Najdłuższy mecz

OPENOPEN - ELIMINACJEDAMSKI
43"29'Kasperek Michał3
Olejniczak Robert1
42"22'Kaleta Grzegorz1
Bolechała Tomasz3
41"38'Kasperek Michał2
Bolechała Tomasz3
40"11'Jachimowicz Michał1
Kaleta Grzegorz3
35"49'Jachimowicz Michał2
Laszuk Marcin1
29"28'Karp Adam1
Marszał Adrian3
27"49'Wilczyński Tomasz1
Korostyński Damian2
26"56'Miliński Krystian1
Rochecki Jan2
25"45'Zawadzki Kordian2
Stachowiak Jarosław1
25"27'Olejniczak Robert0
Wilczyński Tomasz2
20"33'Boroń Adam2
Żołnierek Robert0
19"26'Półtoranos Jacek2
Półtoranos Filip1
18"36'Żołnierek Robert2
Półtoranos Jacek1
13"21'Żołnierek Robert2
Półtoranos Filip0
13"11'Boroń Adam0
Rochecki Jan2
13"06'Boroń Adam2
Półtoranos Jacek0
10"57'Groch Zdzisław2
Żołnierek Robert0
10"36'Oszczędłowski Dariusz2
Półtoranos Filip0
8"33'Boroń Adam2
Półtoranos Filip0
8"15'Półtoranos Jacek0
Buczak Tomasz2
38"58'Wszołek Karolina3
Bellinger Karolina1
33"46'Tarkowska Julia3
Więcek Karolina2
30"39'Ślipczyńska Alicja3
Jacobs Retha1
25"27'Jacobs Retha3
Bellinger Karolina0
23"28'Tarkowska Julia1
Ślipczyńska Alicja3
20"31'Ślipczyńska Alicja3
Wszołek Karolina0
19"50'Jarzembowska Maria1
Gasentzer Anna2
19"33'Wszołek Karolina3
Grudzień Sandra0
16"56'Mnichowska Katarzyna0
Saad Szeherezada3
15"40'Tarkowska Julia0
Grudzień Sandra2

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - ELIMINACJEDAMSKI
Jachimowicz Michał128"34'
Bolechała Tomasz124"53'
Kasperek Michał118"14'
Wilczyński Tomasz91"56'
Olejniczak Robert89"40'
Kaleta Grzegorz82"11'
Karp Adam79"18'
Krzanik Jakub75"10'
Laszuk Marcin74"33'
Rózicki Łukasz73"37'
Żołnierek Robert54"43'
Półtoranos Jacek49"05'
Boroń Adam48"29'
Półtoranos Filip45"28'
Rochecki Jan11"44'
Oszczędłowski Dariusz10"25'
Groch Zdzisław8"51'
Buczak Tomasz6"53'
Wszołek Karolina76"12'
Tarkowska Julia68"33'
Bellinger Karolina65"36'
Jacobs Retha59"31'
Ślipczyńska Alicja58"44'
Grudzień Sandra53"16'
Gasentzer Anna43"45'
Saad Szeherezada43"32'
Więcek Karolina41"00'
Zasępa Aleksandra38"39'

Czas setów: 24 godz. 15 min 15 s

OPENOPEN - ELIMINACJEDAMSKI

1023 min

20"34'
3 set
Jachimowicz Michał2
Laszuk Marcin1
16"01'
1 set
Kasperek Michał3
Olejniczak Robert1
14"14'
1 set
Olejniczak Robert0
Wilczyński Tomasz2
13"26'
1 set
Michałowski Krzysztof0
Jachimowicz Michał2
12"56'
2 set
Kasperek Michał3
Olejniczak Robert1
12"42'
3 set
Kaleta Grzegorz1
Bolechała Tomasz3
11"33'
1 set
Kaleta Grzegorz1
Bolechała Tomasz3
11"07'
3 set
Kasperek Michał3
Olejniczak Robert1
10"57'
3 set
Zawadzki Kordian2
Stachowiak Jarosław1
10"20'
2 set
Wilczyński Tomasz1
Korostyński Damian2

117 min 49 s

10"01'
2 set
Boroń Adam2
Żołnierek Robert0
8"50'
1 set
Boroń Adam2
Żołnierek Robert0
6"43'
2 set
Żołnierek Robert2
Półtoranos Filip0
6"20'
1 set
Boroń Adam0
Rochecki Jan2
6"15'
1 set
Boroń Adam2
Półtoranos Jacek0
6"02'
3 set
Półtoranos Jacek2
Półtoranos Filip1
5"31'
1 set
Oszczędłowski Dariusz2
Półtoranos Filip0
5"24'
2 set
Boroń Adam0
Rochecki Jan2
5"20'
1 set
Półtoranos Jacek2
Półtoranos Filip1
5"13'
3 set
Żołnierek Robert2
Półtoranos Jacek1

314 min 26 s

12"38'
1 set
Jacobs Retha3
Bellinger Karolina0
11"30'
1 set
Wszołek Karolina3
Bellinger Karolina1
8"58'
2 set
Tarkowska Julia0
Grudzień Sandra2
8"49'
4 set
Wszołek Karolina3
Bellinger Karolina1
7"37'
1 set
Ślipczyńska Alicja3
Wszołek Karolina0
7"14'
4 set
Ślipczyńska Alicja3
Jacobs Retha1
7"03'
2 set
Wszołek Karolina3
Grudzień Sandra0
6"49'
3 set
Tarkowska Julia1
Ślipczyńska Alicja3
6"49'
3 set
Ślipczyńska Alicja3
Jacobs Retha1
6"39'
1 set
Tarkowska Julia3
Więcek Karolina2

