Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAo 17. miejsce
41"36'Howorko Bartosz3
Burak Michał2
40"46'Podgórski Bartłomiej3
Rodzin Andrzej2
39"24'Górka Grzegorz2
Podgórski Bartłomiej3
38"25'Podgórski Bartłomiej1
Fulneczek Adrian3
34"56'Płaczek Maciej2
Iwaniec Marcin3
33"14'Żak Marcin3
Kosior Paweł2
32"29'Sztaba Rafał2
Wasilewski Jan3
31"12'Sztaba Rafał3
Kosior Paweł1
30"35'Przybylak Magdalena2
Daszewski Bartosz3
29"10'Sztaba Rafał1
Burak Michał3
32"29'Kirszenstein Patrycja2
Tomaszewska Sylwia3
28"12'Kirszenstein Patrycja3
Armatys Agnieszka1
26"20'Sarul Karolina3
Wiatr Anna1
24"12'Jajtner Urszula3
Płaczek Aldona1
22"23'Kropelnicka Justyna1
Buk Katarzyna3
22"09'Jajtner Urszula3
Sarul Karolina1
20"21'Przybylak Magdalena3
Armatys Agnieszka1
18"03'Buk Katarzyna1
Płaczek Aldona3
17"48'Płaczek Aldona3
Wiatr Anna0
15"57'Kropelnicka Justyna1
Sarul Karolina3
17"45'Piećko Krystian1
Majchrzak Marcin2
11"04'Przybylak Magdalena0
Górka Grzegorz2
9"40'Przybylak Magdalena0
Piećko Krystian2
9"08'Młyński Oskar0
Górka Grzegorz2
8"44'Młyński Oskar2
Majchrzak Marcin0
8"29'Majchrzak Marcin0
Górka Grzegorz2
7"48'Piećko Krystian0
Górka Grzegorz2
'Piećko Krystian0
Młyński Oskar2
'Przybylak MagdalenaW
Majchrzak Marcin2
'Przybylak MagdalenaW
Młyński Oskar2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAo 17. miejsce
Podgórski Bartłomiej125"20'
Kosior Paweł95"00'
Wasilewski Jan94"54'
Płaczek Maciej94"38'
Sztaba Rafał93"54'
Fulneczek Adrian91"47'
Żak Marcin87"41'
Burak Michał85"15'
Iwaniec Marcin84"33'
Howorko Bartosz82"02'
Sarul Karolina61"48'
Płaczek Aldona57"28'
Kirszenstein Patrycja54"20'
Armatys Agnieszka49"42'
Wiatr Anna47"45'
Jajtner Urszula46"13'
Tomaszewska Sylwia45"43'
Przybylak Magdalena38"04'
Buk Katarzyna31"37'
Kropelnicka Justyna30"52'
Górka Grzegorz33"41'
Piećko Krystian31"29'
Majchrzak Marcin30"09'
Przybylak Magdalena18"49'
Młyński Oskar17"04'

Czas setów: 17 godz. 13 min 21 s

OPENDAMSKAo 17. miejsce

735 min 53 s

11"36'
3 set
Wasilewski Jan3
Żak Marcin0
10"40'
4 set
Podgórski Bartłomiej1
Fulneczek Adrian3
10"32'
2 set
Fulneczek Adrian3
Pietrzak Aleksander0
10"10'
3 set
Podgórski Bartłomiej1
Fulneczek Adrian3
9"30'
3 set
Płaczek Maciej0
Kowalewski Tomasz3
9"22'
1 set
Wasilewski Jan1
Fulneczek Adrian3
9"19'
4 set
Sztaba Rafał1
Burak Michał3
8"50'
4 set
Żak Marcin3
Kosior Paweł2
8"34'
5 set
Podgórski Bartłomiej3
Rodzin Andrzej2
8"23'
4 set
Podgórski Bartłomiej3
Rodzin Andrzej2

231 min 52 s

7"38'
3 set
Płaczek Aldona3
Wiatr Anna0
7"04'
2 set
Sarul Karolina3
Wiatr Anna1
6"40'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Armatys Agnieszka1
6"37'
1 set
Sarul Karolina3
Wiatr Anna1
6"17'
5 set
Kirszenstein Patrycja2
Tomaszewska Sylwia3
6"09'
4 set
Przybylak Magdalena3
Armatys Agnieszka1
5"51'
1 set
Armatys Agnieszka3
Wiatr Anna0
5"39'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Armatys Agnieszka1
5"19'
2 set
Jajtner Urszula3
Płaczek Aldona1
5"19'
3 set
Kropelnicka Justyna1
Buk Katarzyna3

65 min 36 s

6"06'
1 set
Przybylak Magdalena0
Piećko Krystian2
5"42'
1 set
Przybylak Magdalena0
Górka Grzegorz2
5"18'
1 set
Piećko Krystian1
Majchrzak Marcin2
5"02'
2 set
Młyński Oskar2
Majchrzak Marcin0
5"00'
2 set
Piećko Krystian1
Majchrzak Marcin2
4"52'
1 set
Majchrzak Marcin0
Górka Grzegorz2
4"36'
2 set
Młyński Oskar0
Górka Grzegorz2
4"21'
1 set
Młyński Oskar0
Górka Grzegorz2
4"00'
1 set
Piećko Krystian0
Górka Grzegorz2
3"57'
3 set
Piećko Krystian1
Majchrzak Marcin2

