Drużynowe Mistrzostwa Polski H. Skrzydlewska (DMP)

Gracze

Masotti Baptiste

Niort  

Solnicky Jakub

Ostrava, 1994  

Pytlowany Jakub

Kraków, 2002  

Dobry Marek

Międzyrzecze  

Kotra Mateusz

Rzeszów, 1992  

Olejniczak Robert

Żory, 1986  

Korsak Mikołaj

Szczecin, 2001  

Świerzyński Mateusz

Jastrzębie-Zdrój, 1992  

Lopez Marc

Barcelona  

Popko Łukasz

Białystok, 1982  

Szcześniak Jan

Marki, 2003  

Soszka Stefan

Białystok, 1986  

Karwowski Marcin

Warszawa, 1991  

Królewski Edward

Białystok, 1983  

Szewczyk Mateusz

Bielsko-Biała, 1999  

Wasilewski Jan

Wrocław, 1987  

Marcinkowski Mateusz

Poznań, 2004  

Zieliński Jakub

Wrocław, 1994  

Marcinkowski Łukasz

Poznań, 2004  

Zieliński Mateusz

Wrocław, 1986  

Andrzejczak Karol

Poznań, 1973  

Popiołek Piotr

Wrocław, 1989  

Kotkowiak Mateusz

Mosina  

Kurek Michał

Szczecin, 1990  

Schwarzer Heiko

Praga  

Osojca Mateusz

Szczecin, 1999  

Jarota Filip

Przecław, 2001  

Kuliński Wojciech

Gorzów Wielkopolski, 2001  

Hemmerling Piotr

Poznań, 1999  

Klimowicz Dawid

Szczecin, 2002  

Sikorski Marcin

Gdańsk, 2002  

Poleshchuk Daniel

Ramat-Gan, 1996  

Nowisz Wojciech

Warszawa, 1986  

Pełczyński Adam

Poznań, 1995  

Stachowski Łukasz

Poznań, 1990  

Kischel Julian

Paderborn, 1994  

Terlecki Jarosław

Wrocław, 1976  

Lipski Kajetan

Bielsko-Biała, 2003  

Hrycaj Marcin

Warszawa, 2000  

Rogalski Mikołaj

Wrocław, 1989  

Mekbib Daniel

Opava, 1992  

Wilas Dawid

Bolesławiec, 1989  

Matejski Tomasz

Szczecin, 1994  

Polakowski Jan

Wrocław, 1996  

Filipowski Dariusz

Śrem, 1991  

Fulneczek Adrian

Branice, 1989  

Czarnota Krzysztof

Poznan, 1988  

Krysiak Leon

Łady, 2005  

Skorek Mateusz

Elbląg, 1987  

Przybitkowski Kamil

Bydgoszcz, 1999  

Kowalski Dominik

Trójmiasto, 1985  

Mikuła Grzegorz

Poznań, 1986  

Wyskiel Maciej

Gdańsk  

Krysiak Karol

Łady, 2006  

Makowski Maksymilian

Gdańsk, 2002  

Krzyżaniak Tomasz

Łódź, 1980  

Marszał Adrian

Kraków, 1996  

Gogol Jakub

Żory, 2004  

Florczyk Paweł

Łódź, 1981  

Wasilewski Jakub

Zabrze, 1994  

Żak Marcin

Wrocław, 1987  

Choma Damian

Wrocław, 1989  

Szkudlarek Michał

Wrocław  

Chlebowicz Piotr

Gorzów Wielkopolski, 1989  

Dominiak Kamil

Warszawa, 1980  

Jakubiec Antoni

Dawidy Bankowe, 2006  

Tomczyk Konrad

Białystok, 2001  

Byrtus Viktor

Trinec  

Schweertman Piëdro

Falenty Nowe, 1983  

Pańczyk Arkadiusz

Szczecin, 1987  

Gałecki Tomasz

Poznań  

Sienkiewicz Michał

Warszawa, 2005  

Wojnarski Marek

Kietrz  

Kozłowski Łukasz

Wrocław, 1980  

Karp Adam

Łódź, 1980  

Woziwodzki Jakub

Wrocław, 2003  

Kondratowicz Łukasz

Warszawa, 1990  

Spoljar Domagoj

Chorwacja, 1974  

Lohmann Szymon

Warszawa, 2008  

Kozik Marcin

Zabrze, 1970  

Lohmann Mateusz

Warszawa, 2010  

Sojka Mirosława

Pszczyna  

Witkowska Dominika

Warszawa, 1977  

Pławecka Natalia

Goczałkowice-Zdrój, 2000  

Mohamed Nazia

Toruń, 1983  

Dzik Agnieszka

Pszczyna, 1983  

Sypniewska Małgorzata

Warszawa, 1986  

Jarzembowska Maria

Pszczyna, 1978  

Góra Jagoda

Balice, 2005  

Nosal Sylwia

Bieruń, 1977  

Kamińska Magda

Bogatynia, 1986  

Tomkiewicz Marta

Warszawa  

Zarówna Klaudyna

Wrocław  

Rychlik Katarzyna

Warszawa  

Wilanowska-Misińska Barbara

Wrocław, 1988  

Wilas Karolina

Bolesławiec, 1992  

Siroka Tereza

Olomouc  

Bruk Anna

Poznań, 1988  

Czakańska Karolina

Katowice, 1995  

Buczkowska Ewa

Poznań, 1975  

Zawartka Anna

Katowice, 1986  

Burak Julia

Krzeptów, 2001  

Drabczyk Joanna

Bielsko-Biała, 1988  

Pozlewicz Anna

Wrocław  

Mazur Agnieszka

Bielsko-Biała , 1983  

Burak Aleksandra

Krzeptów, 2001  

Grendowicz Sylwia

Ustron, 1990  

Wilas Kamila

Nowogrodziec, 1990  

Startek Kamila

Wrocław  

Wilińska Joanna

Warszawa, 1982  

Zaręba Anita

Wrocław, 1985  

Wilk Joanna

Warszawa, 2005  

Otrząsek Tola

Szczecin, 2006  

Otto Malwina

Łódź  

Grodzka Wiktoria

Szczecin  

Cielecka Justyna

Łódź, 1975  

Rak Sonia

Dobra, 2003  

Ciszewska Alicja

Łódź, 2001  

Lopez Natalia

Poznań, 1995  

Majewska Kinga

Poznań  

Motyl Małgorzata

Iława, 1992  

Suchy Anna

Bielsko-Biała, 1999  

Krzywicka Paulina

Warszawa, 1994  

Kozłowska Łucja

Rudawa, 1978  

Malinowska Martyna

Pniewy, 2007  

Karpiel Magdalena

Tychy, 1993  

Patałąg Julia

Imielin, 2002  

Bogdanowicz Katarzyna

Zielona Góra, 1977  

Borowska Ludmiła

Warszawa  

Czaińska Kamila

Warszawa  

Góra Zuzanna

Kraków, 2009  

Gałwa Aleksandra

Częstochowa, 2005