Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA grupaDAMSKA drabinka górnaDAMSKA drabinka dolna
47"03'Wąsowski Paweł3
Dziewanowski Marek2
39"15'Terlecki Jarosław3
Szkudlarek Michał2
35"35'Wąsowski Paweł2
Rogalski Mikołaj3
30"33'Siemaszko Michał3
Zalewski Jakub1
29"24'Dziewanowski Marek3
Gołębiowski Michał1
28"40'Szubert Jacek3
Rogalski Mikołaj1
27"02'Pierzgalski Marcin1
Szubert Jacek3
25"16'Rejczak Damian1
Siemaszko Michał3
24"59'Suwalski Hubert1
Rejczak Damian3
24"35'Pierzgalski Marcin3
Kowalski Piotr1
15"49'Ziaja Dagmara1
Płaczek Aldona2
12"06'Jajtner Urszula0
Jędra Angelika2
11"22'Sawicka Agnieszka2
Ziaja Dagmara0
9"49'Armatys Agnieszka2
Jajtner Urszula0
8"20'Sawicka Agnieszka2
Płaczek Aldona0
8"00'Armatys Agnieszka2
Jędra Angelika0
7"18'Kaczmarczyk Magdalena2
Sawicka Agnieszka0
7"01'Kaczmarczyk Magdalena2
Płaczek Aldona0
6"52'Kaczmarczyk Magdalena2
Ziaja Dagmara0
20"27'Jędra Angelika1
Armatys Agnieszka3
17"46'Kaczmarczyk Magdalena3
Sawicka Agnieszka0
10"07'Sawicka Agnieszka3
Armatys Agnieszka0
'Kaczmarczyk Magdalena3
Jędra Angelika0
19"02'Jajtner Urszula0
Płaczek Aldona3
12"23'Płaczek Aldona3
Ziaja Dagmara0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA grupaDAMSKA drabinka górnaDAMSKA drabinka dolna
Dziewanowski Marek99"59'
Wąsowski Paweł90"25'
Siemaszko Michał82"45'
Pierzgalski Marcin77"08'
Szubert Jacek76"43'
Rogalski Mikołaj76"24'
Terlecki Jarosław76"17'
Gołębiowski Michał67"43'
Rejczak Damian66"55'
Kowalski Piotr65"38'
Ziaja Dagmara31"34'
Płaczek Aldona28"41'
Sawicka Agnieszka24"47'
Kaczmarczyk Magdalena20"04'
Jajtner Urszula19"36'
Jędra Angelika19"01'
Armatys Agnieszka16"19'
Armatys Agnieszka23"46'
Sawicka Agnieszka22"57'
Jędra Angelika15"31'
Kaczmarczyk Magdalena14"42'
Płaczek Aldona28"27'
Jajtner Urszula16"39'
Ziaja Dagmara11"48'

Czas setów: 11 godz. 51 min 5 s

OPENDAMSKA grupaDAMSKA drabinka górnaDAMSKA drabinka dolna

564 min 9 s

11"33'
5 set
Wąsowski Paweł3
Dziewanowski Marek2
9"46'
4 set
Terlecki Jarosław3
Szkudlarek Michał2
9"39'
1 set
Dziewanowski Marek3
Gołębiowski Michał1
9"39'
4 set
Wąsowski Paweł3
Dziewanowski Marek2
9"23'
5 set
Wąsowski Paweł2
Rogalski Mikołaj3
8"43'
1 set
Szkudlarek Michał3
Siemaszko Michał0
8"43'
2 set
Szubert Jacek3
Rogalski Mikołaj1
8"39'
3 set
Wąsowski Paweł3
Dziewanowski Marek2
8"33'
2 set
Kowalski Piotr0
Grec Rafał3
8"09'
2 set
Przybysz Grzegorz0
Szkudlarek Michał3

80 min 1 s

7"37'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Ziaja Dagmara0
6"28'
2 set
Jajtner Urszula0
Jędra Angelika2
5"24'
2 set
Ziaja Dagmara1
Płaczek Aldona2
4"45'
1 set
Ziaja Dagmara1
Płaczek Aldona2
4"41'
1 set
Jajtner Urszula0
Jędra Angelika2
4"27'
2 set
Armatys Agnieszka2
Jędra Angelika0
4"17'
1 set
Armatys Agnieszka2
Jajtner Urszula0
4"10'
2 set
Armatys Agnieszka2
Jajtner Urszula0
4"09'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Płaczek Aldona0
4"01'
3 set
Ziaja Dagmara1
Płaczek Aldona2

38 min 28 s

7"04'
1 set
Kaczmarczyk Magdalena3
Sawicka Agnieszka0
4"50'
2 set
Jędra Angelika1
Armatys Agnieszka3
4"28'
3 set
Kaczmarczyk Magdalena3
Sawicka Agnieszka0
3"58'
3 set
Jędra Angelika1
Armatys Agnieszka3
3"22'
4 set
Jędra Angelika1
Armatys Agnieszka3
3"21'
1 set
Jędra Angelika1
Armatys Agnieszka3
3"16'
2 set
Sawicka Agnieszka3
Armatys Agnieszka0
3"10'
2 set
Kaczmarczyk Magdalena3
Sawicka Agnieszka0
2"38'
3 set
Sawicka Agnieszka3
Armatys Agnieszka0
2"21'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Armatys Agnieszka0