Małych punktów: 4405

OPENOPEN - ELIMINACJEDAMSKI

2935

Bolechała Tomasz166
Kasperek Michał164
Jachimowicz Michał158
Karp Adam152
Marszał Adrian136
Wilczyński Tomasz127
Krzanik Jakub123
Olejniczak Robert120
Laszuk Marcin111
Stachowiak Jarosław109

407

Boroń Adam93
Żołnierek Robert86
Półtoranos Jacek73
Półtoranos Filip66
Rochecki Jan23
Buczak Tomasz22
Groch Zdzisław22
Oszczędłowski Dariusz22

1063

Wszołek Karolina125
Ślipczyńska Alicja116
Tarkowska Julia112
Grudzień Sandra111
Zasępa Aleksandra96
Jacobs Retha96
Bellinger Karolina88
Więcek Karolina83
Gasentzer Anna67
Saad Szeherezada63

Wszystkich rozegranych setów: 249

OPENOPEN - ELIMINACJEDAMSKI

163

22

64


Wszystkich rozegranych meczów: 96

OPENOPEN - ELIMINACJEDAMSKI

64

10

22


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - ELIMINACJEDAMSKI
14.09'
3 set
Michałowski Krzysztof0
Marszał Adrian3
16.27'
2 set
Kasperek Michał2
Gajewski Maciej0
18.27'
2 set
Karp Adam2
Litwin Daniel0
18.64'
2 set
Miliński Krystian2
Oszczędłowski Dariusz0
18.91'
2 set
Buczak Tomasz0
Laszuk Marcin2
18.91'
1 set
Traczyk Mikołaj0
Wałach Dariusz2
19.09'
2 set
Stachowiak Jarosław2
Traczyk Mikołaj0
20.09'
1 set
Buczak Tomasz0
Laszuk Marcin2
20.27'
1 set
Włodarczyk Szymon2
Bytnar Łukasz1
20.73'
1 set
Krzanik Jakub2
Groch Zdzisław0
16.18'
1 set
Boroń Adam2
Półtoranos Filip0
17.91'
1 set
Półtoranos Jacek0
Buczak Tomasz2
19.64'
2 set
Półtoranos Jacek0
Buczak Tomasz2
23.55'
2 set
Boroń Adam2
Półtoranos Jacek0
23.82'
2 set
Boroń Adam2
Półtoranos Filip0
24.00'
2 set
Półtoranos Jacek2
Półtoranos Filip1
24.00'
2 set
Groch Zdzisław2
Żołnierek Robert0
24.27'
1 set
Groch Zdzisław2
Żołnierek Robert0
26.36'
1 set
Żołnierek Robert2
Półtoranos Filip0
26.73'
2 set
Oszczędłowski Dariusz2
Półtoranos Filip0
12.64'
2 set
Więcek Karolina2
Marcyniuk Beata0
14.00'
3 set
Wszołek Karolina3
Jarzembowska Maria0
14.55'
1 set
Gasentzer Anna2
Mnichowska Katarzyna0
15.09'
1 set
Więcek Karolina2
Marcyniuk Beata0
15.45'
2 set
Zasępa Aleksandra1
Grudzień Sandra2
16.27'
2 set
Zasępa Aleksandra3
Marcyniuk Beata0
16.36'
1 set
Zasępa Aleksandra3
Marcyniuk Beata0
16.45'
3 set
Zasępa Aleksandra1
Grudzień Sandra2
16.45'
4 set
Tarkowska Julia1
Ślipczyńska Alicja3
16.55'
2 set
Tarkowska Julia1
Ślipczyńska Alicja3

Decyzji sędziowskich: 69 (1,6%)

Stroke 16
23,2%
Let 51
73,9%
Nolet 2
2,9%

OPENOPEN - ELIMINACJEDAMSKI
11 14,1%
6-5-0
Jachimowicz Michał1
Kaleta Grzegorz3
7 17,9%
2-5-0
Stypa Maciej0
Zawadzki Kordian2
5 6,9%
1-4-0
Karp Adam1
Marszał Adrian3
5 8,9%
3-2-0
Rózicki Łukasz1
Jachimowicz Michał2
4 10,5%
0-4-0
Sławiński Grzegorz2
Oszczędłowski Dariusz0
4 6,7%
0-3-1
Wilczyński Tomasz1
Korostyński Damian2
3 7,5%
0-3-0
Laszuk Marcin2
Sławiński Grzegorz0
2 5%
0-2-0
Traczyk Mikołaj0
Wałach Dariusz2
2 3,6%
0-2-0
Zawadzki Kordian2
Stachowiak Jarosław1
2 3,4%
0-2-0
Bolechała Tomasz0
Marszał Adrian3
3 6,8%
1-2-0
Boroń Adam0
Rochecki Jan2
8 8,6%
0-8-0
Wszołek Karolina3
Bellinger Karolina1
4 11,4%
1-3-0
Mnichowska Katarzyna0
Marcyniuk Beata2
2 2,8%
1-1-0
Ślipczyńska Alicja3
Jacobs Retha1
1 2,3%
1-0-0
Ślipczyńska Alicja3
Wszołek Karolina0
1 3,2%
0-1-0
Gasentzer Anna2
Mnichowska Katarzyna0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0