Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIOPEN - Eliminacje
73"40'Stachowski Łukasz3
Nowisz Wojciech2
62"55'Stachowski Łukasz3
Spoljar Domagoj2
58"48'Kotra Mateusz1
Rybalchenko Kostiantyn3
57"34'Hemmerling Piotr2
Kotra Michał3
55"34'Mazurkiewicz Filip2
Wielgus Maksymilian3
54"37'Kotra Michał3
Stachowski Łukasz1
52"39'Kotra Michał3
Atras Przemysław1
50"05'Popko Łukasz2
Juzwa Łukasz3
49"35'Rohun Patrick0
Wasilewski Jakub3
48"33'Atras Przemysław3
Dominiak Kamil1
49"27'Buczkowska Ewa2
Waszkiewicz Magdalena3
44"33'Ryfa Natalia3
Ślipczyńska Alicja1
42"55'Waszkiewicz Magdalena2
Dominiak Zuzanna3
40"17'Kovalska Iana3
Zawartka Anna2
38"37'Kozikowska Paulina3
Grudzień Sandra2
33"11'Mohamed Nazia2
Witkowska Dominika3
31"21'Dominiak Zuzanna2
Honkisz Agnieszka3
31"15'Wszołek Karolina2
Borek Klaudia3
31"05'Honkisz Agnieszka3
Mohamed Nazia1
31"03'Bellinger Karolina1
Mohamed Nazia3
56"15'Popko Łukasz3
Gnitecki Przemysław2
48"15'Maciejewski Adam3
Dziurzyński Paweł2
47"40'Kalinowski Kamil2
Juzwa Łukasz3
44"37'Stypa Maciej3
Zawadzki Kordian2
43"08'Gigoń Grzegorz2
Rohun Patrick3
40"51'Michałowski Krzysztof1
Wielgus Maksymilian3
40"40'Kasperek Michał2
Machno Artur3
40"31'Rewilak Bartosz1
Kasperek Michał3
40"08'Gnitecki Przemysław3
Zawadzki Kordian2
39"59'Woda Sebastian3
Pilch Michał2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIOPEN - Eliminacje
Stachowski Łukasz201"53'
Kotra Michał182"09'
Wasilewski Jakub164"30'
Pełczyński Adam160"17'
Rybalchenko Kostiantyn145"23'
Atras Przemysław138"24'
Wielgus Maksymilian134"18'
Kotra Mateusz134"12'
Mazurkiewicz Filip133"01'
Jankowski Marek117"38'
Waszkiewicz Magdalena126"16'
Dominiak Zuzanna111"20'
Honkisz Agnieszka94"49'
Kovalska Iana94"35'
Grudzień Sandra93"56'
Mohamed Nazia90"58'
Ślipczyńska Alicja87"24'
Ryfa Natalia85"04'
Bellinger Karolina81"33'
Buczkowska Ewa79"13'
Woda Sebastian128"12'
Dziurzyński Paweł117"46'
Bellinger Mark109"37'
Zawadzki Kordian105"37'
Rewilak Bartosz97"39'
Stypa Maciej94"50'
Gigoń Grzegorz92"04'
Popko Łukasz83"49'
Gnitecki Przemysław80"24'
Wojtunik Bartłomiej77"14'

Czas setów: 60 godz. 27 min 16 s

OPENDAMSKIOPEN - Eliminacje

1608 min 19 s

37"27'
3 set
Rohun Patrick0
Wasilewski Jakub3
23"38'
1 set
Mazurkiewicz Filip0
Stachowski Łukasz3
20"11'
5 set
Mazurkiewicz Filip2
Wielgus Maksymilian3
20"02'
5 set
Stachowski Łukasz3
Spoljar Domagoj2
18"01'
3 set
Stachowski Łukasz3
Nowisz Wojciech2
16"35'
3 set
Wasilewski Jakub0
Atras Przemysław3
15"12'
4 set
Kotra Michał3
Stachowski Łukasz1
14"52'
4 set
Atras Przemysław3
Dominiak Kamil1
14"32'
1 set
Kotra Michał3
Atras Przemysław1
14"29'
4 set
Kotra Mateusz1
Rybalchenko Kostiantyn3

