Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIJUNIORSKIDAMSKI grupa
49"33'Rodzin Andrzej2
Wojciechowski Michał3
48"46'Lisiewicz Łukasz2
Wąsowski Paweł3
46"39'Zioło Artur3
Rejczak Damian2
44"47'Przybysz Grzegorz1
Szczęsny Szymon3
43"06'Kosterski Marek3
Pierzgalski Marcin2
39"22'Podgórski Bartłomiej3
Stolicki Norbert2
38"54'Rodzin Andrzej2
Lisiewicz Łukasz3
36"42'Wilas Dawid3
Wąsowski Paweł2
36"32'Rogalski Mikołaj3
Zalewski Jakub2
35"05'Kozłowski Roman1
Zioło Artur3
33"47'Zielińska Magdalena2
Rutkiewicz Sylwia3
33"04'Owcarz Katarzyna2
Sielska Paulina3
32"39'Wasilewska Kinga3
Rutkiewicz Sylwia2
31"05'Owcarz Katarzyna3
Wasilewska Kinga1
30"39'Maskiewicz Małgorzata2
Zielińska Magdalena3
27"55'Sielska Paulina3
Więcek Karolina1
27"52'Sawicka Agnieszka1
Rutkiewicz Sylwia3
24"41'Wasilewska Kinga3
Maskiewicz Małgorzata1
24"07'Sarul Karolina1
Jajtner Urszula3
21"29'Stasik-Makowska Ewelina1
Więcek Karolina3
'Bzdyk Adam2
Doniec Jakub1
'Doniec Jakub3
Mańk Jakub0
'Gruszka Olaf0
Bzdyk Adam3
'Pacholski Kacper3
Kusiak Damian0
'Kusiak Damian0
Bzdyk Adam2
'Słabicki Mateusz0
Doniec Jakub2
'Mańk Jakub2
Karaśkiewicz Tomir0
'Gruszka Olaf2
Pacholski Kacper0
'Mańk Jakub0
Gruszka Olaf2
'Pacholski Kacper2
Karaśkiewicz Tomir1
14"10'Sawicka Agnieszka3
Sarul Karolina0
'Sawicka Agnieszka3
Jajtner Urszula0
'Sarul Karolina1
Jajtner Urszula3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIDAMSKI grupa
Wojciechowski Michał107"00'
Wąsowski Paweł103"06'
Zalewski Jakub97"33'
Lisiewicz Łukasz94"24'
Rodzin Andrzej93"54'
Wilas Dawid92"53'
Żak Marcin89"48'
Kosterski Marek88"01'
Podgórski Bartłomiej85"14'
Szczęsny Szymon84"04'
Rutkiewicz Sylwia88"00'
Owcarz Katarzyna72"53'
Maskiewicz Małgorzata71"46'
Wasilewska Kinga70"46'
Zielińska Magdalena65"19'
Sielska Paulina62"55'
Więcek Karolina52"48'
Stasik-Makowska Ewelina48"10'
Jajtner Urszula44"45'
Sawicka Agnieszka34"31'
Sawicka Agnieszka11"54'
Sarul Karolina11"54'

Czas setów: 20 godz. 30 min 35 s

OPENDAMSKIDAMSKI grupa

898 min 39 s

14"25'
3 set
Przybysz Grzegorz1
Szczęsny Szymon3
14"08'
5 set
Lisiewicz Łukasz2
Wąsowski Paweł3
11"39'
5 set
Zioło Artur3
Rejczak Damian2
11"19'
5 set
Kosterski Marek3
Pierzgalski Marcin2
10"33'
1 set
Rogalski Mikołaj0
Grabowski Marcin3
10"23'
1 set
Lisiewicz Łukasz2
Wąsowski Paweł3
10"16'
1 set
Rodzin Andrzej2
Wojciechowski Michał3
10"01'
2 set
Żak Marcin2
Wąsowski Paweł3
9"43'
5 set
Rodzin Andrzej2
Wojciechowski Michał3
9"29'
5 set
Rogalski Mikołaj3
Zalewski Jakub2

320 min 2 s

9"36'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Wasilewska Kinga1
8"05'
2 set
Sielska Paulina3
Więcek Karolina1
7"13'
2 set
Owcarz Katarzyna2
Sielska Paulina3
7"11'
2 set
Sawicka Agnieszka1
Rutkiewicz Sylwia3
6"25'
2 set
Maskiewicz Małgorzata0
Stasik-Makowska Ewelina3
6"19'
3 set
Sarul Karolina1
Jajtner Urszula3
6"17'
2 set
Zielińska Magdalena2
Rutkiewicz Sylwia3
6"15'
3 set
Zielińska Magdalena0
Sielska Paulina3
6"04'
5 set
Zielińska Magdalena2
Rutkiewicz Sylwia3
6"01'
1 set
Sarul Karolina1
Jajtner Urszula3

