Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI grupaDamski 1-4Damski 5-8
56"12'Świąder Michał2
Grabowski Marcin3
48"50'Zioło Artur2
Busłowski Leszek3
42"35'Popko Łukasz2
Karp Adam3
35"50'Soszka Stefan2
Grzegorzek Mateusz3
35"31'Pierzgalski Marcin2
Szubert Jacek3
33"49'Szkudlarek Michał3
Popko Łukasz1
32"54'Zieliński Mateusz2
Busłowski Leszek3
31"11'Grzegorzek Mateusz2
Kozłowski Roman3
30"58'Busłowski Leszek3
Sopoliński Piotr2
29"55'Zalewski Jakub1
Fulneczek Adrian3
58"06'Zielińska Magdalena1
Żabska Anna2
16"04'Sawicka Agnieszka2
Zielińska Magdalena1
15"42'Sawicka Agnieszka2
Żabska Anna1
15"32'Żabska Anna2
Kopciuch Agnieszka1
13"04'Wasilewska Kinga0
Sielska Paulina2
11"48'Sielska Paulina2
Tomaszewska Sylwia0
11"09'Wasilewska Kinga0
Owcarz Katarzyna2
11"04'Sielska Paulina0
Owcarz Katarzyna2
9"59'Zielińska Magdalena2
Kopciuch Agnieszka0
9"18'Wasilewska Kinga2
Tomaszewska Sylwia0
29"52'Żabska Anna3
Sielska Paulina1
19"05'Owcarz Katarzyna0
Żabska Anna3
17"01'Sielska Paulina3
Sawicka Agnieszka0
12"08'Owcarz Katarzyna3
Sawicka Agnieszka0
31"34'Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3
20"20'Tomaszewska Sylwia0
Wasilewska Kinga3
17"08'Zielińska Magdalena3
Kopciuch Agnieszka0
10"39'Wasilewska Kinga3
Kopciuch Agnieszka0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI grupaDamski 1-4Damski 5-8
Busłowski Leszek123"33'
Popko Łukasz111"16'
Grzegorzek Mateusz111"11'
Grabowski Marcin106"19'
Świąder Michał104"40'
Szkudlarek Michał100"21'
Fulneczek Adrian87"13'
Karp Adam86"39'
Kozłowski Roman85"12'
Zalewski Jakub84"47'
Żabska Anna81"49'
Zielińska Magdalena76"49'
Sawicka Agnieszka33"08'
Sielska Paulina30"04'
Kopciuch Agnieszka29"12'
Wasilewska Kinga28"24'
Owcarz Katarzyna25"39'
Tomaszewska Sylwia23"45'
Żabska Anna38"08'
Sielska Paulina36"50'
Owcarz Katarzyna23"25'
Sawicka Agnieszka22"07'
Tomaszewska Sylwia39"57'
Zielińska Magdalena38"39'
Wasilewska Kinga26"35'
Kopciuch Agnieszka25"17'

Czas setów: 22 godz. 26 min 49 s

OPENDAMSKI grupaDamski 1-4Damski 5-8

1056 min 55 s

16"01'
1 set
Świąder Michał2
Grabowski Marcin3
11"13'
1 set
Zioło Artur2
Busłowski Leszek3
10"54'
3 set
Grabowski Marcin3
Terlecki Jarosław1
10"51'
1 set
Szkudlarek Michał3
Popko Łukasz1
9"33'
3 set
Zioło Artur2
Busłowski Leszek3
9"25'
2 set
Świąder Michał3
Szkudlarek Michał0
9"16'
3 set
Popko Łukasz3
Daniluk Rafał0
9"02'
5 set
Świąder Michał2
Grabowski Marcin3
9"00'
4 set
Zalewski Jakub1
Fulneczek Adrian3
8"38'
1 set
Popko Łukasz3
Daniluk Rafał0

164 min 25 s

47"24'
1 set
Zielińska Magdalena1
Żabska Anna2
6"41'
2 set
Wasilewska Kinga0
Sielska Paulina2
5"42'
2 set
Sielska Paulina0
Owcarz Katarzyna2
5"38'
1 set
Sielska Paulina2
Tomaszewska Sylwia0
5"12'
2 set
Wasilewska Kinga0
Owcarz Katarzyna2
5"11'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Żabska Anna1
5"02'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Zielińska Magdalena1
4"52'
3 set
Sawicka Agnieszka2
Żabska Anna1
4"49'
1 set
Wasilewska Kinga0
Sielska Paulina2
4"43'
1 set
Żabska Anna2
Kopciuch Agnieszka1

60 min 15 s

9"13'
4 set
Żabska Anna3
Sielska Paulina1
5"11'
2 set
Owcarz Katarzyna0
Żabska Anna3
5"11'
1 set
Żabska Anna3
Sielska Paulina1
4"49'
3 set
Żabska Anna3
Sielska Paulina1
4"48'
3 set
Owcarz Katarzyna0
Żabska Anna3
4"41'
1 set
Sielska Paulina3
Sawicka Agnieszka0
4"38'
2 set
Żabska Anna3
Sielska Paulina1
4"27'
3 set
Sielska Paulina3
Sawicka Agnieszka0
4"18'
1 set
Owcarz Katarzyna0
Żabska Anna3
3"51'
2 set
Sielska Paulina3
Sawicka Agnieszka0

