Najdłuższy mecz

OPENJunior
27"44'Wilas Paweł1
Zgodziński Robert3
27"27'Mazur Maciej3
Wilas Kamila1
25"07'Zgodziński Robert1
Mazur Maciej3
22"29'Dąbrowski Damian1
Mazur Maciej3
22"03'Zgodziński Robert3
Śliwa Jakub1
19"50'Dąbrowski Damian3
Wilas Paweł1
16"42'Śliwa Jakub0
Wilas Kamila3
15"17'Kopec Mateusz3
Matusiak Piotr0
14"48'Śliwa Jakub3
Matusiak Piotr0
13"34'Kopec Mateusz0
Wilas Kamila3
65"22'Jański Niko1
Orawiec Hubert3
17"04'Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub0
16"48'Fułek Wojciech3
Orawiec Hubert0
16"45'Orawiec Hubert0
Śliwa Jakub3
14"26'Zawada Ksawery0
Jański Niko3
14"01'Jański Niko0
Śliwa Jakub3
12"27'Zawada Ksawery0
Orawiec Hubert3
12"05'Zawada Ksawery0
Śliwa Jakub3
9"49'Jański Niko0
Fułek Wojciech3
9"23'Zawada Ksawery0
Fułek Wojciech3

Najdłużej na korcie

OPENJunior
Zgodziński Robert61"12'
Mazur Maciej60"48'
Wilas Paweł51"27'
Wilas Kamila47"10'
Dąbrowski Damian44"52'
Śliwa Jakub43"48'
Matusiak Piotr38"37'
Kopec Mateusz35"48'
Orawiec Hubert98"03'
Jański Niko89"39'
Śliwa Jakub46"11'
Fułek Wojciech41"02'
Zawada Ksawery37"41'

Czas setów: 5 godz. 48 min 9 s

OPENJunior

191 min 51 s

7"31'
2 set
Mazur Maciej3
Wilas Kamila1
7"10'
1 set
Kopec Mateusz3
Matusiak Piotr0
7"09'
3 set
Zgodziński Robert1
Mazur Maciej3
6"07'
4 set
Zgodziński Robert1
Mazur Maciej3
6"05'
4 set
Wilas Paweł1
Zgodziński Robert3
5"56'
1 set
Wilas Paweł1
Zgodziński Robert3
5"54'
3 set
Śliwa Jakub3
Matusiak Piotr0
5"38'
3 set
Zgodziński Robert3
Śliwa Jakub1
5"36'
3 set
Wilas Paweł1
Zgodziński Robert3
5"36'
4 set
Mazur Maciej3
Wilas Kamila1

156 min 18 s

46"23'
1 set
Jański Niko1
Orawiec Hubert3
5"54'
2 set
Fułek Wojciech3
Orawiec Hubert0
5"30'
2 set
Jański Niko1
Orawiec Hubert3
5"01'
1 set
Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub0
4"57'
3 set
Orawiec Hubert0
Śliwa Jakub3
4"50'
4 set
Jański Niko1
Orawiec Hubert3
4"43'
2 set
Orawiec Hubert0
Śliwa Jakub3
4"35'
1 set
Fułek Wojciech3
Orawiec Hubert0
4"23'
3 set
Zawada Ksawery0
Orawiec Hubert3
4"13'
2 set
Zawada Ksawery0
Jański Niko3

Małych punktów: 1229

OPENJunior

737

Mazur Maciej135
Zgodziński Robert118
Dąbrowski Damian107
Wilas Kamila102
Wilas Paweł93
Śliwa Jakub85
Kopec Mateusz55
Matusiak Piotr42

492

Fułek Wojciech132
Śliwa Jakub119
Orawiec Hubert116
Jański Niko79
Zawada Ksawery46

Wszystkich rozegranych setów: 73

OPENJunior

42

31


Wszystkich rozegranych meczów: 22

OPENJunior

12

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENJunior
13.82'
1 set
Śliwa Jakub3
Matusiak Piotr0
16.09'
1 set
Dąbrowski Damian3
Wilas Paweł1
16.91'
3 set
Kopec Mateusz3
Matusiak Piotr0
17.00'
2 set
Dąbrowski Damian3
Kopec Mateusz0
18.00'
1 set
Dąbrowski Damian3
Kopec Mateusz0
18.36'
1 set
Zgodziński Robert1
Mazur Maciej3
19.27'
2 set
Kopec Mateusz3
Matusiak Piotr0
19.55'
1 set
Zgodziński Robert3
Śliwa Jakub1
19.64'
3 set
Kopec Mateusz0
Wilas Kamila3
20.36'
2 set
Śliwa Jakub3
Matusiak Piotr0
10.64'
2 set
Zawada Ksawery0
Fułek Wojciech3
12.09'
2 set
Zawada Ksawery0
Śliwa Jakub3
12.09'
2 set
Jański Niko0
Fułek Wojciech3
12.55'
3 set
Zawada Ksawery0
Fułek Wojciech3
12.91'
1 set
Zawada Ksawery0
Fułek Wojciech3
13.55'
3 set
Jański Niko0
Fułek Wojciech3
14.27'
2 set
Zawada Ksawery0
Orawiec Hubert3
14.82'
1 set
Jański Niko0
Fułek Wojciech3
16.09'
3 set
Jański Niko0
Śliwa Jakub3
18.18'
3 set
Fułek Wojciech3
Orawiec Hubert0

Decyzji sędziowskich: 1 (0.1%)

Stroke 1
100%
Let 0
0%
Nolet 0
0%

Junior
1 2.2%
1-0-0
Jański Niko0
Śliwa Jakub3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0