Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
66"55'Spoljar Domagoj2
Filipowski Dariusz3
56"09'Teuchner Dan3
Dudek Piotr2
55"01'Polakowski Jan2
Podgórski Bartłomiej3
54"33'Popko Łukasz2
Stasiak Wojciech3
52"41'Pytlowany Jakub3
Atras Przemysław1
48"04'Kowalski Dominik2
Choma Damian3
47"18'Hemmerling Piotr3
Lipski Kajetan2
46"55'Teuchner Dan3
Dobry Marek2
46"48'Sikorski Marcin1
Lipski Kajetan3
44"36'Chlebowicz Piotr3
Gorczycki Wojciech2
40"59'Patałąg Julia3
Kornowska Małgorzata2
39"21'Góra Jagoda3
Malinowska Martyna2
37"43'Szymaniak Kinga3
Patałąg Julia2
36"28'Patałąg Julia3
Burak Aleksandra2
36"26'Witkowska Dominika3
Otrząsek Tola2
33"16'Zimecka Weronika3
Owczarek Małgorzata2
33"11'Owczarek Małgorzata1
Otrząsek Tola3
32"39'Zimecka Weronika3
Wilas Karolina2
30"12'Góra Jagoda2
Tudaj Paulina3
29"49'Buczkowska Ewa1
Pozlewicz Anna3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Sikorski Marcin175"53'
Filipowski Dariusz175"33'
Teuchner Dan159"57'
Marcinkowski Łukasz154"59'
Atras Przemysław153"47'
Hemmerling Piotr152"53'
Pytlowany Jakub150"43'
Spoljar Domagoj147"14'
Lipski Kajetan141"11'
Podgórski Bartłomiej124"40'
Patałąg Julia124"51'
Kornowska Małgorzata98"51'
Zimecka Weronika94"22'
Owczarek Małgorzata89"58'
Otrząsek Tola88"38'
Szymaniak Kinga87"56'
Góra Jagoda85"27'
Grodzka Wiktoria82"04'
Wilas Karolina80"43'
Burak Aleksandra79"26'

Czas setów: 54 godz. 7 min 18 s

OPENDAMSKA

2471 min 9 s

15"13'
4 set
Spoljar Domagoj2
Filipowski Dariusz3
14"39'
1 set
Pytlowany Jakub3
Atras Przemysław1
14"28'
2 set
Sikorski Marcin0
Atras Przemysław3
14"20'
3 set
Spoljar Domagoj2
Filipowski Dariusz3
13"52'
3 set
Filipowski Dariusz3
Marcinkowski Łukasz0
13"12'
2 set
Pytlowany Jakub3
Atras Przemysław1
13"10'
3 set
Chlebowicz Piotr3
Wasilewski Jan1
12"57'
4 set
Teuchner Dan3
Dobry Marek2
12"52'
4 set
Kowalski Dominik2
Choma Damian3
12"47'
3 set
Rybarczyk Kamil0
Szymczyk Michał3

776 min 9 s

9"18'
4 set
Owczarek Małgorzata1
Otrząsek Tola3
9"08'
3 set
Grodzka Wiktoria1
Czakańska Karolina3
9"04'
5 set
Patałąg Julia3
Kornowska Małgorzata2
8"36'
1 set
Owczarek Małgorzata1
Otrząsek Tola3
8"01'
2 set
Witkowska Dominika3
Otrząsek Tola2
7"32'
5 set
Szymaniak Kinga3
Patałąg Julia2
7"30'
1 set
Patałąg Julia3
Burak Aleksandra2
7"28'
2 set
Buczkowska Ewa1
Pozlewicz Anna3
7"27'
2 set
Zarówna Klaudyna3
Pozlewicz Anna0
7"23'
4 set
Patałąg Julia3
Kornowska Małgorzata2

Małych punktów: 9826

OPENDAMSKA

7113

Lipski Kajetan195
Krauze Hubert192
Kowalski Dominik190
Sikorski Marcin186
Teuchner Dan176
Filipowski Dariusz173
Dobrzyński Wojciech173
Hemmerling Piotr172
Spoljar Domagoj169
Chlebowicz Piotr169

