Najdłuższy mecz

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI
74"02'Dominiak Kamil2
Stachowski Łukasz3
67"35'Stachowski Łukasz2
Atras Przemysław3
61"18'Mazurkiewicz Filip2
Kondratowicz Łukasz3
53"36'Nowisz Wojciech3
Hemmerling Piotr2
48"59'Marszał Adrian2
Pełczyński Adam3
47"40'Khan Tahir3
Khan Kaleemullah1
45"23'Stachowski Łukasz3
Spoljar Domagoj1
43"53'Spoljar Domagoj3
Pełczyński Adam1
41"44'Gałecki Tomasz1
Spoljar Domagoj3
41"31'Kowalski Dominik2
Skorek Mateusz3
51"22'Podgórski Bartłomiej3
Wojciechowski Michał2
50"39'Machno Artur2
Galant Wojciech3
45"04'Kowalik Maciej2
Machno Artur3
43"22'Wąsowski Paweł2
Wilas Dawid3
40"52'Śmiałek Maciej2
Maliński Damian3
38"32'Podgórski Bartłomiej2
Dyrtkowski Dariusz3
38"13'Podgórski Bartłomiej3
Mikuła Grzegorz2
37"50'Łuczak Radosław3
Maliński Damian1
36"40'Wilas Dawid1
Maciejewski Adam3
36"37'Śmiałek Maciej1
Mikuła Grzegorz3
43"33'Ślipczyńska Alicja3
Zarówna Klaudyna2
41"12'Kałmuczak Monika3
Surdziel Aleksandra2
38"59'Jacobs Retha3
Ślipczyńska Alicja2
37"42'Jacobs Retha3
Wszołek Karolina2
35"26'Grzechowiak Dorota3
Buczkowska Ewa2
33"28'Buczkowska Ewa1
Wszołek Karolina3
31"33'Kałmuczak Monika1
Cielecka Justyna3
29"47'Dominiak Zuzanna1
Wszołek Karolina3
29"41'Kornowska Małgorzata3
Buczkowska Ewa0
29"19'Małyszka Joanna2
Mohamed Nazia3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI
Stachowski Łukasz217"20'
Nowisz Wojciech163"48'
Atras Przemysław156"33'
Pełczyński Adam139"41'
Hemmerling Piotr133"49'
Mazurkiewicz Filip124"13'
Kowalski Dominik123"52'
Khan Tahir123"39'
Wojnarski Marek118"48'
Marszał Adrian115"36'
Podgórski Bartłomiej128"50'
Maliński Damian127"49'
Machno Artur121"45'
Wilas Dawid112"48'
Dyrtkowski Dariusz107"54'
Wojciechowski Michał107"15'
Mikuła Grzegorz101"02'
Kowalik Maciej100"33'
Maciejewski Adam95"00'
Śmiałek Maciej81"39'
Buczkowska Ewa116"12'
Jacobs Retha112"56'
Wszołek Karolina111"02'
Dominiak Zuzanna99"38'
Albigowska-Sodo Katarzyna98"01'
Ślipczyńska Alicja95"45'
Kałmuczak Monika92"57'
Zarówna Klaudyna92"34'
Małyszka Joanna81"10'
Kornowska Małgorzata80"42'

Czas setów: 61 godz. 42 min 40 s

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI

1561 min 18 s

19"05'
3 set
Dominiak Kamil2
Stachowski Łukasz3
17"46'
1 set
Stachowski Łukasz2
Atras Przemysław3
15"48'
4 set
Dominiak Kamil2
Stachowski Łukasz3
15"12'
5 set
Mazurkiewicz Filip2
Kondratowicz Łukasz3
14"15'
4 set
Stachowski Łukasz2
Atras Przemysław3
14"11'
5 set
Nowisz Wojciech3
Hemmerling Piotr2
14"00'
1 set
Pyda Andrzej0
Gajewski Grzegorz3
13"16'
4 set
Stachowski Łukasz3
Spoljar Domagoj1
12"56'
1 set
Stachowski Łukasz3
Spoljar Domagoj1
12"44'
4 set
Spoljar Domagoj3
Pełczyński Adam1

1086 min 7 s

13"34'
3 set
Andrzejczak Karol0
Popko Łukasz3
13"03'
3 set
Podgórski Bartłomiej3
Wojciechowski Michał2
11"59'
5 set
Śmiałek Maciej2
Maliński Damian3
11"09'
3 set
Świąder Michał3
Gnitecki Przemysław0
10"41'
4 set
Wilas Dawid1
Maciejewski Adam3
10"39'
5 set
Machno Artur2
Galant Wojciech3
10"33'
2 set
Machno Artur2
Galant Wojciech3
10"04'
2 set
Świąder Michał3
Gnitecki Przemysław0
9"59'
4 set
Podgórski Bartłomiej3
Wojciechowski Michał2
9"55'
2 set
Terlecki Jarosław3
Sowa Grzegorz Tiger1

1055 min 15 s

11"38'
1 set
Kałmuczak Monika3
Surdziel Aleksandra2
11"26'
1 set
Ślipczyńska Alicja3
Zarówna Klaudyna2
11"23'
1 set
Krzywicka Paulina3
Jacobs Retha0
11"15'
3 set
Kornowska Małgorzata3
Buczkowska Ewa0
11"10'
1 set
Ślipczyńska Alicja3
Szymaniak KingaW
10"46'
1 set
Cerlich Małgorzata0
Albigowska-Sodo Katarzyna3
9"17'
3 set
Waszkiewicz Magdalena3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
8"59'
1 set
Dominiak Zuzanna1
Wszołek Karolina3
8"59'
2 set
Kałmuczak Monika3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
8"50'
3 set
Kałmuczak Monika1
Cielecka Justyna3

