Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
23"35'Mazur Piotr1
Kabaciński Maciej2
22"59'Ratajczak Tomasz2
Maliński Dominik1
21"20'Kędziora Damian2
Szymkowiak Mateusz1
21"00'Stefański Mikołaj1
Leszczewicz Mateusz2
20"54'Paczka Grzegorz1
Jurkiewicz Marek2
20"26'Nowik Marek1
Kiwlenko Aleksander2
20"13'Buczkowska Ewa1
Szymkowiak Mateusz2
18"47'Kochański Arkadiusz1
Nowik Marek2
18"45'Szymkowiak Mateusz1
Mazur Piotr2
18"16'Błaszczyk Janusz1
Kiwlenko Aleksander2
37"11'Jedut Justyna3
Pocztarek Ewelina0
36"53'Huber Ewa3
Miedziocha Oliwia2
34"23'Huber Ewa2
Gromanowska Agnieszka3
31"46'Buczkowska Marta1
Huber Ewa3
31"32'Jedut Justyna3
Lewandowska Aleksandra2
26"28'Jedut Justyna2
Klabińska Karolina3
25"05'Czyżak Joanna2
Miedziocha Oliwia3
23"00'Franczuk Ewelina0
Gromanowska Agnieszka3
19"28'Miedziocha Oliwia1
Franczuk Ewelina2
19"06'Czajkowska Marta3
Pocztarek Ewelina0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Nowik Marek69"32'
Mazur Piotr61"25'
Leszczewicz Mateusz59"51'
Szymkowiak Mateusz59"23'
Kiwlenko Aleksander50"54'
Bartkowiak Jakub49"57'
Stefański Mikołaj45"53'
Jurkiewicz Marek42"37'
Paczka Grzegorz42"15'
Jesionek Robert40"26'
Jedut Justyna82"58'
Huber Ewa70"42'
Pocztarek Ewelina65"28'
Gromanowska Agnieszka56"54'
Klabińska Karolina53"55'
Miedziocha Oliwia52"47'
Lewandowska Aleksandra50"54'
Buczkowska Marta48"58'
Czajkowska Marta48"39'
Franczuk Ewelina44"57'

Czas setów: 15 godz. 21 min 5 s

OPENDAMSKI

616 min 37 s

9"01'
1 set
Bartkowiak Jakub0
Nowik Marek2
8"15'
1 set
Nowik Marek2
Chudziak Dariusz0
8"08'
3 set
Buczkowska Ewa1
Szymkowiak Mateusz2
8"05'
2 set
Mazur Piotr1
Kabaciński Maciej2
7"46'
3 set
Ratajczak Tomasz2
Maliński Dominik1
7"39'
2 set
Mazur Piotr2
Leszczewicz Mateusz0
7"33'
2 set
Stefański Mikołaj1
Leszczewicz Mateusz2
7"25'
3 set
Kędziora Damian2
Szymkowiak Mateusz1
7"16'
3 set
Mazur Piotr1
Kabaciński Maciej2
7"09'
1 set
Paczka Grzegorz1
Jurkiewicz Marek2

304 min 28 s

24"00'
1 set
Jedut Justyna3
Pocztarek Ewelina0
8"45'
4 set
Jedut Justyna3
Lewandowska Aleksandra2
7"43'
1 set
Franczuk Ewelina0
Gromanowska Agnieszka3
6"45'
2 set
Franczuk Ewelina0
Gromanowska Agnieszka3
6"24'
1 set
Buczkowska Marta1
Huber Ewa3
6"20'
2 set
Huber Ewa2
Gromanowska Agnieszka3
6"12'
2 set
Klabińska Karolina0
Franczuk Ewelina3
6"06'
2 set
Klabińska Karolina1
Czajkowska Marta2
6"02'
2 set
Jedut Justyna3
Pocztarek Ewelina0
6"01'
3 set
Czajkowska Marta3
Pocztarek Ewelina0

Małych punktów: 4275

OPENDAMSKI

3186

Kabaciński Maciej142
Nowik Marek142
Baranowski Tymoteusz127
Kędziora Damian125
Mazur Piotr124
Leszczewicz Mateusz123
Kiwlenko Aleksander112
Bartkowiak Jakub111
Strojk Zbigniew106
Jesionek Robert105

1089

Huber Ewa134
Jedut Justyna126
Gromanowska Agnieszka115
Buczkowska Marta110
Miedziocha Oliwia106
Lewandowska Aleksandra104
Czajkowska Marta86
Franczuk Ewelina85
Czyżak Joanna83
Klabińska Karolina77

Wszystkich rozegranych setów: 244

OPENDAMSKI

181

63


Wszystkich rozegranych meczów: 96

OPENDAMSKI

78

18


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
12.73'
1 set
Ratajczak Tomasz0
Buczkowska Ewa2
13.09'
2 set
Rusiłowski Roman2
Sokołowski Łukasz0
13.36'
1 set
Nowik Marek0
Paczesny Hubert2
14.36'
1 set
Jankowiak Marcin2
Ruciński Eryk0
14.55'
1 set
Chudziak Dariusz0
Kędziora Damian2
14.64'
2 set
Poschwald Karol1
Stefański Mikołaj2
15.09'
2 set
Schwarz Marek0
Rożentalski Marcin2
15.18'
2 set
Błaszczyk Janusz2
Łoza Aleksander0
15.73'
1 set
Bartkowiak Jakub0
Schwarz Marek2
15.73'
1 set
Ruciński Jerzy0
Kochański Arkadiusz2
10.45'
5 set
Czyżak Joanna2
Miedziocha Oliwia3
11.91'
4 set
Czyżak Joanna2
Miedziocha Oliwia3
14.00'
1 set
Klabińska Karolina0
Franczuk Ewelina3
14.45'
1 set
Klabińska Karolina0
Czyżak Joanna2
15.18'
1 set
Czajkowska Marta0
Gromanowska Agnieszka3
16.36'
3 set
Klabińska Karolina0
Franczuk Ewelina3
16.82'
2 set
Czajkowska Marta0
Buczkowska Marta2
17.18'
3 set
Jedut Justyna2
Klabińska Karolina3
17.64'
3 set
Czyżak Joanna2
Miedziocha Oliwia3
17.91'
3 set
Buczkowska Marta3
Lewandowska Aleksandra0

Decyzji sędziowskich: 24 (0,7%)

Stroke 10
41,7%
Let 12
50%
Nolet 2
8,3%

OPENDAMSKI
6 10%
3-3-0
Ratajczak Tomasz2
Maliński Dominik1
4 11,4%
1-1-2
Bartkowiak Jakub0
Schwarz Marek2
2 3,2%
2-0-0
Bartkowiak Jakub1
Sokołowski Łukasz2
1 2,9%
0-1-0
Jezierski Sebastian2
Gąsior Grzegorz0
1 2,5%
1-0-0
Bartkowiak Jakub0
Nowik Marek2
1 3,1%
0-1-0
Chudziak Dariusz0
Kędziora Damian2
1 1,7%
0-1-0
Mazur Piotr1
Kabaciński Maciej2
1 2%
0-1-0
Jurkiewicz Marek1
Jezierski Sebastian2
1 3,1%
0-1-0
Poschwald Karol0
Jesionek Robert2
3 2,9%
2-1-0
Jedut Justyna3
Lewandowska Aleksandra2
1 1,8%
0-1-0
Miedziocha Oliwia1
Franczuk Ewelina2
1 1,8%
0-1-0
Czajkowska Marta3
Pocztarek Ewelina0
1 1,9%
1-0-0
Franczuk Ewelina0
Gromanowska Agnieszka3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0