Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
46"00'Byron Shayne3
Gajewski Maciej2
44"47'Ciągowski Aleksander3
Loster Kajetan2
44"19'Byron Shayne3
Karwowski Mateusz2
42"55'Byron Shayne2
Zieliński Konrad3
37"11'Więcław Paweł1
Gajewski Maciej3
31"23'Lachowski Michał3
Smoła Michał2
29"45'Smoła Michał1
Kozłowska Łucja3
29"06'Cichy Mateusz3
Sękara Adam1
22"29'Loster Kajetan0
Karwowski Mateusz3
22"05'Kańtoch Łukasz3
Ciągowski Aleksander1
24"57'Korycka Klaudia1
Jacek Edyta2
22"19'Jacek Edyta1
Bieńkowska Natalia2
21"07'Korycka Klaudia1
Atras Anna2
19"54'Korycka Klaudia1
Fraś Małgorzata2
16"25'Atras Anna1
Kramarz Kinga2
15"04'Fraś Małgorzata0
Kramarz Kinga2
14"51'Atras Anna2
Bieńkowska Natalia1
14"04'Drabowska Karolina2
Kramarz Kinga0
13"20'Atras Anna2
Jacek Edyta0
13"14'Korycka Klaudia0
Drabowska Karolina2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Byron Shayne124"34'
Gajewski Maciej102"55'
Karwowski Mateusz85"37'
Ciągowski Aleksander85"07'
Więcław Paweł84"58'
Loster Kajetan82"36'
Zieliński Konrad76"52'
Lachowski Michał70"37'
Sękara Adam68"35'
Wadowski Maciej68"12'
Korycka Klaudia85"19'
Jacek Edyta76"21'
Atras Anna72"58'
Fraś Małgorzata72"03'
Bieńkowska Natalia66"51'
Kramarz Kinga59"38'
Drabowska Karolina55"16'

Czas setów: 14 godz. 0 min 11 s

OPENDAMSKA

595 min 58 s

13"44'
1 set
Lachowski Michał0
Loster Kajetan3
11"36'
1 set
Ciągowski Aleksander3
Loster Kajetan2
10"40'
2 set
Byron Shayne3
Gajewski Maciej2
10"37'
1 set
Loster Kajetan0
Karwowski Mateusz3
10"20'
4 set
Więcław Paweł1
Gajewski Maciej3
10"14'
3 set
Byron Shayne3
Karwowski Mateusz2
9"05'
1 set
Cichy Mateusz3
Sękara Adam1
8"57'
2 set
Zieliński Konrad3
Wadowski Maciej0
8"35'
2 set
Więcław Paweł1
Gajewski Maciej3
8"21'
5 set
Byron Shayne3
Karwowski Mateusz2

244 min 13 s

10"40'
1 set
Jacek Edyta1
Bieńkowska Natalia2
9"36'
1 set
Fraś Małgorzata0
Kramarz Kinga2
9"30'
1 set
Drabowska Karolina2
Kramarz Kinga0
8"48'
1 set
Korycka Klaudia1
Atras Anna2
8"29'
1 set
Korycka Klaudia0
Drabowska Karolina2
8"17'
3 set
Korycka Klaudia1
Jacek Edyta2
8"15'
1 set
Atras Anna2
Jacek Edyta0
7"54'
1 set
Fraś Małgorzata0
Atras Anna2
7"44'
1 set
Korycka Klaudia1
Jacek Edyta2
7"31'
1 set
Korycka Klaudia1
Fraś Małgorzata2

Małych punktów: 2749

OPENDAMSKA

1914

Byron Shayne177
Gajewski Maciej151
Karwowski Mateusz150
Zieliński Konrad150
Więcław Paweł131
Loster Kajetan128
Kańtoch Łukasz128
Wadowski Maciej112
Ciągowski Aleksander109
Smoła Michał108

835

Atras Anna136
Kramarz Kinga136
Drabowska Karolina132
Bieńkowska Natalia121
Korycka Klaudia121
Jacek Edyta101
Fraś Małgorzata88

Wszystkich rozegranych setów: 161

OPENDAMSKA

112

49


Wszystkich rozegranych meczów: 53

OPENDAMSKA

32

21


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.82'
2 set
Lachowski Michał0
Loster Kajetan3
1.27'
3 set
Lachowski Michał0
Loster Kajetan3
13.64'
1 set
Kołodziejczyk Jan3
Ogórek Rafał0
14.64'
2 set
Smoła Michał0
Kańtoch Łukasz3
15.64'
3 set
Cichy Mateusz1
Więcław Paweł3
16.82'
2 set
Kołodziejczyk Jan3
Ogórek Rafał0
16.82'
1 set
Sękara Adam0
Kańtoch Łukasz3
17.73'
3 set
Zieliński Konrad3
Wadowski Maciej0
18.27'
2 set
Cichy Mateusz0
Zieliński Konrad3
18.36'
1 set
Kańtoch Łukasz3
Ciągowski Aleksander1
11.18'
2 set
Korycka Klaudia0
Kramarz Kinga2
13.55'
2 set
Jacek Edyta0
Kramarz Kinga2
14.82'
2 set
Fraś Małgorzata0
Drabowska Karolina2
15.27'
2 set
Atras Anna0
Drabowska Karolina2
16.18'
1 set
Korycka Klaudia1
Bieńkowska Natalia2
16.64'
2 set
Jacek Edyta0
Drabowska Karolina2
16.73'
2 set
Bieńkowska Natalia0
Kramarz Kinga2
17.45'
2 set
Fraś Małgorzata0
Atras Anna2
18.09'
3 set
Korycka Klaudia1
Bieńkowska Natalia2
18.18'
2 set
Atras Anna2
Bieńkowska Natalia1

Decyzji sędziowskich: 2 (0.1%)

Stroke 0
0%
Let 2
100%
Nolet 0
0%

OPEN
1 1.4%
0-1-0
Więcław Paweł1
Gajewski Maciej3
1 1.6%
0-1-0
Kańtoch Łukasz3
Ciągowski Aleksander1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0