Zapraszamy na cykl 5 turniejów „ŚRODOWE GRANIE w Squasha z Decathlon Bydgoszcz 2023”, gdzie nagrodami głównymi dla najlepszych zawodników cyklu będą bony o wartości 600 zł od sponsora.

 

 

W tym cyklu będą się liczyły cztery najlepsze wyniki.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników do udziału w turnieju klubowym

KATEGORII „C”, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 22.02.2023.

START ZAWODÓW O GODZ. 20:00. (ZAMIAST WIECZORNEGO GRANIA)

 

TURNIEJ ROZEGRANY BĘDZIE W NASTĘPUJĄCYCH KATEGORIACH:

OPEN – KOSZT – 60 ZŁ 

 

Wszystkie mecze rozgrywane są systemem pucharowym, z walką o każde miejsce (w przypadku przegrania meczu, gramy w turnieju „do tyłu”). Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi). W zależności od ilości uczestników mecze rozgrywane będą do 2 lub 3 setów, (półfinały oraz finał do 3 wygranych setów). Osoba przegrywająca mecz sędziuje następny pojedynek na danym korcie.

*Obowiązuje drabinka na 16 osób + kwalifikacje (w przypadku gdy będzie ponad 16 osób) (Osoby które odpadną z eliminacji grają grupę(każdy z każdym))

**Przy 21+ zawodnikach, obowiązuje drabinka na 32 osób

Zgłoszenie zawodnika:

Zawodnicy przyjmowani są na turniej po przesłaniu do Organizatora e-maila zgłoszeniowego oraz po dokonaniu opłaty wpisowej lub na recepcji. E-mail zgłoszeniowy powinien zawierać następujące dane:

Imię i nazwisko

Nr licencji (do wyrobienia na stronie www.pfs.com.pl lub w recepcji klubu)

Pozycja w rankingu PFS

Miasto

Telefon kontaktowy

Zgłoszenia można przesyłać do dnia turnieju do godz. 12:00 , na adres: bartoszkapuscinskii@gmail.com w tytule wpisując: ”Zgłoszenie: ŚRODOWE GRANIE”.

 

 

Best of Five