65 min 14 s

7"29'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Wasilewska Kinga3
6"34'
5 set
Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3
6"01'
2 set
Zielińska Magdalena3
Kopciuch Agnieszka0
5"00'
4 set
Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3
4"45'
1 set
Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3
4"37'
1 set
Tomaszewska Sylwia0
Wasilewska Kinga3
4"35'
3 set
Zielińska Magdalena3
Kopciuch Agnieszka0
4"25'
1 set
Zielińska Magdalena3
Kopciuch Agnieszka0
4"13'
3 set
Tomaszewska Sylwia0
Wasilewska Kinga3
4"06'
2 set
Wasilewska Kinga3
Kopciuch Agnieszka0

Małych punktów: 4728

OPENDAMSKI grupaDamski 1-4Damski 5-8

3744

Grzegorzek Mateusz201
Busłowski Leszek182
Terlecki Jarosław174
Soszka Stefan172
Świąder Michał170
Kozłowski Roman167
Grabowski Marcin163
Fulneczek Adrian161
Popko Łukasz161
Zarówna Klaudyna158

499

Żabska Anna93
Sawicka Agnieszka83
Owcarz Katarzyna66
Zielińska Magdalena64
Sielska Paulina59
Wasilewska Kinga55
Kopciuch Agnieszka43
Tomaszewska Sylwia36

235

Żabska Anna77
Sielska Paulina71
Owcarz Katarzyna59
Sawicka Agnieszka28

250

Tomaszewska Sylwia77
Zielińska Magdalena75
Wasilewska Kinga70
Kopciuch Agnieszka28

Wszystkich rozegranych setów: 267

OPENDAMSKI grupaDamski 1-4Damski 5-8

212

28

13

14


Wszystkich rozegranych meczów: 79

OPENDAMSKI grupaDamski 1-4Damski 5-8

59

12

4

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI grupaDamski 1-4Damski 5-8
0.82'
3 set
Sopoliński Piotr0
Zieliński Jakub3
1.27'
1 set
Zalewski Jakub0
Gajos Jakub3
11.55'
2 set
Zarówna Klaudyna3
Biłas Łukasz0
12.09'
1 set
Sopoliński Piotr0
Zieliński Jakub3
12.45'
1 set
Terlecki Jarosław3
Zieliński Jakub0
13.45'
2 set
Stepecki Rafał0
Fulneczek Adrian3
13.82'
3 set
Terlecki Jarosław3
Zieliński Jakub0
14.27'
1 set
Kozłowski Roman3
Stepecki Rafał0
14.27'
3 set
Stepecki Rafał0
Fulneczek Adrian3
14.45'
2 set
Zarówna Klaudyna3
Zieliński Mateusz0
15.91'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Kopciuch Agnieszka0
18.36'
1 set
Owcarz Katarzyna2
Tomaszewska Sylwia0
18.73'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Żabska Anna1
18.91'
1 set
Sielska Paulina0
Owcarz Katarzyna2
19.09'
3 set
Sawicka Agnieszka2
Zielińska Magdalena1
19.55'
2 set
Wasilewska Kinga2
Tomaszewska Sylwia0
19.55'
3 set
Zielińska Magdalena1
Żabska Anna2
19.64'
2 set
Owcarz Katarzyna2
Tomaszewska Sylwia0
20.55'
2 set
Sielska Paulina2
Tomaszewska Sylwia0
20.73'
1 set
Wasilewska Kinga2
Tomaszewska Sylwia0
13.18'
3 set
Owcarz Katarzyna3
Sawicka Agnieszka0
15.64'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Sawicka Agnieszka0
21.00'
2 set
Sielska Paulina3
Sawicka Agnieszka0
21.00'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Sawicka Agnieszka0
23.45'
1 set
Owcarz Katarzyna0
Żabska Anna3
24.00'
3 set
Owcarz Katarzyna0
Żabska Anna3
24.27'
3 set
Sielska Paulina3
Sawicka Agnieszka0
25.27'
2 set
Żabska Anna3
Sielska Paulina1
25.55'
1 set
Sielska Paulina3
Sawicka Agnieszka0
25.92'
1 set
Żabska Anna3
Sielska Paulina1
15.82'
1 set
Wasilewska Kinga3
Kopciuch Agnieszka0
17.82'
3 set
Wasilewska Kinga3
Kopciuch Agnieszka0
19.91'
3 set
Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3
20.00'
2 set
Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3
22.36'
2 set
Wasilewska Kinga3
Kopciuch Agnieszka0
23.00'
3 set
Tomaszewska Sylwia0
Wasilewska Kinga3
23.08'
1 set
Tomaszewska Sylwia0
Wasilewska Kinga3
24.09'
1 set
Zielińska Magdalena3
Kopciuch Agnieszka0
25.00'
3 set
Zielińska Magdalena3
Kopciuch Agnieszka0
25.91'
1 set
Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3

Decyzji sędziowskich: 50 (1,1%)

Stroke 13
26%
Let 33
66%
Nolet 4
8%

OPENDamski 5-8
23 22,3%
5-15-3
Świąder Michał2
Grabowski Marcin3
6 5,4%
0-6-0
Popko Łukasz2
Karp Adam3
3 5,9%
1-2-0
Sopoliński Piotr0
Karp Adam3
3 3,7%
3-0-0
Zalewski Jakub3
Kozłowski Roman1
3 5,5%
1-2-0
Świąder Michał3
Karp Adam0
2 2,2%
0-2-0
Zieliński Jakub3
Carlsberg Bou2
2 2,4%
0-2-0
Grzegorzek Mateusz1
Daniluk Rafał3
2 2,7%
1-1-0
Szubert Jacek1
Popko Łukasz3
1 1%
0-1-0
Grzegorzek Mateusz2
Kozłowski Roman3
1 1,8%
1-0-0
Kazimierczak Bartosz3
Gajos Jakub0
2 2,3%
1-1-0
Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0