Kajetan138
Kowalski Dominik128
Zimecki Jakub126
Borg Michał122
Wyskiel Maciej119
Bekus Łukasz116
Dobosz Mariusz115

582

Pozlewicz Anna118
Wilas Karolina110
Gałwa Aleksandra95
Czakańska Karolina88
Zimecka Weronika57
Egeman Anna49
Woch Paulina47
Glibowska Paulina18

Wszystkich rozegranych setów: 221

OPENDAMSKA

187

34


Wszystkich rozegranych meczów: 89

OPENDAMSKA

77

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
1.27'
1 set
Zimecki Rafał0
Dobosz Mariusz2
13.45'
1 set
Wyskiel Maciej2
Nowicki Bartosz0
14.73'
1 set
Żak Marcin0
Lipski Kajetan2
15.55'
1 set
Zimecka Weronika2
Góra Andrzej0
16.36'
1 set
Kowalski Tomasz2
Góra Andrzej0
16.91'
2 set
Jachimowicz Michał2
Karolak Łukasz0
17.00'
2 set
Szymczyk Michał2
Pozlewicz Anna0
17.36'
2 set
Kowalski Tomasz0
Lipski Kajetan2
17.55'
1 set
Szymczyk Michał2
Pozlewicz Anna0
17.82'
1 set
Wyskiel Maciej2
Zimecki Jakub0
10.91'
1 set
Glibowska Paulina0
Gałwa Aleksandra2
12.18'
2 set
Glibowska Paulina0
Gałwa Aleksandra2
16.73'
3 set
Pozlewicz Anna2
Gałwa Aleksandra3
16.91'
1 set
Woch Paulina2
Glibowska Paulina0
19.09'
1 set
Pozlewicz Anna2
Woch Paulina0
19.45'
2 set
Woch Paulina2
Glibowska Paulina0
19.82'
1 set
Wilas Karolina2
Pozlewicz Anna3
20.55'
1 set
Czakańska Karolina0
Gałwa Aleksandra3
22.09'
1 set
Pozlewicz Anna2
Gałwa Aleksandra3
22.09'
2 set
Glibowska Paulina0
Egeman Anna2

Decyzji sędziowskich: 49 (1.3%)

Stroke 27
55.1%
Let 22
44.9%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
11 26.8%
6-5-0
Borg Michał0
Dudek Kamil2
7 11.9%
4-3-0
Majcher Jakub2
Fajfer Tomasz1
4 6.5%
2-2-0
Szyjka Mateusz1
Kowalski Dominik2
4 7.3%
3-1-0
Zimecki Jakub2
Nieznański Mateusz1
3 5.4%
2-1-0
Bekus Łukasz1
Zimecka Weronika2
3 5.3%
1-2-0
Dudek Piotr0
Lipski Kajetan3
3 5.9%
1-2-0
Korzeniowski Tomasz1
Fajfer Tomasz2
2 5.9%
2-0-0
Nowicki Bartosz2
Karolak Łukasz0
2 3.4%
0-2-0
Kacperski Adrian1
Fajfer Tomasz2
1 3.1%
1-0-0
Zimecki Jakub2
Szyjka Mateusz0
6 7%
3-3-0
Pozlewicz Anna2
Gałwa Aleksandra3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0