Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
50"15'Zawadzki Michał2
Lohmann Szymon3
48"21'Wilczyński Tomasz3
Lohmann Marcin1
47"21'Zawadzki Michał3
Chojnacki Sebastian2
41"14'Lohmann Marcin3
Zawadzki Michał2
40"30'Wilczyński Tomasz2
Lohmann Szymon3
39"26'Smółka Antoni1
Wilczyński Tomasz3
35"10'Smółka Antoni3
Kańtoch Łukasz1
33"13'Woch Paulina2
Misiura Tomasz3
32"36'Krzyżaniak Mikołaj1
Rewilak Bartosz3
31"46'Brzeski Maciej0
Smółka Antoni3
23"09'Kozłowska Łucja3
Kosek Jolanta1
22"40'Grendowicz Sylwia0
Suchy Anna3
21"25'Skrzypczak Barbara2
Goczał Jagoda3
20"42'Tyrna Iwona1
Grendowicz Sylwia2
19"49'Grendowicz Sylwia0
Tyrna Iwona3
19"06'Suchy Anna0
Woch Paulina3
19"03'Suchy Anna2
Goczał Jagoda1
18"50'Tyrna Iwona2
Skrzypczak Barbara1
18"34'Kozłowska Łucja0
Góra Jagoda3
17"33'Suchy Anna0
Góra Jagoda2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Zawadzki Michał122"12'
Wilczyński Tomasz119"27'
Smółka Antoni112"57'
Lohmann Szymon106"30'
Kańtoch Łukasz104"52'
Lohmann Marcin97"36'
Chojnacki Sebastian82"59'
Rewilak Bartosz66"55'
Głowacki Michał57"52'
Brzeski Maciej57"14'
Suchy Anna100"35'
Grendowicz Sylwia90"14'
Tyrna Iwona80"33'
Kozłowska Łucja78"00'
Skrzypczak Barbara77"56'
Góra Jagoda74"15'
Kosek Jolanta71"28'
Woch Paulina70"29'
Ogorodnik Julia61"19'
Osika Kamila57"23'

Czas setów: 18 godz. 26 min 18 s

OPENDAMSKA

669 min 4 s

13"46'
2 set
Brzeski Maciej0
Smółka Antoni3
13"40'
4 set
Wilczyński Tomasz3
Lohmann Marcin1
12"41'
2 set
Wilczyński Tomasz3
Lohmann Marcin1
12"38'
3 set
Smółka Antoni1
Wilczyński Tomasz3
11"09'
5 set
Zawadzki Michał3
Chojnacki Sebastian2
10"30'
4 set
Wilczyński Tomasz2
Lohmann Szymon3
9"39'
1 set
Wilczyński Tomasz3
Lohmann Marcin1
9"19'
3 set
Brzeski Maciej0
Smółka Antoni3
9"19'
4 set
Smółka Antoni3
Kańtoch Łukasz1
9"00'
1 set
Smółka Antoni1
Wilczyński Tomasz3

437 min 14 s

10"02'
1 set
Suchy Anna0
Ogorodnik Julia2
9"47'
1 set
Grendowicz Sylwia0
Suchy Anna3
8"33'
1 set
Skrzypczak Barbara0
Kozłowska Łucja2
8"28'
1 set
Suchy Anna0
Góra Jagoda2
7"30'
2 set
Suchy Anna0
Góra Jagoda2
6"54'
1 set
Grendowicz Sylwia2
Skrzypczak Barbara0
6"40'
2 set
Suchy Anna0
Woch Paulina3
6"17'
2 set
Tyrna Iwona2
Skrzypczak Barbara1
6"16'
1 set
Tyrna Iwona1
Grendowicz Sylwia2
6"03'
2 set
Grendowicz Sylwia0
Kozłowska Łucja2

Małych punktów: 4052

OPENDAMSKA

2271

Zawadzki Michał174
Kańtoch Łukasz165
Smółka Antoni159
Lohmann Szymon157
Rewilak Bartosz155
Wilczyński Tomasz140
Chojnacki Sebastian136
Głowacki Michał129
Lohmann Marcin122
Moncznik Mikołaj115

1781

Ogorodnik Julia177
Kozłowska Łucja176
Suchy Anna166
Woch Paulina164
Tyrna Iwona159
Goczał Jagoda158
Góra Jagoda156
Skrzypczak Barbara150
Kosek Jolanta149
Grendowicz Sylwia141

Wszystkich rozegranych setów: 227

OPENDAMSKA

124

103


Wszystkich rozegranych meczów: 76

OPENDAMSKA

34

42


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.33'
3 set
Krzyżaniak Mikołaj3
Kosek Jolanta0
0.55'
2 set
Krzyżaniak Mikołaj3
Kosek Jolanta0
0.64'
1 set
Krzyżaniak Mikołaj3
Kosek Jolanta0
0.64'
5 set
Pietrucha Wojciech3
Kosek Jolanta2
0.73'
3 set
Pietrucha Wojciech3
Kosek Jolanta2
0.82'
1 set
Pietrucha Wojciech3
Kosek Jolanta2
0.82'
2 set
Pietrucha Wojciech3
Kosek Jolanta2
1.36'
4 set
Pietrucha Wojciech3
Kosek Jolanta2
15.00'
2 set
Smółka Antoni3
Łukasz Wolski0
15.09'
1 set
Smółka Antoni3
Łukasz Wolski0
11.82'
1 set
Osika Kamila2
Skrzypczak Barbara0
12.27'
3 set
Osika Kamila3
Gotz Anna0
12.91'
2 set
Gotz Anna0
Woch Paulina2
13.36'
1 set
Gotz Anna0
Góra Jagoda2
13.91'
2 set
Gotz Anna0
Goczał Jagoda2
14.00'
1 set
Goczał Jagoda0
Osika Kamila3
14.27'
1 set
Gotz Anna0
Goczał Jagoda2
14.36'
1 set
Gotz Anna0
Ogorodnik Julia2
14.36'
1 set
Gotz Anna0
Woch Paulina2
15.45'
2 set
Kosek Jolanta2
Osika Kamila0

Decyzji sędziowskich: 1 (0%)

Stroke 0
0%
Let 1
100%
Nolet 0
0%

OPEN
1 2.1%
0-1-0
Misiura Tomasz0
Kowalski Tomasz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0