Najdłuższy mecz

OPENKobietykobiety finły 1-4kobiety 5-8kobiety 9-10
51"18'Smoleń Artur2
Ratigowski Marcin3
49"51'Sikora Grzegorz3
Ratigowski Marcin2
39"49'Kasperek Michał3
Karp Adam2
37"24'Szczęsny Szymon2
Wieczorek Maciej3
33"49'Wojtunik Bartłomiej1
Bartolewski Marcin2
33"21'Górzyński Bartosz2
Gnitecki Przemysław1
31"25'Górzyński Bartosz1
Szczęsny Szymon2
28"06'Górzyński Bartosz0
Kowalik Maciej3
27"04'Karp Adam3
Hibner Jacek1
27"01'Janiszewski Paweł1
Słaboszewski Bartłomiej2
21"54'Gustowska Elena1
Mohamed Nazia2
19"32'Ksycińska-Rębiś Ewa2
Owczarek Małgorzata1
19"32'Ksycińska-Rębiś Ewa1
Gustowska Elena2
18"07'Brzeska Malwina1
Gustowska Elena2
16"37'Brzeska Malwina2
Mohamed Nazia0
15"03'Trąbska Agnieszka0
Bellinger Karolina2
13"33'Owczarek Małgorzata0
Mohamed Nazia2
13"30'Trąbska Agnieszka0
Bartolewska Agata2
12"41'Bellinger Karolina2
Woszczyk Beata0
11"49'Brzeska Malwina2
Owczarek Małgorzata0
29"13'Brzeska Malwina3
Gustowska Elena1
12"13'Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina3
29'Bellinger Karolina0
Gustowska Elena3
'Bartolewska Agata3
Bellinger KarolinaW
10"12'Trąbska Agnieszka0
Mohamed Nazia2
32'Kampschoer AgataW
Ksycińska-Rębiś Ewa2
21'Mohamed Nazia2
Ksycińska-Rębiś Ewa0
'Trąbska Agnieszka2
Kampschoer AgataW
7"03'Owczarek Małgorzata2
Woszczyk Beata0

Najdłużej na korcie

OPENKobietykobiety finły 1-4kobiety 5-8kobiety 9-10
Ratigowski Marcin122"47'
Sikora Grzegorz104"56'
Kasperek Michał101"26'
Karp Adam97"53'
Górzyński Bartosz94"09'
Gnitecki Przemysław90"16'
Wieczorek Maciej85"46'
Hibner Jacek85"26'
Wolski Maciej81"31'
Wojtunik Bartłomiej80"53'
Gustowska Elena56"02'
Mohamed Nazia52"54'
Ksycińska-Rębiś Ewa48"10'
Brzeska Malwina47"53'
Owczarek Małgorzata47"17'
Trąbska Agnieszka42"59'
Bartolewska Agata41"31'
Bellinger Karolina33"46'
Woszczyk Beata31"23'
Kampschoer Agata26"13'
Brzeska Malwina32"36'
Gustowska Elena22"55'
Bartolewska Agata10"08'
Bellinger Karolina27'
Mohamed Nazia10"00'
Trąbska Agnieszka9"41'
Ksycińska-Rębiś Ewa50'
Kampschoer Agata31'
Woszczyk Beata6"54'
Owczarek Małgorzata6"54'

Czas setów: 26 godz 33 min 3 s

OPENKobietykobiety finły 1-4kobiety 5-8kobiety 9-10

1328 min 31 s

20"11'
1 set
Nagiel Mariusz0
Musialik Mariusz2
13"33'
1 set
Górzyński Bartosz2
Gnitecki Przemysław1
12"03'
5 set
Sikora Grzegorz3
Ratigowski Marcin2
11"36'
1 set
Kowalik Maciej1
Hibner Jacek2
11"30'
3 set
Wojtunik Bartłomiej1
Bartolewski Marcin2
11"27'
3 set
Górzyński Bartosz0
Kowalik Maciej3
10"08'
2 set
Wojtunik Bartłomiej1
Bartolewski Marcin2
9"56'
2 set
Smoleń Artur2
Ratigowski Marcin3
9"51'
3 set
Sikora Grzegorz3
Ratigowski Marcin2
9"49'
2 set
Stachowiak Jarosław2
Laszuk Marcin1

214 min 4 s

9"29'
2 set
Brzeska Malwina2
Mohamed Nazia0
8"00'
1 set
Trąbska Agnieszka0
Bellinger Karolina2
7"29'
1 set
Owczarek Małgorzata0
Mohamed Nazia2
7"02'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa1
Gustowska Elena2
6"43'
1 set
Bellinger Karolina2
Woszczyk Beata0
6"38'
2 set
Brzeska Malwina2
Owczarek Małgorzata0
6"32'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa2
Owczarek Małgorzata1
6"23'
3 set
Ksycińska-Rębiś Ewa2
Owczarek Małgorzata1
6"20'
1 set
Gustowska Elena1
Mohamed Nazia2
6"17'
2 set
Trąbska Agnieszka0
Bartolewska Agata2

33 min 3 s

6"35'
4 set
Brzeska Malwina3
Gustowska Elena1
6"01'
2 set
Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina3
5"55'
3 set
Brzeska Malwina3
Gustowska Elena1
5"03'
2 set
Brzeska Malwina3
Gustowska Elena1
4"55'
1 set
Brzeska Malwina3
Gustowska Elena1
4"07'
1 set
Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina3
23'
1 set
Bellinger Karolina0
Gustowska Elena3
4'
2 set
Bellinger Karolina0
Gustowska Elena3

