Najdłuższy mecz

M35+M40+M45+M50+W35+
44"16'Bulczyński Rafał1
Zioło Artur3
35"26'Krawczyk Jan3
Górski Norbert0
34"35'Pałka Jakub2
Kampa Wojciech3
34"14'Więcław Paweł1
Zioło Artur3
33"09'Ratigowski Marcin1
Terlecki Jarosław3
28"52'Nieradzik Marcin1
Chodorowski Krzysztof3
28"08'Krysiak Przemysław3
Dzierżęga Tomasz1
27"47'Stepecki Rafał3
Pałka Jakub2
26"22'Rohleder Paweł3
Zioło Artur0
25"53'Dawid Krzysztof3
Krawczyk Jan1
43"02'Ormianin Marcin2
Adamiszyn Janusz3
40"17'Pach Piotr2
Sowa Grzegorz Tiger3
34"14'Ripa Adam3
Kozłowski Roman2
33"49'Krawczyk Jan1
Łobos Mirosław3
33"40'Cichocki Jakub1
Sowa Grzegorz Tiger3
31"22'Ormianin Marcin2
Stolecki Paweł3
30"00'Łobos Mirosław1
Sowa Grzegorz Tiger3
28"06'Adamiszyn Janusz1
Więcław Paweł3
25"40'Kozłowski Roman3
Stolecki Paweł1
23"54'Stolecki Paweł1
Burak Michał3
37"38'Banasiak Tomasz3
Łuniewski Robert2
36"43'Peplinski Franciszek3
Banasiak Tomasz2
35"23'Dutka Dariusz3
Smaga Marek1
32"00'Sienkiewicz Leszek3
Pastusiak Jacek2
31"49'Sienkiewicz Leszek3
Pazdaj Cezary2
30"33'Peplinski Franciszek3
Dutka Dariusz1
24"41'Błażyca Ireneusz1
Dutka Dariusz3
23"55'Banasiak Tomasz3
Błażyca Ireneusz0
20"50'Łuniewski Robert3
Pastusiak Jacek1
20"09'Paściak Mariusz1
Smaga Marek3
33"11'Bochniarz Władysław2
Carlsberg Bou3
32"12'Karwowski Wojciech3
Peplinski Franciszek1
31"25'Waniak Zenon3
Pastusiak Jacek2
29"23'Kobus Waldek3
Drużyński Mirosław2
27"37'Bochniarz Władysław3
Kobus Waldek1
22"58'Żyła Zbigniew0
Peplinski Franciszek3
21"09'Peplinski Franciszek3
Bochniarz Władysław1
21"02'Waniak Zenon1
Żyła Zbigniew3
20"37'Waniak Zenon0
Karwowski Wojciech3
18"35'Żyła Zbigniew0
Kobus Waldek3
19"56'Ksycińska-Rębiś Ewa1
Mendrek Danuta3
17"11'Mendrek Danuta0
Kamińska Beata3
13"28'Ksycińska-Rębiś Ewa3
Kamińska Beata0
11"24'Buczkowska Ewa3
Ksycińska-Rębiś Ewa0
10"44'Buczkowska Ewa3
Kamińska Beata0
10"27'Buczkowska Ewa3
Mendrek Danuta0

Najdłużej na korcie

M35+M40+M45+M50+W35+
Zioło Artur110"08'
Bulczyński Rafał94"40'
Więcław Paweł91"34'
Górski Norbert89"42'
Krawczyk Jan87"15'
Ratigowski Marcin85"28'
Chodorowski Krzysztof76"59'
Stolecki Paweł73"51'
Rohleder Paweł72"46'
Dawid Krzysztof72"41'
Sowa Grzegorz Tiger86"43'
Ormianin Marcin80"39'
Adamiszyn Janusz80"15'
Kozłowski Roman77"44'
Krawczyk Jan76"51'
Łobos Mirosław74"29'
Pach Piotr72"11'
Górski Norbert70"38'
Stolecki Paweł65"34'
Cichocki Jakub63"17'
Peplinski Franciszek79"17'
Banasiak Tomasz78"46'
Łuniewski Robert74"50'
Dutka Dariusz71"27'
Sienkiewicz Leszek63"58'
Błażyca Ireneusz63"39'
Smaga Marek56"29'
Kowalewski Jacek41"53'
Pastusiak Jacek40"45'
Paściak Mariusz39"57'
Waniak Zenon68"21'
Peplinski Franciszek65"16'
Bochniarz Władysław64"03'
Karwowski Wojciech60"53'
Kobus Waldek57"09'
Żyła Zbigniew51"35'
Carlsberg Bou50"21'
Drużyński Mirosław41"01'
Pastusiak Jacek23"35'
Mendrek Danuta43"17'
Ksycińska-Rębiś Ewa41"34'
Kamińska Beata36"19'
Buczkowska Ewa28"46'

