Najdłuższy mecz

GroupsPlaces 1-4Places 5-8Places 9-11
22"50'Castillo Luis2
Kexel Olaf1
21"35'Dobrowolski Paweł1
Truskawa Marcin2
21"13'Jarosz Aleksander2
Šiška Matěj1
20"08'Lőcsei Tamás2
Burkhardt Daniel1
19"46'Castillo Luis2
Molinski Dominik0
19"31'Trąba Magdalena2
Gartner Doris1
19"26'Guyot François1
Pulickal Stephen2
19"20'Drábková Tereza1
Weiss Alexander2
18"51'Shadskikh Valeria1
Hajkova Monika2
18"44'Ryšavý Jan2
Burkhardt Daniel1
38"50'Ryšavý Jan3
Süar Akin2
36"07'Chval Petr2
Guyot François3
34"21'Ryšavý Jan0
Grosvenor James3
34"00'Šiška Matěj3
Kexel Olaf2
31"24'Lurie Michal3
Weiss Alexander2
27"31'Jarosz Aleksander1
Castillo Luis3
26"24'Kexel Olaf3
Jarosz Aleksander1
25"02'Drábková Tereza1
Niederhausen Kim3
25"01'Drábková Tereza2
Dobrowolski Paweł3
23"18'Chval Petr1
Pulickal Stephen3
36"39'Shadskikh Valeria1
Jeziorska Kasia3
29"03'Musikhin Arseniy1
Nosowski Janusz3
25"50'Burkhardt Daniel1
Musikhin Arseniy3
25"17'Lőcsei Tamás0
Nosowski Janusz3
25"04'Jäger Rainer3
Pető Dávid1
24"41'Burkhardt Daniel3
Lőcsei Tamás1
24"11'Weiss Alexander3
Topánka Zsolt1
23"38'Wéber Attila3
Jeziorski Maciej1
23"02'Rohrmann Michael1
Izer Norbert3
22"20'Jäger Rainer1
Matsiborko Maxim3
31"37'Koczka Andrej3
Machera Maciej2
24"06'Gartner Doris1
Wojtecka Ewa3
23"13'Munoz Pena Eduarto2
Machera Maciej3
22"05'Grzelakowski Marek3
Gacek Tomasz1
17"10'Cuber Dominik0
Maryjosz Daniel3
16"43'Steinmetz Christian0
Biernat Mateusz3
16"17'Dankovic David0
Biernat Mateusz3
15"14'Steinmetz Christian0
Dankovic David3
14"58'Dubasova Jaroslava0
Kochanecki Piotr3
14"05'Kiechl Bernhard0
Grzelakowski Marek3

Najdłużej na korcie

GroupsPlaces 1-4Places 5-8Places 9-11
Weiss Alexander69"45'
Burkhardt Daniel59"36'
Castillo Luis57"41'
Lőcsei Tamás56"20'
Gartner Doris55"59'
Trąba Magdalena55"56'
Ryšavý Jan55"21'
Dobrowolski Paweł52"46'
Wojtecka Ewa51"52'
Rohrmann Michael48"55'
Ryšavý Jan61"27'
Kexel Olaf49"05'
Chval Petr47"40'
Süar Akin46"50'
Grosvenor James46"32'
Jarosz Aleksander46"22'
Weiss Alexander42"07'
Guyot François41"48'
Drábková Tereza40"10'
Niederhausen Kim37"22'
Musikhin Arseniy47"49'
Nosowski Janusz47"32'
Jeziorska Kasia47"29'
Burkhardt Daniel43"00'
Shadskikh Valeria42"59'
Lőcsei Tamás42"43'
Jäger Rainer41"00'
Pető Dávid38"32'
Topánka Zsolt38"17'
Matsiborko Maxim38"00'
Machera Maciej49"44'
Koczka Andrej38"01'
Wojtecka Ewa32"49'
Grzelakowski Marek32"42'
Munoz Pena Eduarto32"39'
Biernat Mateusz31"28'
Gartner Doris30"25'
Gacek Tomasz30"07'
Dankovic David29"26'
Steinmetz Christian28"34'