11 min 54 s

5"05'
3 set
Sawicka Agnieszka3
Sarul Karolina0
3"44'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Sarul Karolina0
3"05'
2 set
Sawicka Agnieszka3
Sarul Karolina0

Małych punktów: 4823

OPENDAMSKIJUNIORSKIDAMSKI grupa

2982

Żak Marcin205
Wąsowski Paweł187
Podgórski Bartłomiej184
Wilas Dawid175
Przybysz Grzegorz153
Grabowski Marcin147
Kosterski Marek146
Rogalski Mikołaj145
Rejczak Damian139
Wojciechowski Michał137

1124

Owcarz Katarzyna149
Rutkiewicz Sylwia135
Wasilewska Kinga123
Maskiewicz Małgorzata122
Sielska Paulina119
Zielińska Magdalena107
Więcek Karolina105
Jajtner Urszula82
Stasik-Makowska Ewelina74
Sawicka Agnieszka72

524

Bzdyk Adam86
Doniec Jakub83
Pacholski Kacper69
Karaśkiewicz Tomir66
Gruszka Olaf63
Słabicki Mateusz62
Mańk Jakub52
Kusiak Damian43

193

Sawicka Agnieszka70
Jajtner Urszula68
Sarul Karolina55

Wszystkich rozegranych setów: 269

OPENDAMSKIJUNIORSKIDAMSKI grupa

164

65

30

10


Wszystkich rozegranych meczów: 75

OPENDAMSKIJUNIORSKIDAMSKI grupa

43

17

12

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIDAMSKI grupa
0.36'
1 set
Rogalski Mikołaj0
Wilas Dawid3
0.45'
3 set
Żak Marcin2
Wąsowski Paweł3
0.55'
4 set
Żak Marcin2
Wąsowski Paweł3
1.20'
5 set
Żak Marcin2
Wąsowski Paweł3
1.38'
5 set
Żak Marcin2
Wąsowski Paweł3
1.67'
5 set
Żak Marcin0
Rogalski Mikołaj3
2.73'
1 set
Żak Marcin2
Wąsowski Paweł3
9.09'
2 set
Rogalski Mikołaj0
Wilas Dawid3
15.55'
3 set
Zioło Artur0
Szczęsny Szymon3
15.55'
3 set
Kozłowski Roman0
Grabowski Marcin3
11.00'
1 set
Sarul Karolina0
Owcarz Katarzyna3
13.36'
2 set
Sarul Karolina0
Owcarz Katarzyna3
17.36'
3 set
Rutkiewicz Sylwia0
Więcek Karolina3
17.36'
3 set
Sarul Karolina0
Owcarz Katarzyna3
17.73'
2 set
Rutkiewicz Sylwia0
Więcek Karolina3
18.00'
3 set
Owcarz Katarzyna3
Stasik-Makowska Ewelina0
18.09'
1 set
Jajtner Urszula0
Sawicka Agnieszka3
18.45'
2 set
Sarul Karolina1
Jajtner Urszula3
18.82'
2 set
Jajtner Urszula0
Sawicka Agnieszka3
19.00'
1 set
Zielińska Magdalena2
Rutkiewicz Sylwia3
16.82'
2 set
Sawicka Agnieszka3
Sarul Karolina0
20.36'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Sarul Karolina0
25.42'
3 set
Sawicka Agnieszka3
Sarul Karolina0

Decyzji sędziowskich: 35 (0,8%)

Stroke 16
45,7%
Let 18
51,4%
Nolet 1
2,9%

OPENDAMSKI
20 25,3%
10-10-0
Sopoliński Piotr1
Zalewski Jakub3
6 7,1%
5-1-0
Rogalski Mikołaj3
Zalewski Jakub2
3 3,7%
1-2-0
Żak Marcin0
Rogalski Mikołaj3
1 1,1%
0-1-0
Wilas Dawid3
Wąsowski Paweł2
1 1,1%
0-1-0
Kozłowski Roman1
Zioło Artur3
1 1,4%
0-1-0
Pierzgalski Marcin0
Rodzin Andrzej3
1 2,3%
0-0-1
Bober Bartosz0
Kosterski Marek3
1 1%
0-1-0
Lisiewicz Łukasz2
Wąsowski Paweł3
1 1,4%
0-1-0
Sielska Paulina3
Więcek Karolina1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0