TURNIEJ ŚWIĄTECZNY W SQUASHOKU (KAT. C)

INFORMACJE

 

Klub to nie tylko miejsce z kortami, gdzie można ganiać za piłką, ale przede wszystkim ludzie, którzy to miejsce tworzą. Aby spotkać się w gronie squashomaniaków i squashomaniaczek oraz poczuć ducha zbliżających się świąt, proponujemy Wam zatem udział w turnieju świątecznym, który zostanie rozegrany w Squashoku.  

Przy okazji wspólnej zabawy planujemy zrobić także coś dobrego, aby świat był milszy, lepszy i ogólnie fajniejszy. Konkretnie zamierzamy z dochodów z turnieju kupić prezenty bożonarodzeniowe dla dzieciaków będących w trudnej sytuacji życiowej.

Nie potrzebujesz wskakiwać w czerwone wdzianko ani trzymać renifera pod domem, aby zostać świętym Mikołajem — wystarczy, że do nas dołączysz i zagrasz w squasha 😉

 

Sponsorzy i przyjaciele:

W realizacji świątecznego turnieju i przygotowaniu prezentów dla dzieci wspierają nas następujące firmy i dobre dusze:

  1. GB Consulting Michał Głowala
  2. Rekrutacje Medyczne Maesti - https://maesti.com.pl 
  3. iVoting - https://ivoting.pl/ 
  4. IT.focus - https://www.itdotfocus.com/pl/ 
  5. Milcard - https://milcard.pl/
  6. [to miejsce czeka na Ciebie lub Twoją firmę]

 

Kategoria turnieju:

Kategoria C


Termin:

Gramy i bawimy się 11 grudnia 2021 r. (sobota), od godziny 17:00 do ostatniego tchnienia


Miejsce:

SquashOK 2.0
ul. Wiązowa 5
40-175 Katowice


Uczestnicy:

W turnieju może wziąć udział każdy, kto lubi grę w squasha oraz rywalizację, a także umie trafić do Squashoka. Jedynym warunkiem formalnym pozostaje posiadanie licencji Polskiego Związku Squasha, ale jej zdobycie wymaga znacznie mniejszego wysiłku niż odmówienie babci zjedzenia kolejnego kawałka serniczka przy świątecznym stole. Wystarczy, że zapoznasz się z instrukcją dostępną pod tym adresem:  https://polskisquash.pl/rozgrywki/licencje/

Minimalna liczba potraw wigilijnych to 12, a maksymalna liczba uczestników turnieju świątecznego — 64 sztuki. Jeżeli zgłosi się więcej, Organizator zastrzega sobie prawo do zrobienia selekcji na liście graczy: pierwszeństwo uczestnictwa w turnieju mają członkowie i członkinie ligi zasadniczej Squashoka, a także stali bywalcy i bywalczynie klubu. To, czy byliście grzeczni przez cały rok, niestety nie będzie brane pod uwagę.


Opłata wpisowa:

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, trzeba zapłacić minimum 85 zł gotówką na poczet wpisowego (75 zł + 10 zł dla PZSQ). Może się to wydawać sporo, ale tyle musi być, aby udało się pokryć koszty organizacji turnieju i jeszcze zostało na prezenty dla dzieciaków. Jeżeli ktoś będzie chciał dorzucić od siebie i zapłacić więcej, aby się uzbierało dostatecznie dużo hajsu na akcję, to jak najbardziej może 😊  


Zasady turnieju:

Turniej będzie rozgrywany w systemie pucharowym. Przed rozpoczęciem rozgrywek zawodnicy/zawodniczki zostaną rozstawieni zgodnie z pozycją zajmowaną w rankingu PZSQ.

Mecze do przodu, wiodące prosto do finału, będą rozgrywane w systemie bo5: do trzech wygranych setów. Jeżeli ktoś przerżnie swój mecz i idzie walczyć o niższe miejsca w klasyfikacji, gra w systemie bo3: do dwóch wygranych setów.

Każdy z meczy jest sędziowany przez osobę, która przegrała poprzednią rozgrywkę. Jeżeli osoba nie czuje się na siłach, musi sobie znaleźć pomagiera spośród luźno pałętających się graczy lub wyciągnąć go z kapelusza.

Po zakończonych rozgrywkach przewidujemy after w gronie tych, którzy zostaną i będą mieli ochotę spędzić jeszcze trochę czasu w klubie, oddając się dowolnym przyjemnym rozrywkom przy odrobinie alkoholu (można śpiewać kolędy, dziergać świąteczne skarpetki albo zaprząc turniejową ekipę do lepienia uszek, jeżeli planujesz święta na 50 osób).

 
Nagrody:

I nagroda – kosz prezentowy

II nagroda – voucher na zabieg fizjoterapeutyczny

III nagroda – darmowy kort

Wszyscy wygrywają dobre samopoczucie, dobrze spędzony czas i parę uśmiechów dzieci.

 

Zapisy:

Aby zgłosić akces do turnieju, dokonaj zgłoszenia przez:

1) aplikację bo5 (profil SquashOK)

2) stronę internetową https://bo5.pl/squashok

3) bezpośrednio w recepcji Klubu.

 

Zapisy trwają najpóźniej do dnia 09.12.2021 r., godz. 23:59. Następnego dnia o godz. 20:00 odbędzie się losowanie rozstawianie uczestników i uczestniczek po drabinkach i ewentualnie grupach eliminacyjnych.

 

Informacje dodatkowe:

Informacji dodatkowych udziela Wojtek Wycisło, +48 798 693 843.

 

Prawnicze dyrdymały:

Organizator zastrzega sobie prawo do zmieniania, uzupełniania i kolorowania podanych informacji, jednak nie później niż do dnia 10.12.2021 r., godz. 23:59. 

Prawilny Regulamin turnieju oraz informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.