Czas setów: 31 godz. 48 min 31 s

M35+M40+M45+M50+W35+

811 min 55 s

13"26'
1 set
Krawczyk Jan3
Górski Norbert0
11"23'
1 set
Bulczyński Rafał1
Zioło Artur3
9"45'
1 set
Ratigowski Marcin1
Terlecki Jarosław3
9"14'
2 set
Bulczyński Rafał1
Zioło Artur3
9"14'
4 set
Bulczyński Rafał1
Zioło Artur3
8"54'
3 set
Bulczyński Rafał1
Zioło Artur3
8"54'
3 set
Krawczyk Jan3
Górski Norbert0
8"25'
3 set
Więcław Paweł1
Zioło Artur3
8"23'
1 set
Krysiak Przemysław3
Dzierżęga Tomasz1
8"18'
1 set
Krawczyk Jan3
Adamiszyn Janusz0

456 min 9 s

10"08'
1 set
Krawczyk Jan1
Łobos Mirosław3
10"02'
5 set
Ormianin Marcin2
Adamiszyn Janusz3
9"53'
5 set
Pach Piotr2
Sowa Grzegorz Tiger3
9"25'
2 set
Krawczyk Jan3
Górski Norbert0
9"22'
4 set
Cichocki Jakub1
Sowa Grzegorz Tiger3
9"20'
2 set
Ormianin Marcin2
Adamiszyn Janusz3
9"08'
2 set
Łobos Mirosław1
Sowa Grzegorz Tiger3
9"06'
3 set
Ormianin Marcin2
Adamiszyn Janusz3
8"39'
1 set
Pach Piotr2
Sowa Grzegorz Tiger3
8"34'
4 set
Ripa Adam3
Kozłowski Roman2

324 min 22 s

10"14'
1 set
Dutka Dariusz3
Smaga Marek1
8"20'
2 set
Dutka Dariusz3
Smaga Marek1
8"15'
5 set
Banasiak Tomasz3
Łuniewski Robert2
7"31'
3 set
Peplinski Franciszek3
Banasiak Tomasz2
7"28'
1 set
Peplinski Franciszek3
Dutka Dariusz1
7"22'
1 set
Banasiak Tomasz3
Błażyca Ireneusz0
7"13'
3 set
Banasiak Tomasz3
Błażyca Ireneusz0
6"54'
1 set
Banasiak Tomasz3
Łuniewski Robert2
6"29'
5 set
Sienkiewicz Leszek3
Pazdaj Cezary2
6"18'
4 set
Dutka Dariusz3
Smaga Marek1

241 min 7 s

12"19'
1 set
Żyła Zbigniew0
Peplinski Franciszek3
9"30'
4 set
Karwowski Wojciech3
Peplinski Franciszek1
8"11'
3 set
Waniak Zenon0
Karwowski Wojciech3
7"17'
1 set
Karwowski Wojciech3
Peplinski Franciszek1
6"54'
4 set
Bochniarz Władysław2
Carlsberg Bou3
6"32'
3 set
Karwowski Wojciech3
Carlsberg Bou0
6"21'
1 set
Waniak Zenon3
Pastusiak Jacek2
6"09'
3 set
Kobus Waldek3
Drużyński Mirosław2
6"09'
2 set
Waniak Zenon3
Pastusiak Jacek2
6"06'
1 set
Bochniarz Władysław2
Carlsberg Bou3

