Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA 1-4DAMSKA 5-8DAMSKA 9-10DAMSKA Grupy
54"34'Przybysz Grzegorz2
Hibner Jacek3
43"38'Hibner Jacek2
Szczęsny Szymon3
40"58'Koprowski Paweł2
Żak Marcin3
40"06'Szkudlarek Michał2
Szczęsny Szymon3
39"19'Gajos Jakub1
Maciejewski Adam3
37"43'Podgórski Bartłomiej2
Szczęsny Szymon3
36"07'Musik Piotr2
Kozak Daniel3
34"52'Szkudlarek Michał3
Górzyński Bartosz1
33"26'Więcław Bartłomiej2
Zieliński Jakub3
33"13'Górzyński Bartosz3
Podgórski Bartłomiej2
17"53'Czajczyński Krzysztof3
Młyński Oskar0
14"47'Słociński Michał3
Turów Tomasz0
13"38'Więcław Bartłomiej3
Płaczek Maciej0
8"11'Młyński Oskar3
Turów Tomasz0
'Kawalec Ireneusz3
Rączka AdamW
'Płaczek MaciejW
Młyński Oskar3
'Płaczek MaciejW
Rączka Adam3
'Młyński Oskar3
Rączka AdamW
'Turów Tomasz3
Rączka Adam0
'Płaczek MaciejW
Turów Tomasz3
24"59'Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3
23"49'Wasilewska Kinga3
Sawicka Agnieszka1
22"04'Wasilewska Kinga1
Owcarz Katarzyna3
13"39'Tomaszewska Sylwia0
Owcarz Katarzyna3
27"00'Zaręba Anita2
Rutkiewicz Sylwia1
10"41'Płaczek Aldona0
Obukowicz Monika2
10"32'Zaręba Anita0
Obukowicz Monika2
10"08'Rutkiewicz Sylwia2
Płaczek Aldona0
15"58'Jajtner Urszula0
Jarzembowska Maria3
22"19'Jajtner Urszula1
Płaczek Aldona2
19"37'Sawicka Agnieszka2
Jarzembowska Maria1
17"30'Zaręba Anita2
Płaczek Aldona1
16"42'Sawicka Agnieszka2
Obukowicz Monika1
14"57'Rutkiewicz Sylwia1
Sawicka Agnieszka2
13"43'Jajtner Urszula0
Tomaszewska Sylwia2
12"19'Owcarz Katarzyna2
Obukowicz Monika0
10"59'Zaręba Anita2
Jajtner Urszula0
10"55'Płaczek Aldona0
Tomaszewska Sylwia2
10"55'Wasilewska Kinga2
Zaręba Anita0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA 1-4DAMSKA 5-8DAMSKA 9-10DAMSKA Grupy
Hibner Jacek154"49'
Szczęsny Szymon144"56'
Szkudlarek Michał116"28'
Podgórski Bartłomiej106"15'
Przybysz Grzegorz106"14'
Maciejewski Adam104"05'
Kozak Daniel99"50'
Musik Piotr97"11'
Więcław Bartłomiej91"20'
Zieliński Jakub89"25'
Młyński Oskar24"52'
Turów Tomasz22"34'
Czajczyński Krzysztof16"45'
Słociński Michał14"27'
Więcław Bartłomiej10"46'
Płaczek Maciej10"46'
Sawicka Agnieszka33"56'
Wasilewska Kinga33"42'
Tomaszewska Sylwia28"48'
Owcarz Katarzyna28"34'
Rutkiewicz Sylwia30"54'
Zaręba Anita30"46'
Płaczek Aldona18"09'
Obukowicz Monika18"01'
Jarzembowska Maria12"51'
Jajtner Urszula12"51'
Jajtner Urszula49"29'
Sawicka Agnieszka49"18'
Płaczek Aldona48"45'
Jarzembowska Maria42"13'
Obukowicz Monika41"05'
Zaręba Anita39"29'
Rutkiewicz Sylwia37"34'
Tomaszewska Sylwia34"11'
Owcarz Katarzyna33"10'
Wasilewska Kinga31"32'

Czas setów: 27 godz. 28 min 1 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA 1-4DAMSKA 5-8DAMSKA 9-10DAMSKA Grupy

1270 min 17 s

11"15'
3 set
Przybysz Grzegorz2
Hibner Jacek3
10"33'
3 set
Hibner Jacek2
Szczęsny Szymon3
10"24'
5 set
Przybysz Grzegorz2
Hibner Jacek3
9"59'
4 set
Przybysz Grzegorz3
Szkudlarek Michał1
9"54'
1 set
Przybysz Grzegorz2
Hibner Jacek3
9"52'
1 set
Gajos Jakub1
Maciejewski Adam3
9"46'
5 set
Hibner Jacek2
Szczęsny Szymon3
9"35'
3 set
Szkudlarek Michał3
Górzyński Bartosz1
9"07'
1 set
Musik Piotr2
Kozak Daniel3
9"07'
5 set
Koprowski Paweł2
Żak Marcin3