959 min 20 s

18"29'
4 set
Ryfa Natalia3
Ślipczyńska Alicja1
11"29'
3 set
Waszkiewicz Magdalena2
Dominiak Zuzanna3
11"02'
5 set
Buczkowska Ewa2
Waszkiewicz Magdalena3
9"45'
4 set
Buczkowska Ewa2
Waszkiewicz Magdalena3
9"16'
5 set
Kozikowska Paulina3
Grudzień Sandra2
9"07'
1 set
Krzywicka Paulina3
Witkowska Dominika0
9"02'
4 set
Honkisz Agnieszka3
Mohamed Nazia1
8"54'
1 set
Cielecka Justyna3
Widerska Barbara0
8"53'
4 set
Kovalska Iana3
Zawartka Anna2
8"35'
1 set
Mohamed Nazia2
Witkowska Dominika3

1059 min 37 s

20"00'
1 set
Stypa Maciej0
Popko Łukasz3
14"55'
4 set
Popko Łukasz3
Gnitecki Przemysław2
14"04'
4 set
Rewilak Bartosz1
Kasperek Michał3
13"13'
2 set
Kasperek Michał2
Machno Artur3
12"38'
4 set
Kalinowski Kamil2
Juzwa Łukasz3
11"47'
3 set
Dziurzyński Paweł3
Zawadzki Kordian1
11"41'
4 set
Stypa Maciej3
Zawadzki Kordian2
11"12'
1 set
Juzwa Łukasz3
Bellinger Mark0
10"26'
3 set
Popko Łukasz3
Gnitecki Przemysław2
10"22'
3 set
Dróżdż Przemysław3
Jachimowicz Michał0

Małych punktów: 10097

OPENDAMSKIOPEN - Eliminacje

3855

Pełczyński Adam196
Kotra Michał184
Wielgus Maksymilian182
Jaworski Jakub180
Stachowski Łukasz177
Rybalchenko Kostiantyn173
Kurek Michał169
Wasilewski Jakub161
Jankowski Marek157
Atras Przemysław143

3370

Dominiak Zuzanna181
Wszołek Karolina180
Grudzień Sandra177
Waszkiewicz Magdalena171
Bellinger Karolina171
Borek Klaudia169
Honkisz Agnieszka162
Ryfa Natalia161
Mohamed Nazia150
Jacobs Retha148

2872

Woda Sebastian175
Bellinger Mark175
Dziurzyński Paweł161
Rewilak Bartosz152
Gigoń Grzegorz130
Zawadzki Kordian129
Stypa Maciej104
Wojtunik Bartłomiej102
Stachowiak Jarosław96
Dróżdż Przemysław94

