Synergia CUP OPEN kat. C+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Adamczak JakubPotwierdzony Wilkanowo 329 1
1 Krawczyk JanPotwierdzony Zielona Góra 231 2
3 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 363 3
4 Bulczyński RafałPotwierdzony Zielone Góra 412 4
12 Ciepliński RafałPotwierdzony 1719 5
7 Manow StefanPotwierdzony 975 6
11 Sawicki ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 1516 7
15 Dydak TomaszPotwierdzony 8
9 Polechoński CezaryPotwierdzony Sulechów 1399 9
10 Sobków SzymonPotwierdzony Zielona Góra 1502 10
13 Kucza PrzemysławPotwierdzony Gubin 1850 11
14 Lechwar ArturPotwierdzony Zielona Góra 1860 12
8 Siatecki SzczepanPotwierdzony 1282 13
6 Zeman KingaPotwierdzony 743 14
16 Rozestwiński JacekPotwierdzony Zielona Góra 1925 15
5 Łuczak MichałPotwierdzony Zielona Góra 592 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 08-06-2015


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Krawczyk Jan
3
  11:2  11:5  11:2
Kucza Przemysław
0
Ciepliński Rafał
3
  11:5  11:5  11:4
Siatecki Szczepan
0
Łuczak Michał
0
  2:11  6:11  9:11
Sawicki Łukasz
3
Sobków Szymon
0
  7:11  9:11  9:11
Bulczyński Rafał
3
Ripa Adam
3
  8:11  12:14  11:6  11:5  11:7
Polechoński Cezary
2
Dydak Tomasz
3
  11:6  17:15  11:9
Zeman Kinga
0
Manow Stefan
3
  11:3  11:3  12:10
Rozestwiński Jacek
0
Lechwar Artur
0
  4:11  3:11  4:11
Adamczak Jakub
3
Krawczyk Jan
3
  11:6  11:8  11:8
Ciepliński Rafał
0
Sawicki Łukasz
0
  10:12  7:11  4:11
Bulczyński Rafał
3
Ripa Adam
3
  11:8  11:5  11:8
Dydak Tomasz
0
Manow Stefan
0
  9:11  4:11  8:11
Adamczak Jakub
3
Krawczyk Jan
3
  11:7  12:10  12:10
Bulczyński Rafał
0
Ripa Adam
1
  6:11  11:6  7:11  4:11
Adamczak Jakub
3
Krawczyk Jan
1
  11:4  7:11  7:11  8:11
Adamczak Jakub
3
Adamczak Jakub
Miejsca 3 - 4
Bulczyński Rafał
2
  7:11  11:7  8:11  11:6  10:12
Ripa Adam
3
Ripa Adam
Miejsca 5 - 8
Ciepliński Rafał
3
  11:5  11:5  11:4
Sawicki Łukasz
0
Dydak Tomasz
0
  2:11  7:11  4:11
Manow Stefan
3
Ciepliński Rafał
3
  11:6  13:11  2:11  5:11  14:12
Manow Stefan
2
Ciepliński Rafał
Miejsca 7 - 8
Sawicki Łukasz
3
  11:9  9:11  9:11  11:5  11:5
Dydak Tomasz
2
Sawicki Łukasz
Miejsca 9 - 16
Kucza Przemysław
3
  9:11  6:11  11:7  11:8  11:4
Siatecki Szczepan
2
Łuczak Michał
1
  6:11  11:9  8:11  8:11
Sobków Szymon
3
Polechoński Cezary
3
  13:11  11:4  11:6
Zeman Kinga
0
Rozestwiński Jacek
1
  11:5  4:11  6:11  12:14
Lechwar Artur
3
Kucza Przemysław
2
  11:8  11:4  10:12  6:11  7:11
Sobków Szymon
3
Polechoński Cezary
3
  11:1  13:11  11:6
Lechwar Artur
0
Sobków Szymon
1
  11:9  8:11  14:16  7:11
Polechoński Cezary
3
Polechoński Cezary
Miejsca 11 - 12
Kucza Przemysław
3
  11:7  5:11  8:11  11:8  11:6
Lechwar Artur
2
Kucza Przemysław
Miejsca 13 - 16
Siatecki Szczepan
3
  11:6  11:8  11:4
Łuczak Michał
0
Zeman Kinga
3
  11:4  11:9  11:9
Rozestwiński Jacek
0
Siatecki Szczepan
3
  11:6  11:5  11:3
Zeman Kinga
0
Siatecki Szczepan
Miejsca 15 - 16
Łuczak Michał
W
WALKOVER
Rozestwiński Jacek
3
Rozestwiński Jacek
Stan na: 07:35:17 25-02-2018