10 min 31 s

6"28'
1 set
Trąbska Agnieszka0
Mohamed Nazia2
3"13'
2 set
Trąbska Agnieszka0
Mohamed Nazia2
26'
1 set
Kampschoer AgataW
Ksycińska-Rębiś Ewa2
12'
2 set
Mohamed Nazia2
Ksycińska-Rębiś Ewa0
7'
1 set
Mohamed Nazia2
Ksycińska-Rębiś Ewa0
5'
2 set
Kampschoer AgataW
Ksycińska-Rębiś Ewa2

6 min 54 s

3"28'
2 set
Owczarek Małgorzata2
Woszczyk Beata0
3"26'
1 set
Owczarek Małgorzata2
Woszczyk Beata0

Małych punktów: 5496

OPENKobietykobiety finły 1-4kobiety 5-8kobiety 9-10

4463

Khan Kaleemullah173
Karp Adam173
Kasperek Michał162
Ratigowski Marcin160
Szczęsny Szymon153
Sikora Grzegorz147
Hibner Jacek146
Wieczorek Maciej144
Górzyński Bartosz142
Gajos Jakub131

766

Gustowska Elena116
Brzeska Malwina93
Mohamed Nazia89
Bellinger Karolina89
Bartolewska Agata75
Ksycińska-Rębiś Ewa72
Trąbska Agnieszka72
Owczarek Małgorzata62
Kampschoer Agata59
Woszczyk Beata39

154

Brzeska Malwina74
Gustowska Elena70
Bartolewska Agata10
Bellinger Karolina0

83

Mohamed Nazia44
Ksycińska-Rębiś Ewa25
Kampschoer Agata8
Trąbska Agnieszka6

30

Owczarek Małgorzata22
Woszczyk Beata8

Wszystkich rozegranych setów: 316

OPENKobietykobiety finły 1-4kobiety 5-8kobiety 9-10

254

44

10

6

2


Wszystkich rozegranych meczów: 125

OPENKobietykobiety finły 1-4kobiety 5-8kobiety 9-10

99

20

3

2

1


Szybkość zdobycia punktów

OPENKobietykobiety finły 1-4kobiety 5-8kobiety 9-10
0.27'
2 set
Wojtunik Bartłomiej0
Łobos Mirosław2
0.36'
2 set
Wilk Roman2
Stępień Michał0
0.45'
3 set
Górzyński Bartosz1
Szczęsny Szymon2
0.45'
2 set
Gajos Jakub0
Pyrsz Tomasz2
0.45'
1 set
Wilk Roman2
Stępień Michał0
0.45'
1 set
Wojtunik Bartłomiej0
Łobos Mirosław2
0.55'
1 set
Misiak Grzegorz0
Gajos Jakub2
0.64'
2 set
Wolski Maciej0
Znojkiewicz Rafał2
0.64'
2 set
Misiak Grzegorz0
Gajos Jakub2
0.64'
2 set
Nagiel Mariusz0
Musialik Mariusz2
0.82'
2 set
Kampschoer Agata0
Bellinger Karolina2
1.00'
1 set
Kampschoer Agata0
Bellinger Karolina2
13.00'
1 set
Kampschoer Agata2
Woszczyk Beata0
14.27'
2 set
Kampschoer Agata2
Woszczyk Beata0
14.64'
1 set
Gustowska Elena2
Owczarek Małgorzata0
17.18'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa0
Brzeska Malwina2
18.18'
2 set
Trąbska Agnieszka2
Woszczyk Beata0
19.55'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa0
Brzeska Malwina2
20.09'
2 set
Gustowska Elena2
Owczarek Małgorzata0
20.18'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa0
Mohamed Nazia2
0.36'
2 set
Bellinger Karolina0
Gustowska Elena3
2.09'
1 set
Bellinger Karolina0
Gustowska Elena3
22.45'
1 set
Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina3
26.82'
1 set
Brzeska Malwina3
Gustowska Elena1
27.55'
2 set
Brzeska Malwina3
Gustowska Elena1
32.27'
3 set
Brzeska Malwina3
Gustowska Elena1
32.82'
2 set
Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina3
35.91'
4 set
Brzeska Malwina3
Gustowska Elena1
0.45'
2 set
Kampschoer AgataW
Ksycińska-Rębiś Ewa2
0.64'
1 set
Mohamed Nazia2
Ksycińska-Rębiś Ewa0
1.09'
2 set
Mohamed Nazia2
Ksycińska-Rębiś Ewa0
2.36'
1 set
Kampschoer AgataW
Ksycińska-Rębiś Ewa2
17.55'
2 set
Trąbska Agnieszka0
Mohamed Nazia2
35.27'
1 set
Trąbska Agnieszka0
Mohamed Nazia2
18.73'
1 set
Owczarek Małgorzata2
Woszczyk Beata0
18.91'
2 set
Owczarek Małgorzata2
Woszczyk Beata0

Decyzji sędziowskich: 34 (0.6%)

Stroke 9
26.5%
Let 23
67.6%
Nolet 2
5.9%

OPEN
6 5.8%
0-6-0
Kasperek Michał3
Karp Adam2
4 5.3%
2-2-0
Górzyński Bartosz2
Gnitecki Przemysław1
4 6.5%
2-2-0
Wojtunik Bartłomiej2
Gajos Jakub1
4 7.7%
0-4-0
Sikora Grzegorz1
Karp Adam2
3 5.5%
3-0-0
Karoń Łukasz1
Flak Kamil2
2 6.7%
1-1-0
Słaboszewski Bartłomiej0
Ratigowski Marcin2
2 3.6%
0-2-0
Kowalik Maciej0
Kasperek Michał3
2 3.2%
0-0-2
Wieczorek Maciej2
Hibner Jacek1
2 3.2%
0-2-0
Wojtunik Bartłomiej1
Bartolewski Marcin2
2 5%
0-2-0
Jerzykowski Krzysztof0
Stachowiak Jarosław2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0