Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIJUNIORSKI OU15JUNIORSKI GU17
55"54'Stachowiak Jarosław2
Rycerz Bartosz1
46"14'Stachowiak Jarosław2
Bolechała Tomasz3
41"17'Zawadzki Kordian2
Mazurkiewicz Filip3
37"11'Wilczyński Tomasz2
Zawadzki Kordian1
35"12'Mazurkiewicz Filip1
Marszał Adrian3
31"53'Połeć Sławomir3
Wilczyński Tomasz1
29"20'Rewilak Bartosz2
Łukawski Marcin1
28"19'Juzwa Łukasz1
Pietras Krzysztof3
28"14'Połeć Sławomir0
Bolechała Tomasz3
28"05'Marszał Adrian3
Jachimowicz Michał0
28"07'Więcek Karolina1
Grudzień Sandra3
26"10'Ślipczyńska Alicja3
Grudzień Sandra1
24"26'Ślipczyńska Alicja3
Więcek Karolina1
23"34'Więcek Karolina1
Borek Klaudia3
23"22'Borek Klaudia3
Grudzień Sandra1
22"24'Juzwa Magdalena1
Grudzień Sandra3
14"21'Ślipczyńska Alicja3
Borek Klaudia0
14"05'Juzwa Magdalena0
Więcek Karolina3
11"56'Juzwa Magdalena0
Borek Klaudia3
'Juzwa MagdalenaW
Ślipczyńska Alicja3
10"41'Brzozowski Maciej0
Widomski Igor2
10"13'Brzozowski Maciej2
Dutka Kacper0
10"00'Widomski Igor2
Dutka Kacper0
9"50'Mazurkiewicz Jan2
Dutka Kacper0
9"35'Dutka Kacper2
Nieuważny Adam0
9"11'Mazurkiewicz Jan2
Nieuważny Adam0
8"49'Widomski Igor2
Nieuważny Adam0
8"46'Brzozowski Maciej2
Nieuważny Adam0
8"38'Mazurkiewicz Jan0
Widomski Igor2
8"35'Brzozowski Maciej2
Mazurkiewicz Jan0
19"31'Wielgus Emilia1
Góra Jagoda2
16"23'Dubiel Ewa2
Wielgus Emilia1
14"31'Janik Julia2
Góra Jagoda1
14"00'Dubiel Ewa1
Janik Julia2
10"32'Janik Julia2
Wielgus Emilia0
9"43'Adamiszyn Zuzanna2
Góra Jagoda0
9"07'Dubiel Ewa0
Góra Jagoda2
8"17'Dubiel Ewa0
Adamiszyn Zuzanna2
8"06'Adamiszyn Zuzanna2
Wielgus Emilia0
8"04'Adamiszyn Zuzanna2
Janik Julia0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIJUNIORSKI OU15JUNIORSKI GU17
Stachowiak Jarosław130"22'
Rycerz Bartosz126"46'
Mazurkiewicz Filip112"20'
Marszał Adrian110"51'
Wilczyński Tomasz104"17'
Łukawski Marcin89"30'
Połeć Sławomir89"25'
Bolechała Tomasz82"18'
Jachimowicz Michał81"10'
Zawadzki Kordian80"10'
Grudzień Sandra82"58'
Więcek Karolina73"37'
Borek Klaudia57"08'
Ślipczyńska Alicja53"29'
Juzwa Magdalena37"16'
Widomski Igor45"30'
Dutka Kacper44"39'
Brzozowski Maciej44"27'
Mazurkiewicz Jan44"13'
Nieuważny Adam40"51'
Wiechecki Mikołaj36"48'
Lipski Kajetan35"28'
Wielgus Emilia47"18'
Góra Jagoda46"12'
Janik Julia40"16'
Dubiel Ewa40"15'
Adamiszyn Zuzanna28"51'