Małych punktów: 10203

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI

3655

Stachowski Łukasz204
Nowisz Wojciech200
Kowalski Dominik183
Hemmerling Piotr182
Skorek Mateusz181
Shinnie Chris165
Atras Przemysław163
Kurek Michał162
Wojnarski Marek160
Matejski Tomasz144

3187

Maliński Damian175
Wilas Dawid172
Machno Artur171
Podgórski Bartłomiej162
Dyrtkowski Dariusz158
Kowalik Maciej148
Maciejewski Adam138
Wojciechowski Michał137
Kapuściński Bartosz135
Łuczak Radosław123

3361

Wszołek Karolina192
Jacobs Retha190
Buczkowska Ewa171
Zarówna Klaudyna169
Kamińska Magda166
Małyszka Joanna164
Dominiak Zuzanna164
Witkowska Dominika163
Ślipczyńska Alicja136
Albigowska-Sodo Katarzyna136

Wszystkich rozegranych setów: 581

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI

202

181

198


Wszystkich rozegranych meczów: 164

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI

56

50

58


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI
13.82'
1 set
Kondratowicz Łukasz3
Matejski Tomasz0
14.91'
1 set
Popko Łukasz0
Shinnie Chris3
16.27'
3 set
Wojnarski Marek3
Ratigowski Marcin0
16.73'
1 set
Kurek Michał0
Rykowski Rafał3
16.73'
2 set
Kurek Michał0
Rykowski Rafał3
17.45'
2 set
Wojnarski Marek3
Ratigowski Marcin0
18.18'
2 set
Kondratowicz Łukasz3
Matejski Tomasz0
19.09'
4 set
Ratigowski Marcin1
Kurek Michał3
19.27'
3 set
Popko Łukasz0
Shinnie Chris3
19.64'
2 set
Marszał Adrian2
Pełczyński Adam3
13.09'
1 set
Kondratowicz Łukasz3
Kapuściński Bartosz0
14.09'
3 set
Wilas Dawid3
Cygan Marek0
15.45'
2 set
Dyrtkowski Dariusz0
Wilas Dawid3
15.73'
1 set
Cygan Marek0
Zjawin Jakub3
16.82'
1 set
Skorek Mateusz3
Krawczyk Jan0
17.64'
1 set
Owczarz Jakub0
Kurek Michał3
17.64'
4 set
Machno Artur2
Galant Wojciech3
17.73'
3 set
Mikuła Grzegorz1
Kapuściński Bartosz3
18.45'
2 set
Skorek Mateusz3
Krawczyk Jan0
18.64'
1 set
Kurek Michał3
Teichert Michał0
12.36'
3 set
Kosińska Agnieszka0
Surdziel Aleksandra3
13.91'
2 set
Cerlich Małgorzata0
Albigowska-Sodo Katarzyna3
14.00'
3 set
Kwaśniewska Karolina0
Kamińska Magda3
14.45'
1 set
Małyszka Joanna2
Mohamed Nazia3
15.27'
2 set
Cerlich Małgorzata0
Zarówna Klaudyna3
15.45'
1 set
Surdziel Aleksandra3
Kwaśniewska Karolina0
15.73'
1 set
Kornowska Małgorzata0
Witkowska Dominika3
16.09'
2 set
Kwaśniewska Karolina0
Kamińska Magda3
16.18'
1 set
Kwaśniewska Karolina0
Kamińska Magda3
16.36'
1 set
Cerlich Małgorzata0
Zarówna Klaudyna3

Decyzji sędziowskich: 169 (1,6%)

Stroke 47
27,8%
Let 114
67,5%
Nolet 8
4,7%

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI
22 19,1%
4-15-3
Stachowski Łukasz2
Atras Przemysław3
18 20%
1-16-1
Khan Tahir3
Khan Kaleemullah1
14 19,2%
5-9-0
Spoljar Domagoj3
Pełczyński Adam1
6 11,1%
2-4-0
Khan Tahir0
Atras Przemysław3
6 7,6%
1-5-0
Pełczyński Adam1
Rykowski Rafał3
6 7,3%
0-5-1
Stachowski Łukasz3
Spoljar Domagoj1
5 5,7%
5-0-0
Marszał Adrian2
Pełczyński Adam3
5 5,1%
3-2-0
Nowisz Wojciech3
Hemmerling Piotr2
5 5%
2-3-0
Mazurkiewicz Filip2
Kondratowicz Łukasz3
4 7,7%
2-2-0
Stachowski Łukasz3
Karp Adam0
9 12,5%
3-6-0
Wilas Dawid1
Maciejewski Adam3
7 8,1%
0-7-0
Lasota Andrzej1
Terlecki Jarosław3
5 5,9%
0-5-0
Śmiałek Maciej1
Mikuła Grzegorz3
3 7%
0-2-1
Galant Wojciech3
Wojciechowski Michał0
3 4,1%
0-3-0
Sowa Grzegorz Tiger1
Kowalik Maciej3
1 2,1%
0-1-0
Łuczak Radosław3
Cygan Marek0
1 2%
0-1-0
Kowalik Maciej0
Skorek Mateusz3
1 1,1%
0-1-0
Podgórski Bartłomiej2
Dyrtkowski Dariusz3
10 14,9%
2-8-0
Kornowska Małgorzata3
Buczkowska Ewa0
9 9,9%
2-6-1
Kałmuczak Monika1
Cielecka Justyna3
6 12,8%
4-2-0
Kamińska Magda3
Ryfa Natalia0
4 6,2%
1-3-0
Witkowska Dominika3
Krzywicka Paulina0
2 3,4%
0-2-0
Witkowska Dominika0
Kamińska Magda3
1 2%
0-0-1
Małyszka Joanna0
Kornowska Małgorzata3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0