Młyn Jacka Squash Cup vol. 5 - kat B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Atras PrzemysławBrak informacji Kraków/Krasnystaw 1 1
2 Marszał AdrianBrak informacji Kraków 16 2
5 Sikora GrzegorzBrak informacji Sosnowiec 27 3
6 Pietras KrzysztofBrak informacji Kraków 32 4
8 Wilczyński TomaszBrak informacji Kraków 65 5
13 Wojciechowski MarcinBrak informacji Jaworzno 145 6
11 Laszuk MarcinBrak informacji Bytom 104 7
3 Machno ArturBrak informacji Kraków 21 8
16 Wielgus MaksymilianBrak informacji Zakopane 236 9
7 Korostyński DamianBrak informacji Kraków 63 10
14 Rygielski RafałBrak informacji Sosnowiec 182 11
12 Sokół AdrianWalkover Jaworzno 123 12
10 Stachowiak JarosławBrak informacji Sosnowiec 97 13
9 Krzanik JakubBrak informacji Kraków 67 14
15 Żukrowski JakubBrak informacji Kraków 194 15
28 Wyskiel MaciejWalkover Gdańsk 629 16
29 Rewilak BartoszBrak informacji Kraków 722 17
25 Mizak TomaszPotwierdzony Kraków 534 18
26 Dudek KamilBrak informacji Katowice 542 19
20 Głowacki MichałBrak informacji Staszów 422 20
22 Białas PawełPotwierdzony Jaworzno 460 21
19 Stanglewicz MarcinBrak informacji Starogard Gdański 291 22
30 Półtoranos JacekBrak informacji 954 23
17 Jachimowicz MichałWalkover Kraków 241 24
18 Wicher MateuszBrak informacji Jaworzno 276 25
27 Adamiszyn JanuszPotwierdzony Kraków 623 26
23 Kozak DanielPotwierdzony Stalowa Wola 468 27
31 Drzewiecki RafałWalkover Kraków 1245 28
21 Dutka DariuszBrak informacji Nowy Sącz 429 29
24 Michałek TomaszBrak informacji Kraków 510 30
32 Bochniarz WładysławBrak informacji Nowy Sącz 1360 31
4 Mazurkiewicz FilipWalkover Kraków 26 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 14-09-2015


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Atras Przemysław
3
  11:4  11:3  11:0
Michałek Tomasz
0
Półtoranos Jacek
0
  6:11  7:11  6:11
Stachowiak Jarosław
3
Wojciechowski Marcin
3
  11:6  11:9  11:4
Mizak Tomasz
0
Adamiszyn Janusz
0
  4:11  4:11  5:11
Korostyński Damian
3
Sikora Grzegorz
3
  11:7  11:3  11:2
Głowacki Michał
0
Kozak Daniel
0
  9:11  3:11  10:12
Rygielski Rafał
3
Laszuk Marcin
3
  11:3  11:4  11:5
Białas Paweł
0
Wyskiel Maciej
3
  11:13  11:8  11:9  11:9
Mazurkiewicz Filip
1
Machno Artur
3
  11:6  11:4  11:6
Bochniarz Władysław
0
Dudek Kamil
0
  4:11  5:11  7:11
Krzanik Jakub
3
Wielgus Maksymilian
3
  13:11  4:11  8:11  11:7  19:17
Jachimowicz Michał
2
Drzewiecki Rafał
0
  9:11  8:11  7:11
Pietras Krzysztof
3
Wilczyński Tomasz
3
  12:10  11:9  11:7
Dutka Dariusz
0
Rewilak Bartosz
1
  11:7  6:11  8:11  10:12
Żukrowski Jakub
3
Sokół Adrian
3
  11:2  11:7  11:3
Wicher Mateusz
0
Stanglewicz Marcin
0
  9:11  9:11  10:12
Marszał Adrian
3
Atras Przemysław
3
  11:6  11:3  11:4
Stachowiak Jarosław
0
Wojciechowski Marcin
3
  11:9  11:9  5:11  9:11  11:2
Korostyński Damian
2
Sikora Grzegorz
3
  7:11  12:10  11:4  11:6
Rygielski Rafał
1
Laszuk Marcin
3
  11:6  11:8  11:7
Wyskiel Maciej
0
Machno Artur
3
  4:11  11:9  11:5  10:12  11:9
Krzanik Jakub
2
Wielgus Maksymilian
0
  9:11  4:11  5:11
Pietras Krzysztof
3
Wilczyński Tomasz
3
  11:1  11:4  11:5
Żukrowski Jakub
0
Sokół Adrian
0
  10:12  7:11  6:11
Marszał Adrian
3
Atras Przemysław
3
  11:3  11:8  11:3
Wojciechowski Marcin
0
Sikora Grzegorz
3
  11:7  9:11  11:7  11:9
Laszuk Marcin
1