Czas setów: 26 godz. 14 min 53 s

OPENDAMSKIJUNIORSKI OU15JUNIORSKI GU17

1175 min 15 s

47"42'
2 set
Stachowiak Jarosław2
Rycerz Bartosz1
15"49'
2 set
Braun Jan0
Marszał Adrian2
15"16'
1 set
Wilczyński Tomasz2
Zawadzki Kordian1
11"19'
2 set
Łukawski Marcin2
Rochecki Jan0
10"54'
1 set
Mazurkiewicz Filip1
Marszał Adrian3
10"48'
4 set
Stachowiak Jarosław2
Bolechała Tomasz3
10"33'
3 set
Wilczyński Tomasz2
Zawadzki Kordian1
10"26'
1 set
Rewilak Bartosz2
Łukawski Marcin1
10"19'
2 set
Łukawski Marcin2
Godula Maciej0
10"19'
2 set
Popko Łukasz2
Borkowski Rafał0

152 min 14 s

8"29'
1 set
Więcek Karolina1
Grudzień Sandra3
6"59'
1 set
Ślipczyńska Alicja3
Grudzień Sandra1
6"45'
2 set
Więcek Karolina1
Grudzień Sandra3
6"32'
3 set
Ślipczyńska Alicja3
Grudzień Sandra1
5"46'
4 set
Ślipczyńska Alicja3
Więcek Karolina1
5"45'
3 set
Juzwa Magdalena1
Grudzień Sandra3
5"42'
4 set
Ślipczyńska Alicja3
Grudzień Sandra1
5"28'
3 set
Borek Klaudia3
Grudzień Sandra1
5"20'
1 set
Więcek Karolina1
Borek Klaudia3
5"13'
4 set
Więcek Karolina1
Grudzień Sandra3

145 min 58 s

5"46'
1 set
Brzozowski Maciej2
Dutka Kacper0
5"14'
1 set
Widomski Igor2
Dutka Kacper0
5"02'
2 set
Brzozowski Maciej0
Widomski Igor2
4"46'
1 set
Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2
4"36'
1 set
Mazurkiewicz Jan0
Widomski Igor2
4"36'
1 set
Mazurkiewicz Jan2
Nieuważny Adam0
4"33'
1 set
Widomski Igor2
Nieuważny Adam0
4"31'
1 set
Dutka Kacper2
Nieuważny Adam0
4"29'
2 set
Mazurkiewicz Jan2
Dutka Kacper0
4"08'
1 set
Mazurkiewicz Jan2
Dutka Kacper0

101 min 26 s

7"13'
3 set
Wielgus Emilia1
Góra Jagoda2
6"27'
1 set
Dubiel Ewa2
Wielgus Emilia1
5"38'
1 set
Janik Julia2
Wielgus Emilia0
5"28'
1 set
Wielgus Emilia1
Góra Jagoda2
5"04'
2 set
Janik Julia2
Góra Jagoda1
4"51'
2 set
Adamiszyn Zuzanna2
Góra Jagoda0
4"47'
1 set
Dubiel Ewa1
Janik Julia2
4"31'
1 set
Janik Julia2
Góra Jagoda1
4"26'
2 set
Wielgus Emilia1
Góra Jagoda2
4"23'
2 set
Dubiel Ewa2
Wielgus Emilia1

Małych punktów: 5038

OPENDAMSKIJUNIORSKI OU15JUNIORSKI GU17

3372

Mazurkiewicz Filip168
Marszał Adrian166
Bolechała Tomasz140
Stachowiak Jarosław131
Popko Łukasz131
Rycerz Bartosz130
Wilczyński Tomasz127
Dróżdż Przemysław126
Połeć Sławomir122
Pietras Krzysztof118

593

Grudzień Sandra159
Więcek Karolina136
Borek Klaudia125
Ślipczyńska Alicja120
Juzwa Magdalena53

653

Lipski Kajetan132
Wiechecki Mikołaj121
Widomski Igor102
Brzozowski Maciej97
Dutka Kacper77
Mazurkiewicz Jan75
Nieuważny Adam49