50 min 5 s

10"28'
1 set
Czajczyński Krzysztof3
Młyński Oskar0
5"21'
3 set
Słociński Michał3
Turów Tomasz0
4"46'
1 set
Słociński Michał3
Turów Tomasz0
4"20'
2 set
Słociński Michał3
Turów Tomasz0
4"01'
1 set
Więcław Bartłomiej3
Płaczek Maciej0
3"29'
2 set
Więcław Bartłomiej3
Płaczek Maciej0
3"24'
3 set
Czajczyński Krzysztof3
Młyński Oskar0
3"16'
3 set
Więcław Bartłomiej3
Płaczek Maciej0
3"00'
2 set
Młyński Oskar3
Turów Tomasz0
2"53'
2 set
Czajczyński Krzysztof3
Młyński Oskar0

62 min 30 s

5"10'
1 set
Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3
4"56'
2 set
Wasilewska Kinga3
Sawicka Agnieszka1
4"52'
3 set
Tomaszewska Sylwia0
Owcarz Katarzyna3
4"47'
2 set
Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3
4"44'
3 set
Wasilewska Kinga3
Sawicka Agnieszka1
4"37'
4 set
Wasilewska Kinga1
Owcarz Katarzyna3
4"28'
3 set
Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3
4"16'
3 set
Wasilewska Kinga1
Owcarz Katarzyna3
3"54'
1 set
Wasilewska Kinga1
Owcarz Katarzyna3
3"54'
2 set
Wasilewska Kinga1
Owcarz Katarzyna3

48 min 55 s

8"05'
3 set
Zaręba Anita2
Rutkiewicz Sylwia1
6"59'
1 set
Zaręba Anita2
Rutkiewicz Sylwia1
6"52'
2 set
Zaręba Anita2
Rutkiewicz Sylwia1
4"46'
2 set
Płaczek Aldona0
Obukowicz Monika2
4"45'
2 set
Zaręba Anita0
Obukowicz Monika2
4"34'
1 set
Rutkiewicz Sylwia2
Płaczek Aldona0
4"25'
1 set
Płaczek Aldona0
Obukowicz Monika2
4"24'
2 set
Rutkiewicz Sylwia2
Płaczek Aldona0
4"05'
1 set
Zaręba Anita0
Obukowicz Monika2

12 min 51 s

4"50'
2 set
Jajtner Urszula0
Jarzembowska Maria3
4"25'
3 set
Jajtner Urszula0
Jarzembowska Maria3
3"36'
1 set
Jajtner Urszula0
Jarzembowska Maria3

203 min 23 s

8"21'
1 set
Jajtner Urszula0
Tomaszewska Sylwia2
7"22'
2 set
Zaręba Anita2
Jajtner Urszula0
6"59'
3 set
Sawicka Agnieszka2
Jarzembowska Maria1
6"57'
3 set
Jajtner Urszula1
Płaczek Aldona2
6"08'
1 set
Owcarz Katarzyna2
Obukowicz Monika0
6"05'
2 set
Rutkiewicz Sylwia0
Owcarz Katarzyna2
6"02'
1 set
Jajtner Urszula1
Płaczek Aldona2
5"30'
3 set
Rutkiewicz Sylwia1
Sawicka Agnieszka2
5"29'
2 set
Jajtner Urszula1
Płaczek Aldona2
5"27'
2 set
Płaczek Aldona0
Tomaszewska Sylwia2

Małych punktów: 5956

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA 1-4DAMSKA 5-8DAMSKA 9-10DAMSKA Grupy

4479

Szczęsny Szymon225
Hibner Jacek221
Podgórski Bartłomiej205
Zieliński Jakub187
Szkudlarek Michał182
Przybysz Grzegorz180
Klimczak Arkadiusz176
Więcław Bartłomiej175
Kozak Daniel170
Dziewanowski Marek165

241

Turów Tomasz68
Młyński Oskar52
Więcław Bartłomiej33
Słociński Michał33
Czajczyński Krzysztof33
Rączka Adam12
Płaczek Maciej10

250

Owcarz Katarzyna70
Wasilewska Kinga68
Tomaszewska Sylwia57
Sawicka Agnieszka55

172

Rutkiewicz Sylwia52
Zaręba Anita49
Obukowicz Monika44
Płaczek Aldona27

52

Jarzembowska Maria33
Jajtner Urszula19

762

Sawicka Agnieszka98
Wasilewska Kinga88
Owcarz Katarzyna88
Płaczek Aldona85
Obukowicz Monika82
Zaręba Anita76
Tomaszewska Sylwia72
Rutkiewicz Sylwia60
Jarzembowska Maria58
Jajtner Urszula55

Wszystkich rozegranych setów: 345

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA 1-4DAMSKA 5-8DAMSKA 9-10DAMSKA Grupy

258

15

15

9

3

45


Wszystkich rozegranych meczów: 104

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA 1-4DAMSKA 5-8DAMSKA 9-10DAMSKA Grupy

