Najdłuższy mecz

OU11OU13OU17OU15OU19
23"59'Zimecki Jakub1
Krysiak Leon3
16"15'Zimecka Weronika0
Zimecki Jakub3
13"56'Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
13"39'Krysiak Karol0
Zimecki Jakub3
10"05'Zimecka Weronika0
Krysiak Leon3
9"06'Zimecka Weronika0
Krysiak Karol3
34"59'Krysiak Leon2
Hernas Nataniel3
34"08'Wiechecki Mikołaj2
Dobrzyński Wojciech3
33"33'Sienkiewicz Michał2
Krysiak Karol3
32"21'Marcinkowski Łukasz3
Marcinkowski Mateusz2
30"46'Moncznik Mikołaj2
Marcinkowski Mateusz3
28"59'Woziwodzki Jakub1
Fordoński Aleksander3
28"33'Nagalski Jakub3
Brzozowski Maciej2
26"33'Krysiak Leon1
Woziwodzki Jakub3
25"02'Wiechecki Mikołaj3
Zimecki Jakub2
24"14'Moncznik Mikołaj3
Kuc Krzysztof2
46"36'Giemza Mikołaj2
Hrycaj Marcin3
23"34'Hrycaj Marcin3
Koch Mateusz1
18"30'Koch Mateusz0
Fordoński Jakub3
17"55'Hrycaj Marcin0
Wielgus Maksymilian3
17"43'Fordoński Jakub0
Wielgus Maksymilian3
14"37'Dyczkowski Jakub0
Giemza Mikołaj3
14"25'Krasucki Stanisław3
Sienkiewicz Piotr0
13"07'Krasucki Stanisław0
Giemza Mikołaj3
11"44'Fordoński Jakub3
Krasucki Stanisław0
10"28'Sienkiewicz Piotr0
Wielgus Maksymilian3
32"10'Felbór Tytus3
Wróblewski Jakub1
31"18'Nowak Piotr1
Giemza Mikołaj3
23"44'Wróblewski Jakub3
Ostrowski Jakub0
22"07'Nowak Piotr3
Pytlowany Jakub0
21"32'Krysiak Karol1
Dyczkowski Jakub3
19"24'Kanton Aleksander0
Giemza Mikołaj3
19"09'Wróblewski Jakub3
Krysiak Leon0
17"52'Wróblewski Jakub0
Nowak Piotr3
17"02'Giemza Mikołaj3
Felbór Tytus0
16"36'Dyczkowski Jakub0
Ostrowski Jakub3
29"30'Szewczyk Mateusz3
Politański Maciej1
28"33'Rewilak Bartosz3
Kralka Wiktor2
26"47'Rewilak Bartosz3
Kot Gaweł1
25"45'Kralka Wiktor1
Krasucki Miłosz3
22"31'Rewilak Bartosz0
Szewczyk Mateusz3
20"03'Kot Gaweł0
Politański Maciej3
18"06'Szewczyk Mateusz3
Krasucki Miłosz0
14"39'Krasucki Miłosz3
Koch Mateusz0
14"38'Krasucki Stanisław0
Koch Mateusz3
14"23'Politański Maciej3
Koch Mateusz0

Najdłużej na korcie

OU11OU13OU17OU15OU19
Zimecki Jakub43"29'
Krysiak Leon42"27'
Krysiak Karol30"08'
Zimecka Weronika29"30'
Wiechecki Mikołaj83"25'
Marcinkowski Mateusz80"22'
Krysiak Leon76"44'
Woziwodzki Jakub72"56'
Dobrzyński Wojciech71"29'
Moncznik Mikołaj70"50'
Marcinkowski Łukasz68"52'
Hernas Nataniel64"13'
Niedbała Jakub60"58'
Nagalski Jakub59"18'
Hrycaj Marcin74"46'
Giemza Mikołaj63"00'
Fordoński Jakub39"45'
Wielgus Maksymilian39"38'
Koch Mateusz35"00'
Krasucki Stanisław32"35'
Sienkiewicz Piotr21"40'
Dyczkowski Jakub12"10'
Wróblewski Jakub81"48'
Nowak Piotr59"03'
Dyczkowski Jakub57"06'
Felbór Tytus55"03'
Giemza Mikołaj53"41'
Ostrowski Jakub46"15'
Pytlowany Jakub40"02'
Kanton Aleksander38"40'
Krysiak Karol32"11'
Krysiak Leon32"05'
Rewilak Bartosz64"37'
Szewczyk Mateusz59"02'
Kralka Wiktor53"09'
Politański Maciej52"13'
Krasucki Miłosz48"12'
Koch Mateusz34"48'
Kot Gaweł-3033'
Krasucki Stanisław-4116'