2713

Patałąg Julia216
Kornowska Małgorzata187
Szymaniak Kinga176
Otrząsek Tola173
Zimecka Weronika162
Owczarek Małgorzata155
Grodzka Wiktoria145
Wilas Karolina142
Góra Jagoda139
Buczkowska Ewa139

Wszystkich rozegranych setów: 577

OPENDAMSKA

420

157


Wszystkich rozegranych meczów: 147

OPENDAMSKA

105

42


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.45'
3 set
Choma Damian0
Podgórski Bartłomiej3
0.55'
3 set
Szczepaniak Sławomir0
Szczypkowski Paweł3
1.00'
2 set
Spoljar Domagoj0
Dobry Marek3
1.18'
2 set
Szczepaniak Sławomir0
Szczypkowski Paweł3
1.64'
3 set
Dudek Piotr3
Matejski Tomasz0
2.18'
3 set
Spoljar Domagoj0
Dobry Marek3
4.55'
1 set
Szczepaniak Sławomir2
Szlązak Marcin3
12.00'
3 set
Krauze Hubert1
Gotówko Damian3
12.73'
1 set
Spoljar Domagoj0
Dobry Marek3
13.18'
2 set
Woźniak Jacek0
Wojnarski Marek3
15.09'
3 set
Sonik Julia0
Grodzka Wiktoria3
15.36'
2 set
Sonik Julia0
Buczkowska Ewa3
15.73'
3 set
Tudaj Paulina3
Paździor Magdalena0
16.27'
2 set
Buczkowska Ewa0
Kohlerova Klara3
16.91'
1 set
Kornowska Małgorzata3
Góra Jagoda1
17.09'
4 set
Kornowska Małgorzata3
Góra Jagoda1
17.82'
2 set
Czakańska Karolina0
Witkowska Dominika3
17.82'
3 set
Kornowska Małgorzata3
Pozlewicz Anna0
18.00'
3 set
Sonik Julia1
Wilas Karolina3
18.09'
3 set
Wilas Karolina1
Burak Aleksandra3

Decyzji sędziowskich: 195 (2.1%)

Stroke 96
49.2%
Let 82
42.1%
Nolet 17
8.7%

OPENDAMSKA
14 18.4%
7-5-2
Hemmerling Piotr3
Dudek Piotr1
14 16.5%
6-7-1
Pytlowany Jakub3
Atras Przemysław1
13 14.3%
8-1-4
Woziwodzki Jakub2
Marcinkowski Łukasz3
13 21.7%
4-9-0
Atras Przemysław0
Hemmerling Piotr3
9 17.3%
4-4-1
Schweertman Piëdro3
Hemmerling Piotr0
8 11.1%
3-4-1
Spoljar Domagoj3
Stasiak Wojciech1
7 6.7%
5-2-0
Rogalski Mikołaj2
Dobrzyński Wojciech3
7 13.2%
4-3-0
Hemmerling Piotr3
Polakowski Jan0
6 12%
3-3-0
Pytlowany Jakub0
Schweertman Piëdro3
6 6.5%
3-1-2
Sikorski Marcin3
Marcinkowski Łukasz2
9 16.4%
4-5-0
Kohlerova Klara3
Kornowska Małgorzata0
9 8.7%
5-4-0
Witkowska Dominika3
Otrząsek Tola2
5 4.9%
2-3-0
Patałąg Julia3
Kornowska Małgorzata2
5 7.4%
3-1-1
Wilas Karolina1
Czakańska Karolina3
2 3.3%
0-2-0
Zarówna Klaudyna3
Pozlewicz Anna0
2 4.4%
2-0-0
Sonik Julia0
Owczarek Małgorzata3
2 3.3%
2-0-0
Sonik Julia1
Wilas Karolina3
1 1.5%
0-1-0
Kornowska Małgorzata3
Góra Jagoda1
1 1.2%
0-1-0
Szymaniak Kinga3
Kohlerova Klara2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0