28 min 27 s

8"35'
2 set
Jajtner Urszula0
Płaczek Aldona3
5"20'
3 set
Płaczek Aldona3
Ziaja Dagmara0
4"53'
3 set
Jajtner Urszula0
Płaczek Aldona3
3"20'
1 set
Płaczek Aldona3
Ziaja Dagmara0
3"11'
1 set
Jajtner Urszula0
Płaczek Aldona3
3"08'
2 set
Płaczek Aldona3
Ziaja Dagmara0

Małych punktów: 2550

OPENDAMSKA grupaDAMSKA drabinka górnaDAMSKA drabinka dolna

1901

Dziewanowski Marek158
Rogalski Mikołaj157
Terlecki Jarosław155
Siemaszko Michał145
Szubert Jacek133
Szkudlarek Michał131
Pierzgalski Marcin125
Rejczak Damian117
Wąsowski Paweł114
Sopoliński Piotr112

326

Kaczmarczyk Magdalena66
Sawicka Agnieszka53
Płaczek Aldona51
Ziaja Dagmara47
Armatys Agnieszka44
Jędra Angelika37
Jajtner Urszula28

211

Kaczmarczyk Magdalena66
Sawicka Agnieszka51
Armatys Agnieszka51
Jędra Angelika43

112

Płaczek Aldona71
Jajtner Urszula26
Ziaja Dagmara15

Wszystkich rozegranych setów: 146

OPENDAMSKA grupaDAMSKA drabinka górnaDAMSKA drabinka dolna

108

19

13

6


Wszystkich rozegranych meczów: 45

OPENDAMSKA grupaDAMSKA drabinka górnaDAMSKA drabinka dolna

30

9

4

2


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA grupaDAMSKA drabinka górnaDAMSKA drabinka dolna
0.57'
2 set
Rogalski Mikołaj3
Zalewski Jakub1
0.67'
2 set
Rogalski Mikołaj3
Zalewski Jakub1
1.64'
1 set
Rogalski Mikołaj3
Zalewski Jakub1
13.55'
1 set
Kowalski Piotr0
Grec Rafał3
15.55'
1 set
Gołębiowski Michał0
Terlecki Jarosław3
16.18'
3 set
Rogalski Mikołaj3
Suwalski Hubert0
16.18'
3 set
Terlecki Jarosław3
Szubert Jacek0
16.36'
1 set
Terlecki Jarosław3
Szubert Jacek0
16.55'
3 set
Gołębiowski Michał0
Terlecki Jarosław3
17.09'
2 set
Dziewanowski Marek3
Suwalski Hubert0
15.64'
1 set
Kaczmarczyk Magdalena2
Sawicka Agnieszka0
16.18'
1 set
Kaczmarczyk Magdalena2
Płaczek Aldona0
16.73'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Ziaja Dagmara0
17.18'
1 set
Kaczmarczyk Magdalena2
Ziaja Dagmara0
18.64'
1 set
Armatys Agnieszka2
Jędra Angelika0
19.00'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Płaczek Aldona0
19.45'
2 set
Kaczmarczyk Magdalena2
Ziaja Dagmara0
19.64'
2 set
Kaczmarczyk Magdalena2
Sawicka Agnieszka0
21.36'
2 set
Kaczmarczyk Magdalena2
Płaczek Aldona0
21.91'
3 set
Ziaja Dagmara1
Płaczek Aldona2
12.82'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Armatys Agnieszka0
14.36'
3 set
Sawicka Agnieszka3
Armatys Agnieszka0
17.27'
2 set
Kaczmarczyk Magdalena3
Sawicka Agnieszka0
17.82'
2 set
Sawicka Agnieszka3
Armatys Agnieszka0
18.27'
1 set
Jędra Angelika1
Armatys Agnieszka3
18.36'
4 set
Jędra Angelika1
Armatys Agnieszka3
21.64'
3 set
Jędra Angelika1
Armatys Agnieszka3
24.36'
3 set
Kaczmarczyk Magdalena3
Sawicka Agnieszka0
26.36'
2 set
Jędra Angelika1
Armatys Agnieszka3
38.55'
1 set
Kaczmarczyk Magdalena3
Sawicka Agnieszka0
17.09'
2 set
Płaczek Aldona3
Ziaja Dagmara0
17.36'
1 set
Jajtner Urszula0
Płaczek Aldona3
18.18'
1 set
Płaczek Aldona3
Ziaja Dagmara0
26.64'
3 set
Jajtner Urszula0
Płaczek Aldona3
29.09'
3 set
Płaczek Aldona3
Ziaja Dagmara0
32.19'
2 set
Jajtner Urszula0
Płaczek Aldona3
36.79'
2 set
Jajtner Urszula0
Płaczek Aldona3

Decyzji sędziowskich: 21 (0,8%)

Stroke 6
28,6%
Let 15
71,4%
Nolet 0
0%

OPEN
4 4,2%
0-4-0
Wąsowski Paweł3
Dziewanowski Marek2
4 8,5%
1-3-0
Terlecki Jarosław3
Szubert Jacek0
4 4,2%
2-2-0
Wąsowski Paweł2
Rogalski Mikołaj3
4 8,5%
2-2-0
Sopoliński Piotr0
Szkudlarek Michał2
2 2,9%
1-1-0
Szubert Jacek1
Siemaszko Michał3
2 3,7%
0-2-0
Kowalski Piotr0
Sopoliński Piotr3
1 1,5%
0-1-0
Dziewanowski Marek3
Gołębiowski Michał1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0