Wszystkich rozegranych setów: 565

OPENDAMSKIOPEN - Eliminacje

212

196

157


Wszystkich rozegranych meczów: 151

OPENDAMSKIOPEN - Eliminacje

56

56

39


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIOPEN - Eliminacje
1.09'
1 set
Kurek Michał1
Jaworski Jakub3
5.36'
2 set
Kurek Michał1
Jaworski Jakub3
15.27'
3 set
Kotra Michał3
Kurek Michał0
17.82'
1 set
Mazurkiewicz Filip0
Kowalski Dominik3
18.09'
1 set
Kowalski Dominik3
Machno Artur1
18.45'
1 set
Kotra Michał3
Kurek Michał0
18.55'
2 set
Mazurkiewicz Filip0
Stachowski Łukasz3
19.45'
3 set
Kurek Michał1
Jaworski Jakub3
20.00'
2 set
Hemmerling Piotr2
Kotra Michał3
20.09'
3 set
Wielgus Maksymilian0
Rusek Stanisław3
0.18'
2 set
Rutkiewicz Sylwia0
Buczkowska Ewa3
0.18'
3 set
Rutkiewicz Sylwia0
Buczkowska Ewa3
0.45'
3 set
Krzywicka Paulina3
Witkowska Dominika0
0.75'
4 set
Cielecka Justyna2
Bellinger Karolina3
1.45'
2 set
Cielecka Justyna2
Bellinger Karolina3
1.91'
1 set
Cielecka Justyna2
Bellinger Karolina3
2.27'
3 set
Cielecka Justyna2
Bellinger Karolina3
8.18'
5 set
Cielecka Justyna2
Bellinger Karolina3
12.55'
2 set
Szymaniak Kinga1
Krzywicka Paulina3
13.55'
2 set
Kovalska Iana1
Wszołek Karolina3
15.82'
4 set
Kasperek Michał2
Machno Artur3
16.55'
1 set
Stypa Maciej3
Zawadzki Kordian2
17.27'
1 set
Gigoń Grzegorz2
Stachowiak Jarosław3
18.45'
2 set
Bellinger Mark3
Stypa Maciej1
19.18'
2 set
Wielgus Maksymilian3
Wilczyński Tomasz0
19.91'
1 set
Krzanik Jakub3
Woda Sebastian2
20.09'
2 set
Suchocki Dominik2
Bellinger Mark3
20.45'
1 set
Woda Sebastian3
Pilch Michał2
20.64'
1 set
Suchocki Dominik2
Bellinger Mark3
21.09'
5 set
Rewilak Bartosz3
Cieślik Rafał2

Decyzji sędziowskich: 316 (3,1%)

Stroke 116
36,7%
Let 194
61,4%
Nolet 6
1,9%

OPENDAMSKIOPEN - Eliminacje
27 31,8%
9-18-0
Kotra Mateusz1
Rybalchenko Kostiantyn3
24 22,9%
7-17-0
Hemmerling Piotr2
Kotra Michał3
20 19,6%
4-16-0
Kondratowicz Łukasz3
Khan Kaleemullah2
19 20,4%
5-14-0
Kotra Michał3
Atras Przemysław1
18 17,6%
8-10-0
Przybysz Grzegorz2
Hemmerling Piotr3
15 16,7%
4-9-2
Kotra Michał3
Stachowski Łukasz1
14 12,6%
8-6-0
Jankowski Marek2
Pełczyński Adam3
12 13,5%
3-9-0
Pełczyński Adam3
Khan Kaleemullah1
10 12,8%
4-6-0
Spoljar Domagoj3
Marszał Adrian1
10 18,5%
7-3-0
Kotra Michał0
Rybalchenko Kostiantyn3
8 9,5%
6-2-0
Honkisz Agnieszka3
Mohamed Nazia1
7 13%
0-7-0
Honkisz Agnieszka3
Kozikowska Paulina0
5 6,3%
3-2-0
Mohamed Nazia2
Witkowska Dominika3
4 7,8%
2-2-0
Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina0
2 4,1%
1-1-0
Jacobs Retha3
Buczkowska Ewa0
2 3,8%
0-2-0
Szymaniak Kinga2
Dominiak Zuzanna1
1 2%
1-0-0
Bellinger Karolina3
Cerlich Małgorzata0
1 1,5%
0-1-0
Kovalska Iana1
Wszołek Karolina3
17 17%
7-8-2
Kasperek Michał2
Machno Artur3
10 11,9%
0-10-0
Suchocki Dominik1
Kalinowski Kamil3
9 18%
4-5-0
Kaleta Grzegorz3
Maciejewski Adam0
6 10,7%
4-2-0
Wielgus Maksymilian3
Wilczyński Tomasz0
5 6,8%
3-2-0
Korostyński Damian1
Rohun Patrick3
5 5,3%
3-1-1
Woda Sebastian3
Pilch Michał2
5 5,3%
0-5-0
Dziurzyński Paweł3
Zawadzki Kordian1
4 7,5%
0-4-0
Dziurzyński Paweł3
Cieślik Rafał0
4 3,8%
0-4-0
Woda Sebastian3
Bellinger Mark2
2 2,9%
2-0-0
Stachowiak Jarosław3
Dziurzyński Paweł1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0