Najdłuższy mecz

OPENGrupa 17-21
39"15'Sikora Adam2
Brzęska Bartosz3
37"40'Tomporowski Dawid3
Janik Adrian2
35"54'Krasucki Miłosz3
Patałąg Piotr2
35"09'Patałąg Piotr3
Górski Norbert1
32"42'Karkoszka Krzysztof3
Noszczyk Michał2
32"24'Tomporowski Dawid1
Niechciał Piotr3
32"00'Kortas Andrzej1
Niechciał Piotr3
30"19'Niechciał Piotr1
Janiga Krzysztof3
29"10'Janik Adrian2
Karkoszka Krzysztof3
27"05'Koch Mateusz1
Kortas Andrzej3
33"48'Patałąg Sandra3
Dziedzic Anna2
33"31'Patałąg Sandra2
Dyląg Małgorzata3
31"13'Dyląg Małgorzata3
Dziedzic Anna2
21"53'Patałąg Sandra0
Serafin Tomasz3
17"53'Dyląg Małgorzata0
Serafin Tomasz3
16"22'Dziedzic Anna0
Serafin Tomasz3

Najdłużej na korcie

OPENGrupa 17-21
Brzęska Bartosz103"49'
Patałąg Piotr99"00'
Kortas Andrzej95"00'
Janik Adrian93"36'
Tomporowski Dawid90"39'
Niechciał Piotr88"21'
Sonik Julia86"29'
Sikora Adam85"33'
Górski Norbert81"19'
Krasucki Miłosz76"36'
Patałąg Sandra66"12'
Małgorzata Dyląg64"15'
Dziedzic Anna63"08'
Serafin Tomasz45"49'

Czas setów: 13 godz. 13 min 52 s

OPENGrupa 17-21

674 min 10 s

9"11'
3 set
Niechciał Piotr1
Janiga Krzysztof3
9"07'
1 set
Kortas Andrzej1
Niechciał Piotr3
9"01'
3 set
Tomporowski Dawid1
Niechciał Piotr3
8"54'
3 set
Sonik Julia0
Brzęska Bartosz3
8"46'
2 set
Patałąg Piotr3
Górski Norbert1
8"19'
3 set
Krasucki Miłosz3
Patałąg Piotr2
8"13'
3 set
Kortas Andrzej3
Noszczyk Michał0
8"11'
2 set
Kortas Andrzej1
Niechciał Piotr3
8"06'
4 set
Tomporowski Dawid1
Niechciał Piotr3
8"03'
2 set
Tomporowski Dawid3
Janik Adrian2

119 min 42 s

9"48'
1 set
Patałąg Sandra0
Serafin Tomasz3
6"24'
1 set
Patałąg Sandra2
Dyląg Małgorzata3
6"09'
5 set
Dyląg Małgorzata3
Dziedzic Anna2
6"01'
1 set
Dyląg Małgorzata3
Dziedzic Anna2
5"37'
1 set
Patałąg Sandra3
Dziedzic Anna2
5"24'
4 set
Patałąg Sandra2
Dyląg Małgorzata3
5"24'
3 set
Dziedzic Anna0
Serafin Tomasz3
5"19'
3 set
Dyląg Małgorzata0
Serafin Tomasz3
5"01'
3 set
Patałąg Sandra2
Dyląg Małgorzata3
4"59'
4 set
Patałąg Sandra3
Dziedzic Anna2

Małych punktów: 2731

OPENGrupa 17-21

2290

Brzęska Bartosz185
Kortas Andrzej173
Janik Adrian167
Sonik Julia152
Niechciał Piotr152
Tomporowski Dawid147
Janiga Krzysztof146
Patałąg Piotr146
Koch Mateusz138
Sikora Adam135

441

Małgorzata Dyląg125
Dziedzic Anna109
Patałąg Sandra108
Serafin Tomasz99

Wszystkich rozegranych setów: 155

OPENGrupa 17-21

131

24


Wszystkich rozegranych meczów: 43

OPENGrupa 17-21

37

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENGrupa 17-21
1.45'
1 set
Dyląg Małgorzata1
Brzęska Bartosz3
14.00'
1 set
Sonik Julia3
Patałąg Sandra0
15.00'
3 set
Niechciał Piotr3
Karkoszka Krzysztof0
15.36'
1 set
Kortas Andrzej3
Serafin Tomasz0
16.83'
2 set
Dyląg Małgorzata1
Brzęska Bartosz3
17.09'
3 set
Karkoszka Krzysztof3
Noszczyk Michał2
17.55'
1 set
Koch Mateusz1
Kortas Andrzej3
17.64'
1 set
Koch Mateusz3
Złoto Gabriel0
17.82'
3 set
Złoto Gabriel0
Górski Norbert3
17.82'
1 set
Dziedzic Anna1
Sikora Adam3
17.09'
2 set
Patałąg Sandra2
Dyląg Małgorzata3
19.55'
2 set
Dziedzic Anna0
Serafin Tomasz3
21.18'
3 set
Patałąg Sandra0
Serafin Tomasz3
21.18'
5 set
Patałąg Sandra3
Dziedzic Anna2
21.91'
4 set
Dyląg Małgorzata3
Dziedzic Anna2
22.09'
1 set
Dyląg Małgorzata0
Serafin Tomasz3
23.91'
2 set
Dyląg Małgorzata0
Serafin Tomasz3
24.09'
2 set
Patałąg Sandra3
Dziedzic Anna2
24.45'
3 set
Patałąg Sandra3
Dziedzic Anna2
24.91'
5 set
Patałąg Sandra2
Dyląg Małgorzata3

Decyzji sędziowskich: 12 (0,4%)

Stroke 2
16,7%
Let 10
83,3%
Nolet 0
0%

OPENGrupa 17-21
4 5,1%
2-2-0
Niechciał Piotr1
Janiga Krzysztof3
3 3,1%
0-3-0
Tomporowski Dawid3
Janik Adrian2
1 2%
0-1-0
Złoto Gabriel0
Noszczyk Michał3
1 2%
0-1-0
Ludwiczek Marek0
Złoto Gabriel3
1 1,5%
0-1-0
Koch Mateusz3
Sonik Julia1
1 2%
0-1-0
Krasucki Miłosz0
Janiga Krzysztof3
1 1,9%
0-1-0
Patałąg Sandra0
Serafin Tomasz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0