Czas setów: 19 godz. 34 min 51 s

OU11OU13OU17OU15OU19

72 min 47 s

5"40'
3 set
Zimecki Jakub1
Krysiak Leon3
5"36'
1 set
Zimecki Jakub1
Krysiak Leon3
5"29'
1 set
Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
4"35'
1 set
Zimecka Weronika0
Zimecki Jakub3
4"33'
2 set
Zimecki Jakub1
Krysiak Leon3
4"24'
4 set
Zimecki Jakub1
Krysiak Leon3
4"07'
2 set
Zimecka Weronika0
Zimecki Jakub3
3"57'
3 set
Zimecka Weronika0
Zimecki Jakub3
3"51'
1 set
Krysiak Karol0
Zimecki Jakub3
3"48'
2 set
Krysiak Karol0
Zimecki Jakub3

502 min 56 s

8"59'
5 set
Krysiak Leon2
Hernas Nataniel3
7"59'
3 set
Krysiak Leon2
Hernas Nataniel3
7"49'
4 set
Marcinkowski Łukasz3
Marcinkowski Mateusz2
7"02'
3 set
Marcinkowski Mateusz0
Niedbała Jakub3
6"53'
4 set
Wiechecki Mikołaj2
Dobrzyński Wojciech3
6"50'
4 set
Sienkiewicz Michał2
Krysiak Karol3
6"36'
2 set
Woziwodzki Jakub3
Niedbała Jakub0
6"27'
2 set
Woziwodzki Jakub1
Fordoński Aleksander3
6"26'
2 set
Krysiak Leon1
Woziwodzki Jakub3
6"26'
3 set
Dobrzyński Wojciech3
Niedbała Jakub0

159 min 17 s

10"30'
4 set
Giemza Mikołaj2
Hrycaj Marcin3
9"34'
5 set
Giemza Mikołaj2
Hrycaj Marcin3
8"26'
2 set
Giemza Mikołaj2
Hrycaj Marcin3
6"54'
3 set
Giemza Mikołaj2
Hrycaj Marcin3
6"48'
2 set
Koch Mateusz0
Fordoński Jakub3
6"29'
1 set
Hrycaj Marcin0
Wielgus Maksymilian3
6"00'
2 set
Hrycaj Marcin3
Koch Mateusz1
5"43'
2 set
Fordoński Jakub0
Wielgus Maksymilian3
5"27'
1 set
Fordoński Jakub0
Wielgus Maksymilian3
5"10'
3 set
Hrycaj Marcin0
Wielgus Maksymilian3

247 min 57 s

11"17'
1 set
Wróblewski Jakub3
Ostrowski Jakub0
9"50'
4 set
Felbór Tytus3
Wróblewski Jakub1
7"57'
1 set
Nowak Piotr3
Pytlowany Jakub0
7"15'
3 set
Nowak Piotr1
Giemza Mikołaj3
6"28'
1 set
Nowak Piotr1
Giemza Mikołaj3
6"25'
2 set
Nowak Piotr3
Pytlowany Jakub0
6"22'
3 set
Wróblewski Jakub3
Krysiak Leon0
6"19'
2 set
Wróblewski Jakub3
Ostrowski Jakub0
6"15'
1 set
Felbór Tytus3
Wróblewski Jakub1
6"14'
4 set
Nowak Piotr1
Giemza Mikołaj3

191 min 54 s

8"49'
2 set
Rewilak Bartosz0
Szewczyk Mateusz3
7"37'
2 set
Rewilak Bartosz3
Kot Gaweł1
7"24'
1 set
Rewilak Bartosz0
Szewczyk Mateusz3
7"23'
4 set
Szewczyk Mateusz3
Politański Maciej1
6"37'
2 set
Kot Gaweł0
Politański Maciej3
6"18'
3 set
Szewczyk Mateusz3
Politański Maciej1
6"16'
2 set
Szewczyk Mateusz3
Politański Maciej1
6"15'
1 set
Kralka Wiktor1
Krasucki Miłosz3
6"00'
3 set
Rewilak Bartosz3
Kralka Wiktor2
5"51'
1 set
Rewilak Bartosz3
Kot Gaweł1

Małych punktów: 4280

OU11OU13OU17OU15OU19

285

Krysiak Leon108
Zimecki Jakub91
Krysiak Karol56
Zimecka Weronika30

1951

Wiechecki Mikołaj189
Hernas Nataniel149
Krysiak Leon149
Moncznik Mikołaj143
Marcinkowski Mateusz137
Woziwodzki Jakub137
Dobrzyński Wojciech126
Niedbała Jakub125
Lipski Kajetan124
Marcinkowski Łukasz122

552

Giemza Mikołaj123
Hrycaj Marcin110
Wielgus Maksymilian95
Fordoński Jakub83
Krasucki Stanisław57
Koch Mateusz43
Sienkiewicz Piotr28
Dyczkowski Jakub13

833

Wróblewski Jakub117
Giemza Mikołaj110
Nowak Piotr105
Felbór Tytus101
Pytlowany Jakub87
Dyczkowski Jakub85
Kanton Aleksander66
Ostrowski Jakub63
Krysiak Leon54
Krysiak Karol45

