Najdłuższy mecz

OPEN
40"15'Teuchner Dan2
Dudek Piotr3
28"29'Słaboszewski Bartłomiej1
Choma Damian2
27"00'Pozlewicz Anna2
Pilarczyk Marcin1
26"18'Wasilewski Jan1
Kudla Marcin2
25"53'Teuchner Dan2
Podgórski Bartłomiej1
25"38'Ratka Łukasz1
Świeca Bartosz2
25"13'Nowicki Bartosz1
Kędzia Maciej2
25"07'Krzemień Szymon1
Podgórski Bartłomiej2
25"01'Wasilewski Jan2
Pilarczyk Marcin1
24"36'Wasilewski Jan2
Krzemień Szymon0

Najdłużej na korcie

OPEN
Wasilewski Jan108"11'
Dudek Piotr87"57'
Świeca Bartosz80"29'
Teuchner Dan78"46'
Słaboszewski Bartłomiej78"27'
Pozlewicz Anna72"09'
Kędzia Maciej68"33'
Choma Damian65"58'
Kudla Marcin64"14'
Lubryka Dawid64"11'

Czas setów: 17 godz. 52 min 2 s

OPEN

1072 min 2 s

13"04'
2 set
Wasilewski Jan2
Krzemień Szymon0
11"53'
2 set
Świeca Bartosz0
Wasilewski Jan2
11"13'
2 set
Pozlewicz Anna2
Pilarczyk Marcin1
11"01'
1 set
Młyński Oskar0
Żyłka Tomasz2
10"38'
2 set
Matuszak Piotr0
Mazurek Konrad2
10"35'
3 set
Ratka Łukasz1
Świeca Bartosz2
9"58'
2 set
Wasilewski Jan1
Kudla Marcin2
9"48'
2 set
Słaboszewski Bartłomiej0
Kudla Marcin2
9"41'
3 set
Rybarczyk Kamil2
Stolecki Filip1
9"36'
5 set
Teuchner Dan2
Dudek Piotr3

Małych punktów: 4144

OPEN

4144

Młyński Oskar191
Kapelski Michał189
Szlązak Marcin181
Żyłka Tomasz169
Wilas Paweł148
Dudek Piotr143
Teuchner Dan143
Oślizło Kamil141
Sprycha Arkadiusz135
Pozlewicz Anna132

Wszystkich rozegranych setów: 242

OPEN

242


Wszystkich rozegranych meczów: 97

OPEN

97


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
0.33'
2 set
Woźniak Jacek0
Krzemień Szymon2
0.36'
1 set
Żyłka Tomasz2
Wycykał Monika0
0.45'
2 set
Matuszak Piotr3
Gazur Grzegorz0
0.45'
1 set
Wilas Paweł0
Żyłka Tomasz2
0.45'
1 set
Młyński Oskar2
Gazur Grzegorz0
0.55'
1 set
Matuszak Piotr3
Gazur Grzegorz0
0.55'
2 set
Żyłka Tomasz2
Gazur Grzegorz0
0.73'
1 set
Żyłka Tomasz2
Gazur Grzegorz0
0.73'
1 set
Woźniak Jacek0
Krzemień Szymon2
0.73'
2 set
Szlązak Marcin2
Matuszak Piotr0

Decyzji sędziowskich: 29 (0.8%)

Stroke 13
44.8%
Let 15
51.7%
Nolet 1
3.4%

OPEN
9 16.7%
4-4-1
Wasilewski Jan1
Kudla Marcin2
5 9.6%
1-4-0
Choma Damian2
Bellinger Mark1
4 6.5%
0-4-0
Godbole Artur2
Czech Paweł1
2 3.6%
2-0-0
Godbole Artur1
Lubryka Dawid2
2 6.1%
1-1-0
Hrycaj Marcin2
Żak Marcin0
2 8%
2-0-0
Dobrzyński Wojciech2
Jankowski Paweł0
1 1.9%
1-0-0
Świeca Bartosz2
Słaboszewski Bartłomiej1
1 2.9%
1-0-0
Pozlewicz Anna2
Mazurek Konrad0
1 2%
1-0-0
Dudek Piotr3
Dobrzyński Wojciech0
1 1.8%
0-1-0
Mazurek Konrad2
Oślizło Kamil1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0