70

5

4

4

1

20


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA 1-4DAMSKA 5-8DAMSKA 9-10DAMSKA Grupy
0.64'
2 set
Zieliński Jakub1
Dziewanowski Marek3
1.00'
4 set
Klimczak Arkadiusz3
Olkuski Sławomir1
1.00'
3 set
Zieliński Jakub1
Dziewanowski Marek3
1.09'
3 set
Klimczak Arkadiusz3
Olkuski Sławomir1
1.09'
4 set
Zieliński Jakub1
Dziewanowski Marek3
1.18'
4 set
Klimczak Arkadiusz3
Olkuski Sławomir1
1.18'
1 set
Zieliński Jakub1
Dziewanowski Marek3
13.45'
1 set
Przybysz Grzegorz3
Kawalec Ireneusz0
13.64'
3 set
Szkudlarek Michał3
Mróz Jacek0
13.73'
2 set
Przybysz Grzegorz3
Gajos Jakub0
13.27'
3 set
Młyński Oskar3
Turów Tomasz0
14.64'
1 set
Młyński Oskar3
Turów Tomasz0
15.73'
2 set
Czajczyński Krzysztof3
Młyński Oskar0
16.36'
2 set
Młyński Oskar3
Turów Tomasz0
17.82'
3 set
Więcław Bartłomiej3
Płaczek Maciej0
18.55'
3 set
Czajczyński Krzysztof3
Młyński Oskar0
19.00'
2 set
Więcław Bartłomiej3
Płaczek Maciej0
21.91'
1 set
Więcław Bartłomiej3
Płaczek Maciej0
23.64'
2 set
Słociński Michał3
Turów Tomasz0
26.00'
1 set
Słociński Michał3
Turów Tomasz0
13.64'
4 set
Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3
17.91'
1 set
Tomaszewska Sylwia0
Owcarz Katarzyna3
19.18'
4 set
Wasilewska Kinga3
Sawicka Agnieszka1
20.36'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Owcarz Katarzyna3
20.91'
1 set
Wasilewska Kinga3
Sawicka Agnieszka1
21.27'
1 set
Wasilewska Kinga1
Owcarz Katarzyna3
21.27'
2 set
Wasilewska Kinga1
Owcarz Katarzyna3
23.27'
3 set
Wasilewska Kinga1
Owcarz Katarzyna3
23.85'
1 set
Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3
24.36'
3 set
Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3
22.27'
1 set
Zaręba Anita0
Obukowicz Monika2
24.00'
2 set
Rutkiewicz Sylwia2
Płaczek Aldona0
24.09'
1 set
Płaczek Aldona0
Obukowicz Monika2
24.91'
1 set
Rutkiewicz Sylwia2
Płaczek Aldona0
25.91'
2 set
Zaręba Anita0
Obukowicz Monika2
26.00'
2 set
Płaczek Aldona0
Obukowicz Monika2
32.33'
3 set
Zaręba Anita2
Rutkiewicz Sylwia1
37.31'
3 set
Zaręba Anita2
Rutkiewicz Sylwia1
37.45'
2 set
Zaręba Anita2
Rutkiewicz Sylwia1
38.09'
1 set
Zaręba Anita2
Rutkiewicz Sylwia1
19.64'
1 set
Jajtner Urszula0
Jarzembowska Maria3
24.09'
3 set
Jajtner Urszula0
Jarzembowska Maria3
26.36'
2 set
Jajtner Urszula0
Jarzembowska Maria3
13.55'
2 set
Sawicka Agnieszka0
Owcarz Katarzyna2
14.55'
1 set
Rutkiewicz Sylwia0
Owcarz Katarzyna2
15.36'
2 set
Wasilewska Kinga2
Tomaszewska Sylwia0
16.36'
1 set
Rutkiewicz Sylwia1
Sawicka Agnieszka2
17.09'
2 set
Owcarz Katarzyna2
Jarzembowska Maria0
17.36'
1 set
Zaręba Anita0
Tomaszewska Sylwia2
18.27'
2 set
Jajtner Urszula0
Tomaszewska Sylwia2
18.27'
1 set
Zaręba Anita2
Jajtner Urszula0
18.55'
1 set
Rutkiewicz Sylwia0
Obukowicz Monika2
18.91'
1 set
Sawicka Agnieszka0
Owcarz Katarzyna2

Decyzji sędziowskich: 16 (0,3%)

Stroke 0
0%
Let 13
81,3%
Nolet 3
18,8%

OPENDAMSKA 5-8
6 5,9%
0-6-0
Szkudlarek Michał2
Szczęsny Szymon3
4 5,1%
0-3-1
Kozak Daniel1
Gajos Jakub3
1 1,8%
0-1-0
Żak Marcin3
Musik Piotr0
1 1,8%
0-1-0
Gajos Jakub0
Mróz Jacek3
1 2,2%
0-0-1
Górzyński Bartosz3
Kozłowski Roman0
1 2,1%
0-1-0
Czajczyński Krzysztof0
Dziewanowski Marek3
1 2,1%
0-0-1
Więcław Bartłomiej3
Słociński Michał0
1 2,6%
0-1-0
Rutkiewicz Sylwia2
Płaczek Aldona0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0