659

Szewczyk Mateusz107
Rewilak Bartosz107
Kralka Wiktor104
Politański Maciej92
Krasucki Miłosz90
Kot Gaweł61
Koch Mateusz59
Krasucki Stanisław39

Wszystkich rozegranych setów: 254

OU11OU13OU17OU15OU19

19

113

33

48

41


Wszystkich rozegranych meczów: 81

OU11OU13OU17OU15OU19

6

31

10

15

12


Szybkość zdobycia punktów

OU11OU13OU17OU15OU19
11.55'
2 set
Zimecka Weronika0
Krysiak Karol3
13.09'
3 set
Zimecka Weronika0
Krysiak Karol3
13.91'
1 set
Zimecka Weronika0
Krysiak Karol3
15.91'
3 set
Zimecka Weronika0
Krysiak Leon3
16.18'
3 set
Krysiak Karol0
Zimecki Jakub3
16.73'
1 set
Zimecka Weronika0
Krysiak Leon3
18.00'
2 set
Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
20.00'
3 set
Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
20.73'
2 set
Krysiak Karol0
Zimecki Jakub3
20.73'
2 set
Zimecka Weronika0
Krysiak Leon3
13.00'
1 set
Lipski Kajetan3
Nagalski Jakub0
13.27'
3 set
Lipski Kajetan3
Nagalski Jakub0
13.55'
1 set
Wiechecki Mikołaj3
Kuc Krzysztof0
13.64'
5 set
Moncznik Mikołaj3
Kuc Krzysztof2
13.82'
3 set
Nagalski Jakub0
Woziwodzki Jakub3
14.09'
2 set
Hernas Nataniel3
Kuc Krzysztof0
14.18'
3 set
Lipski Kajetan0
Krysiak Leon3
14.18'
2 set
Niedbała Jakub3
Brzozowski Maciej0
14.55'
3 set
Sienkiewicz Michał0
Nagalski Jakub3
14.73'
1 set
Hernas Nataniel3
Kuc Krzysztof0
14.18'
3 set
Sienkiewicz Piotr0
Wielgus Maksymilian3
15.00'
1 set
Fordoński Jakub3
Krasucki Stanisław0
15.27'
3 set
Fordoński Jakub3
Krasucki Stanisław0
16.09'
1 set
Krasucki Stanisław0
Giemza Mikołaj3
16.36'
2 set
Sienkiewicz Piotr0
Wielgus Maksymilian3
16.36'
3 set
Krasucki Stanisław3
Sienkiewicz Piotr0
18.27'
3 set
Krasucki Stanisław0
Giemza Mikołaj3
18.73'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Giemza Mikołaj3
19.36'
1 set
Sienkiewicz Piotr0
Wielgus Maksymilian3
19.55'
2 set
Fordoński Jakub3
Krasucki Stanisław0
12.18'
2 set
Ostrowski Jakub0
Pytlowany Jakub3
16.55'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Felbór Tytus3
16.82'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Kanton Aleksander3
17.64'
1 set
Pytlowany Jakub3
Kanton Aleksander0
17.91'
3 set
Ostrowski Jakub0
Pytlowany Jakub3
19.55'
1 set
Krysiak Karol1
Dyczkowski Jakub3
19.91'
1 set
Ostrowski Jakub0
Pytlowany Jakub3
20.36'
3 set
Giemza Mikołaj3
Felbór Tytus0
20.91'
2 set
Krysiak Karol1
Dyczkowski Jakub3
20.91'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Ostrowski Jakub3
12.82'
3 set
Kralka Wiktor3
Krasucki Stanisław0
13.18'
3 set
Krasucki Stanisław0
Koch Mateusz3
16.27'
1 set
Kralka Wiktor3
Krasucki Stanisław0
16.45'
1 set
Krasucki Stanisław0
Kot Gaweł2
16.82'
3 set
Rewilak Bartosz0
Szewczyk Mateusz3
17.09'
1 set
Politański Maciej3
Koch Mateusz0
17.82'
1 set
Krasucki Miłosz3
Koch Mateusz0
18.18'
2 set
Krasucki Stanisław0
Kot Gaweł2
18.64'
1 set
Rewilak Bartosz3
Kralka Wiktor2
19.00'
2 set
Kralka Wiktor3
Krasucki Stanisław0

Decyzji sędziowskich: 9 (0,2%)

Stroke 3
33,3%
Let 5
55,6%
Nolet 1
11,1%

OU13OU15OU19
3 3,3%
2-1-0
Nagalski Jakub3
Brzozowski Maciej2
1 1,1%
0-1-0
Marcinkowski Łukasz3
Marcinkowski Mateusz2
2 3,8%
0-2-0
Wróblewski Jakub3
Ostrowski Jakub0
1 1,2%
0-0-1
Felbór Tytus3
Wróblewski Jakub1
1 1,5%
1-0-0
Szewczyk Mateusz3
Politański Maciej1
1 2%
0-1-0
Krasucki Stanisław0
Koch Mateusz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0