Machno Artur
1
  11:9  8:11  1:11  7:11
Pietras Krzysztof
3
Wilczyński Tomasz
0
  9:11  4:11  7:11
Marszał Adrian
3
Atras Przemysław
3
  11:4  12:10  11:0
Sikora Grzegorz
0
Pietras Krzysztof
0
  5:11  4:11  9:11
Marszał Adrian
3
Atras Przemysław
3
  7:11  11:8  11:7  11:6
Marszał Adrian
1
Atras Przemysław
Miejsca 3 - 4
Sikora Grzegorz
3
  11:5  11:6  11:9
Pietras Krzysztof
0
Sikora Grzegorz
Miejsca 5 - 8
Wojciechowski Marcin
2
  12:10  11:9
Laszuk Marcin
0
Machno Artur
1
  13:11  3:11  7:11
Wilczyński Tomasz
2
Wojciechowski Marcin
W
WALKOVER
Wilczyński Tomasz
2
Wilczyński Tomasz
Miejsca 7 - 8
Laszuk Marcin
2
WALKOVER
Machno Artur
W
Laszuk Marcin
Miejsca 9 - 16
Stachowiak Jarosław
0
  14:16  10:12
Korostyński Damian
2
Rygielski Rafał
2
  11:5  11:7
Wyskiel Maciej
0
Krzanik Jakub
0
  9:11  10:12
Wielgus Maksymilian
2
Żukrowski Jakub
0
  9:11  6:11
Sokół Adrian
2
Korostyński Damian
2
  6:11  11:7  11:7
Rygielski Rafał
1
Wielgus Maksymilian
2
WALKOVER
Sokół Adrian
W
Korostyński Damian
0
  7:11  9:11
Wielgus Maksymilian
2
Wielgus Maksymilian
Miejsca 11 - 12
Rygielski Rafał
2
WALKOVER
Sokół Adrian
W
Rygielski Rafał
Miejsca 13 - 16
Stachowiak Jarosław
2
WALKOVER
Wyskiel Maciej
W
Krzanik Jakub
2
  11:7  13:15  11:7
Żukrowski Jakub
1
Stachowiak Jarosław
2
  11:3  10:12  11:3
Krzanik Jakub
1
Stachowiak Jarosław
Miejsca 15 - 16
Wyskiel Maciej
W
WALKOVER
Żukrowski Jakub
2
Żukrowski Jakub
Miejsca 17 - 32
Michałek Tomasz
1
  11:8  7:11  3:11
Półtoranos Jacek
2
Mizak Tomasz
2
  11:7  11:1
Adamiszyn Janusz
0
Głowacki Michał
2
  11:9  11:5
Kozak Daniel
0
Białas Paweł
2
WALKOVER
Mazurkiewicz Filip
W
Bochniarz Władysław
0
  9:11  5:11
Dudek Kamil
2
Jachimowicz Michał
2
  12:10  11:8
Drzewiecki Rafał
0
Dutka Dariusz
1
  11:7  6:11  12:14
Rewilak Bartosz
2
Wicher Mateusz
1
  11:5  4:11  10:12
Stanglewicz Marcin
2
Półtoranos Jacek
0
  4:11  3:11
Mizak Tomasz
2
Głowacki Michał
2
  11:9  11:5
Białas Paweł
0
Dudek Kamil
2
WALKOVER
Jachimowicz Michał
W
Rewilak Bartosz
2
  11:7  11:8
Stanglewicz Marcin
0
Mizak Tomasz
2
  11:6  11:4
Głowacki Michał
0
Dudek Kamil
0
  3:11  4:11
Rewilak Bartosz
2
Mizak Tomasz
0
  4:11  3:11
Rewilak Bartosz
2
Rewilak Bartosz
Miejsca 19 - 20
Głowacki Michał
0
  3:11  7:11
Dudek Kamil
2
Dudek Kamil
Miejsca 21 - 24
Półtoranos Jacek
0
  4:11  4:11
Białas Paweł
2
Jachimowicz Michał
W
WALKOVER
Stanglewicz Marcin
2
Białas Paweł
2
WALKOVER
Stanglewicz Marcin
W
Białas Paweł
Miejsca 23 - 24
Półtoranos Jacek
2
WALKOVER
Jachimowicz Michał
W
Półtoranos Jacek
Miejsca 25 - 32
Michałek Tomasz
0
  6:11  6:11
Adamiszyn Janusz
2
Kozak Daniel
2
WALKOVER
Mazurkiewicz Filip
W
Bochniarz Władysław
1
  11:8  7:11  12:14
Drzewiecki Rafał
2
Dutka Dariusz
1
  11:8  11:13  4:11
Wicher Mateusz
2
Adamiszyn Janusz
2
  11:7  12:14  11:8
Kozak Daniel
1
Drzewiecki Rafał
W
WALKOVER
Wicher Mateusz
2
Adamiszyn Janusz
0
  6:11  6:11
Wicher Mateusz
2
Wicher Mateusz
Miejsca 27 - 28
Kozak Daniel
2
WALKOVER
Drzewiecki Rafał
W
Kozak Daniel
Miejsca 29 - 32
Michałek Tomasz
2
WALKOVER
Mazurkiewicz Filip
W
Bochniarz Władysław
1
  11:5  10:12  4:11
Dutka Dariusz
2
Michałek Tomasz
0
  10:12  4:11
Dutka Dariusz
2
Dutka Dariusz
Miejsca 31 - 32
Mazurkiewicz Filip
W
WALKOVER
Bochniarz Władysław
2
Bochniarz Władysław
Stan na: 00:35:58 25-02-2018