Czas setów: 39 godz. 28 min 15 s

GroupsPlaces 1-4Places 5-8Places 9-11

1280 min 11 s

13"07'
1 set
Castillo Luis2
Molinski Dominik0
11"05'
3 set
Grosvenor James1
Nosowski Janusz2
10"38'
2 set
Dobrowolski Paweł1
Truskawa Marcin2
9"00'
1 set
Grosvenor James2
Süar Akin0
9"00'
1 set
Karwowski Marcin2
Ryšavý Jan0
8"55'
1 set
Jeziorski Maciej0
Pulickal Stephen2
8"42'
2 set
Shadskikh Valeria0
Jeziorska Kasia2
8"24'
1 set
Okuneva Anastasia0
Thaly Grégory2
8"21'
1 set
Gartner Doris0
Wojtecka Ewa2
8"03'
3 set
Lőcsei Tamás2
Burkhardt Daniel1

429 min 9 s

17"51'
3 set
Ryšavý Jan0
Grosvenor James3
10"26'
3 set
Ryšavý Jan3
Süar Akin2
7"55'
5 set
Chval Petr2
Guyot François3
7"26'
4 set
Jarosz Aleksander1
Castillo Luis3
7"08'
2 set
Ryšavý Jan0
Grosvenor James3
7"03'
3 set
Karwowski Marcin3
Grosvenor James0
6"32'
1 set
Chval Petr2
Guyot François3
6"23'
1 set
Kexel Olaf3
Jarosz Aleksander1
6"22'
4 set
Šiška Matěj3
Kexel Olaf2
6"13'
3 set
Pulickal Stephen0
Słowiński Maciej3

398 min 29 s

9"32'
1 set
Lőcsei Tamás0
Nosowski Janusz3
9"25'
2 set
Shadskikh Valeria1
Jeziorska Kasia3
9"11'
3 set
Shadskikh Valeria1
Jeziorska Kasia3
9"11'
3 set
Musikhin Arseniy1
Nosowski Janusz3
8"05'
4 set
Shadskikh Valeria1
Jeziorska Kasia3
7"11'
2 set
Matsiborko Maxim3
Molinski Dominik0
6"59'
3 set
Matsiborko Maxim3
Molinski Dominik0
6"44'
4 set
Burkhardt Daniel3
Lőcsei Tamás1
6"42'
2 set
Musikhin Arseniy1
Nosowski Janusz3
6"32'
3 set
Lőcsei Tamás0
Nosowski Janusz3

260 min 26 s

6"58'
4 set
Grzelakowski Marek3
Gacek Tomasz1
6"41'
3 set
Dankovic David0
Biernat Mateusz3
6"37'
3 set
Koczka Andrej3
Machera Maciej2
6"35'
2 set
Gartner Doris1
Wojtecka Ewa3
6"22'
5 set
Koczka Andrej3
Machera Maciej2
6"11'
4 set
Gartner Doris1
Wojtecka Ewa3
5"51'
2 set
Dankovic David0
Biernat Mateusz3
5"47'
2 set
Dubasova Jaroslava0
Kochanecki Piotr3
5"42'
4 set
Munoz Pena Eduarto2
Machera Maciej3
5"40'
3 set
Kiechl Bernhard0
Grzelakowski Marek3

Małych punktów: 9117

GroupsPlaces 1-4Places 5-8Places 9-11

5174

Weiss Alexander195
Jarosz Aleksander120
Šiška Matěj115
Trąba Magdalena111
Wójcik Łukasz111
Dilger Caroline110
Karwowski Marcin110
Słowiński Maciej110
Potocki Karol110
Ryšavý Jan109

1456

Kexel Olaf85
Dobrowolski Paweł83
Lurie Michal83
Wacławek Jan76
Niederhausen Kim75
Chval Petr74
Ryšavý Jan72
Weiss Alexander68
Rothe Luise67
Guyot François66

1466

Musikhin Arseniy83
Matsiborko Maxim79
Pető Dávid77
Nosowski Janusz77
Weiss Alexander75
Izer Norbert74
Quievreux Steffen73
Topánka Zsolt70
Burkhardt Daniel70
Jäger Rainer68

1021

Machera Maciej88
Koczka Andrej83
Grzelakowski Marek79
Wojtecka Ewa76
Gartner Doris70
Gacek Tomasz69
Kochanecki Piotr67
Kuczkowska Anna66
Biernat Mateusz66
Dankovic David54