74 min 58 s

6"08'
4 set
Ksycińska-Rębiś Ewa1
Mendrek Danuta3
6"06'
3 set
Mendrek Danuta0
Kamińska Beata3
5"44'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Kamińska Beata0
5"19'
3 set
Ksycińska-Rębiś Ewa1
Mendrek Danuta3
4"45'
1 set
Mendrek Danuta0
Kamińska Beata3
4"43'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa1
Mendrek Danuta3
4"13'
1 set
Buczkowska Ewa3
Ksycińska-Rębiś Ewa0
4"07'
2 set
Mendrek Danuta0
Kamińska Beata3
3"51'
3 set
Buczkowska Ewa3
Kamińska Beata0
3"34'
3 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Kamińska Beata0

Małych punktów: 6508

M35+M40+M45+M50+W35+

2756

Bulczyński Rafał170
Ratigowski Marcin167
Górski Norbert166
Chodorowski Krzysztof158
Zioło Artur157
Krawczyk Jan150
Terlecki Jarosław139
Więcław Paweł136
Stolecki Paweł133
Rohleder Paweł127

1463

Łobos Mirosław142
Pach Piotr141
Kozłowski Roman129
Sowa Grzegorz Tiger126
Ripa Adam115
Stolecki Paweł112
Krawczyk Jan109
Ormianin Marcin104
Górski Norbert99
Burak Michał97

1128

Peplinski Franciszek143
Łuniewski Robert125
Banasiak Tomasz123
Błażyca Ireneusz119
Dutka Dariusz113
Sienkiewicz Leszek113
Smaga Marek106
Kowalewski Jacek99
Pastusiak Jacek65
Paściak Mariusz65

855

Waniak Zenon131
Kobus Waldek113
Bochniarz Władysław109
Peplinski Franciszek109
Karwowski Wojciech104
Carlsberg Bou97
Żyła Zbigniew80
Drużyński Mirosław70
Pastusiak Jacek42

