Turniej kat. C +250 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
5 Łukasik PatrykPotwierdzony Wrocław 518 1
7 Kosterski MarekPotwierdzony Wrocław 720 2
2 Manow StefanPotwierdzony 422 3
4 Sawicki ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 495 4
3 Mortas GrzegorzPotwierdzony Kargowa 463 5
6 Bąk BorysPotwierdzony Zielona Góra 619 6
8 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 729 7
1 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 302 8
11 Polechoński CezaryPotwierdzony Sulechów 1089 9
12 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 1215 10
13 Michalczak ŁukaszPotwierdzony Bojanowo 11
9 Szewczyk TomaszWalkover Zielona Góra 775 12
10 Rozestwiński JacekPotwierdzony Zielona Góra 953 13


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 12-10-2015


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Ripa Adam
Bye
Szewczyk Tomasz
W
WALKOVER
Łukasik Patryk
2
Bąk Borys
2
  11:9  11:2
Zarwański Piotr
0
Bye
Sawicki Łukasz
Mortas Grzegorz
2
  11:4  11:8
Polechoński Cezary
0
Rozestwiński Jacek
0
  6:11  2:11
Kosterski Marek
2
Jagiełowicz Sylwester
2
  16:14  11:5
Michalczak Łukasz
0
Bye
Manow Stefan
Ripa Adam
0
  8:11  8:11
Łukasik Patryk
2
Bąk Borys
0
  2:11  10:12
Sawicki Łukasz
2
Mortas Grzegorz
0
  8:11  8:11
Kosterski Marek
2
Jagiełowicz Sylwester
0
  4:11  7:11
Manow Stefan
2
Łukasik Patryk
3
  11:8  12:4  9:11  11:4
Sawicki Łukasz
1
Kosterski Marek
3
  11:7  10:12  11:8  11:6
Manow Stefan
1
Łukasik Patryk
3
  11:6  12:10  11:9
Kosterski Marek
0
Łukasik Patryk
Miejsca 3 - 4
Sawicki Łukasz
0
  8:11  4:11  4:11
Manow Stefan
3
Manow Stefan
Miejsca 5 - 8
Ripa Adam
1
  7:11  12:10  6:11
Bąk Borys
2
Mortas Grzegorz
2
  10:12  11:7  12:10
Jagiełowicz Sylwester
1
Bąk Borys
1
  11:8  5:11  5:11
Mortas Grzegorz
2
Mortas Grzegorz
Miejsca 7 - 8
Ripa Adam
W
WALKOVER
Jagiełowicz Sylwester
2
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 9 - 16
Bye
Szewczyk Tomasz
Zarwański Piotr
Bye
Polechoński Cezary
2
  11:2  7:11  11:9
Rozestwiński Jacek
1
Michalczak Łukasz
Bye
Szewczyk Tomasz
W
WALKOVER
Zarwański Piotr
2
Polechoński Cezary
2
  11:5  11:8
Michalczak Łukasz
0
Zarwański Piotr
0
  3:11  6:11
Polechoński Cezary
2
Polechoński Cezary
Miejsca 11 - 12
Szewczyk Tomasz
W
WALKOVER
Michalczak Łukasz
2
Michalczak Łukasz
Miejsca 13 - 16
Bye
Bye
Rozestwiński Jacek
Bye
Bye
Rozestwiński Jacek
Rozestwiński Jacek
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 07:34:15 25-02-2018