420

Góra Jagoda96
Janik Julia92
Adamiszyn Zuzanna89
Wielgus Emilia74
Dubiel Ewa69

Wszystkich rozegranych setów: 288

OPENDAMSKIJUNIORSKI OU15JUNIORSKI GU17

189

33

42

24


Wszystkich rozegranych meczów: 114

OPENDAMSKIJUNIORSKI OU15JUNIORSKI GU17

74

9

21

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIJUNIORSKI OU15JUNIORSKI GU17
16.64'
1 set
Juzwa Magdalena0
Dąbek Maciej2
16.82'
2 set
Borek Klaudia1
Rochecki Jan2
17.73'
1 set
Białas Paweł0
Janik Adrian2
18.27'
2 set
Borek Klaudia2
Dąbek Maciej0
18.45'
3 set
Borek Klaudia1
Rochecki Jan2
18.64'
1 set
Popko Łukasz0
Marszał Adrian3
20.09'
1 set
Juzwa Magdalena0
Busłowski Leszek2
20.45'
2 set
Juzwa Magdalena0
Busłowski Leszek2
20.64'
1 set
Żukrowski Jakub2
Busłowski Leszek1
20.82'
2 set
Machaj Tomasz0
Widomski Sławomir2
15.45'
1 set
Juzwa Magdalena0
Borek Klaudia3
16.18'
2 set
Ślipczyńska Alicja3
Borek Klaudia0
16.73'
3 set
Juzwa Magdalena0
Borek Klaudia3
17.09'
2 set
Juzwa Magdalena0
Borek Klaudia3
18.27'
3 set
Więcek Karolina1
Grudzień Sandra3
18.55'
1 set
Ślipczyńska Alicja3
Borek Klaudia0
18.73'
1 set
Juzwa Magdalena0
Więcek Karolina3
19.55'
3 set
Juzwa Magdalena0
Więcek Karolina3
20.73'
4 set
Juzwa Magdalena1
Grudzień Sandra3
21.00'
1 set
Juzwa Magdalena1
Grudzień Sandra3
11.36'
1 set
Lipski Kajetan2
Dutka Kacper0
11.73'
1 set
Wiechecki Mikołaj2
Nieuważny Adam0
11.82'
2 set
Lipski Kajetan2
Widomski Igor0
13.64'
1 set
Lipski Kajetan2
Wiechecki Mikołaj0
14.18'
2 set
Wiechecki Mikołaj2
Nieuważny Adam0
14.27'
2 set
Widomski Igor2
Nieuważny Adam0
14.73'
1 set
Lipski Kajetan2
Nieuważny Adam0
15.09'
2 set
Wiechecki Mikołaj2
Dutka Kacper0
15.18'
2 set
Lipski Kajetan2
Nieuważny Adam0
15.55'
2 set
Lipski Kajetan2
Dutka Kacper0
14.00'
1 set
Adamiszyn Zuzanna2
Wielgus Emilia0
15.82'
1 set
Dubiel Ewa0
Adamiszyn Zuzanna2
16.09'
1 set
Adamiszyn Zuzanna2
Góra Jagoda0
16.27'
3 set
Dubiel Ewa1
Janik Julia2
17.27'
2 set
Dubiel Ewa1
Janik Julia2
17.91'
3 set
Dubiel Ewa2
Wielgus Emilia1
19.09'
2 set
Janik Julia2
Wielgus Emilia0
19.09'
3 set
Janik Julia2
Góra Jagoda1
19.36'
2 set
Adamiszyn Zuzanna2
Janik Julia0
19.45'
1 set
Adamiszyn Zuzanna2
Janik Julia0

Decyzji sędziowskich: 27 (0,5%)

Stroke 4
14,8%
Let 22
81,5%
Nolet 1
3,7%

OPEN
11 15,7%
3-7-1
Rewilak Bartosz2
Łukawski Marcin1
6 8,2%
0-6-0
Połeć Sławomir3
Wilczyński Tomasz1
2 3,3%
0-2-0
Wilczyński Tomasz2
Stachowiak Jarosław1
2 3,6%
0-2-0
Ślipczyńska Alicja1
Rycerz Bartosz2
1 0,9%
1-0-0
Stachowiak Jarosław2
Bolechała Tomasz3
1 2,9%
0-1-0
Rewilak Bartosz2
Ślipczyńska Alicja0
1 2,5%
0-1-0
Braun Jan0
Marszał Adrian2
1 2,9%
0-1-0
Krzanik Jakub2
Ślipczyńska Alicja0
1 2,6%
0-1-0
Łukawski Marcin2
Godula Maciej0
1 1,9%
0-1-0
Machaj Tomasz1
Dróżdż Przemysław2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0