Turniej o Skrzynkę vol. 3 - PFS kat. C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Marszał AdrianBrak informacji Kraków 17 1
2 Krzanik JakubBrak informacji Kraków 67 2
4 Jachimowicz MichałBrak informacji Kraków 422 3
3 Curzytek PrzemysławBrak informacji Kraków 335 4
9 Godula MaciejBrak informacji Kraków 1161 5
7 Goliński RafałBrak informacji Kraków 507 6
6 Głowacki MichałBrak informacji Staszów 434 7
5 Traczyk MikołajBrak informacji Kraków 430 8
15 Styczeń ArturPotwierdzony Kraków 9
12 Kozak AdrianPotwierdzony Kraków 1760 10
11 Żołnierek RobertBrak informacji 1741 11
10 Półtoranos JacekBrak informacji 1182 12
13 Józefczyk KonradBrak informacji Kraków 1775 13
16 Niziołek TomaszPotwierdzony Kraków 14
14 Półtoranos FilipBrak informacji 1918 15
8 Wiszowaty AdamBrak informacji Kraków 792 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 29-07-2015


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Marszał Adrian
3
  11:3  11:3  11:8
Styczeń Artur
0
Godula Maciej
3
  11:8  11:6  11:9
Wiszowaty Adam
0
Głowacki Michał
3
  11:4  11:2  11:9
Niziołek Tomasz
0
Żołnierek Robert
0
  3:11  7:11  2:11
Jachimowicz Michał
3
Curzytek Przemysław
3
  11:5  11:2  11:2
Półtoranos Jacek
0
Józefczyk Konrad
0
  2:11  3:11  3:11
Goliński Rafał
3
Traczyk Mikołaj
3
  11:5  11:4  11:5
Półtoranos Filip
0
Kozak Adrian
0
  4:11  4:11  5:11
Krzanik Jakub
3
Marszał Adrian
3
  11:1  11:7  11:3
Godula Maciej
0
Głowacki Michał
0
  4:11  7:11  9:11
Jachimowicz Michał
3
Curzytek Przemysław
3
  11:6  11:6  11:4
Goliński Rafał
0
Traczyk Mikołaj
0
  4:11  3:11  8:11
Krzanik Jakub
3
Marszał Adrian
3
  11:8  13:11  7:11  11:4
Jachimowicz Michał
1
Curzytek Przemysław
0
  11:13  6:11  8:11
Krzanik Jakub
3
Marszał Adrian
3
  11:9  12:10  11:7
Krzanik Jakub
0
Marszał Adrian
Miejsca 3 - 4
Jachimowicz Michał
3
  7:11  11:7  11:8  11:9
Curzytek Przemysław
1
Jachimowicz Michał
Miejsca 5 - 8
Godula Maciej
3
  11:9  7:11  9:11  11:9  11:6
Głowacki Michał
2
Goliński Rafał
3
  10:12  11:6  11:8  11:5
Traczyk Mikołaj
1
Godula Maciej
3
  8:11  11:9  11:1  11:2
Goliński Rafał
1
Godula Maciej
Miejsca 7 - 8
Głowacki Michał
3
  11:5  5:11  3:11  11:7  12:10
Traczyk Mikołaj
2
Głowacki Michał
Miejsca 9 - 16
Styczeń Artur
3
  11:9  12:10  7:11  11:6
Wiszowaty Adam
1
Niziołek Tomasz
0
  3:11  7:11  9:11
Żołnierek Robert
3
Półtoranos Jacek
3
  11:3  11:8  11:7
Józefczyk Konrad
0
Półtoranos Filip
0
  6:11  7:11  9:11
Kozak Adrian
3
Styczeń Artur
3
  11:4  11:6  15:13
Żołnierek Robert
0
Półtoranos Jacek
0
  2:11  13:15  6:11
Kozak Adrian
3
Styczeń Artur
3
  11:9  11:5  12:14  9:11  11:7
Kozak Adrian
2
Styczeń Artur
Miejsca 11 - 12
Żołnierek Robert
3
  11:6  12:10  14:16  12:10
Półtoranos Jacek
1
Żołnierek Robert
Miejsca 13 - 16
Wiszowaty Adam
W
WALKOVER
Niziołek Tomasz
3
Józefczyk Konrad
3
  8:11  11:9  11:6  11:8
Półtoranos Filip
1
Niziołek Tomasz
0
  4:11  3:11  10:12
Józefczyk Konrad
3
Józefczyk Konrad
Miejsca 15 - 16
Wiszowaty Adam
W
WALKOVER
Półtoranos Filip
3
Półtoranos Filip
Stan na: 01:35:06 25-02-2018