306

Buczkowska Ewa99
Ksycińska-Rębiś Ewa79
Mendrek Danuta68
Kamińska Beata60

Wszystkich rozegranych setów: 378

M35+M40+M45+M50+W35+

162

84

64

49

19


Wszystkich rozegranych meczów: 107

M35+M40+M45+M50+W35+

48

23

17

13

6


Szybkość zdobycia punktów

M35+M40+M45+M50+W35+
0.82'
2 set
Bulczyński Rafał3
Kampa Wojciech0
0.82'
1 set
Bulczyński Rafał3
Kampa Wojciech0
0.91'
1 set
Krawczyk Jan3
Nieradzik Marcin0
2.18'
3 set
Bulczyński Rafał3
Kampa Wojciech0
10.50'
2 set
Krawczyk Jan3
Nieradzik Marcin0
12.91'
1 set
Chodorowski Krzysztof3
Pałka Jakub0
13.09'
3 set
Stepecki Rafał0
Stolecki Paweł3
15.00'
2 set
Górski Norbert3
Stepecki Rafał0
15.64'
1 set
Górski Norbert3
Więcław Paweł1
16.73'
3 set
Saładucha Konrad0
Stolecki Paweł3
0.55'
1 set
Burak Michał0
Łobos Mirosław3
0.55'
1 set
Ripa Adam3
Mortas Grzegorz0
11.64'
4 set
Pach Piotr2
Sowa Grzegorz Tiger3
13.00'
2 set
Burak Michał0
Łobos Mirosław3
13.91'
1 set
Pach Piotr3
Ripa Adam0
16.00'
2 set
Pach Piotr3
Ripa Adam0
16.27'
1 set
Górski Norbert1
Cichocki Jakub3
16.55'
2 set
Kozłowski Roman0
Łobos Mirosław3
16.82'
3 set
Krawczyk Jan3
Ormianin Marcin0
17.45'
2 set
Stolecki Paweł1
Burak Michał3
14.18'
3 set
Błażyca Ireneusz1
Dutka Dariusz3
14.64'
1 set
Paściak Mariusz1
Smaga Marek3
14.82'
1 set
Łuniewski Robert3
Paściak Mariusz0
16.64'
2 set
Błażyca Ireneusz3
Paściak Mariusz0
17.27'
3 set
Pazdaj Cezary0
Błażyca Ireneusz3
18.64'
1 set
Sienkiewicz Leszek0
Peplinski Franciszek3
18.64'
2 set
Łuniewski Robert3
Pastusiak Jacek1
19.00'
4 set
Paściak Mariusz1
Smaga Marek3
20.18'
4 set
Łuniewski Robert3
Pastusiak Jacek1
21.00'
2 set
Kowalewski Jacek3
Smaga Marek0
14.18'
2 set
Drużyński Mirosław0
Carlsberg Bou3
14.73'
1 set
Peplinski Franciszek3
Bochniarz Władysław1
15.73'
1 set
Waniak Zenon3
Drużyński Mirosław0
16.36'
2 set
Waniak Zenon3
Drużyński Mirosław0
16.45'
1 set
Kobus Waldek3
Drużyński Mirosław2
17.45'
1 set
Drużyński Mirosław0
Carlsberg Bou3
17.91'
3 set
Drużyński Mirosław0
Carlsberg Bou3
18.82'
2 set
Waniak Zenon1
Żyła Zbigniew3
19.09'
4 set
Waniak Zenon3
Pastusiak Jacek2
19.45'
3 set
Żyła Zbigniew0
Peplinski Franciszek3
12.27'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Kamińska Beata0
14.91'
2 set
Buczkowska Ewa3
Mendrek Danuta0
14.91'
1 set
Buczkowska Ewa3
Kamińska Beata0
15.55'
2 set
Buczkowska Ewa3
Ksycińska-Rębiś Ewa0
15.73'
3 set
Buczkowska Ewa3
Mendrek Danuta0
16.45'
1 set
Buczkowska Ewa3
Mendrek Danuta0
17.55'
2 set
Buczkowska Ewa3
Kamińska Beata0
17.82'
3 set
Buczkowska Ewa3
Ksycińska-Rębiś Ewa0
19.18'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa1
Mendrek Danuta3
19.45'
3 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Kamińska Beata0

Decyzji sędziowskich: 75 (1,1%)

Stroke 15
20%
Let 55
73,3%
Nolet 5
6,7%

M35+M40+M45+M50+
14 17,3%
0-13-1
Ratigowski Marcin1
Terlecki Jarosław3
4 4,3%
0-4-0
Krawczyk Jan3
Górski Norbert0
3 3,8%
1-2-0
Nieradzik Marcin1
Chodorowski Krzysztof3
3 3,8%
0-3-0
Saładucha Konrad1
Ormianin Marcin3
2 2,7%
1-1-0
Krysiak Przemysław3
Dzierżęga Tomasz1
2 2,9%
0-2-0
Stolecki Paweł1
Duraj Wojciech3
2 4,9%
0-2-0
Stolecki Paweł0
Terlecki Jarosław3
1 2%
0-1-0
Rohleder Paweł3
Gurdak Łukasz0
1 1%
0-0-1
Pałka Jakub2
Kampa Wojciech3
15 15,6%
6-7-2
Pach Piotr2
Sowa Grzegorz Tiger3
5 8,5%
1-4-0
Górski Norbert1
Cichocki Jakub3
2 2,2%
1-1-0
Ripa Adam3
Kozłowski Roman2
1 1,4%
0-1-0
Stolecki Paweł1
Burak Michał3
5 9,6%
3-2-0
Peplinski Franciszek0
Kowalewski Jacek3
2 2,2%
0-2-0
Banasiak Tomasz3
Łuniewski Robert2
1 2,1%
0-0-1
Łuniewski Robert3
Paściak Mariusz0
1 1,1%
0-1-0
Sienkiewicz Leszek3
Pazdaj Cezary2
1 2%
1-0-0
Kowalewski Jacek3
Smaga Marek0
7 11,5%
1-6-0
Waniak Zenon0
Karwowski Wojciech3
2 2,1%
0-2-0
Kobus Waldek3
Drużyński Mirosław2
1 1,9%
0-1-0
Karwowski Wojciech3
Carlsberg Bou0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0