Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
143"51'Radko Leonard2
Kozłowska Łucja3
32"26'Szyjka Mateusz1
Krzyżaniak Mikołaj3
31"13'Karwowski Mateusz3
Zieliński Konrad1
27"26'Kiernicki Michał3
Więcław Paweł2
26"10'Filipczuk Marcin3
Brzozowski Maciej2
21"57'Pavliuk Michał0
Zieliński Konrad3
20"40'Szyjka Mateusz3
Karwowski Mateusz0
19"40'Szyjka Mateusz3
Cichocki Jakub0
16"18'Pamuła Piotr0
Czok Marcel3
13"57'Brzozowski Maciej0
Czok Marcel3
9"28'Grochulska Sandra3
Piasecka Sylwia2
5"29'Piasecka Sylwia0
Kozłowska Łucja3
1"47'Pluta Magda1
Kozłowska Łucja3
1"26'Grochulska Sandra3
Skrzyńska Agnieszka0
51'Pluta Magda3
Skrzyńska Agnieszka0
49'Piasecka Sylwia3
Skrzyńska Agnieszka0
22'Grochulska Sandra3
Pluta Magda0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Szyjka Mateusz64"29'
Karwowski Mateusz49"02'
Zieliński Konrad44"23'
Kiernicki Michał38"09'
Czok Marcel33"11'
Brzozowski Maciej32"21'
Krzyżaniak Mikołaj28"48'
Cichocki Jakub25"25'
Więcław Paweł24"33'
Filipczuk Marcin21"09'
Piasecka Sylwia11"45'
Grochulska Sandra7"11'
Kozłowska Łucja6"51'
Pluta Magda2"38'
Skrzyńska Agnieszka2"25'

Czas setów: 3 godz. 55 min 1 s

OPENDAMSKA

219 min 36 s

11"48'
4 set
Radko Leonard2
Kozłowska Łucja3
11"14'
3 set
Szyjka Mateusz3
Karwowski Mateusz0
11"03'
4 set
Kiernicki Michał3
Więcław Paweł2
10"39'
3 set
Szyjka Mateusz3
Cichocki Jakub0
9"55'
4 set
Szyjka Mateusz1
Krzyżaniak Mikołaj3
7"26'
2 set
Pavliuk Michał0
Zieliński Konrad3
7"18'
2 set
Szyjka Mateusz1
Krzyżaniak Mikołaj3
7"14'
3 set
Karwowski Mateusz3
Zieliński Konrad1
7"09'
2 set
Szyjka Mateusz3
Cichocki Jakub0
7"06'
1 set
Cichocki Jakub0
Czok Marcel3

15 min 25 s

4"44'
1 set
Piasecka Sylwia0
Kozłowska Łucja3
1"56'
3 set
Grochulska Sandra3
Piasecka Sylwia2
1"38'
4 set
Grochulska Sandra3
Piasecka Sylwia2
55'
1 set
Grochulska Sandra3
Piasecka Sylwia2
52'
2 set
Grochulska Sandra3
Piasecka Sylwia2
47'
2 set
Pluta Magda1
Kozłowska Łucja3
31'
5 set
Grochulska Sandra3
Piasecka Sylwia2
29'
1 set
Pluta Magda1
Kozłowska Łucja3
27'
2 set
Grochulska Sandra3
Skrzyńska Agnieszka0
22'
1 set
Grochulska Sandra3
Skrzyńska Agnieszka0

Małych punktów: 2781

OPENDAMSKA

2195

Kozłowska Łucja197
Kiernicki Michał186
Karwowski Mateusz151
Filipczuk Marcin148
Krzyżaniak Mikołaj142
Szyjka Mateusz136
Pamuła Piotr131
Radko Leonard131
Cichocki Jakub124
Brzozowski Maciej122

586

Kozłowska Łucja140
Grochulska Sandra134
Piasecka Sylwia133
Pluta Magda99
Skrzyńska Agnieszka80

Wszystkich rozegranych setów: 156

OPENDAMSKA

123

33


Wszystkich rozegranych meczów: 45

OPENDAMSKA

35

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
2 set
Sękara Adam0
Szyjka Mateusz3
0.36'
3 set
Sękara Adam0
Szyjka Mateusz3
0.36'
3 set
Kozłowska Łucja2
Pavliuk Michał3
0.36'
3 set
Cichocki Jakub3
Zieliński Konrad0
0.36'
5 set
Radko Leonard2
Kozłowska Łucja3
0.36'
1 set
Sękara Adam0
Szyjka Mateusz3
0.45'
4 set
Filipczuk Marcin1
Kiernicki Michał3
0.45'
3 set
Kozłowska Łucja3
Piwowarczyk Sławomir0
0.45'
5 set
Kozłowska Łucja2
Pavliuk Michał3
0.45'
1 set
Kozłowska Łucja2
Pavliuk Michał3
0.36'
2 set
Grochulska Sandra3
Pluta Magda0
0.36'
3 set
Grochulska Sandra3
Pluta Magda0
0.82'
1 set
Grochulska Sandra3
Pluta Magda0
0.91'
4 set
Pluta Magda1
Kozłowska Łucja3
0.91'
2 set
Pluta Magda3
Skrzyńska Agnieszka0
1.00'
3 set
Pluta Magda1
Kozłowska Łucja3
1.09'
2 set
Piasecka Sylwia3
Skrzyńska Agnieszka0
1.18'
1 set
Piasecka Sylwia3
Skrzyńska Agnieszka0
1.18'
3 set
Piasecka Sylwia0
Kozłowska Łucja3
1.18'
3 set
Grochulska Sandra3
Skrzyńska Agnieszka0

Decyzji sędziowskich: 2 (0.1%)

Stroke 1
50%
Let 0
0%
Nolet 1
50%

OPENDAMSKA
1 1.5%
1-0-0
Szyjka Mateusz3
Cichocki Jakub0
1 1.6%
0-0-1
Pluta Magda3
Skrzyńska Agnieszka0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0