Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
73"18'Atras Przemysław2
Filipowski Dariusz3
57"22'Wasilewski Jan2
Somoza-Suarez Ruben3
54"31'Atras Przemysław2
Korsak Mikołaj3
52"25'Sikorski Marcin2
Lipski Kajetan3
51"09'Standal Håkon1
Filipowski Dariusz3
50"36'Wasilewski Jan3
Gorczycki Wojciech2
50"33'Chlebowicz Piotr3
Stasiak Wojciech2
49"39'Lohmann Szymon3
Stawarski Michał2
48"37'Sikorski Marcin3
Podgórski Bartłomiej2
47"02'Stolecki Filip2
Marcinkowski Mateusz3
40"56'Kałasz Magdalena3
Malinowska Martyna2
39"36'Malinowska Martyna3
Zimecka Weronika2
37"35'Kałasz Magdalena2
Czakańska Karolina3
36"56'Czakańska Karolina2
Pozlewicz Anna3
35"16'Pozlewicz Anna2
Kornowska Małgorzata3
34"25'Czakańska Karolina2
Wilas Karolina3
32"36'Woch Paulina3
Kozłowska Łucja2
25"38'Grodzka Wiktoria1
Kałasz Magdalena3
24"09'Buczkowska Ewa0
Kaniewska Emilia3
24"06'Malinowska Martyna3
Gałwa Aleksandra1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Atras Przemysław198"13'
Wasilewski Jan191"46'
Filipowski Dariusz185"00'
Sikorski Marcin164"56'
Marcinkowski Mateusz158"56'
Stasiak Wojciech151"41'
Lipski Kajetan151"37'
Standal Håkon146"49'
Samborski Jan145"01'
Hemmerling Piotr144"03'
Kałasz Magdalena112"51'
Malinowska Martyna110"33'
Czakańska Karolina105"30'
Pozlewicz Anna89"28'
Kornowska Małgorzata88"14'
Grodzka Wiktoria84"14'
Woch Paulina84"03'
Kaniewska Emilia79"32'
Zimecka Weronika76"39'
Wilas Karolina73"50'

Czas setów: 59 godz. 10 min 32 s

OPENDAMSKA

2812 min 47 s

20"31'
2 set
Standal Håkon1
Filipowski Dariusz3
18"49'
5 set
Wasilewski Jan3
Gorczycki Wojciech2
16"38'
5 set
Wasilewski Jan2
Somoza-Suarez Ruben3
16"35'
3 set
Atras Przemysław2
Filipowski Dariusz3
16"10'
3 set
Spoljar Domagoj0
Atras Przemysław3
15"54'
5 set
Chlebowicz Piotr3
Stasiak Wojciech2
15"44'
2 set
Atras Przemysław2
Filipowski Dariusz3
14"44'
2 set
Spoljar Domagoj0
Atras Przemysław3
14"18'
5 set
Atras Przemysław2
Filipowski Dariusz3
14"12'
5 set
Sikorski Marcin2
Lipski Kajetan3

737 min 45 s

11"16'
1 set
Buczkowska Ewa0
Kaniewska Emilia3
10"42'
4 set
Kałasz Magdalena3
Malinowska Martyna2
9"58'
1 set
Kałasz Magdalena2
Czakańska Karolina3
9"19'
3 set
Malinowska Martyna3
Zimecka Weronika2
8"22'
2 set
Wilas Karolina0
Kaniewska Emilia3
8"12'
3 set
Czakańska Karolina2
Wilas Karolina3
8"00'
1 set
Kałasz Magdalena3
Malinowska Martyna2
7"57'
2 set
Pozlewicz Anna0
Kaniewska Emilia3
7"49'
5 set
Malinowska Martyna3
Zimecka Weronika2
7"44'
4 set
Malinowska Martyna3
Gałwa Aleksandra1