Wszystkich rozegranych setów: 550

GroupsPlaces 1-4Places 5-8Places 9-11

318

87

85

60


Wszystkich rozegranych meczów: 215

GroupsPlaces 1-4Places 5-8Places 9-11

150

23

24

18


Szybkość zdobycia punktów

GroupsPlaces 1-4Places 5-8Places 9-11
0.45'
2 set
Weiss Alexander2
Dubasova Jaroslava0
0.45'
2 set
Shadskikh Valeria0
Mathew Mary Jane2
0.64'
2 set
Musikhin Arseniy0
Grosvenor James2
0.73'
2 set
Okuneva Anastasia0
Thaly Grégory2
0.73'
1 set
Süar Akin2
Grzelakowski Marek0
0.73'
2 set
Drábková Tereza2
Cuber Dominik0
0.73'
1 set
Drábková Tereza2
Cuber Dominik0
0.73'
1 set
Drábková Tereza2
Maryjosz Daniel0
0.91'
1 set
Matyukhin Sergey0
Guyot François2
1.00'
2 set
Rothe Luise2
Hajkova Monika0
13.64'
2 set
Weiss Alexander1
Wacławek Jan3
14.82'
2 set
Lurie Michal3
Thaly Grégory0
15.09'
1 set
Rothe Luise3
Trąba Magdalena0
15.18'
1 set
Wacławek Jan3
Thaly Grégory0
15.45'
3 set
Wójcik Łukasz3
Dobrowolski Paweł2
16.00'
1 set
Lurie Michal3
Thaly Grégory0
16.36'
2 set
Elefant Robert3
Mathew Mary Jane0
16.82'
3 set
Wacławek Jan3
Thaly Grégory0
17.18'
1 set
Wójcik Łukasz3
Dobrowolski Paweł2
17.36'
2 set
Wacławek Jan3
Thaly Grégory0
14.00'
1 set
Okuneva Anastasia0
Choduń Pawel3
15.36'
2 set
Okuneva Anastasia0
Choduń Pawel3
15.45'
4 set
Matyukhin Sergey3
Jeziorski Maciej1
15.73'
1 set
Rohrmann Michael3
Okuneva Anastasia0
16.18'
2 set
Skudarnov Sergey0
Truskawa Marcin3
16.36'
2 set
Weiss Alexander3
Skudarnov Sergey0
16.64'
3 set
Skudarnov Sergey0
Truskawa Marcin3
17.45'
3 set
Izer Norbert3
Choduń Pawel0
17.64'
1 set
Izer Norbert3
Choduń Pawel0
18.00'
2 set
Dilger Caroline3
Shadskikh Valeria0
13.36'
2 set
Kiechl Bernhard0
Gacek Tomasz3
13.64'
3 set
Gartner Doris3
Hajkova Monika0
14.36'
2 set
Gartner Doris3
Hajkova Monika0
15.64'
2 set
Munoz Pena Eduarto2
Machera Maciej3
15.73'
2 set
Cuber Dominik0
Kuczkowska Anna3
15.82'
3 set
Kiechl Bernhard0
Gacek Tomasz3
17.27'
2 set
Munoz Pena Eduarto0
Koczka Andrej3
17.36'
1 set
Gelbmann Lisa3
Dubasova Jaroslava0
17.45'
2 set
Steinmetz Christian0
Dankovic David3
17.55'
2 set
Kuczkowska Anna3
Maryjosz Daniel0

Decyzji sędziowskich: 24 (0,3%)

Stroke 3
12,5%
Let 20
83,3%
Nolet 1
4,2%

GroupsPlaces 1-4Places 5-8
3 5,2%
1-2-0
Guyot François1
Pulickal Stephen2
3 7,3%
0-3-0
Drábková Tereza2
Topánka Zsolt0
3 8,6%
1-2-0
Šiška Matěj2
Jäger Rainer0
3 4,8%
0-3-0
Jarosz Aleksander2
Šiška Matěj1
2 5,6%
0-2-0
Karwowski Marcin2
Ryšavý Jan0
2 5,9%
0-2-0
Šiška Matěj2
Pető Dávid0
1 1,7%
0-1-0
Lőcsei Tamás2
Burkhardt Daniel1
1 1,9%
0-1-0
Izer Norbert2
Rohrmann Michael1
1 2,6%
1-0-0
Ryšavý Jan2
Lőcsei Tamás0
1 2,5%
0-1-0
Gacek Tomasz0
Burkhardt Daniel2
1 1,5%
0-1-0
Jarosz Aleksander1
Castillo Luis3
1 1%
0-0-1
Lurie Michal3
Weiss Alexander2
1 1,4%
0-1-0
Shadskikh Valeria1
Jeziorska Kasia3
1 2,4%
0-1-0
Dilger Caroline3
Shadskikh Valeria0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0