Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
73"36'Filipowski Dariusz3
Sikorski Marcin1
67"50'Michniewicz Franciszek3
Szymczyk Michał2
65"09'Hemmerling Piotr2
Filipowski Dariusz3
61"23'Teuchner Dan2
Sikorski Marcin3
56"04'Spoljar Domagoj1
Pytlowany Jakub3
55"43'Dudek Piotr2
Sikorski Marcin3
52"10'Pytlowany Jakub1
Przybitkowski Kamil3
50"23'Hemmerling Piotr2
Dudek Piotr3
49"07'Hemmerling Piotr3
Lipski Kajetan2
48"31'Żak Marcin3
Polakowski Jan2
43"41'Zimecka Weronika2
Burak Aleksandra3
39"04'Velychko Milena3
Kornowska Małgorzata2
37"30'Otrząsek Tola2
Szymaniak Kinga3
34"41'Grodzka Wiktoria3
Burak Julia2
27"31'Buczkowska Ewa3
Tomczyk Aleksandra1
26"45'Grodzka Wiktoria3
Pozlewicz Anna1
25"58'Wilińska Joanna1
Burak Julia3
25"42'Otrząsek Tola0
Zrazhevska Sofiia3
25"03'Burak Julia1
Owczarek Małgorzata3
24"28'Szymańska Magdalena0
Zimecka Weronika3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Sikorski Marcin212"00'
Hemmerling Piotr198"07'
Filipowski Dariusz196"24'
Pytlowany Jakub181"33'
Teuchner Dan162"16'
Spoljar Domagoj157"49'
Dudek Piotr148"15'
Polakowski Jan148"05'
Lopez Marc122"19'
Korsak Mikołaj119"35'
Buczkowska Ewa94"53'
Zimecka Weronika89"09'
Otrząsek Tola88"33'
Burak Aleksandra85"54'
Burak Julia83"15'
Szymaniak Kinga82"49'
Kornowska Małgorzata82"27'
Grodzka Wiktoria78"08'
Zrazhevska Sofiia76"24'
Velychko Milena76"22'

Czas setów: 50 godz. 43 min 51 s

OPENDAMSKA

2412 min 2 s

30"43'
1 set
Filipowski Dariusz3
Sikorski Marcin1
19"08'
3 set
Hemmerling Piotr2
Filipowski Dariusz3
18"04'
1 set
Spoljar Domagoj1
Pytlowany Jakub3
15"13'
4 set
Filipowski Dariusz3
Sikorski Marcin1
14"54'
3 set
Spoljar Domagoj1
Pytlowany Jakub3
14"52'
5 set
Teuchner Dan2
Sikorski Marcin3
14"42'
2 set
Pytlowany Jakub1
Przybitkowski Kamil3
14"33'
5 set
Michniewicz Franciszek3
Szymczyk Michał2
14"28'
3 set
Michniewicz Franciszek3
Szymczyk Michał2
14"20'
5 set
Korzeniewski Nikodem3
Rodzin Andrzej2

631 min 49 s

11"08'
2 set
Zimecka Weronika2
Burak Aleksandra3
9"53'
4 set
Otrząsek Tola2
Szymaniak Kinga3
9"18'
2 set
Otrząsek Tola0
Zrazhevska Sofiia3
8"39'
3 set
Grodzka Wiktoria0
Witkowska Dominika3
8"10'
2 set
Szymańska Magdalena0
Zimecka Weronika3
7"57'
2 set
Ryfa Natalia3
Szymaniak Kinga0
7"49'
1 set
Velychko Milena3
Kornowska Małgorzata2
7"41'
3 set
Witkowska Dominika0
Zrazhevska Sofiia3
7"37'
3 set
Zimecka Weronika0
Owczarek Małgorzata3
7"31'
1 set
Buczkowska Ewa3
Tudaj Paulina0

Małych punktów: 9037

OPENDAMSKA

6956

Pytlowany Jakub198
Filipowski Dariusz195
Spoljar Domagoj194
Hemmerling Piotr190
Żak Marcin188
Matejski Tomasz186
Rodzin Andrzej182
Schweertman Piëdro180
Lopez Marc178
Korsak Mikołaj177

2081

Burak Aleksandra164
Buczkowska Ewa145
Burak Julia143
Velychko Milena142
Szymaniak Kinga142
Witkowska Dominika139
Kornowska Małgorzata134
Ryfa Natalia132
Otrząsek Tola132
Grodzka Wiktoria132

Wszystkich rozegranych setów: 526

OPENDAMSKA

408

118


Wszystkich rozegranych meczów: 130

OPENDAMSKA

97

33


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
12.73'
2 set
Niklas Jakub0
Kurdynowski Szymon3
13.09'
4 set
Korzeniewski Dariusz3
Niklas Jakub1
14.09'
1 set
Korzeniewski Dariusz3
Niklas Jakub1
14.27'
2 set
Kowalewski Jacek0
Paczesny Bartosz3
15.09'
2 set
Chlebowicz Piotr0
Choma Damian3
15.18'
1 set
Oślizło Kamil0
Paczesny Bartosz3
15.64'
2 set
Korzeniewski Dariusz3
Niklas Jakub1
15.91'
3 set
Kowalewski Jacek0
Paczesny Bartosz3
16.00'
1 set
Szymczyk Michał3
Makowski Maksymilian2
16.18'
1 set
Chlebowicz Piotr0
Samborski Jan3
14.82'
2 set
Markiewicz Katarzyna0
Wilińska Joanna3
16.27'
2 set
Szymaniak Kinga3
Burak Julia1
17.73'
1 set
Szymaniak Kinga3
Burak Julia1
18.27'
2 set
Grodzka Wiktoria0
Ryfa Natalia3
18.82'
3 set
Szymaniak Kinga3
Burak Julia1
18.91'
2 set
Velychko Milena3
Kornowska Małgorzata2
19.18'
3 set
Owczarek Małgorzata1
Witkowska Dominika3
19.27'
3 set
Grodzka Wiktoria0
Ryfa Natalia3
19.55'
1 set
Tudaj Paulina0
Ryfa Natalia3
19.55'
1 set
Kornowska Małgorzata3
Tudaj Paulina0

Decyzji sędziowskich: 215 (2.5%)

Stroke 113
52.6%
Let 84
39.1%
Nolet 18
8.4%

OPENDAMSKA
28 25.2%
11-15-2
Hemmerling Piotr2
Filipowski Dariusz3
19 21.8%
12-6-1
Spoljar Domagoj1
Pytlowany Jakub3
14 16.1%
8-5-1
Hemmerling Piotr3
Lipski Kajetan2
14 18.2%
7-5-2
Filipowski Dariusz1
Przybitkowski Kamil3
13 20.6%
5-4-4
Hemmerling Piotr0
Pytlowany Jakub3
13 13%
6-7-0
Pytlowany Jakub2
Lopez Marc3
13 18.8%
6-5-2
Lopez Marc1
Schweertman Piëdro3
11 11.8%
5-5-1
Dudek Piotr2
Sikorski Marcin3
8 8.6%
7-1-0
Teuchner Dan2
Spoljar Domagoj3
6 11.5%
5-1-0
Rogalski Mikołaj0
Lopez Marc3
17 17.2%
7-6-4
Velychko Milena3
Kornowska Małgorzata2
4 4.5%
4-0-0
Otrząsek Tola2
Szymaniak Kinga3
3 5.3%
2-1-0
Witkowska Dominika0
Zrazhevska Sofiia3
2 3.4%
1-1-0
Szymańska Magdalena0
Zimecka Weronika3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0