Małych punktów: 9845

OPENDAMSKA

7303

Wasilewski Jan212
Samborski Jan198
Marcinkowski Mateusz197
Atras Przemysław193
Standal Håkon192
Kotra Mateusz191
Sikorski Marcin187
Stolecki Filip184
Dudek Kamil182
Hemmerling Piotr179

2542

Kałasz Magdalena210
Malinowska Martyna178
Kornowska Małgorzata167
Woch Paulina152
Pozlewicz Anna148
Czakańska Karolina148
Grodzka Wiktoria146
Kaniewska Emilia144
Ryfa Natalia132
Zimecka Weronika128

Wszystkich rozegranych setów: 556

OPENDAMSKA

409

147


Wszystkich rozegranych meczów: 150

OPENDAMSKA

107

43


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
12.82'
3 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
13.73'
2 set
Wójcik Artur0
Krysiak Karol3
14.64'
1 set
Żak Marcin0
Dobrzyński Wojciech3
15.45'
1 set
Lohmann Szymon1
Dudek Kamil3
16.00'
1 set
Krymarys Marcin0
Jakubiec Antoni3
17.27'
1 set
Kowalski Dominik0
Soszka Stefan3
17.27'
3 set
Dudek Piotr3
Gorczycki Wojciech0
17.64'
2 set
Mikuła Grzegorz3
Krymarys Marcin1
17.82'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Stolecki Filip0
17.91'
3 set
Popko Łukasz0
Dudek Piotr3
15.27'
3 set
Witkowska Dominika3
Kozłowska Łucja0
15.73'
1 set
Ciszewska Alicja0
Woch Paulina3
15.73'
1 set
Zimecka Weronika0
Ryfa Natalia3
15.73'
2 set
Ciszewska Alicja0
Woch Paulina3
16.18'
2 set
Cielecka Justyna3
Czerwińska Iwona0
16.36'
3 set
Kałasz Magdalena3
Cielecka Justyna0
16.73'
3 set
Markiewicz Katarzyna0
Czerwińska Iwona3
16.73'
2 set
Malinowska Martyna3
Markiewicz Katarzyna0
16.92'
1 set
Wilas Karolina0
Witkowska Dominika3
17.00'
1 set
Strzębała Hanna1
Cielecka Justyna3

Decyzji sędziowskich: 201 (2%)

Stroke 111
55.2%
Let 58
28.9%
Nolet 32
15.9%

OPENDAMSKA
25 29.1%
9-8-8
Hemmerling Piotr3
Kotra Mateusz1
18 29.5%
8-7-3
Krysiak Leon0
Hemmerling Piotr3
13 12.4%
4-8-1
Dudek Piotr3
Lipski Kajetan2
12 15.8%
6-4-2
Hemmerling Piotr3
Korsak Mikołaj1
12 13.2%
6-3-3
Sikorski Marcin2
Lipski Kajetan3
11 12.4%
10-0-1
Stolecki Filip2
Marcinkowski Mateusz3
11 10.6%
7-3-1
Chlebowicz Piotr3
Stasiak Wojciech2
10 16.9%
4-5-1
Pytlowany Jakub0
Hemmerling Piotr3
4 10%
3-0-1
Dudek Piotr3
Gorczycki Wojciech0
4 4.9%
0-4-0
Stasiak Wojciech1
Krysiak Karol3
5 7.2%
4-1-0
Malinowska Martyna3
Gałwa Aleksandra1
4 8%
1-2-1
Kornowska Małgorzata0
Ryfa Natalia3
3 3.1%
0-1-2
Czakańska Karolina2
Pozlewicz Anna3
2 3.4%
2-0-0
Kornowska Małgorzata3
Gałwa Aleksandra0
2 3.8%
1-1-0
Owczarek Małgorzata3
Czakańska Karolina0
2 3.5%
1-0-1
Owczarek Małgorzata0
Kornowska Małgorzata3
1 2.3%
1-0-0
Kornowska Małgorzata3
Czerwińska Iwona0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0