Małych punktów: 3729

OPENDAMSKAo 17. miejsce

2470

Podgórski Bartłomiej210
Płaczek Maciej171
Kosior Paweł168
Rodzin Andrzej160
Howorko Bartosz154
Kowalewski Tomasz150
Fulneczek Adrian147
Sztaba Rafał146
Wasilewski Jan138
Żak Marcin134

978

Sarul Karolina139
Jajtner Urszula132
Kirszenstein Patrycja121
Płaczek Aldona120
Przybylak Magdalena104
Tomaszewska Sylwia102
Armatys Agnieszka94
Wiatr Anna58
Buk Katarzyna56
Kropelnicka Justyna52

281

Górka Grzegorz88
Piećko Krystian59
Młyński Oskar58
Majchrzak Marcin52
Przybylak Magdalena24

Wszystkich rozegranych setów: 212

OPENDAMSKAo 17. miejsce

137

58

17


Wszystkich rozegranych meczów: 59

OPENDAMSKAo 17. miejsce

36

15

8


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAo 17. miejsce
12.18'
2 set
Daszewski Bartosz0
Fulneczek Adrian3
15.27'
2 set
Podgórski Bartłomiej3
Pawliszyn Patryk0
15.91'
1 set
Pawliszyn Patryk3
Żak Marcin1
16.09'
2 set
Podgórski Bartłomiej3
Płaczek Maciej1
18.36'
3 set
Podgórski Bartłomiej3
Płaczek Maciej1
18.45'
1 set
Piećko Krystian0
Płaczek Maciej3
18.82'
1 set
Klimczak Arkadiusz3
Howorko Bartosz1
18.82'
3 set
Pawliszyn Patryk1
Klimczak Arkadiusz3
19.00'
1 set
Klimczak Arkadiusz0
Pietrzak Aleksander3
19.18'
4 set
Kosior Paweł3
Daszewski Bartosz1
0.27'
2 set
Jajtner Urszula3
Puetz JustynaW
0.36'
3 set
Jajtner Urszula3
Puetz JustynaW
0.45'
1 set
Jajtner Urszula3
Puetz JustynaW
13.82'
3 set
Płaczek Aldona0
Przybylak Magdalena3
14.18'
4 set
Buk Katarzyna1
Płaczek Aldona3
14.64'
3 set
Armatys Agnieszka3
Wiatr Anna0
14.82'
3 set
Jajtner Urszula0
Kirszenstein Patrycja3
15.00'
1 set
Płaczek Aldona0
Przybylak Magdalena3
15.36'
1 set
Przybylak Magdalena3
Armatys Agnieszka1
16.27'
4 set
Kropelnicka Justyna1
Sarul Karolina3
15.91'
2 set
Majchrzak Marcin0
Górka Grzegorz2
16.82'
1 set
Młyński Oskar2
Majchrzak Marcin0
18.82'
2 set
Przybylak Magdalena0
Piećko Krystian2
19.45'
2 set
Przybylak Magdalena0
Górka Grzegorz2
20.09'
2 set
Piećko Krystian0
Górka Grzegorz2
21.55'
3 set
Piećko Krystian1
Majchrzak Marcin2
21.82'
1 set
Piećko Krystian0
Górka Grzegorz2
23.73'
1 set
Młyński Oskar0
Górka Grzegorz2
25.09'
2 set
Młyński Oskar0
Górka Grzegorz2
26.55'
1 set
Majchrzak Marcin0
Górka Grzegorz2

Decyzji sędziowskich: 31 (0,8%)

Stroke 9
29%
Let 22
71%
Nolet 0
0%

OPENo 17. miejsce
4 5,8%
3-1-0
Rodzin Andrzej3
Wasilewski Jan1
4 3,9%
0-4-0
Żak Marcin3
Kosior Paweł2
3 4,2%
0-3-0
Klimczak Arkadiusz1
Rodzin Andrzej3
3 3,9%
1-2-0
Sztaba Rafał1
Burak Michał3
3 3,2%
1-2-0
Przybylak Magdalena2
Daszewski Bartosz3
2 2%
1-1-0
Podgórski Bartłomiej3
Rodzin Andrzej2
1 1,4%
0-1-0
Klimczak Arkadiusz3
Howorko Bartosz1
1 1,5%
0-1-0
Howorko Bartosz3
Kowalewski Tomasz1
1 1,7%
1-0-0
Iwaniec Marcin0
Howorko Bartosz3
1 1,3%
0-1-0
Płaczek Maciej0
Kowalewski Tomasz3
4 11,1%
1-3-0
Przybylak Magdalena0
Piećko Krystian2
2 5,7%
1-1-0
Młyński Oskar2
Majchrzak Marcin0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0